شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۲:۴۱Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مواسات»

فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: همزمان با دهه امامت و ولایت و عید قربان 2 هزار و 500 بسته گوشت گرم بین خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و نیازمندان بندرریگ توزیع شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه مواسات و همدلی استان فارس از آغاز سومین مرحله از رزمایش کمک های مومنانه خبر داد و گفت: سومین مرحله رزمایش کمک های مومنانه در سال 1400 به مناسبت دهه امامت و ولایت از عید قربان تا عید غدیر با عنوان رزمایش احسان علوی در استان فارس آغاز شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام شکریان امیری با اشاره به سنت ذبح و قربانی در عید بزرگ قربان، گفت: با توجه به شرایط بسیار سخت معیشتی و اقتصادی برخی اقشار جامعه، می توان از این عید بزرگ مسلمانان و ظرفیت عظیم این روز برای ترویج کمک مومنانه و مواسات بهره گرفت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۸    
حجت الاسلام شهابی، عید قربان را عید همدلی و مواسات دانست و گفت: تقرب الهی در عید قربان جز با انفاق، ایثار و همدلی ممکن نیست.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
در ادامه طرح کمک مؤمنانه، مواسات و همدلی و با هدف خدمت رسانی به خانواده های نیازمند و هموطنان آسیب دیده، طرح نذر 110 قربانی در عید سعید قربان و برای دومین سال متمادی اجرا می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان بسیج مستضعفان در این مراسم گفت: انسانها در هنگام سختی ها محک می خورند، ملتها هم اینگونه هستند. ملت ما در دوران پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دوره سخت فشار حداکثری تحریم و شرایط کرونا محک خورد و به خوبی منسجم شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۳    
طیران با اشاره به اهمیت محرومیت زدایی و برپایی چهاردهمین رزمایش مواسات و همدلی گفت: 6 کارگاه اشتغالزایی با ظرفیتی برابر با 100 نفر ویژه بانوان سرپرست خانوار ویژه دهه ولایت راه اندازی می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۴۲    
مسئول سازمان بسیج سازندگی گفت: در سال 99 در سطح کشور در رزمایش مواسات بیش از 14 میلیون سبد معیشتی در بین نیازمندان توزیع شده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
سردار معروفی گفت: امروز چهارمین مرحله کمک های معیشتی مواسات و مومنانه در سراسر استان به مناسبت دهه ولایت و امامت برگزار می شود که در این مرحله 22 هزار بسته معیشتی در قالب قرارگاه امام حسن مجتبی توزیع خواهد شد
روابط عمومی مرکز خدمات حوزه های علمیه به اطلاع می رساند، با عنایت به تأکید رهبری معظم انقلاب (مدظله العالی) نسبت به اهتمام به مواسات و همچنین نهضت احسان و تعاون و لزوم رسیدگی بیشتر به وضعیت معیشتی نیازمندان به ویژه در مناطق محروم ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نشست رؤسای کمیته قرارگاه خادمان و یاوران قرآنی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور پیشکسوتان، هنرمندان، ورزشکاران و اصناف مختلف با هدف مواسات و کمک های مومنانه در محل سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
محسن دیانی با اشاره به جایگاه علمی امام باقر(ع) گفت: علم امام باقر(ع) سرآمد علوم تمام دانشمندان جهان است و این علم خدایی امام باقر(ع) علاوه بر راهنمایی مردم به عنوان معلم تمام دانشمندان زمان خود مورد استفاده قرار می گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) و دبیر قرارگاه مواسات و همدلی گناباد از توزیع 34 هزار و 340 بسته معیشتی به ارزش 15 میلیارد و 310 میلیون ریال از ابتدای شیوع بیماری کووید 19 تاکنون بین آسیب دیدگان از شیوع کرونا در این شهرستان خبر داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت های دینی خبرگزاری فارس حجت الاسلام یحیی کمال در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی طرح تبلیغی اوقات فراغت تابستان اظهار داشت: ایام فراغت تابستان، فرصتی مناسب برای تبلیغ ویژگی های مکتب اهل بیت (ع)، گسترش و تعمیق دین، طرح مواسات و همدلی، امدادهای فرهنگی ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۸    
امینی با تاکید بر اینکه طرح مواسات یکی از زیباترین کارهای فرهنگی و مورد تاکید رهبری است، گفت: مسجد ملجاء و پناهگاه مردم در مشکلات مختلف است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام هاشمی: مهم ترین ویژگی ائمه علیه السلام به فکر محرومین بودن است و امام جواد علیه السلام با جود و بخشش هایی که داشتند نمونه ای بارز از این روحیه مردمداری و مواسات مومنانه را به یادگار گذاشته اند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۳:۴۸    
در راستای رزمایش مواسات و کمک مومنانه و به همت پایگاه مقاومت بسیج برادران و خواهران شهرک امام خمینی (ره) یک راس گوسفند قربانی و بین نیازمندان توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۳:۳۵    
زاهدان/ سرهنگ پاسدار حسین فروغی گفت: با همت گزوه جهادی شهید سلمان برجسته نان صلواتی در قالب رزمایش مواسات و همدلی در منطقه عشایری بنت توزیع شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۷:۴۲    
شفقنا – رسانه های مذهبی و حوزوی متعدد و متنوعی در کشورمان در حال اطلاع رسانی هستند که طیف وسیعی از اخبار و عناوین محتوایی مرتبط با اهداف و موضوع فعالیت خود را منعکس می سازند. شفقنا روزانه منتخبی از اهم اخبار این رسانه ها را به اطلاع مخاطبان محترم می رساند: ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۰    
حجت الاسلام شکری با اشاره به اهمیت گرامیداشت دهه امامت و ولایت گفت: رزمایش مواسات به مناسبت عید غدیر خم برگزار می شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سلیمانی فعالیتهای فرهنگی را نیازمند نیرو های جهادی نظیر رزمایش مواسات و کمکهای مومنانه خواند و برایجاد قرارگاه جهادی فرهنگی به معنی واقعی کلمه تأکید کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سلیمانی گفت: تشکیلات بسیج در زمینه محقق کردن منویات مقام معظم رهبری در حوزه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی پیشگام است، رکن اصلی حرکت های بسیج، مردم محور است و نمونه های زیبایی از آن را در جریان نهضت مواسات شاهد بوده ایم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۶    
در رزمایش مواسات و همدلی، با همکاری سپاه امام رضا(ع) و کمیته امداد خراسان رضوی 110 سری جهیزیه، 160 دستگاه کولر آبی و 2000 سبد معیشتی منلطق محروم مشهد مقدس توزیع شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
حوزه / رئیس شورای حوزه علمیه استان قزوین گفت: چهلمین سالگرد برپایی نماز جمعه در قزوین، آغاز حرکت های جدید و رفع موانع است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۰۸:۴۳    
یازدهمین مرحله از رزمایش همدلی و مواسات، در محل مدرسه حاج حسین دهقانی برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۱:۵۸    
حجت الاسلام یارمحمدی گفت: در مرحله ششم مواسات ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان، 1200 بسته گوشت در بین نیازمندان سلطانیه، طارم و ماهنشان توزیع می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۴    
حجت الاسلام آذرافروز از توزیع 400 بسته معیشتی میان نیازمندان در قالب رزمایش کمک های مومنانه توسط قرارگاه تواصی و مواسات حوزه علمیه بقیه الله (عج) اندیمشک خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سردار زهرایی با بیان اینکه استقرار نظام جمهوری اسلامی نتیجه ایستادگی مردم پای آرمان های امام راحل بوده است افزود: خدا محوری در مردم و مشارکت آنها در همه زمینه ها دو محور اصلی این پیروزی ها بوده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رزمایش همدلی و مواسات در شهربندرعباس برگزارشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
آیت الله ناصری از مردم، بازاری ها و روحانیون جهادی که در همه صحنه های مقابله با کرونا حضور پررنگ داشتند و از کفن و دفن بیماران قربانی کرونا تا مواسات و رسیدگی به آسیب دیدگان کرونا را مورد رسیدگی قرار دادند، قدردانی کرد و اقدامات آن ها را شایسته تقدیر دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۰:۳۰    
گروه استان ها- در ادامه نهضت مواسات و همدلی و رزمایش کمک های مومنانه، 1200 بسته معیشتی توسط سپاه ناحیه مسلم مشهد توزیع شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۰:۵۳    
حجت الاسلام گودرزی با اشاره به برنامه های مسجد ابراهیم خلیل(ع) برای رونق تولید و حمایت از محرومان، گفت: سال گذشته در 9 مرحله رزمایش مواسات را برای 1500 خانواده نیازمند اجرا و کارگاه های خیاطی را برای جوانان متقضای راه اندازی کردیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه سلطانیه گفت: در ادامه رزمایش مواسات و کمک مومنانه 150 بسته معیشتی در شهرستان سلطانیه توزیع شد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۹:۱۹    
رشت/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه استان گیلان در ادامه اجرای رزمایش مواسات مؤمنانه با چند تن از خیرین استان دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۶    
هشتمین مرحله رزمایش مواسات و کمک مومنانه ستاد مردمی مبارزه با کرونا شهرستان شاهرود به مناسبت میلاد امام رضا (ع) با توزیع 500 بسته معیشتی اجرا شد.
طلا نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۰۵:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش طلانیوز: در این طرح خانواده های نیازمندی که در دوران شیوع بیماری کرونا آسیب بیشتری دیده اند، با همکاری کمیته امداد امام و بهزیستی شهرستان شناسایی شده و بسته های کمک معیشتی به واسطه شرکت گل گهر به آن ها اهدا می شود. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، روسای دانشگاههای استان اصفهان در همایش حماسه حضور انتخابات 1400 و ولادت حضرت امام رضا (ع)؛ که به مناسبت روز بسیج اساتید برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرمانده مرزبانی خراسان جنوبی گفت: همزمان با دهه کرامت و در نهمین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی مومنانه مرزبانی استان 700 بسته غذایی بین مرزنشینان و عشایر توزیع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۶:۱۷    
همزمان با ولادت با سعادت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)، 300 سری جهیزیه، 3 هزار بسته معیشتی، یک هزار و 500 بسته بهداشتی در قالب رزمایش مواسات و همدلی برای توزیع در میان نیازمندان چهارمحال و بختیاری آماده شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه و پشتیبانی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها گفت: در این مرحله از رزمایش مواسات و همدلی 300 سری جهیزیه، 3 هزار بسته معیشتی، یک هزار و 500 بسته بهداشتی آماده توزیع بین نیازمندان چهارمحال و بختیاری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی همایش نهضت تبلیغ با محوریت تجلیل از تشکل های دینی مردمی فعال در عرصه مواسات و همدلی در تبریز برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۰۸:۰۱    
حجت الاسلام والمسلمین عامراحمدی گفت: مساجد جشن های دهه کرامت را به مرکز خدمت به نیازمندان همسو با رزمایش مواسات و همدلی تبدیل کرده اند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها دومین گام از رزمایش “مواسات و همدلی” را با اهدای 300سری کمک جهیزیه و اعطای 3000 هزار بسته معیشتی به خانواده های کم برخوردار استان چهارمحال بختیاری برگزار می کند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در ادامه رزمایش مواسات و همدلی 600 بسته غذای گرم به همراه بسته های فرهنگی، به همت مدرسه علمیه معصومیه (س) خرم آباد بین نیازمندان توزیع شد .
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۹:۴۷    
محمد مهدوی گفت: تداوم طرح مواسات و همدلی در اولویت برنامه های کانون نورالرضا در دهه کرامت قرار دارد.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۹:۳۶    
رشت/ مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه و مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان به منظور همکاری دو نهاد برای اجرای رزمایش مواسات مؤمنانه دیدار و گفت و گو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۷:۱۶    
مواسات و همدلی در گرمه ادامه دارد. این بار اهدای کولر به مردم مناطق زلزله زده در تابستان گرم ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۶    
سیزدهمین مرحله از رزمایش مواسات و همدلی استان البرز به همت سازمان ها و نهادهای ذی ربط و خیرین همزمان با سایر شهرستان های استان در مصلی شهر کرج برگزار شد./عکس:شمایلی
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
سیزدهمین مرحله رزمایش مواسات و همدلی با اهداء 31 هزار بسته معیشتی، 30 سری جهیزیه، 58 هزار پرس غذای گرم بین آسیب دیدگان البرز اجرا شد.
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر انجام رزمایش مواسات و کمک مومنانه، با همت و تلاش مدیرعاملان کارخانه ها، واحدهای تولیدی و بسیجیان عرصه کار و تولید بسته های کمک معیشتی تهیه شد.