دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۰۰:۲۵May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه علوم پزشکی اصفهان»

نصف جهان: در شبانه روز منتهی به روز یکشنبه 15 مبتلای کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان فوت و 1094 مبتلای جدید هم شناسایی شدند. سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 94 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۹ ساعت پیش    
اصفهان_ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: همچنین طی 24 ساعت اخیر 257 بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
گروه استان ها- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از دیروز تا امروز 1094 مبتلای جدید شناسایی و 314 نفر بستری شدند و در این مدت 23 خانواده هم به خاطر مرگ کرونایی داغدار شدند
نصف جهان: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 94 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه خبر داد. آرش نجیمی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز منطقه کاشان اظهار داشت ...
موج   ۹ ساعت پیش    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ثبت 1094 ابتلای جدید به کرونا در اصفهان طی شبانه روز گذشته خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، آرش نجیمی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز منطقه کاشان اظهار داشت: طی 24 ساعت اخیر سه هزار و 273 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 18 شهرستان اصفهان در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند.
تجارت امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسئول مراقبت کرونای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه با تزریق واکسن در واقع سیستم ایمنی بدن تحریک می شود تا فرد در برابر بیماری مقاوم شود، گفت: عوارض واکسن ها طبیعی است و نیاز به درمان خاصی ندارد، مگر اینکه شدید باشد که در این صورت فرد باید به پزشک مراجعه کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رییس اداره بیماری های معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: باتوجه به اینکه تعداد بیماران خاص زیاد است، مجبوریم واکسیناسیون بیماران را براساس اولویت و زمانبندی انجام دهیم تا از تجمع بیماران جلوگیری شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان-کارشناس مسئول مراقبت کرونای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: کاملا ایمنی زایی همه واکسن ها محرز شده و اولین واکسنی که به شما پیشنهاد می شود قطعا بهترین واکسن است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۱    
نصف جهان: کارشناس مسوول مراقبت بیماری کرونا معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بیش از یکصد هزار نفر در این استان تاکنون واکسن کرونا را دریافت کردند که شایعترین عوارض در بین آنها مانند علائم سرماخوردگی از جمله تب، بدن درد و سر درد بوده است. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۵    
نصف جهان: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آخرین وضعیت کرونا ویروس در استان اصفهان، شیوع کرونا هندی، تغییر وضعیت رنگ بندی و موج جدید کرونا توضیحاتی ارائه داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: میزان بستری بیماران جدید دارای علائم کرونا در بیمارستان های استان در حال کاهش است و امروز به کمتر از 200 نفر رسید.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۷    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 324 بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان طی شبانه روز گذشته خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس مسئول مراقبت کرونای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه با تزریق واکسن در واقع سیستم ایمنی بدن تحریک می شود تا فرد در برابر بیماری مقاوم شود، گفت: عوارض واکسن ها طبیعی است و نیاز به درمان خاصی ندارد، مگر اینکه شدید باشد که در این صورت فرد باید به پزشک مراجعه کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از 16 سال پیش تاکنون، اصفهان، بوشهر و یزد سه استانی است که در ردیف اولی بروز دیابت قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - کارشناس مسوول مراقبت بیماری کرونا معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بیش از یکصد هزار نفر در این استان تاکنون واکسن کرونا را دریافت کردند که شایعترین عوارض در بین آنها مانند علائم سرماخوردگی از جمله تب، بدن درد و سر درد بوده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آخرین وضعیت کرونا ویروس در استان اصفهان، شیوع کرونا هندی، تغییر وضعیت رنگ بندی و موج جدید کرونا توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۳    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت:با افزایش تعداد سهمیه و واکسن های تخصیص داده شده به دانشگاه این روند در اواخر اردیبهشت ماه و خرداد با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 197 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی 24 ساعت اخیر خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۷    
نصف جهان: نماز جمعه اصفهان فردا برگزار نمی شود. در پی وضعیت نارنجی کرونایی نماز جمعه شهر اصفهان اقامه نمی شود. ستاد برگزاری نماز جمعه اصفهان اعلام کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 197 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی 24 ساعت اخیر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: آمار ابتلا و بستری بیماران کووید -19 در استان با شیب کُند و ملایم در حال کاهش است اما با توجه به شناسایی انواع ویروس های جهش یافته کرونا، از مردم می خواهیم تا همچنان موارد بهداشتی را رعایت کنند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۱    
نصف جهان: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از تغییر وضعیت اصفهان از قرمز به نارنجی خبر داد و گفت: دو شهر استان در وضعیت قرمز، دو شهر در وضعیت زرد و 18 شهر در وضعیت نارنجی قرار دارند. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان_ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 239 نفر از بیماران جدید مبتلا به کروناطی 24 ساعت اخیر در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه بستری شده اند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 769 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه طی 24 ساعت اخیر خبر داد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 769 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه طی 24 ساعت اخیر خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۲    
به گزارش مهر ، آرش نجیمی پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طی 24 ساعت اخیر دو هزار و 36 بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند، اظهار داشت: از این تعداد تست 769 نفر قطعی کرونا بوده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۰    
اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 769 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه طی 24 ساعت اخیر خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در نامه ای به رئیس قوه قضاییه خواستار رسیدگی به تخلفات مالی و حقوقی شرکت اکتوور که قرار است واکسن روسی کرونا را در ایران تولید کند، شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره مامایی معاونت درمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: به اندازه کافی فارغ التحصیلان مامایی در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری داریم، با این وجود هنوز نقش ماما برای جامعه شناخته شده نیست، درحالی که ماما و متخصص زنان در پروسه مراقبت های دوران بارداری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- براساس آخرین اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان وضعیت شهر اصفهان نارنجی شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۷    
سخنگو دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نوشت: تغییر رنگ ها نشانه خوبی است اما به معنی شرایط خوب نیست؛ هنوز بیش از 2000 بیمار در استان بستری هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
اصفهان – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از قرار گرفتن 19 شهر استان اصفهان در وضعیت نارنجی کرونا خبر داد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۹:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر مرکز بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان اصفهان گفت: از بهمن ماه پارسال تاکنون 107 هزار دُز واکسن کرونا تحویل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شده که 10 هزار دُز آن دیروز به دانشگاه ارسال شده است.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای یک هزار و 342 نفر به کرونا در 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای یک هزار و 342 نفر به کرونا در 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۴۶    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از روز گذشته تاکنون یک هزار و 342 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در استان اصفهان شناسایی شده اند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نصف جهان: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از روز گذشته تاکنون یک هزار و 342 بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان اصفهان شناسایی شدند. آرش نجیمی با اشاره آخرین وضعیت شیوع کرونا در اصفهان طی 24 ساعت اخیر اظهار داشت ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان_ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تعداد 390 نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
اصفهان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: از روز گذشته تاکنون یک هزار و 342 بیمار جدید مبتلا به کرونا در استان اصفهان شناسایی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه وضعیت اصفهان همچنان قرمز است، گفت: وضعیت بیماری در استان تا حدی کاهش پیدا کرده و به نظر می رسد موج چهارم درحال شکسته شدن است، اما نه با سرعتی که پس از سه هفته اعمال محدودیت انتظار می رفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۲    
شماره سی و هفتم ماهنامه فرهنگی سیاسی صنفی بیست و یک به همت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: 37 درصد از کل تست های کرونا نمونه گیری شده در استان در شبانه روز گذشته مثبت شد و یکهزار و 241 بیمار مبتلا به کووید 19 شناسایی شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی یک هزارو 241 مورد جدید ابتلا به کرونا و شیب ثابت تعداد بستری های کرونا در اصفهان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیرگروه سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان این که گروه های مهندسی بهداشت آب مرکز بهداشت به طور روزانه پارامترهای کیفی آب شرب را بررسی می کنند، اظهارداشت: سلامت و کیفیت آب براساس استانداردهای 1053و 1011 سازمان ملی استاندارد توسط نهادهای نظارتی بررسی و کنترل می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۴    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 241 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و سرپرست واحد سلامت اجتماعی مرکز بهداشت استان گفت: آموزش صحیح مهارتهای زندگی به زوجین، از بروز مشکلات زناشویی و اختلافات خانوادگی، به میزان قابل توجهی، پیشگیری می کند
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۱۲    
نصف جهان: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای 1241 نفر به کرونا در 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد. آرش نجیمی با اشاره به آمار بیماران جدید مبتلا به ویروس کرونا در 24 ساعت گذشته ...