جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۶:۴۶Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متلاشی»

مشهد فوری   ۱۰ ساعت پیش    
مشکل وا رفتن فلافل چند علت ساده دارد که اگر اقدام به رفع این نکات حتما فلافل شما متلاشی نخواهد شد. مشکل وا رفتن فلافل چند علت ساده دارد که اگر اقدام به رفع این نکات حتما فلافل شما متلاشی نخواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ماموران امنیتی و مبارزه با مفاسد اقتصادی ترکیه یک شبکه تولید و توزیع داروهای تقلبی کرونا را شناسایی و متلاشی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - سازمان امنیت فدرال روسیه از متلاشی شدن یک کانون تروریست های بین المللی در منطقه اورال روسیه و دستگیری 15 تروریست عضو این کانون خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ مکناوی از انهدام باند 7 نفره حفاری غیرمجاز و کشف و ضبط یک دستگاه ردیاب و ادوات حفاری در شهرستان اندیکا خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۱:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری، گفت: 285 سارق، زورگیر، مالخر، سارقان به عنف، خرده فروش مواد مخدر و برهم زنندگان نظم عمومی در راستای اجرای چهارمین طرح رعد این شهرستان دستگیر و 13 باند توزیع مواد مخدر متلاشی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- در حالی که اوضاع نسبتا بحرانی لبنان با رسیدن محموله های سوخت از ایران و استقرار دولت در این کشور، فرماندهی ارتش لبنان از شناسایی و متلاشی کردن یک هسته وابسته به گروه تروریستی داعش در شهر طرابلس واقع در شمال بیروت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: یک تیم شکارچی غیرمجاز پس از روز ها برنامه مراقبتی و کنترلی به دام محیط بانان شمال استان افتادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر سودان اعلام کرد که کمیته ای را برای صدور تصمیم هایی فوری در زمینه تحکیم روند انتقال دموکراتیک قدرت و متلاشی کردن باندهای وابسته به رژیم سابق عمر البشیر تشکیل می دهد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ دستگیری بیست امام زمان دروغین در مناطق قم، بازداشت دهها نفر مدعی وساطت با امام عصر در قم، انهدام گروه انحرافی مدعی ارتباط با امام زمان و چندین گروه ریز و درشت دیگر که با تلاش شبانه روزی نیروهای مخلص و پرتلاش امنیتی متلاشی شده و دستگیر شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ارتش لبنان با صدور بیانیه ای از بازداشت چند نفر در طرابلس که یک شبکه در حمایت از گروه تروریستی داعش تشکیل داده بودند، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا مازندران از شناسایی و دستگیری اعضای باند کلاهبرداران سامانه ابلاغ قضایی در کرج خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان لرستان از دستگیری و انهدام باند سارقان موتورسیکلت و دوچرخه در بروجرد خبرداد و گفت:20 فقره سرقت در شهرستان بروجرد کشف شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
داستان عمومی و انقلاب مرکز استان بوشهر از کشف و برخورد با شبکه ای از عوامل گرانفروشی و توزیع خارج از ضابطه دارو های درمان کرونا خبر داد.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اطلس در فاصله بیش از 160 میلیون کیلومتری، بیشتر از فاصله زمین تا خورشید، متلاشی شد. این فاصله بسیار بیشتر از مسافت گذر والد آن از اطراف خورشید بود
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمال غرب کشور گفت: ما گفته و تذکر داده بودیم که اگر کوچک ترین خطایی از گروهک های معاند دیده شود پاسخ سختی دریافت خواهند کرد که این امر سبب متلاشی شدن چهار مقر این گروهک های ضد انقلاب شده است.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۰    
مقتضای عمر ودوران کودکیت اجازه نمی داد باشما وارد بحث انقلاب وطلاق شوم واینکه مسعود ومریم چه تراژدی عم انگیز و اسارت باری را تحت عنوان انقلاب ورهایی برای من ودیگر اعضا رقم زده اند وچگونه کانون خانواده را متلاشی و به عشق واحساس وعواطف پدری وفرزندی تیرخلاص زدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری 190 نفر از سارقان حرفه ای و سابقه دار و متلاشی شدن 13 باند سرقت در این شهرستان در اجرای چهارمین مرحله از طرح رعد خبر داد.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری و انهدام باند 10 نفره جعل و کلاهبرداری و کشف پرونده جعل سند ملک 1000 میلیارد ریالی، خبر داد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۹   + ۶۶ سایت دیگر  
ایرنا : جانشین قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمال غرب کشور مستقر در آذربایجان غربی گفت: ما گفته و تذکر داده بودیم که اگر کوچک ترین خطایی از این گروهک های معاند دیده شود پاسخ سختی دریافت خواهند کرد که این امر سبب متلاشی شدن چهار مقر این گروههای ضد انقلاب شده است.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران، از کشف 120 کیلو گرم تریاک و انهدام یک باند 5 نفره قاچاق مواد مخدر در محور ورودی شهرستان آمل خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: با اجرای چهارمین مرحله طرح رعد شهرستان ری موفق به کشف 11 میلیارد تومان اموال مکشوفه شدیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مازندران، از کشف 120 کیلو گرم تریاک و انهدام یک باند 5 نفره قاچاق مواد مخدر در محور ورودی شهرستان آمل خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان ری، گفت: 285 سارق، زورگیر، مالخر، سارقان به عنف، خرده فروش مواد مخدر و برهم زنندگان نظم عمومی در راستای اجرای چهارمین طرح رعد این شهرستان دستگیر و 13 باند توزیع مواد مخدر متلاشی شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در این مراسم بخشی از دستاوردهای نوین و تولیدات بومی سپاه در حوزه چک و خنثی سازی به نمایش درآمد ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
تحریریه پارسینه| درست در لحظاتی که در کوران مشغله روزانه گرفتار و یا در حال استراحت بودید، خبر های مهمی بر روی خروجی خبرگزاری ها و سایت های خبری قرار گرفته است، پارسینه تلاش می کند هر بامداد مهم ترین اخبار ایران و جهان در طی ساعات گذشته را به اطلاع مخاطبانش برساند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۲:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
باند کلاهبرداری میلیاردی و سوء استفاده از دسته چک های سرقتی شهروندان چهار استان در کرمان متلاشی شد. به گزارش خراسان، فرمانده انتظامی شهرستان کرمان در این باره گفت: آبان ماه سال 99 به دنبال طرح شکایت یک شهروند مبنی بر سرقت یک دستگاه خودروی مزدا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۱۷   + ۵۵ سایت دیگر  
یک تیم تروریستی ضد انقلاب با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) در آذربایجان غربی شناسایی و متلاشی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
سرتیپ نیروهای ذخیره ارتش رژیم صهیونیستی نسبت به پیامدهای فاجعه بار وضعیت دودستگی و از هم گسیختگی جامعه اسرائیل که در حال حاضر گرفتار آن است، هشدار داد و گفت که آن ممکن است گسترش یابد و به یک تهدید وجودی غیرقابل مقایسه با تهدیدهای خارجی تبدیل شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
با تلاش شبانه روزی پاسداران گمنام امام زمان(عج)سپاه روح الله استان مرکزی،شبکه قاچاق دارو و واکسن کرونا در استان مرکزی کشف و با هماهنگی مرجع محترم قضایی مورد ضربه قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - فرمانده انتظامی استان ایلام از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در ایلام خبر داد و گفت: در این طرح سه باندقاچاق سلاح در متلاشی و 61 قبضه سلاح کشف و 50 نفر نیز دستگیر شده اند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
افرادی که دارای منافع و سود هستند نباید در تصمیمات کشوری حضور داشته باشند/ تا افراد تاثیرگذار و باندهای بزرگ در امر فساد شناسایی و متلاشی نشوند مبارزه با فساد موثر نخواهد بود
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۵    
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از متلاشی شدن 20 باند قاچاقچی و سارق در اخرین مرحله طرح امنیت اجتماعی خبر داد.
سینما سینما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۵    
سینماسینما ، گلاره محمدی هشتاد سال پیش، در چنین روزهایی ایران علیرغم اعلام بی طرفی، درگیر جنگ جهانی دوم بود. در پی حمله نیروهای متفقین و اشغال شهرهای کشور، ارتش ایران متلاشی شد و .. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۶    
پیشکسوت آبی پوشان مدعی شد مدیران استقلال با متلاشی کردن استقلال کاری کردند که به راحتی از لیگ قهرمانان آسیا حذف شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام روابط عمومی قرارگاه حمزه سید الشهداء علیه السلام سپاه در برخورد و مقابله با شبکه سازمان یافته قاچاق اتباع خارجی، با اقدام اطلاعاتی در شهرستان خوی، یک باند گروگان گیری، شکنجه و اخاذی اتباع خارجی شناسائی و منهدم شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۳:۴۲    
آخرین آمار مبتلایان کووید-19 / مرگ تلخ دو کودک در کانال آب شهری/ بازداشت کلاهبردار 100 میلیاردی در لحظه آخر/ انهدام باند مسافربرنما های مسلح/ راننده شیطان صفت دستگیر شد/ اجرای حکم قصاص برای قاتل عصبانی/ باند مخوف زورگیری، آدم ربایی و آزار و اذیت زنان متلاشی شد/ اجاره آدمکش یک میلیون تومان
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۷   + ۱۲۰ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت اطلاعات از متلاشی شدن یک تیم تروریستی خبر داد. به گزارش شفقنا، وزارت اطلاعات اعلام کرد: با اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) یک تیم تروریستی وابسته به سرویس های اطلاعاتی کشورهای متخاصم، شناسایی و مورد ضربه قرار گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان با اشراف اطلاعاتی و با همکاری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "خاش" یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر را در عملیاتی ضربتی این باند مسلح را متلاشی کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- سرپرست یگان حفاظت میراث فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد گفت: گروه حفاری غیر مجاز در یکی از مناطق شهرستان بویراحمد متلاشی و اعضای آن دستگیر شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
باند مخوف زورگیری، آدم ربایی و آزار و اذیت زنان در باغی در جاده روستای گنبدواز توسط پلیس مشهد متلاشی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۰:۰۱   + ۵۲ سایت دیگر  
یک باند گروگان گیری ، شکنجه و اخاذی اتباع خارجی با اقدام اطلاعاتی رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام شناسائی و منهدم شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۱    
پلیس اطلاعات و امنیت فرماندهی انتظامی استان موفق شد یک شبکه توزیع قاچاق دارو را شناسایی و متلاشی کند.
پلیس فتا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان البرز از دستگیری یک باند سه نفره، که از طریق ارسال پیامک های جعلی تحت عنوان ابلاغ الکترونیک قضایی و نرم افزار صیغه یاب اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کردند، خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با اشاره به متلاشی شدن باند قاچاقچیان حرفه ای در استان گفت: با متلاشی شدن 13 باند امسال بیش از 7 تن انواع مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده است.
برترین ها / روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
فارس: سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه اجرای سیزدهمین مرحله از طرح ظفر پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی همکارانم در مجموعه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در این مرحله از اجرای طرح ظفر، دو تن و چهارکیلوگرم مواد مخدر کشف شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خوزستان گفت: اعضای باند سارقان مسلح فرا استانی منازل در عملیات غافلگیرانه پلیس آگاهی استان دستگیر شدند.