چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۰۳:۱۴Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ورزش همگانی»

وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۳۴    
کمیته تخصصی درس تربیت بدنی شهر تهران با حضور مدیر کل آموزش و پرورش برگزار گردید. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ عبدالرضا فولادوند در سومین جلسه کمیته تخصصی درس تربیت بدنی؛ با توجه به حضوری شدن مدارس و لزوم اجرای درس تربیت بدنی، شیوع کم تحرکی ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۸    
رئیس اداره ورزش همگانی تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: فعالیت خود را با 53 نفر آغاز کردیم اما توانستیم در بازه زمانی کوتاهی این رقم را به بیش از 8 هزار نفر برسانیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از مسئولان و اعضای هیئت ورزش همگانی شهرستان تفت به همراه میرحسینی مسئول تربیت بدنی سپاه ناحیه تفت با تعدادی از خانواده های شهدای ورزشکار دیدار کردند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا، سیدحمیدسجادی در احکامی جداگانه بنیامین شکوه فر را به عنوان معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها، سینا کلهر به عنوان معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش همگانی و وحید یامین پور را به عنوان معاون امور جوانان منصوب کرد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق اعلام پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با ابلاغ احکامی جداگانه از سوی وزیر ورزش و جوانان بنیامین شکوه فر به عنوان معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها، سینا کلهر به عنوان معاون امورفرهنگی و توسعه ورزش همگانی و وحید یامین پور به عنوان معاون امور جوانان منصوب شدند. ...
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۲    
رئیس کمیته فریزبی دشتستان با اشاره به کسب مقام قهرمانی بانوی نماینده شهرستان در ورزش فریزبی با دستان خالی و تمرینی کمتر از دو ماه گفت: پیشرفت در ورزش همگانی مستلزم مسئولینی متخصص و دلسوز است. ...
یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، از تائید افزایش اعتبار خارج از شمول برای کمک به تیم صنعت نفت آبادان خبر داد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۲۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۲    
مدیر تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز عنوان کرد که استان فارس در نیم فصل لیگ ورزش های همگانی دانشگاه آزاد اسلامی رتبه نخست را کسب کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۸    
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری فردیس از تصویب لایحه حق الزحمه مربیان ایستگاه های ورزش همگانی خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۲    
شهردار مشهدالرضا (ع) گفت: امروز دور جدیدی از فعالیت های همگانی را آغاز می کنیم. ورزش همگانی موجب ایجاد همبستگی برای همه هم وطنان و همسایگان امام رضا (ع) است و امیدواریم با توسعه ورزش همگانی در سراسر شهر بتوانیم زمینه نشاط اجتماعی و سلامت مردم را فراهم کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس امور ورزش و تربیت بدنی شرکت ملی نفت ایران در دیدار با مسئول کمیته همگانی فدارسیون بدنسازی بر همکاری با فدراسیون بدنسازی در راستای توسعه ورزش همگانی تاکید کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
افشین ملایی روز جمعه در حاشیه همایش پیاده روی خانوادگی که به مناسبت هفته بسیج درباغ موزه دفاع مقدس برگزار شد به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: زندگی شهروندان با توجه به استفاده بی رویه و افراطی از تکنولوژی دچار مشکلاتی شده که این معضل کم تحرکی و بی میلی به ورزش همگانی را سوق داده [...]
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۶    
ابراهیمی مدیر فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اردبیل، فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری مناسب ترین سازمان برای گسترش ورزش همگانی در جامعه است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
شهردار مشهدالرضا (ع) گفت: ورزش همگانی موجب ایجاد همبستگی برای همه هم وطنان و همسایگان امام رضا است و امیدواریم با توسعه ورزش همگانی در اقصی نقاط شهر بتوانیم زمینه نشاط اجتماعی و سلامت مردم را فراهم کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رئیس هیات ورزش های همگانی استان تهران اعلام کرد: جمعیت ورزشی و خانوادگی این استان با وجود افزایش جمعیت تهران، هیچ تغییری نکرده و باید راهکاری برای حضور قشر جدید به ورزش همگانی اندیشیده شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته بسیج صبح امروز (جمعه) با شرکت پنج هزار خانواده بسیجی و با شرکت رئیس فدراسیون ورزش همگانی و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در باغ موزه دفاع مقدس پایتخت برگزار شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
فارس_ مجتبی مولایی مسئول کمیته فعالیت بدنی ورزش همگانی نیروهای مسلح استان فارس گفت: مسابقات فوتسال قهرمانی نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان خراسان رضوی مشهد مقدس به میزبانی پشتیبانی منطقه 5 با شرکت 16 تیم از سراسر کشور برگزار شد که با نایب قهرمانی تیم مرکز آموزش علوم و فنون ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ادامه مسابقات فوتسال جام روستائیان شهرستان مهران با همکاری کمیته روستایی ورزش همگانی شهرستان مهران به مناسبت هفته بسیج و میزبانی بخش صالح آباد با استقبال جوانان ، ورزشکاران و تیم های شرکت کننده برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 20 میلیارد تومان تجهیزات ورزشی برای توسعه ورزش همگانی در سطح شهر تبریز بین پایگاه های بسیج توزیع خواهد شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، برای اولین بار با حضور خود در فدراسیون های ورزشی از فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی بازدید به عمل آورد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
آیین تجلیل از پیشکسوتان، کهن کسوتان و قهرمانان ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان، دکتر بنی تمیم مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و دکتر متفکر آزاد نماینده مردم تبریز ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- با حضور مدیرکل توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان از قهرمانان و پیشکسوتان بالای هفتاد سال ورزش زورخانه ای آذربایجان شرقی تجلیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیرکل توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به از سرگیری ورزش های همگانی با بهبود شرایط کرونایی کشور گفت: از بهمن ماه سال جاری شاهد برگزاری رقابت های کارکنان دولت در سطح کشوری خواهیم بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۲    
مسئول لیگ تندرستی گلستان گفت: هدف اصلی برگزاری لیگ تندرستی افزایش تحرک در بین آحاد جامعه و گسترش ورزش همگانی در استان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران با بیان اینکه استاندارد جهانی هر شهروند برای انجام ورزش همگانی 52 دقیقه به صورت روزانه است، گفت: این در حالی است که فعالیت بدنی و ورزشی روزانه شهروندان پایتخت به 13 دقیقه می رسد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۶:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزار ش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در این جلسه که افشین ملایی ریاست محترم فدراسیون ورزش های همگانی، مهندس امیر یزدی شهردار منطقه 12 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا - وزیر ورزش و جوانان دو و میدانی را از رشته های پایه و با اهمیت ورزش کشور خواند و گفت: برای شکوفایی این ورزش همگانی برگزاری دو خیابانی اولویت نخست فدراسیون دو و میدانی محسوب می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس هیات ورزش های همگانی خوزستانی با اشاره به برگزاری همایش بزرگ ورزش عصرگاهی خانوادگی برای اولین بار در اهواز، گفت: به دنبال نهادینه کردن و فرهنگ سازی در حوزه ورزش همگانی هستیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش چهارشنبه ایرنا، سازمان ورزش شهرداری تبریز به عنوان بستر اصلی پیشرفت ورزش قهرمانی این شهر حدود چهار سال قبل و با تصمیم اعضای شورای پنجم منحل شد. این تصمیم که با استدلال موظف بودن شهرداری برای توسعه ورزش همگانی و جلوگیری از هزینه کردهای کلان برای جذب بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ها [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها فرهنگ سازی درست و اصولی ورزش می تواند عامل مهمی در رشد ورزش همگانی در استان باشد، اما تاکنون به این مهم از سوی مسئولان مربوط آنگونه که باید توجه نشده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۶:۱۱    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز گفت: برنامه لیگ ورزش همگانی دانشگاه آزاد اسلامی در این واحد دانشگاهی به صورت مرتب و مداوم برگزار می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۲۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در چنین شرایط سختی که شطرنجبازان باید از جیب هزینه کنند و بدون حمایت و مربی راهی مسابقات برون مرزی شوند، دغدغه فدراسیون امضای تفاهم نامه همکاری با دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو و مسئول هماهنگی صنعت آب و برق است تا به گسترش ورزش همگانی در میان کارکنان وزارت نیرو کمک کند!
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
با حضور دکتر سینا کلهر سرپرست معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان شورای راهبردی فدراسیون ورزش های روستایی و بازی های بومی، محلی برگزار می شود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رییس فدراسیون ورزش های همگانی گفت: تمامی دوره های ورزش همگانی تا پایان سال در ایلام رایگان شده و از شرکت کنندگان هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان فارس با اشاره به ضرورت توجه به ورزش همگانی گفت: امروز 59 درصد افراد جامعه ما دچار کم تحرکی هستند و این موضوع قابل تامل است.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۲    
به گزارش خبرگزاری ورزشی ایران ایپنا: دیدار و نشست مولایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی به همراه رحمتی رئیس هیئت ورزشهای همگانی البرز با مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان و گلستانی معاون توسعه امور ورزش اداره کل در این جلسه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی در دیدار با شهردار کرج بر همکاری و تعامل همه بخش ها برای رفع کم تحرکی در بین مردم تاکید کرد. شهردار کرج هم تاکید کرد که ترویج ورزش همگانی در اولویت این نهاد است.
کمیته ملی المپیک   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
به همت فدراسیون گلف، رشته ورزشی مینی گلف در رقابت های کارکنان دولت قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون گلف، با رایزنی های صورت گرفته از سوی فدراسیون گلف، در این دوره از رقابت ها که با نظارت مستقیم دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش انجام می پذیرد ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام مهدی پناهی از ثبت مشخصات 11000 طلبه ورزشکار در بانک اطلاعات ورزشکاران حوزوی خبر داد و گفت: این عزیزان می توانند در زمینه ارتقای فرهنگ میان جامعه ورزشی اثرگذار باشند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان قم گفت: سرمایه گذاری در امر ورزش به عنوان یک هزینه محسوب نمی شود بلکه به عنوان یک سرمایه است و سرمایه گذاری ماندگار است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره به مشکلات سکنه منطقه 16 گفت: به دنبال این هستیم جشنواره هایی به مانند جشنواره ورزشی در بین مناطق برگزار کنیم تا از این طریق در کنار توسعه ورزش همگانی به استعدادهای مناطق توجه شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۰:۲۰    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان بر لزوم نهادینه سازی ورزش در آحاد جامعه به رغم پیشرفت و توسعه زیرساخت های ورزشی تأکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۲۲:۵۶    
عضو شورای اسلامی شهر مراغه گفت:با توجه به اینکه در سال آینده شاهد کم رنگ شدن بیماری کرونا خواهیم بود، از این رو سال آینده شاهد حمایت و توجه بیشتر به ورزش همگانی و قهرمانی در این شهرستان خواهیم بود.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۲۲:۱۹    
به گزارش خبرگزاری ورزشی ایران ایپنا: دیدار و نشست رحمتی رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان البرز با سعیدی شهردار کرج این جلسه با هدف همکاری همه جانبه در جهت توسعه ی پایدار ورزش همگانی برگزار و مقرر شد هفته ی آتی و با حضور رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی تفاهم نامه ی طرح ملی شفا بین [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: توسعه ورزش همگانی و نگاه ویژه به رشته های ورزشی افتخار آفرین باید اولویت اول ورزش در این شهرستان باشد و با جدیت بیشتری دنبال شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۹:۲۶    
ایسنا/البرز رئیس هیئت ورزش های همگانی البرز با اشاره به اینکه بسترهای ورزش همگانی در البرز آنچنان که باید فراهم نیست، گفت: بر اساس آمارهای موجود البرز جزو استان های کم تحرک محسوب می شود و فضاهای ورزش همگانی موجود مناسب نیست.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۲:۵۵    
مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی نخستین لیگ کشوری ورزش همگانی یادواره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را برگزار می کند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: گزارش تحقیقی تهیه شده در سالهای گذشته نشان می دهد میزان مطالعه، ورزش همگانی، رفتن به مراکز فرهنگی در استان کاهش یافته و بازی های محلی نیز در حال منسوخ شدن است.