دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۱۸:۵۷May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تملک»

مدیر کل فرودگاه های استان با نماینده مردم شهرستان های یزد، زارچ ، اشکذر در مجلس شورای اسلامی با موضوع تملک اراضی اطراف فرودگاه یزد و همفکری و بررسی نقطه نظرات در راستای پیشبرد اهداف فرودگاه بین المللی یزد، دیدار و گفتگو کرد.
خوزنیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
منطقه چم سور در شهرستان لالی سرپرست میراث فرهنگی شهرستان لالی گفت: مرحله دوم تکمیل مجتمع گردشگری شماره 2 چم سور لالی تاکنون 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در آینده نزدیک راه اندازی می شود. ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۳:۱۳    
در این جلسه که رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و تعدادی از مسئولین استانی حضور داشتند آخرین وضعیت عملکرد بند ب تبصره 16 قانون بودجه سال 1401، تسهیلات اشتغال پایدار روستایی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و گزارش احیاء واحدهای تولیدی تحت تملک و جانشینی بانک های استان مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل سرمایه گذاری و اشتغال استانداری قزوین گفت: 45 واحد تولیدی استان قزوین تحت تملک بانک ها قرار گرفتند، 33 واحد تولیدی در شرف تملک توسط بانک ها هستند و 57 واحد تولیدی هم از تملک بانک های عامل خارج شده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل ونقل شورای شهر تهران گفت: افزایش سرمایه از محل تملک دارایی سرمایه ای که اختصاص یافته نیز پیش بینی شده که در مجموع 700 میلیارد تومان پیشنهاد شده است؛ باید تجدید ارزیابی برای املاکی که تجدید ارزیابی نشدند، صورت بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۵    
سرپرست سازمان برنامه ریزی و توسعه استان گفت بیش از 5هزار میلیار تومان اعتبار برای استان در سال جاری اختصاص یافته است که 37 وسه دهم رشد داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۶    
شهردار منطقه 4 تهران از عملیات تملک املاک معارض و طرح اتصال میدان الغدیر به بزرگراه امام علی خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۰۲    
خیابان 35 متری شهید افتخاری در منطقه یک با تملک آخرین معارض، به بلوار شهید مژدی متصل و ترافیک محله های نیاوران، کاشانک و دارآباد کاهش خواهد یافت.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر اراک با بیان اینکه بودجه لازم برای تملک یا مرمت بازار این کلان شهر پیش بینی شده است، گفت: بنای بازار یک زنجیره مشاعی است و مالکان خصوصی، متولیان و مالکان دولتی باید در تعامل با هم برای نگهداری این بنا تلاش کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دکترهادی حق شناس /اقتصاددان نکته کلیدی در خصوص کسری بودجه، بحث تفاوت منابع و مصارف است. در اقتصاد، منابع یعنی مالیات. حال اگر نفت را هم با ارفاق جزو منابع در نظر بگیریم، در اصل آن را جزو تملک مالی می دانیم که بعدا باید به عنوان تملک دارایی و برای پروژه های عمرانی هزینه شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان عمران شهرداری شیراز از تملک بخشی از اراضی مورد مسیر پروژه بزرگراه شهید استوار خبر داد و گفت: این اراضی در محدوده بلوار ولایت تا چهار راه اتحاد واقع شده است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بازنشستگان شرکت صنایع مس ایران می گویند تلاش وزارت رفاه برای تملک صندوق بازنشستگی صندوق ملی مس نقض صریح قانون است و نمایندگان کرمانی در مجلس هم این ادعا را تایید می کنند. مسئله ای که به تایید دیوان عدالت اداری هم رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان غربی در خصوص تملک و واگذاری اراضی ملی و دولتی واقع در محدوده و حریم روستاها گفت: یکی از وظایف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، تملک اراضی ملی و دولتی واقع در محدوده و حریم روستاها براساس موازین قانونی می باشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۶    
با توجه به گسترش شهری و آپارتمان نشینی در جوامع شهری حتی امروزه در برخی مراکز روستایی، قانون تملک آپارتمانها عملا همان شاکله اصلی زمان تصویب آن یعنی “قانون تملک آپارتمان ها مصوب سال 1343” را حفظ کرده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۷    
فرماندار کلاله در اولین جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان گفت:از مجموع 98 میلیارد و 400 میلیون تومان اعتبارات تملک دارایی در سال 1401، مبلغ 69 میلیارد و 200 میلیون تومان یعنی بیش از 70 درصد تخصیص در سال مالی جاری داشته ایم. ...
گفتارنو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کرمان در گفت و گو با کرمان نو در خصوص برنامه های تعریض چند معبر در کرمان گفت: آقای شهردار گفته بودین عملیات بازگشایی خیابان بهمنیار آغاز شده، اما در بازدید ما، فقط یک خانه تخریب شده بود، عملیات چه زمانی سرعت می گیرد؟ ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
بحث بر سر تعیین ورزشگاه محل مسابقه بود.باشگاه هوادار اعتقاد داشت که بازی باید در ورزشگاه دستگردی ورزشگاهی که از بابت پرداخت اجاره در تملک آنها قرار دارد برگزار شود، البته بی راه گفته نمی شد، اما باشگاه پرسپولیس در خواست بازی در هر ورزشگاهی با حضور تماشاگران را پیشنهاد داده بود . ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه یک تهران گفت: خیابان 35 متری شهید افتخاری با تملک آخرین معارض، به بلوار شهید مژدی متصل می شود تا بار ترافیکی منطقه کاهش یابد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
لازم به توضیح است، همان طور که در خبر یاد شده آمده؛ ساختمان حافظیه متعلق به نهاد ریاست جمهوری است و حفاظت از آن در حیطه وظایف و اختیارات وزارت میراث فرهنگی نیست. مجموعه 180 هکتاری سعدآباد مشتمل بر بناها و کاخ موزه هایی است که برخی از آن ها در تملک نهادهایی غیر از میراث فرهنگی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۰۶    
تملک و بازگشایی باغ 8 هکتاری شریعت حدفاصل میدان بسیج و ارتش اردبیل آغاز شد؛ تغییر کاربری برای استفاده عموم مردم و خیابان کشی از اولویت های شهرداری اردبیل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۴    
رئیس سازمان برنامه ریزی استان با اشاره به اینکه در زمینه تملک دارایی، هزار و 310 میلیارد تومان مصوبات داشتیم، گفت: از این مبلغ، 971 میلیارد تومان از منابع نفت، استانی و متوارن اختصاص یافت که 74 درصد از این مبلغ جذب شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: بازنگری طرح های هادی در دستور کار قرار دارد. به گزارش شفقنا، آقای مهرداد بذرپاش عصر پنجشنبه در جلسه بررسی پروژه های راه و شهرسازی مازندران با اشاره به پروژه های مسکن ملی گفت ...
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۹    
شهردار کاشان به پرسش شورای اسلامی شهر گفت:تملک و آزادسازی کوی سجادیه صرفا با مصوبه شورای اسلامی شهر امکانپذیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجلس با اشاره به افزایش اعتبارات تملک دارایی سازمان اورژانس کشور، گفت: تعهد می کنیم چشم انداز پنج ساله اورژانس را در برنامه هفتم توسعه ای به صورت ویژه مد نظر بگیریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۴۳    
مدیرکل دفتر فنی استانداری فارس گفت: تملک چهار کیلومتر از جاده قره پیری در محدوده شیراز انجام گرفته و پس از تملک، پیمانکار پروژه مشغول تکمیل پروژه احداث این محور است.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۴۳    
جلسه کمیته بررسی وضعیت واحدهای تولیدی تحت تملک بانک های عامل استان قزوین برگزار شد به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ، جلسه کمیته بررسی وضعیت واحدهای تولیدی تحت تملک بانک های عامل استان قزوین در راستای حمایت از واحدهای تولیدی استان به ریاست بارگاهی مدیر کل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان- معاون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان با بیان اینکه اعتبارات استانی کفاف تملک کامل بنا را نمی دهد؛ گفت: تاکنون دو دانگ از بنا توسط میراث خریداری و تملک شده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه محلات فاقد بوستان شهر تهران امسال شاهد ایجاد بوستان خواهند بود گفت: تملک 15 پلاک ثبتی برای تبدیل شدن به بوستان های محلی در دستور کار سال 1402 شهرداری تهران قرار دارد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۷:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی نوشت: امروز، اقتصاد کشور یا در چنبره بنگاه های دولتی است و یا تحت تملک باندها و سلاطین اقتصادی قرار گرفته؛ گروه اول از سرمایه کشور و دولت می خورد و بودجه زیرساخت ها و امور عمرانی را می بلعد و گروه دوم با اقدامات زنجیره ای با قیمت ها بازی می کند و اجازه اصلاح یا تثبیت قیمت ها را ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در تماس تلفنی با وزیر حمل و نقل جمهوری عراق، پروژه راه آهن شلمچه به بصره و اقدامات دولت عراق در تملک اراضی مسیر این خط ریلی را مورد بررسی قرار دادند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۵۶    
ران دسانتیس، فرماندار جمهوری خواه فلوریدا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اخیرا قوانینی را امضا کرد که بر مبنای آن ها شهروندان ایران و برخی کشورهای دیگر از تملک بر برخی از املاک در این ایالت منع می شوند. تصویب این قوانین ایالتی در روزهای اخیر بسیار جنجالی شده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی کشورمان امروز در گفتگوی تلفنی با وزیر حمل ونقل عراق ضمن بررسی آخرین روند پروژه شلمچه به بصره و برگزاری اجلاس وزرای حمل ونقل گفتگو کردند. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به رفع هزار مشکل از پروژه های چند ده میلیونی تا چند ده میلیارد تومانی در قالب پروژه های توسعه محلی، گفت محله جوادیه حتی یک متر بوستان نداشت که در این دوره از مدیریت شهری با همکاری سازمان بوستان ها و مذاکره مردم با مالک ...
برترین ها / تلنگر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
مجموعه سعدآباد درباره ادعای مفقود شدن فرش ها توضیحاتی ارائه کرد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; عباس حلوایی زاده در گفتگویی با تشریح بودجه عمرانی شهرداری قم در سال جاری اظهار داشت: بالغ بر هشت هزار میلیارد تومان بودجه مصوب شهرداری قم در سال جاری بوده که بحث عمرانی بالغ بر 6 هزار و 160 میلیارد تومان است، یعنی نسبت به بودجه جاری بالغ بر 75 درصد آن بودجه عمرانی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهر تهران با بیان اینکه امسال 2000هکتار جنگل کاری در تهران انجام می شود، گفت: جنگل کاری از گسترش بی رویه شهر جلوگیری می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس و دو عضو شورای اسلامی شهر اردبیل با اعلام اینکه باغ شریعت در صورت تملک شهرداری تغییر کاربری نخواهد یافت، اظهار کردند: باغ شریعت بعنوان پارک طبیعی و تنفسگاه شهری در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۷:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
تحقیق میدانی از بازار مسکن نشان می دهد همچنان آپارتمان های تا 10 سال ساخت با اقبال بیشتری از سوی خریداران روبه رو است و آنها تلاش می کنند حتی واحدهای بدون پارکینگ اما ترجیحا با سن بنای یک رقمی را برای سکونت پایدار تملک کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون شهرسازی شهرداری خوی گفت: تملک زمین در محلات مورد هدف با همکاری اعضای ستاد بازآفرینی شهرستان، باعث تسریع در اجرای پروژه های عمرانی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس لایحه برنامه هفتم توسعه، قانون تملک سهام شرکت های سهامی عام ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار توسط شرکت های فرعی یا وابسته آن ممنوع است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۹    
ایسنا/همدان فرماندار رزن با بیان اینکه یک شهرک المپیک برای شهرستان تعریف کردیم، گفت: پروژه شهرک المپیک برای تاجران، سرمایه گذاران، پزشکان و پرفسورها یکی از پروژه هایی بود که زمین لازم را برای آن تملک و آماده کردیم که شهرسازی مدرن در این شهرک انجام شود اما از این پروژه استقبالی نشد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۹    
قرارداد احداث راه آهن رشت آستارا در حالی به امضا رسیده که به گفته کارشناسان مسیر این خط آهن ناگزیر از مرغوب ترین زمین های کشاورزی شمال ایران عبور می کند و تملک این اراضی با مشکلات عدیده ای مواجه خواهد بود.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر اردبیل گفت: اجماع تمامی مسئولان و دلسوزان شهر در تملک باغ شریعت لازم است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۰    
اقتصاد ایران: گلپایگان ؛ حدود10 سال قبل قطعه زمینی به متراژ 4300 متر در بلوار امام رضا از سوی یک خیر به آموزش و پرورش واگذار شده، که درصورت اینکه تا 2 سال آینده مدرسه نسازیم صاحب حق تصرف و تملک زمین را دارد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۵   + ۹۶ سایت دیگر  
بازرس کل امور بانک ها و بیمه سازمان بازرسی کل کشور، از افزایش تمایل بانک ها و مؤسسات اعتباری، به نگهداری و حتی تملک سهام بنگاه های دارای فعالیت غیربانکی و هدایت منابع در اختیار آن ها به سمت این بنگاه ها طی سال های اخیر، انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل عضو شورای شهر اردبیل در خصوص لایحه فروش چندین قطعه زمین توسط شهرداری به جهت تملک باغ شریعت گفت: زمین های قطعه بندی شده در خیابان عطایی از ابتدا کاربری فضای سبز داشت اما با توجه به نزدیکی منطقه به شورابیل و اینکه شورابیل دارای فضای سبز است ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام: ❑ کارشناسی و تملک زمین های مسیر دسترسی به بیمارستان رازی بر عهده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و اداره کل راه و شهرسازی است/ تا زمان اجرای لاین دوم بلوار، پلیس راهور این مسیر را تحت پوشش کنترل ترافیک قرار دهد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یکی از فعالان فضای در صفحه توییتر خود نوشت: 1-تو اجلاس اتحادیه عرب برخلاف گذشته حرفی از تملک امارات به جزائر 3گانه ایران نبود؛ اونم با ریاست عربستان:) 2- برخلاف گذشته هیچ حرفی ضدایران تو بیانیه نبود 3- صلح یمن از موضوعات اجلاس بود ...
ساوالان خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
زهرا قدیمی با بیان اینکه چاره ای به جز فروش املاک برای تملک باغ شریعت نداریم گفت:جهت تحقق مطالبه شهروندان چاره ای بجز فروش املاک نداریم.
قلم نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر بافت تاریخی تهران گفت: شهرداری تهران و شرکت پست، برای تملک خانه تاریخی مستوفی الممالک تهاتر می کنند تا پس از سال ها این بنا مرمت و احیا شود.