جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۸:۲۶Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هراس»

ایرنا   ۵ دقیقه پیش    
نیویورک – ایرنا- جان کربی هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید در تداوم ادعاها و هراس از برنامه پهپادی جمهوری اسلامی ایران مدعی شد که مسکو نه تنها صدها پهپاد ایرانی دریافت کرده است، بلکه در حال همکاری با ایران برای تولید آنها در داخل روسیه است.
بسیج   ۵۹ دقیقه پیش    
همدان-امام جمعه بهار گفت: رونمایی از موشک هایپرسونیک ایران که انصافا یک قدرت و تعقل و یک شعار ما می توانیم و کارآمدی است، موشک فراصوتی که به نام فتاح رونمایی و باعث هراس و سرگیجه آمریکا و صهیونیست شد.
حوزه   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام جلالی به رونمایی از موشک هایپرسونیک فتاح اشاره کرد و گفت: موشک فراصوت فتاح اوج بازدارندگی فرامنطقه ای را نشان می دهد که انتشار این خبر برای صهیونیست ها سرگیجه و هراس و برای جهانیان تحیر و شگفتی را در پی داشت.
خطیب نماز جمعه تهران گفت: امروز که دشمن از هر حیلتی فرومانده و گزینه های روز میز او به زیر میز رانده شده، درصدد است تا دو نرم افزار ملی و منطقه ای ما که همان ایمان و امید است را آماج حملات و اختلالات قرار دهد.
تقریب   ۱ ساعت پیش    
امام جمعه جزیره هرمز گفت: استکبار جهانی و امریکا همواره از پیشرفت ایران اسلامی در هراس بوده و از همین رو به دنبال منزوی کردن ما هستند، اما امروز نقشه های آنها شکست خورده است.
امام جمعه شهر شهید چمران گفت: انتشار خبر رونمایی از موشک فتاح برای صهیونیست ها سرگیجه و هراس و برای جهانیان تحیر و شگفتی را در پی داشت.
خطیب جمعه قصرشیرین با اشاره به رونمایی از موشک فراصوت فتاح به عنوان اوج بازدارندگی فرامنطقه ای گفت: انتشار این خبر برای صهیونیست ها سرگیجه و هراس و برای جهانیان تحیر و شگفتی در پی داشت.
موج   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت: محصول کارخانه ایمان و امید، موشک فراصوت فتاح بود که رونمایی شد و دل های مستضعفین و جبهه مقاومت را خوشحال کرد و سطح امنیت منطقه را ارتقا داد.
آنا   ۳ ساعت پیش    
خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به رونمایی از ابرموشک فتاح گفت: این موشک محصول کارخانه ایمان و امید است که طوفانی از هراس به جان شیاطین انداخت و دل های مستضعفین و جبهه مقاومت را خوشحال کرد و سطح امنیت منطقه را ارتقا داد.
امام جمعه چهارباغ گفت: انتشار خبر رونمایی از موشک فراصوت فتاح برای صهیونیست ها سرگیجه و هراس و برای جهانیان تحیر و شگفتی را در پی داشت.
ورزش 3   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
روبرتو دی متئو، سرمربی سابق چلسی و فاتح لیگ قهرمانان، معتقد است که پپ گواردیولا از ایتالیایی ها هراس دارد.
امام جمعه رشت با بیان اینکه قدرت مهم موشکی که توسط جوانان ایرانی ایجاد شده، موجب تحیر و هراس دشمن و شادی ملت شده است، گفت: من دست و بازوان جوانان غیور و حماسه آفرین ایران اسلامی را می بوسم که با همت و غیرت خود حماسه آفرینی کردند.
شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام نوفرستی با بیان اینکه هراس و سرگیجه صهیونیست ها نشانگر عظمت جمهوری اسلامی ایران و کار بزرگ مجموعه نیروهای مسلح است، گفت: این اقدامات و توانمندی های نظامی ایران، بیانگر قدرت تهاجمی ایران است.
خطیب نماز جمعه تهران گفت: محصول کارخانه ایمان و امید، موشک فراصوت فتاح بود که رونمایی شد و دل های مستضعفین و جبهه مقاومت را خوشحال کرد و سطح امنیت منطقه را ارتقا داد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
یک حقوقدان می گوید: اینکه سخنگوی دولت اینترنت بدون فیلتر را مشابه داشتن اسلحه دانسته است، ناشی از عدم آگاهی از فرآیند گردش اطلاعات در جامعه است، ضمن اینکه نشان می دهد تا چه اندازه برخی افراد و جریانات در کشورمان از گردش آزاد هراس دارند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۱:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا برغم تکرار ادعاها و هراس واشنگتن از نفوذ منطقه ای ایران، بر راه حل دیپلماتیک در قبال تهران تاکید کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا برغم تکرار ادعاها و هراس واشنگتن از نفوذ منطقه ای ایران، بر راه حل دیپلماتیک در قبال تهران تاکید کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
یک حقوقدان می گوید: اینکه سخنگوی دولت اینترنت بدون فیلتر را مشابه داشتن اسلحه دانسته است، ناشی از عدم آگاهی از فرآیند گردش اطلاعات در جامعه است، ضمن اینکه نشان می دهد تا چه اندازه برخی افراد و جریانات در کشورمان از گردش آزاد هراس دارند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
رونمایی از اولین موشک بالستیک مافوق صوت ساخت داخل به نام "فتاح" حدود دو هفته پس از معرفی جدید ترین مدل موشک بالستیک پیشرفته با سوخت مایع خود به نام "خیبر" بهت و ناباوری و هراس واشنگتن را در برداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های آمریکایی از وقوع یک تیراندازی در ایالت ویرجینیا خبر داده اند که به کشته شدن دست کم 2 نفر منجر شده است.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع رژیم صهیونیستی گفت: اسرائیل در صورت وقوع جنگ با ایران و گروه های نیابتی آن، با چالش بی سابقه ای در جبهه داخلی رو به رو خواهد شد که مشابه آن را طی 75 سال گذشته تجربه نکرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه ملی ما نباید از نقد و بیان واقعیت ها واهمه و هراس داشته باشد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
بن سلمان گفته اگر ایالات متحده با درخواست کمک عربستان سعودی برای توسعه صنعت انرژی هسته ای غیرنظامی، ارائه تعهدات امنیتی و فروش تسلیحات جدید به ریاض موافقت کند، ایجاد روابط دیپلماتیک با اسرائیل را در نظر خواهد گرفت.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مهم نیست آمریکایی ها باور نکنند ، مهم این است که قدرتش را در شب حادثه می بینند. این بخشی از گفته های سردار حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه درباره موشک هایپرسونیک ایران بود. موشک فتاح نخستین موشک هایپرسونیک ایران است.
یک پزشک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۰    
انسان ها همیشه از تحولات تازه می ترسند و از زمانی که تخیل آدم ماشینی ایجاد شد، ترس از این توده های آهنی هم ایجاد شد. شخصیت ربات ها در ابتدا در داستان ها خیلی سطحی و بیشتر هراس انگیز بود ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
نگارنده یکی از ده ها شرکت کننده در هفتمین همایش ملی کار در هفته پیش در تهران بودم که با همکاری وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، کانون عالی کارفرمایی ایران و شماری از کانون ها و تشکل های کارگری برگزار شد ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی در سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی گفت: یکی از اهداف مهم امام خمینی (ره) استقرار اسلام ناب محمدی در جهان بود و دشمن همواره از این مسئله هراس داشت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۴۱   + ۵۵ سایت دیگر  
کنعانی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: آنکه باید مردم آذربایجان را از آن ترساند، رژیم صهیونیستی است نه ایران تمدنی و اسلامی.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه ملایر با اشاره به قاطعیت و صراحت امام خمینی(ره) در مقابله با ظالمان گفت: ایشان نه در مسائل کلی و نه مسائل جزئی در مقابل ظلم کوتاه نمی آمد. امام در مقابل آمریکایی که هیچ کس جرئت مقابله با آن را نداشت ایستاد ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۰:۴۵    
خبرگزاری رویترز به نقل از مقام های آمریکایی مدعی شد صدای شنیده شده در واشنگتن ناشی از یک رزمایش نظامی بوده که باعث به لرزه درآمدن خانه ها و ایجاد هراس شده است. اما واقعیت چیز دیگری است.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۲:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز به نقل از مقام های آمریکایی مدعی شد صدای شنیده شده در واشنگتن ناشی از یک رزمایش نظامی بوده که باعث به لرزه درآمدن خانه ها و ایجاد هراس شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: در قیام 15 خرداد امام راحل(ره) با سخنرانی خود در محکومیت رژیم طاغوت نشان دادند که به خدا ایمان راسخ دارند و به جز خدا از هیچ کسی هراس و ترس به دل راه نمیدهند که همین شجاعت ایشان باعث شد کشور را که مانند کشتی طوفان زده ای بود به سلامت به ساحل برسانند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام امام جمعه ایلام گفت: استکبار جهانی در تلاش است که به اسلام، برای جلوگیری از تاثیر انقلاب اسلامی در مقیاس جهانی ضربه بزند ولی مکر آن ها به خودشان باز می گردد و ملت ما پیروز و سربلند با رهبری آیت الله خامنه ای به اهداف عالی انقلاب اسلامی خواهند رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه علمای بیروت تاکید کرد: در سالگرد رحلت امام، از روح و افکار ایشان، همه مفاهیم و ارزش های آزادی، عدالت، عزت و کرامت و تصویر درخشان اسلام را که دشمنان از آن هراس دارند، الهام می گیریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۳۰    
وزیر دفاع چین در پایان اجلاس امنیتی آسیا در سنگاپور با اشاره به روابط چین و تایوان گفت قول نمی دهیم برای وحدت دوباره (تایوان با چین) متوسل به زور نشویم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: براساس گزارشی گه توسط اندیشکده مطالعات استراتژیک منتشر شده، دیدگاه پکن در باب تایوان به عنوان یک چالش داخلی، موجب شده چنین احتمالی مطرح شود که پکن نیز احتمالا به سان مسکو و برای داشتن تایوان به اهرم زور متوسل خواهد شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اینکه دشمنان امروز از مکتب راهگشای امام خمینی(ره) هراس دارند و برای مقابله با آن شیطنت و توطئه می کنند، گفت: امام بزرگوار با اندیشه و حکمت الهی در دنیایی که در تسلط استکبار بود انقلاب اسلامی را به عنوان یک پدیده به پیروزی رساند و به اسلام اعتلا و به ایران و ایرانی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سلیمی گفت: امام راحل از هیچ چیز هراس نداشت زیرا تنها خداوند را در نظر داشت و شجاعانه در مسیر انجام تکلیف گام برداشت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۶    
امام جمعه دامغان گفت: اسلام مورد تایید اهل بیت(ع) و امامین انقلاب که دشمنان حق و حقیقت از آن هراس دارند، اسلام ناب محمدی مبتنی بر تفکر انقلابی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران : گروهی از شبه نظامیان روس مخالف پوتین موسوم به سپاه داوطلبان روس با حمله به شهر شبکینو در استان بلگورود در فاصله 6.5 کیلومتری مرز اوکراین، آن را تیرباران کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اینکه فیلم ملک سلیمان و امثال آن را نقد می کنیم به دلیل هراسی است که می آفرینند، به دلیل پیامدهای سیاسی است که در پی دارند. این، یک خوانش پسینیِ مخاطب است. حتی خودِ تهیه کننده یا کارگردان هم می تواند با گذار زمان به بازاندیشی در فیلم خود بپردازد و پیامدهای کار خویش را ببیند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد- زمستان و بهار پرباران هرچقدر که به دشت نشاط داده، جنگل های لرستان را بیمناک تابستان و آتش سوزی های آن نگه داشته است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۲۷    
حجت الاسلام ارزنده گفت: امام در هیچ دورانی از هیچ زورگویی و دشمنی هراس نداشت و قبل از پیروزی از انقلاب در دوران محمد رضا شاه نیز بدون ترس مبانی دین مبین اسلام را تبلیغ و در برابر ظلم ایستادگی می کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان نایین گفت: امروز لازم است دشمن شناس باشیم اما نباید هراس از دشمن داشته باشیم و مقابلش تسلیم شویم، این خواسته امام خمینی (ره) از امت اسلام است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۵۰    
اگرچه در مورد ترس می دانیم و تاکنون هم چیزی با نام فوبیا را شنیده ایم اما شاید ندانیم این دو با هم متفاوند. در واقع ترس یک احساس گذراست اما فوبیا برخلاف ترس معمولی که واکنشی زودگذر و طبیعی به یک عامل خطرناک خارجیست؛ هراس از قرارگرفتن در یک موقعیت است که فرد از آن واهمه دارد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۴۸    
فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: مشکل آمریکا با ایران تفکر امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی است و دشمن از این تفکر هراس و واهمه دارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا در دیدار با همتایان اروپایی خود بار دیگر هراس واشنگتن را از پیشرفت برنامه هسته ای ایران ابراز کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۳۶    
مادران انگلیسی در محلات این کشور به علت هراس از باند های تبهکار و مجرم، در خیابان های محلات گشت می زنند تا سلامت و امنیت نوجوانان خودشان را حفظ کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
فارس : وبگاه صهیونیستی والا با انتشار گزارشی در این خصوص نوشت: مصر احتمالا جنگنده چینی J10C ملقب به اژدهای چینی را خریداری می کند که به گفته نشریات خارجی مشابه جنگنده اسرائیلی لاوی ساخته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: ایران اسلامی سرزمین شهید سلیمانی ها، حججی ها، قدبیگی ها، الداغی ها و... است و مجاهدت های این شهدا موجب شده تا ملت ایران از هیچ قدرتی هراس نداشته باشد.