یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۲۳:۴۰May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تأمین اعتبار»

مدیر کل راه و شهرسازی فارس، بزرگراه شیراز- فسا- داراب-بندرعباس را از جمله محورهای ارتباطی مهم استان های فارس و هرمزگان دانست و گفت: با توجه به اهمیت موضوع، تامین اعتبار لازم برای تکمیل این پروژه با جدیت در حال پیگیری است.
فکر اقتصادی   ۷ ساعت پیش    
در مراسمی تجهیزات ورزشی مورد نیاز اداره ورزش و جوانان بندر ماهشهر که توسط شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی به ارزش 50 میلیارد ریال تأمین اعتبار شده بود، اهدا شد. در این مراسم که با حضور نماینده بندرماهشهر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و رئیس اداره ورزش و جوانان
تجارت گردان   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در مراسمی تجهیزات ورزشی مورد نیاز اداره ورزش و جوانان بندر ماهشهر که توسط شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی به ارزش 50 میلیارد ریال تأمین اعتبار شده بود، اهدا شد.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: با تأمین اعتبار دیزل ژنراتورهای سد شیرین دره و احداث فیدر اختصاصی برای تصفیه خانه خط انتقال آب شیرین دره و 5 طرح سرمایه گذاری در زمینه های تولیدی، گردشگری و دامپروری در دومین جلسه کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
موزه نسخ خطی فردوس که طرح مطالعاتی آن در سال 99 تکمیل و قرار بود در مدرسه علیا راه اندازی شود، برای تأمین اعتبار به پایتخت ارسال شده بود امسال توسط اداره اوقاف به عنوان مالک مدرسه، این پروژه متوقف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
راه آهن غرب کشور که وقفه ای 10 ساله داشته در صورت تأمین اعتبار تا سال 1405 به بهره برداری می رسد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۴    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تأمین اعتبار زیرساخت های آب، برق و گاز طرح نهضت ملی مسکن استان در مرکز کشور پیگیری می شود.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۶    
بوستان 33 هزار متر مربعی قلعه تاریخی SPR توسط شهرداری نی ریز در دست احداث است. در طراحی این پارک از معماری بوستان های تاریخی ایرانی الهام گرفته شده است و در صورت تأمین اعتبار لازم، پیش بینی می شود فاز سوم این بوستان تا پایان امسال به بهره برداری برسد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران نیز در این مراسم احداث پل فیروزآباد را در راستای حذف یکی گلوگاه های مهم ترافیکی در محور کمربندی دوم تهران یک نقطه عطف خواند، و گفت: با احداث پل فیروزآباد یک گره مهم ترافیکی در کمربندی دوم تهران مرتفع می شود.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی گفت: 30 بنای تاریخی در این استان نیاز به مرمت دارد که تأمین اعتبار آن در دستور کار است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: پروژه قطار سریع السیر اصفهان- قم- تهران نیازمند تامین منابع مالی بسیاری است و در حدود 4 میلیارد "یوآن" تأمین اعتبار شده و بقیه مقدار دیگر آن نیز باید در شورای اقتصاد مورد تایید و تصویب قرار بگیرد.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر قم با اشاره به همراهی مدیریت شهری در ساخت مسکن ملی، گفت: در صورتی که نیاز باشد تخفیف عوارض مسکن ملی بیش از 30 درصد باشد باید مدیریت استان پیگیری لازم برای بازگرداندن این مبلغ به شهر را داشته باشد تا مدیریت شهری در تأمین اعتبار دچار مشکل نشود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: از هیچ تلاشی برای حمایت و تأمین اعتبار پروژه های آبرسانی به استان فروگذار نخواهیم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رشت- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان با تاکید بر اینکه دسترسی همه گردشگران به موزه رشت امکان پذیر نیست، گفت: با تأمین اعتبار مورد نیاز موزه رشت ساماندهی می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ آسمند گفت: تأمین اعتبار پروژه مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد در سفر دوم رئیس جمهور به این استان پیگیری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: 5 سرفصل در حوزه آب و خاک استان تعریف شد که با پیگیری جهاد کشاورزی، استاندار مازندران و ستاد مدیریت بحران وزارت کشور منجر به اخذ اعتبار 265 میلیارد تومانی برای اجرای این پروژه ها شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: رئیس جمهور دستور بیمه 10 هزار نفر از فعالان صنایع دستی را دادند و این دستور در حال پیگیری برای تأمین اعتبار است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۶    
نماینده شوراهای اسلامی شهرستان سامان در شورای اسلامی استان چهارمحال وبختیاری گفت: از چندین سال پیش تاکنون پروژه های سامان نیمه کاره رها شده است که با توجه به مصوبه سفر رئیس جمهور، انتظار می رود نماینده شهرستان سامان در مجلس شورای اسلامی برای تأمین اعتبار آن پیگیری جدی داشته باشد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۰:۰۶    
بیرجند (پانا)- استاندار خراسان جنوبی گفت با پیگیری های متعدد و تایید سران قوا و با دستور رهبر معظم انقلاب اعتبار این طرح تامین شده و هر 6قطعه فعال می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: راه آهن بیرجند - قاین - یونسی از محل تهاتر نفتی صندوق توسعه ملی به مبلغ 18 هزار میلیارد تومان و به صورت کامل تأمین اعتبار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عملیات اجرایی راه آهن بیرجند - قاین - یونسی با دستور رهبر معظم انقلاب تامین اعتبار شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۸:۴۴    
نماینده مردم پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس بر تأمین 110 میلیارد ریال اعتبار زیرسازی و آسفالت جاده ترانزیتی جعفرآباد تأکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: 160 میلیارد تومان برای بهسازی معابر و مبلمان شهری در این شهر تأمین اعتبار شده و بزودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران تهران با بیان اینکه اتصال مراکز بیمارستانی مهم به خطوط مترو برای افزایش توان در زمان بروز بحران های احتمالی ضروری است، افزود: در صورت تأمین اعتبار و موافقت نهادهای بالادستی، هشت ایستگاه متروی تهران به بیمارستان های بزرگ پایتخت متصل خواهند شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۶    
قزوین- مدیرکل محیط زیست استان قزوین از تأمین اعتبار برای رفع مشکلات زیرساختی سایت پسماند محمدآباد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون فنی و راههای روستایی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل از برنامه ریزی برای آسفالت 100 کیلومتر راه روستایی در استان اردبیل خبر داد و گفت ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل شیلات استان بوشهر گفت: در تلاشیم با تأمین اعتبار به موقع یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات استان بوشهر را تقویت و امکانات آن را بروز رسانی کنیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۴    
دو هزار طرح نیمه تمام در آذربایجان غربی در انتظار تأمین اعتبار هستند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واگن سازی تهران اعلام کرد که در پی تعامل دولت و شهرداری قرارداد موسوم به 630 واگن به 790 واگن ارتقاء یافت. محمود مقدمی در گفت وگو با ایسنا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۸:۵۵   + ۷۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: برای اختصاص سهام عدالت به جاماندگان ابتدا باید تأمین اعتبار سهام ارزنده وجود داشته باشد، این موضوع نیاز به تدبیر دولت و مجلس دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
عباس زاده گفت: تکمیل موزه مفاخر و مرکز اسناد دانشگاه بیرجند که تاکنون کارهای خوبی برای راه اندازی آن صورت گرفته در اولویت طرح های عمرانی قرار می گیرد.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان؛ شهرستان نهاوند به دلیل قرار گرفتن در محور عبور مردم استان های کرمانشاه، همدان و لرستان نیازمند داشتن جاده هایی ایمن و چهار خطه است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- استاندار خوزستان گفت: در قالب طرح مولدسازی که از سوی دولت مطرح شده، شهرداری ها می توانند با فروش اموال و املاک بلااستفاده اعتبار مورد نیاز پروژه های مهم خود را تأمین و انجام دهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی از دریافت دستور لازم برای اجرای پروژه خط انتقال فاضلاب لالجین از وزیر نیرو خبر داد و گفت: خط انتقال پساب لالجین با رعایت فاصله از پروژه انتقال آب تالوار اجرا می شود.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۸:۱۶    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، باپیگیری علیرضا شهبازی نماینده مردم شریف شهرستان نهاوند وبا موافقت خادمی معاون وزیر ومدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور با تأمین اعتبار 1400 میلیارد ریالی محور نهاوند -بروجرد موافقت شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۲:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
جلسه ویژه بررسی وضعیت آبرسانی با حضور وزیر نیرو به درخواست و پیگیری استاندار هرمزگان برگزار شد و در این جلسه وزیر نیرو گفت: پروژه های آبرسانی هرمزگان در زمان مقرر تکمیل می شود.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان گفت: تأمین اعتبار پروژه های اقتصادی استان از سوی دولت در بخش های مختلف با شرط داشتن پیشرفت فیزیکی بالا، اشتغالزا و تکمیل کننده زنجیره تولید موافقت شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور از تعویق جذب 370 محیط بان به دلیل عدم تأمین اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه خبر داد و گفت: احتمالاً در آزمون استخدامی تیر یا مرداد ماه امسال جذب محیط بان لحاظ می شود.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: با نگاه ویژه دولت در تأمین اعتبار و رفع مشکل آبی ساکنان یاسوج، فاز اول طرح تصفیه خانه آب این شهر به ظرفیت 200 لیتر بر ثانیه به زودی تکمیل و وارد مدار بهره برداری می شود.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با اشاره به شیوه های ابلاغی در خصوص تأمین منابع اعتباری برای اجرا و تکمیل پروژه های مهم، از تأمین اعتبارات لازم برای اجرای پروژه های راه سازی و آب رسانی از محل مولدسازی خبر داد. ...
محمد هادی ایمانیه در آیین اختتامیه هفته فرهنگی هنری سعدی با اشاره به کلنگ زنی کتابخانه مرکزی شیراز در روز ششم اردیبهشت ماه گفت: تأمین اعتبار پروژه کتابخانه مرکزی شیراز در سفر ریاست جمهوری به استان فارس توسط وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری شود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۲:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس محسن منصوری شامگاه جمعه در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه استان خوزستان با حضور رئیس جمهور اظهار کرد: در دور اول سفر استانی هیئت دولت به خوزستان مصوبات خوبی صورت گرفت که بیش از هشت هزار میلیارد تومان تأمین اعتبار شد. ...
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۸:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: راه اندازی دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد بجنورد معطل تأمین اعتبار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۱:۵۷    
مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری گفت: طرح احیای دشت شهرکرد با اولویت به دولت پیشنهاد شده است که دستگاه های استان هم باید به صورت ملی دنبال تأمین اعتبار باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان خاتم در مجلس شورای اسلامی از تأمین اعتبار برای پروژه های نیمه تمام این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون دانشگاه علوم پزشکی لرستان از تامین اعتبارات مورد نیاز برای اجرای طرح پزشک خانواده در این استان خبر داد.
پایگاه خبری جنوب استان بوشهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۹:۵۲    
شیخ موسی احمدی نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در دیدار با معاون اجرایی رئیس جمهور، تأمین اعتبار پروژه های مربوط به مصوبات سفر را پیگیری کردیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شهردار زرین شهر گفت: اجرای پروژه برق فشار ضعیف پروژه شهرک مشاغل کارگاهی حدود 100 میلیارد ریال هزینه در بردارد، از این رو با لایحه شهرداری و موافقت شورای اسلامی زرین شهر یک قطعه پلاک از سه پلاک مدنظر توسط مدیریت شهری به مناقصه گذاشته شد تا با تأمین اعتبار مورد نیاز این پروژه اجرایی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراه نماینده مردم فومن و شفت در مجلس در نشستی با وزیر بهداشت، خواستار تأمین اعتبار و تجهیز مراکز درمانی جهت ارائه خدمت مطلوب تر نظام سلامت به مردم شدند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “علیرضا قاسمی” در حاشیه سفر به شهرستان تفتان که به منظور پایش طرح های در حال اجرا و بررسی تأسیسات آبرسانی با حضور نماینده مردم شهرستان های خاش، تفتان و میرجاوه در مجلس شورای اسلامی و فرماندار تفتان صورت گرفت ...