پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۱:۲۸Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متلاطم»

کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام بارش پراکنده در برخی از مناطق کشور از خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در زابل خبر داد و آب های جنوب کشور را مواج و متلاطم پیش بینی کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
محمد موحد گفت: رئیسی تنها کسی است که می تواند در این شرایط و وضعیت کنونی کشتی متلاطم را به ساحل نجات برساند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
ولادیمیر پوتین که قرار است برای نخستین بار با جو بایدن دیدار کند پیش از این با چهار رئیس جمهور آمریکا در سایه روابط سیاسی متلاطم دیدار داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
با ادامه فعالیت سامانه مونسونی در هرمزگان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی تا پایان هفته پیش بینی می شود.
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام بارش پراکنده در برخی از مناطق کشور از خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا در زابل خبر داد و آب های جنوب کشور را مواج و متلاطم پیش بینی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی خوزستان در زمینه متلاطم شدن شدن دریا در شمال خلیج فارس هشدار سطح نارنجی صادر کرد .
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
فریبا گودرزی در گفت وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: طی امروز و فردا در ساعات بعد از ظهر و شب برای ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، جنوب سیستان وبلوچستان، ارتفاعات جنوبی کرمان و ارتفاعات شرقی هرمزگان بارش های پراکنده پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام هواشناسی هرمزگان، دریا در ساعات صبح تا ظهر نسبتاً آرام است و در ساعات بعدازظهر با افزایش سرعت باد جنوب غربی، متلاطم می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
کبری رفیعی درخصوص آخرین وضعیت آب و هوایی کشور به میزان گفت: طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشورمان آسمان صاف خواهد بود و جوی پایدار خواهیم داشت. امروز هم در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوبی استان کرمان و شرق هرمزگان به ویژه در ساعت های بعدازظهر رگبار باران و گاهی رعد و برق شدید رخ می دهد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با افزایش سرعت وزش بادهای شمال غربی، خلیج فارس تا اواسط هفته آینده مواج و متلاطم خواهد بود.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۱۵    
آب های متلاطم دریای شما اغلب کشتی ها را با چالش مواجه می کند؛ گاهی آنها را به کام خود می کشد و گاهی کشتی را تا مرز غرق شدن پیش می برد. در چنین شرایطی این کشتی های نجات هستند که به داد خدمه کشتی های باری و تجاری می رسند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از احتمال خیزش گردوخاک در استان خبر داد و گفت: خلیج فارس طی روزهای آینده متلاطم خواهد بود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: ایرانی ها درباره بحرین چگونه فکر می کنند؟ چرا میان ایرانی ها و بحرینی های خصوصا در عرصه های ورزشی انقدر تنش وجود دارد؟ آیا، چون بحرین قبلا بخشی از ایران بوده، این رابطه متلاطم خواهد ماند؟ این یک عشق به نفرت کشیده شده است؟ ماجرای جدایی بحرین چه بود؟ همراه باشید با این مطلب. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با تداوم وزش بادهای شمال غربی در برخی از ساعت های شبانه روز و بیشتر در سواحل این استان و روی دریا، خلیج فارس تا اوایل هفته آینده در برخی از ساعت ها مواج و متلاطم است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۷:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: مغالطه ای که حداقل چهار سال است به راه افتاده، تخریب دولت کنونی با این شگرد است که تمام مشکلات کشور که در این چهار سال پیش آمده نتیجه ضعف و ناکارآمدی رئیس جمهور و اعضاء دولت اوست. این روزنامه نوشت: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از احتمال خیزش گردوخاک همراه با وزش باد در برخی نقاط استان بوشهر خبر داد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۱:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
اواخر امشب وفردا در برخی ساعات برای استان های تهران البرز و سمنان شاهد باد نسبتا شدید خواهیم بود. خلیج فارس و شرق دریای عمان تا پایان هفته و دریای خزر از ظهر امروز تا فردا شب مواج و متلاطم خواهد شد
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۱:۲۰    
تحلیلگران و فعالان بازار رمز ارزها اعتقاد دارند ایلان ماسک با پیام ها و خبرهای خود جهان و بازار رمز ارز را متلاطم می کند و بازی می دهد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به شدت گرما در سطح شهرستان دشتستان و دیگر نقاط استان گفت: دمای هوا در شهر آب پخش به 53 درجه سانتیگراد رسید. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
وقتی ما مردم، ایران، اسلام، انقلاب، ارزش ها و فدارکاری شهدا را قبول داریم باید در کنار هم قرار بگیریم اساسی ترین موضوع روز را که مشارکت حداکثری است را رقم زنیم.اگر کسی امروز مشارکت حداکثری را بشکند کاری در راستای اهداف دشمن انجام داده است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: هواشناسی بوشهر اعلام کرد: وزش باد های شمالی و تلاطم خلیج فارس تا اواسط هفته آینده در استان ادامه دارد. به گزارش فکرشهر از صداوسیما، کارشناس اداره کل هواشناسی بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد امروز و فردا در برخی ساعت ها در فراساحل به سبب افزایش وزش باد ...
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام جوی پایدار طی پنج روز آینده در کشور از احتمال خیزش گردوخاک در خوزستان، کرمان، غرب، شرق و شمال غرب، خبر داد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: موج گرمایی در استان بوشهر تا هفته آینده ادامه خواهد داشت. به گزارش فکرشهر، پیام مساعدی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: امروز تا روز پنجشنبه، در برخی از ساعت ها به سبب افزایش سرعت وزش بادهای شمال غربی بر روی خلیج فارس، دریا در سواحل استان به نسبت مواج و متلاطم خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۲:۵۵    
بر اساس پیش بینی هواشناسی بوشهر، با افزایش سرعت باد های شمالی از امروز، خلیج فارس تا روز پنج شنبه مواج و متلاطم خواهد بود.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۸    
ژیلا محمدشاهی: سعی می کنم درک خوبی از جهان بدست بیاورم تا بتوانم تصویر درستی از جهان فکری خودم ارائه دهم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
امروز وضع جوی و دریایی هرمزگان تا ظهر آرام است و در ساعات بعدازظهر دریا متلاطم می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۸:۲۳    
از امروز بعدازظهر دریای خلیج فارس متلاطم است.
صبح کیش   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری صبح کیش، اداره کل هواشناسی هرمزگان پیش بینی کرد امروز وضعیت جوی و دریایی نسبتا آرامی خواهیم داشت. در ساعات صبح مه صبحگاهی و غبار محلی و در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات رشد ابر و در جزایر خلیج فارس وزش باد سطحی پیش بینی می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
هواشناسی بوشهر اعلام کرد: در هفته جاری با افزایش سرعت باد، دریا مواج و متلاطم پیش بینی می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اکونا پرس،این گزارش به وضعیت صنعت خودرو کشور که بسیار حائز اهمیت است می پردازد به طوری که حدود چهار درصد از تولید ناخالص کشور را صنعت خودرو تشکیل می دهد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: برای امروز دریایی متلاطم و افزایش نسبی دما در استان پیش بینی می شود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۹    
کارشناس سازمان هواشناسی با اعلام این مطلب که دما در بیشتر مناطق کشور و از جمله تهران گرم می شود، جوی آرام را برای کشور تا اواسط هفته ، پیش بینی کرد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۷:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مالک شریعتی ورود ابرپروژه های پالایشگاهی به بورس در جریان اجرای قانون مرسوم به "قانون پتروپالایشگاه ها" را گامی درجهت افزایش عمق بخشی به بازارسرمایه دانست و گفت: اجرای قانون پالایشگاه ها به سرمایه گذار عمده و خرد در بورس کمک می کند تا با اعتماد بیشتر منابع خود را در بازار سرمایه گذاری کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۱:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس گروه پیش بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از بعد از ظهر امروز با وزش باد به نسبت شدید، دریای عمان مواج و متلاطم می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر - کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از بروز پدیده گرد و خاک در برخی نقاط استان خبر داد و گفت: خلیج فارس متلاطم است.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۲۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر :بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد از ظهر چهارشنبه تا روز جمعه، در برخی از ساعت ها به سبب افزایش سرعت وزش بادهای شمال غربی، خلیج فارس بویژه در سواحل مرکزی و جنوبی این استان تا حدودی مواج و متلاطم خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت:از روز چهارشنبه هفته جاری تا روز جمعه در برخی از ساعت ها به سبب وزش بادهای شمال غربی، خلیج فارس بخصوص در سواحل مرکزی و جنوبی استان تا حدودی مواج و متلاطم خواهد شد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۰:۳۶   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون اقتصادی و امور هماهنگی سازمان برنامه و بودجه گفت: از سویی دیگر در بازار بین بانکی نرخ بهره حدود هفت تا هشت درصد بود که این منابع به سمت بازار سرمایه رفت در عین حال که فروش اوراق مالی دولت که با نرخ حدود 14 درصد انجام می شد در این جریان به بالای 20 درصد رسید و در مجموع بازار سرمایه را متلاطم ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۸    
واژه بازارگردانی احتمالا به گوشتان خورده است؛ مقوله ای که سبب می شود عرضه و تقاضا و در نتیجه قیمت شرکت های حاضر در بازار سرمایه، ثبات و عملکرد بهتری داشته باشد و سهامداران در شرایط متلاطم بازار حالت رهاشدگی پیدا نکنند و از نقدشوندگی سهام آن ها حمایت شود ...
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام بارش پراکنده، رگبار، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی نقاط کشور از تداوم بارش ها تا آخر هفته خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۰۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مترجم: مهدی نیکوئی منبع: european business review : در شرایط متلاطم اقتصادی، شرکت ها لازم است که بیش از پیش نوآور باشند. اما رقابت باعث شده است که نوآوری محصول و منافع عملکردی، جای خود را به نوآوری های فرهنگی و منافع نمادین بدهد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۲    
اهواز - ایرنا - مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: آبهای مناطق ساحلی خوزستان و شمال غرب خلیج فارس در 2 روز آینده متلاطم و مواج است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ - ۰۰:۱۹    
افزایش قیمت نهاده ها و کمبود آن در کنار بالابودن هزینه ها، کشتار زودهنگام و وجود دلالان و رانت ها صنعت طیور را بیش از هر زمانی در استان مازندران متلاطم کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر - کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از احتمال خیزش گرد و خارک در استان خبر داد و گفت: سواحل استان بوشهر متلاطم می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دولت آینده عملا اقتصادی را دارد تحویل می گیرد که نرخ تورم افسارگسیخته، بازار متلاطم ارزی، نرخ بالای بیکاری، تلاطم در بازار مسکن و انبوده تقاضا و عدم رسیدگی به بازار مسکن بعد از هشت سال از ویژگی های آن است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۰۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری- افزایش قیمت نهاده ها و کمبود آن در کنار بالابودن هزینه ها، کشتار زودهنگام و وجود دلالان و رانت ها صنعت طیور را بیش از هر زمانی در استان مازندران متلاطم کرده است.
زاگرس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۲۳:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
این کارشناس مسائل اقتصادی با بیان اینکه سوال ششم پیرامون چگونگی برخورد با نرخ ارز و مدیریت آن است، یادآور شد: به نوعی می توان گفت نرخ ارز متغیر کلیدی در ساختار اقتصاد ایران به حساب می آید و هرگونه افزایش و یا تلاطم در نرخ ارز سایر بخش های اقتصادی به خصوص بازار های سرمایه و همینطور بازار کالا های ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
: فریبا گودرزی روز چهارشنبه گفت: از ظهر امروز چهارشنبه تا ساعات اولیه جمعه بخش های شمال غربی، غربی، مرکزی و پاره ای از مناطق شرقی خلیج فارس مواج و متلاطم و ارتفاع امواج بیش از 1 متر پیش بینی می شود.