جمعه ۱۲ خردادساعت ۲۳:۵۱Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیل»

تدبیر و امید   ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
خزانه داری آمریکا مدعی شده این افراد و شرکت ها سانسور اینترنت در ایران را تسهیل کرده اند. تحریم های آمریکا شرکت نویان ابرآروان را هدف قرار گرفته و 3 فرد و نهاد را در ارتباط با آن به فهرست SDN (فهرست افراد ویژه مشخص شده و بلوک شده) اضافه کرده است.
استاندار فارس گفت: قرارگاه جهادی سرمایه گذاری کوثر با هدف جذب سرمایه گذاران و تسهیل روند سرمایه گذاری در استان پهناور فارس راه اندازی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
رقابت دولت های منطقه برای ایجاد کریدور یا راهگذرهای حمل و نقل کالا و بهره گیری از آن برای تسهیل تجارت ادامه دارد. پس از اقدام ترکیه برای اییجاد ”کریدو میانی” و همکاری پاکستان با چین در پروژه ”سی پک” عراق نیز پروژه راهگذر اتصال به ترکیه را آغاز کرده است.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
یکی از مهمترین بحث ها، به عنوان پیش زمینه های تحوّل و تسهیل جریان اصیل آزاد اندیشی، و ارتباطِ حوزه با نظام و کارآمد سازی این رابطه، بازنگری در نظاماتِ خودِ حوزه است.
خزانه داری آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد نام یک شرکت فناوری در ایران و دو نفر از کارکنان ارشد آن را به همراه یکی از شرکت های تابعه آن در امارات در فهرست تحریم ها قرار داده است.
شهردار کرمانشاه، از افتتاح سه معبر اتصالی این شهر در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این معابر کمک قابل ملاحظه ای به ترافیک و تسهیل تردد شهروندان خواهد کرد.
اقتصاد تهران   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادتهران: بازسازی سنگ فرش میدان سربند تا میدان کوهپایه در محله دربند با هدف زیباسازی و تسهیل توام با ایمنی در تردد کسبه، اهالی و گردشگران آغاز شد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
شهردار مشهد با اشاره به نیاز شهرهای زیارتی به توسعه زیرساخت ها جهت تسهیل زیارت، گفت: رویکرد اصلی دبیرخانه دائمی شهرهای زیارتی باید توسعه زیرساخت های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و... حول محور زیارت باشد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: ارایه هرگونه خدمات فنی، مهندسی و صدور پروانه احداث ساختمان روستایی از طریق سامانه راهبر و به صورت الکترونیکی انجام می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل گمرک گفت: با اقداماتی که صورت گرفته، سهم اقلیم کردستان از صادرات ایران به عراق از 22 درصد به بیش از 28 درصد رسیده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
دولت پاکستان درتازه ترین اقدام که بیانگر پیشبرد تجارت با جمهوری اسلامی ایران وکاهش وابستگی به دلار است، فهرست رسمی کالاهای تجاری مشمول سازوکار تهاتر میان دو همسایه را منتشرکرد، واردات نفت خام و میعانات گازی از ایران به پاکستان تسهیل می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس راه مازندران گفت: به منظور تسهیل در عبور و مرور خودروها، محدودیت های ترافیکی امروز در جاده های چالوس و هراز اعمال می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به تسهیل گر بودن بانک ها در روند سرمایه گذاری گفت: احیای واحدهای تولیدی راکد از مسائل مهمی است که باید مورد توجه بانک ها قرار گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۲۵    
علی اکبر کریمی، نماینده مردم استان مرکزی، گفت: باید دلیل اینکه برخی استان ها دوره های کارآموزی را برگزار کردند و برخی دیگر هنوز اقدام به این کار نکرده اند، مشخص شود.
ورامین دشت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۷:۵۰    
به گزارش پایگاه خبری دشت ورامین، علی القاصی مهر در جمع مال باختگان پیشوایی اظهار کرد: اگر در زمان اعلام شده و پس از معرفی اموال، وی قادر به پرداخت مطالبات مردم نبود، آن زمان دادگستری وارد عمل شده و نسبت به دستگیری وی اقدام می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران: بمنظور تسهیل در عبور و مرور خودرو ها، محدودیت های ترافیکی امروز در جاده های چالوس و هراز اعمال می شود.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۴:۵۳   + ۳۷ سایت دیگر  
شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در راستای تسریع، تسهیل و بهبود شیوه خدمت رسانی به سهامداران بازار سرمایه، از پروژه الکترونیکی نمودن فرایند صدور گواهی تمکن مالی رونمایی کرده است.
همدان پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۰:۵۸    
در بانکهای استان همدان تضمین کمتری گرفته شود و تسهیل گری بیشتری صورت بگیرد | بدلیل ناترازی بانکی که در استان داریم، من را مجاب می کند که این تقاضا را داشته باشم که در سیستم بانکی بالاخص در استان تضمین کمتری گرفته شود و تسهیل گری بیشتری اتفاق بیفتد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شریعتی گفت:پتروشیمی سرمایه گذاری مفید برای اشتغال جوانان شرق مازندران و باید روند ایجاد این پروژه تسهیل شود.
یزد فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
یزدفردا: طرح ملّی که در دهه کرامت امسال اجرایی شده شبکه مردمی حسنا کمک خواهند کرد تا پویش هدیه امام، پویش شبکه مردمی حُسنا برای تامین جهیزیه نوعروسان احسان جو شکل بگیرد و این بار مهربانی و رأفت امام رئوف، به تسهیل ازدواج و تشکیل خانواده رضوی کمک کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون معادن و فراوری مواد وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: فرایند واردات ماشین آلات معدنی تسهیل شده و ورود 124 دستگاه واردات ماشین آلات معدنی در سال 99 به 2 هزار دستگاه در سال گذشته رسیده و با توجه به مستهلک شدن دستگاه ها، با واردات مخالفتی نداریم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: دولت خود امکان ساخت مسکن نداشته و باید با تسهیل صدور پروانه شرایط را برای حضور مردم و ساخت مسکن در محدوده های بافت فرسوده و روستایی فراهم کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند_ مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی با اشاره به ظرفیت های بی نظیر سرمایه گذاری در استان گفت: تمام ظرفیت ها را برای تسهیل شرایط سرمایه گذاری های داخلی و خارجی پای کار می آوریم.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۰:۲۱    
حجت الاسلام مشرفی با بیان اینکه اوقات فراغت،یک بهانه و فرصت جهت پیاده سازی فرهنگ اسلامی است، گفت: هدایتگری اوقات فراغت با امامت جماعت است و جنبه تسهیل گری و خدمات رسانی بر عهده دستگاه های اجرایی قرار دارد و این کار مشترک نیازمند هم افزایی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز گفت: با توجه به تعطیلات چند روز آینده، اوج گرفتن سفرها، به ویژه تردد زائران مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) و ایجاد ترافیک سنگین در راه های این استان، تدابیر ویژه ای برای تسهیل عبور و مرور اندیشیده شد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
چندی پیش کشورهای برزیل، روسیه، هند، چین و آفریقای جنوبی با ایجاد اتحادیه ای به نام بریکس تلاش کردند یک جبهه اقتصادی قدرتمند ایجاد کرده و معاملات و مبادلات بین خود را تسهیل کنند. به تازگی این کشورها اعلام کردند که قصد ایجاد یک واحد پولی مشترک دارند. ...
فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۰    
پیاز، با ترکیبات خاصی که دارد، قدرت ضد التهابی و تسکین دهنده در برابر درد را داراست و می تواند بهبودی و رفع درد در این بیماری را تسهیل کند. مطالعه ی این مقاله به شما کمک می کند تا با خواص درمانی پیاز برای سیاتیک آشنا شوید و از طریق روش های مختلف مصرف آن ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۶    
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور در بازدید از صنایع شهرستان زرندیه، مشکلات و موانع تولید این واحدهای صنعتی را بررسی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۳۶   + ۳۹ سایت دیگر  
دبیر انجمن واردکنندگان تلفن همراه، تبلت و لوازم جانبی با بیان اینکه امسال واردکنندگان می توانند به اندازه میانگین دو سال قبل موبایل وارد کنند، گفت: با توجه به تخصیص مدیریت شده ارز برای واردات تلفن همراه، لازم است در روند تامین آن تسریع شود.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۷   + ۷۹ سایت دیگر  
سفته الکترونیک به عنوان خدمتی جدید از بانک تجارت برای تسهیل فرآیند اعطای تسهیلات غیرحضوری، در مرحله آغازین، در اپلیکیشن باجت این بانک رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
شریفی گفت:جهت تسهیل تردد شهروندان، موانع فیزیکی واقع در مسیر سواره رو جهت ایمن سازی مسیر وپیشگیری از تصادفات جمع آوری شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
با توجه به نزدیک شدن به محرم و صفر و اربعین حسینی، ایران و عراق توافقاتی برای تسهیل در تردد، پذیرش و اقامت زائران در این ایام داشته اند و یکی از این موارد صدور گذرنامه زیارتی است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
دیمیتری مدودف در واکنش به صحبت های تحریک آمیز وزیر امور خارجه انگلیس در توئیتر گفت، لندن با ارسال متخصصان و کمک های نظامی به اوکراین به صورت غیررسمی یک جنگ اعلام نشده را علیه روسیه رهبری می کند ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی کشور از توافق با وزارت کشور عراق در راستای تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی (ع) و صدور گذرنامه زیارتی علاوه بر گذرنامه رسمی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: برخی دستگاه ها به بهانه های مختلف از واگذاری امکانات و سالن های خود برای تسهیل ازدواج آسان خودداری می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
پس از آنکه با کاهش محدودیت های کرونایی در چین، امکان سفر هیات های تجاری ایران به این کشور بار دیگر فراهم شده، حالا بخش خصوصی در تلاش است تا روند ورود به این کشور را نیز تسهیل کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
دکتر محمد رضوانی فر در اولین نشست استانداران هم مرز جمهوری اسلامی ایران و اقلیم کردستان عراق ضمن اشاره به موضوع رفع محدودیت های اقلام صادراتی، ترانزیتی و همچنین فعالیت شبانه روزی گمرکات ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی انتظامی کشور در دیدار با همتای عراقی بر استحکام مرز های مشترک و تسهیل در تردد زائران اربعین امام حسین (ع) تأکید کرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اهالی فرهنگ و هنر این کشور باید بیش از این تلاش کنند و آثار جدیدی در هنرهای مختلف بیآفرینند، ما نیز به عنوان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید تسهیل کننده و نظارت گر باشیم تا این ذوق سرشار هنرمندان بجوشد و آثار خوبی خلق شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه بین معاونت صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در جهت پشتیبانی خدمات پستی و ایجاد تسهیل برای فعالان حوزه صنایع دستی و هنرهای سنتی منعقد شد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رشت – سرپرست هلال احمر گیلان از تکمیل و تجهیز پایگاه های امداد و نجات هلال احمر استان توسط مجمع خیرین خبر داد و گفت: نگاه خیرخواهانه به هلال احمر مسیر خدمت رسانی این نهاد را تسهیل می کند. هادی سلیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: تکمیل و تجهیز پایگاه های امداد و نجات در محورهای [...] ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز- رئیس اتاق اصناف کشاورزی مرکز استان آذربایجان شرقی گفت: با تصویب ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، پروانه کسب کشاورزی به عنوان مدرک معتبر شغلی در آذربایجان شرقی محسوب می شود.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل با اشاره به عوامل تأثیرگذار در افزایش نرخ باروری گفت: تسهیل و ترویج ازدواج به هنگام و آسان، آگاهی بخشی و فرهنگ سازی نسبت به کاهش فاصله بین ازدواج و فرزند اول و کاهش فاصله بین تولد فرزندان، از جمله راهکارهای افزایش موالید است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۷    
وزیر کشور در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در ارومیه درخصوص تمهیدات دولت درباره تسهیل سفر اربعین گفت: با رایزنی های انجام گرفته با طرف عراقی تلاش می کنیم سفری آسان برای زوار امام حسین علیه السلام فراهم کنیم و نواقص سال گذشته بر طرف شود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت ارتقای بهره وری تولید و منابع پایه، همکاری در زمینه تحقیقات و توسعه فناوری های نوین، کشت فراسرزمینی، برپایی نمایشگاه های تخصصی به منظور ترغیب و تسهیل فعالیت های اقتصادی و تجاری بخش خصوصی دو کشور از ظرفیت های این همکاری ها است. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۸    
جلسه مشترک بهزیستی و بخشداری طاهرگوراب صومعه سرا در خصوص مناسب سازی اماکن و معابر شهری جهت تسهیل در عبور و مرور توانخواهان و سالمندان با حضور مهندس ابراهیم فدایی کارشناس مناسب سازی اداره بهزیستی شهرستان صومعه سرا و مهندس بازیار بخشدار طاهر گوراب و کارشناس عمرانی بخشداری در محل بخشداری طاهر گوراب ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: اقتصاد همیشه امنیت ساز است و اگر ما خواستار برقراری امنیت در منطقه هستیم، باید اقتصاد را تقویت کنیم، تقویت اقتصاد یعنی توسعه و تقویت بخش خصوصی که استانداران در این خصوص اهتمام جدی باید داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله فلاحتی گفت : ایجاد فضای تعاملی برای گره گشایی از مشکلات مردم و تسهیل در روند ارایه ی خدمات دستگاه های اجرایی و حاکمیتی از رسالت های مهم دفتر نمایندگی، ولی فقیه در استانها است.