سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۰:۴۲Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حسابرسی»

رادیو فرهنگ   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
لطف اله سیاه کلی در جلسه علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه 10 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه کل کشور با بیان اینکه بر اساس برنامه هر ساله باید 14 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۸:۳۱    
مدیر حسابرسی امور مالیاتی مهاباد: مهلت بخشودگی جرائم مالیاتی مودیان تا پایان مهر ماه 1402 تمدید شد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۸:۲۰    
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای تلفیقی دوره 6 ماهه منتهی به 1402/04/31 حسابرسی شده شرکت سیمان هگمتان را در این مطلب می خوانید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۸    
یک کارشناس اقتصادی گفت: در جهت اجرای هر چه سریع تر حساب واحد خزانه لازم است دولت و نهاد های نظارتی از جمله دیوان محاسبات کشور، سازمان حسابرسی و سازمان بازرسی کل کشور در جهت اجرای درست، به موقع و کامل قانون حساب واحد خزانه ابزار های مختلف اجرایی و نظارتی را مورد استفاده قرار دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۶    
کتاب بررسی موارد خاص در حسابرسی در چهارمحال و بختیاری منتشر و روانه بازار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نشست های هفتگی و تخصصی دیوان محاسبات کشور با محوریت "شفافیت و انضباط مالی" که از نیمه دوم شهریور توسط دفتر آموزش و بهسازی منابع انسانی آغاز شده شامل 12 جلسه تخصصی در موضوع های مختلف حسابرسی و حسابداری است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بهترین نرم افزار حسابداری ارزی و صرافی به شما کمک می کند تا فرآیند حسابرسی بدون مشکل پیش برود. در این مقاله به معرفی آن خواهیم پرداخت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۸:۳۸    
شرکت فولاد صبا در گزارش شش ماهه حسابرسی شده خود، به سود خالص هزار و 711 میلیارد تومان رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 44 درصدی داشته است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۰:۵۳    
آزمون جذب واحد حسابرسی داخلی و کنترل یکپارچه با هدف تقویت این واحد و انتخاب نیروهای زبده انجام شد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۳۱    
مدیرکل امور روستایی استانداری خوزستان از اجرای طرح حسابرسی از دهیاران خوزستان خبر داد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه - بر اساس گزارش اداره کل بازرسی، حسابرسی داخلی و مبارزه با پولشویی، متوسط زمان پاسخگویی صنعت بیمه در سال گذشته، 12 روز بوده که 2 روز کمتر از مدت زمان مقرر در ماده 27 آیین نامه شماره 71 بوده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در جلسه ای با حسابرسان کل این نهاد نظارتی، آخرین تحولات فنی و تخصصی در زمینه حسابرسی دستگاه ها را مورد ارزیابی قرار داد و راهکارهای بهبود روندها و سازوکارها در دیوان محاسبات را بررسی کرد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۱:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، در نشست مجمع عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای که با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، اعضای هیأت عامل و معاونین این سازمان، نمایندگان اعضای مجمع و نمایندگان سازمان حسابرسی برگزار شد ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۱:۳۶    
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای دوره 6 ماهه منتهی به 1402/03/31 حسابرسی شده شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر منتشر شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
آزمون سنجش صلاحیت حرفه ای داوطلبان تصدی سمت های مدیریتی در بانک ها در زمینه گواهینامه اصول بانکداری ، حسابرسی داخلی موسسات اعتباری و مدیریت فناوری اطلاعات موسسات اعتباری ، برگزار می شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
آش پخته شده توسط بانک های آینده، سرمایه، دی و... دیگر آن قدر شور شده است که کمتر کسی به وضعیت نامطلوب مؤسسات مالی و اعتباری توجه می کند. بااین حال عدم انتشار صورت های مالی حسابرسی شده مؤسسه مالی و اعتباری ملل و اعلام این بانک مبنی بر عدم اعطای مجوز برگزاری مجمع عمومی تا کنون ...
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بورس نیوز: شرکت فرآورده های غذایی و قند پیرانشهر که در سال گذشته موفق به تحقق سود خالصی 396 ریالی به ازای هر سهم گردیده بود، در گزارش سالانه حسابرسی نشده سال مالی 1402 خود موفق به ثبت سود خالصی 541 ریالی به ازای هر سهم گردیده است که این موضوع نشان دهنده شرایط مطلوب این شرکت در سال مالی گذشته ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مراسم معارفه سعید نفری اقدم، سرپرست جدید حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز ایران، روز سه شنبه در جلسه شورای مدیران این شرکت و با حضور معاون وزیر نفت برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس شورای اسلامی شهر تهران بر تعیین تکلیف بدهی های سنواتی مترو در سالیان اخیر تأکید کرد. ناصر امانی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در یکصد و هفتاد و دومین جلسه شورا و در جریان بررسی گزارش حسابرسی شرکت راه آهن شهری تهران و حومه برای سالهای 1400 و 1401 با بیان اینکه ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۹    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمان با اشاره به اشتغالزایی هزار و 688 نفر در 113 شرکت تعاونی استان کرمان طی شش ماه گذشته گفت : در نیمه نخست امسال 13هزار و 876 ساعت آموزش برای اعضای تعاونیهای استان برگزار شده، به مشکلات 12 تعاونی مشکل دار رسیدگی و 89 شرکت تعاونی مورد حسابرسی قرار گرفته است .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تصویب مشروط حسابرسی های سال های 1400 و 1401 شرکت راه آهن شهری تهران و حومه گفت: این حسابرسی ها برای طی کردن روند تکمیلی بار دیگر در صحن شورا مطرح و مورد بررسی قرار می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران گزارش حسابرسی در خصوص وضعیت مالی شرکت مترو برای سال های 1400 و 1401 را به صورت تصویب کردند.
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: بیست و دومین الی بیست و پنجمین آزمون سنجش صلاحیت حرفه ای داوطلبان تصدی سمت های مدیریتی در بانک ها و مؤسسات اعتباری در زمینه گواهینامه اصول بانکداری 1 ، اصول بانکداری 2 ، حسابرسی داخلی موسسات اعتباری و مدیریت فناوری اطلاعات موسسات اعتباری ، برگزار می شود. ...
اردبیل رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۰۰    
با حضور سرپرست سازمان جهاد کشاورزی و معاون فنی و حسابرسی دیوان محاسبات استان، سرپرست جدید هیات حسابرس دیوان محاسبات اردبیل در جهاد کشاورزی استان معرفی شد.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون روستایی استان ایلام گفت:از نیمه دوم سال جاری تمامی شرکت های تعاون روستایی در استان پس از حسابرسی آنها اقدامات و عملکرد سالیانه مدیرعامل و هیات مدیره به صورت شفاف در کانال های ایجاد شده برای اعضا اطلاع رسانی خواهد شد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، طبق این تبصره دولت موظف است به منظور تأدیه بدهی قطعی حسابرسی شده خود به سازمان تأمین اجتماعی حداقل هفتصد هزار میلیارد (700.000.000.000 ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
برابر صورت های مالی حسابرسی شده شرکت بیمه حکمت صبا، باید از مدیرعامل این شرکت بیمه ای پرسید چطور موفق شده سود 20.9 میلیارد تومانی سال 1400 شرکت را به زیان 5.2 میلیارد تومانی در سال 1401 تبدیل کند!
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۵    
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای دوره 6 ماهه منتهی به 1402/06/31 حسابرسی نشده شرکت توسعه سرمایه گذاری کشاورزی آرین توسکا منتشر شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
استقلال در صورت مالی حسابرسی نشده 12ماهه که روی سایت کدال گذاشته به زیان 529 میلیارد تومانی رسیده است. اما آیا واقعاً استقلال در یک سال بیش از نیم همت زیان داده است؟ ...
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
وی همچنین دارای گواهی دوره حسابرسی خبره زیر نظر انجمن حسابداران خبره ایران و گواهی داوری دعاوی و اراضی نیز می باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
باشگاه فرهنگی و ورزشی استقلال در گزارش صورت های مالی 12ماهه منتهی به 31 تیر 1402 به صورت حسابرسی نشده که در کدال منتشر شده، اعلام کرده است که زیان ناخالص 53 میلیارد تومانی سال 1401 به رقم 490 میلیارد تومان افزایش یافته است.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
یکی از نکات قابل تأمل صورت های مالی 9 حسابرسی نشده این شرکت، افزایش چشمگیر نرخ فروش کلر و مشتقات داخلی است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۶    
دانش آموخته مقطع دکتری تخصصی حسابداری الگوی توسعه بازار حسابرسی و خدمات اطمینان بخش در ایران به روش نظریه داده بنیاد را همراه با محورها و راهکارهای مؤثر ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و حسابرسی اقتصادی دیوان محاسبات گفت: بیشترین رسوب حسابهای فرعی دولتی را در شرکت های مختلف صنعت نفت با حدود 196 همت داریم.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۱۵    
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای تلفیقی دوره 6 ماهه منتهی به 1402/04/31 حسابرسی شده شرکت تامین سرمایه بانک ملت را در این مطلب می خوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۱    
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای دوره 9ماهه منتهی به 1402/05/31 حسابرسی نشده شرکت تجهیز نیروی زنگان را در این مطلب می خوانید.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
درآمد 10 مؤسسه حسابرسی برتر جهان بیشتر از پنج برابر درآمد نفتی ایران بوده است. در سال 2022 غول های حسابرسی جهان توانسته اند 217 میلیارد دلار درآمد به دست آورند ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: مبلغ مطالبات حسابرسی شده 12 بانک تحت نظارت وزارت امور اقتصادی و دارایی از دولت 161 هزار و 195 میلیارد تومان است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حسابرسی داخلی و امور مجامع سازمان منطقه آزاد قشم گفت: عملکرد مالی سازمان منطقه آزاد قشم برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1400 به تایید سازمان حسابرسی و تصویب شورای عالی مناطق آزاد رسید.
بانکی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اخباربانک، بدهی دولت به بانک ها سال 92 و در آغاز به کار دولت یازدهم 103 هزار میلیارد تومان بود و در سال 1400با رشد 535 درصدی به 655 هزار میلیارد تومان رسید. ...
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۱    
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای دوره 3 ماهه منتهی به 1402/05/31 حسابرسی نشده شرکت گروه مالی صبا تامین را در این مطلب می خوانید.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
جزئیات بدهی دولت به 12 بانک اعلام شد که بر این اساس میزان وام حسابرسی شده 12 بانک تحت نظارت وزارت اقتصاد و دارایی دولت بالغ بر 161 میلیارد و 195 میلیون تومان است. برای دانلود اینفوگرافیک در اندازه اصلی اینجا کلیک کنید
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای دوره 9ماهه منتهی به 1402/05/31 حسابرسی نشده شرکت سرمایه گذاری تبار ثامن را در این مطلب می خوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
صورت های مالی تلفیقی سال مالی منتهی به 1401/12/29 حسابرسی شده شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز را در این مطلب می خوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای دوره 3ماهه منتهی به 1402/05/31 حسابرسی نشده شرکت گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس را در این مطلب می خوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای دوره 9ماهه منتهی به 1402/05/31 حسابرسی نشده شرکت نیروکلر را در این مطلب می خوانید.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مبلغ مطالبات حسابرسی شده 12 بانک تحت نظارت وزارت امور اقتصادی و دارایی از دولت 161 هزار و 195 میلیارد تومان است.
صنایع   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۷   + ۳۸ سایت دیگر  
مبلغ مطالبات حسابرسی شده 12 بانک تحت نظارت وزارت امور اقتصادی و دارایی از دولت 161 هزار و 195 میلیارد تومان است.
سلام نو / 598   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
بر این اساس در سال 1400 بخشی از بدهی دولت به بانک کشاورزی به مبلغ 75 هزار میلیارد ریال بر اساس اسناد خزانه اسلامی تسویه شده، که سررسید اوراق مذکور آذر ماه ماه سال جاری است که در حساب های بانک اعمال می شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
محمد کعب عمیر نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: باتوجه به اینکه حسابرسی های شرکت نیشکر هفت تپه از ماه های قبل آغاز شده و صورت های مالی ارائه شده و قرارهست مجمع عمومی شرکت نیشکر هفت تپه در هفته های آینده برگزار شود پس از تایید صورت های مالی توسط حسابرسی، هفت تپه در مرحله قیمت گذاری خواهد رفت. ...