جمعه ۱۹ خردادساعت ۱۹:۰۹Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متلاطم»

عصر ایران   ۴ ساعت پیش    
از انشعاب در انشعابِ سازمان چریک های فدایی خلق تا عمر بسیار کوتاه شورای همبستگی، عنصر ناسازگاری سیاسی عامل اصلی رقم خوردن سرنوشت اپوزیسیون جمهوری اسلامی بوده است. چنین اپوزیسیونی در دریای متلاطم سیاست، به هر جا برسد، به ساحل دموکراسی نخواهد رسید.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: در پنج روز آینده، سواحل استان بوشهر در برخی ساعات متلاطم پیش بینی می شود و دمای هوا افزایش نسبی خواهد داشت.
صبح تا ظهر امروز شرایط جوی و دریایی نسبتا آرامی در هرمزگان حاکم خواهد بود. دریا در ساعات بعد از ظهر بویژه در محدوده تنگه هرمز با افزایش سرعت باد جنوب غربی متلاطم خواهد شد.
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: دریا در بعدازظهر در خلیج فارس و بویژه در محدوده تنگه هرمز با افزایش سرعت باد جنوب غربی متلاطم خواهد شد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ دکتر محمدطیب صحرایی در نشستی با سردار حاجیان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با تبریک انتصاب وی اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی به عنوان جزیره ای امن در منطقه می درخشد و دشمنان علی رغم همه تلاش های خود نتوانسته اند دریای امنیت کشورمان را متلاطم کنند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز در بعدازظهر و اوایل شب در مناطق دریایی افزایش سرعت باد و متلاطم شدن دریا و در ارتفاعات رشد ابر و رگبار پراکنده باران پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
امروز بعد از ظهر و اوایل شب در مناطق دریایی هرمزگان افزایش سرعت باد موجب متلاطم شدن دریا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۴:۰۸    
نماینده مردم رفسنجان و انار و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مقام معظم رهبری پس از امام روح الله، کشتی در این دریای متلاطم را تحویل گرفت و توانست در این مدت با مدیریت عالی این کشتی را به سلامت به ساحل باورها و ارزش ها برساند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
افزایش سرعت باد های جنوب غربی برروی خلیج فارس، تنگه هرمز و برخی مناطق استان پیش بینی می شود که سبب متلاطم شدن این مناطق دریایی خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۰:۵۲    
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز در جزیره کیش و دیگر جزایر استان دریا در بعدازظهر با افزایش سرعت باد های جنوب غربی، بویژه در محدوده تنگه هرمز متلاطم خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۴۱    
دانشمندان سربلند ایرانی، مرید مرادی بودند که رهبر معظم انقلاب، ایشان را امام تحول نامیده و فرمودند: امام خمینی (ره) از دوران مبارزات تا پایان حیات مبارکشان در میدان عمل نیز در نقش یک فرمانده بی نظیر، روند تحول خواهی را رهبری و اقیانوس عظیم ملت ایران را در مسیر تحقق اهداف، طوفانی و متلاطم می کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز دریا تا ظهر نسبتاً آرام و در بعدازظهر تنگه هرمز با افزایش سرعت باد کمی متلاطم پیش بینی می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: براساس پیش بینی نقشه های هواشناسی وزش بادهای شمالی در بوشهر تا فردا شنبه تداوم دارد. به گزارش فکرشهر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: طی امروز و فردا با تداوم وزش بادهای شمالی بر روی دریا و در سطح استان بوشهر، در برخی از ساعات سواحل استان مواج و متلاطم خواهد بود.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
آب های خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان امروز به ویژه طی ساعات بعد از ظهر مواج و متلاطم خواهد بود. به گزارش صبح ساحل، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی هرمزگان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
آب های خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان امروز به ویژه طی ساعات بعد از ظهر مواج و متلاطم خواهد بود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
در شرایطی که بازار متلاطم است و دو وزارتخانه صمت و کشاورزی که مسئول تنظیم بازار هستند بدون وزیر و با سرپرست اداره می شوند، دولت منتظر فرآیند تشکیل وزارت بازرگانی و تصویب آن توسط مجلس است تا به وسیله آن بازار تنظیم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: وزش بادهای شمالی در سطح استان و روی دریا تا روز شنبه هفته آینده تداوم دارد بنابراین در این مدت ضمن اینکه سواحل استان طی ساعاتی متلاطم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
آب های خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان امروز و فردا به ویژه طی ساعات بعد از ظهر مواج و متلاطم خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۳    
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از صدور هشدار دریایی سطح نارنجی در نوار ساحلی استان بوشهر خبر داد و گفت: تا 12 خرداد خلیج فارس مواج و متلاطم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهربا اشاره به وزش باد نسبتاً شدید تا ابتدای هفته آینده در ساعاتی از روز گفت: سواحل و فراساحل استان بوشهر نیز طی روزها متلاطم خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی برای 5 روز آینده در شرق کشور به ویژه منطقه زابل و خوزستان وزش باد و گرد و خاک پیش بینی کرد و گفت: امروز نیز وزش باد شدید و گرد و خاک در تهران، البرز و قم رخ می دهد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با بیان اینکه تا پایان هفته خیزش گرد و خاک و نفوذ گرد و غبار فرامنطقه ای از پدیده های مورد انتظار است گفت: خلیج فارس در برخی ساعات متلاطم می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-پیمان قناعتی فرد : قیمت گاز طبیعی مایع در اروپا دراین ایام به پایین ترین سطح خود از اواسط سال 2021، سقوط کرده است. روسیه از نیمه سال 2021 و پیش از حمله به اوکراین نسبت به کاهش عرضه گاز طبیعی مایع صادراتی اقدام و هدف خود را در آن زمان کند کردن روند تورم ناشی ار نوسان های بازار انرژی و ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با بیان اینکه طی پنج روز آینده انتظار می رود سرعت وزش باد در ساعات بعد از ظهر افزایش یابدگفت: دمای هوا نیز در این مدت روند افزایشی خواهد داشت.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره هواشناسی قشم گفت: جزایر غربی استان هرمزگان و نقاطی از تنگه هرمز در محدوده جزایر هنگام و لارک امروز (یکشنبه) با افزایش سرعت باد جنوب غربی تا شمال غربی متلاطم و مواج پیش بینی می شود. ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
به تازگی کارگروهی متشکل از هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل تراکتور و عضو هیات رئیسه سازمان لیگ، براتی عضو هیات رئیسه فدراسیون، زارعی رئیس کمیته حرفه ای سازی و جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت قوانینی برای کنترل قیمت بازیکنان وضع کرده اند که با واکنش های زیادی مواجه شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی درباره افزایش ارتفاع امواج و تلاطم در خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی افزایش سرعت باد و ارتفاع امواج، برای آب ها و سواحل جنوبی کشور از خلیج فارس تا دریای عمان، هشدار سطح زرد صادر کرد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۲   + ۵۶ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد: دو روز آینده برای استان های غرب و استان های شرق کشور باد و گرد و خاک پیش بینی می شود و تا روز جمعه شرق دریای عمان و تنگه هرمز و دریای خزر مواج و متلاطم خواهد بود.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۲:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی گفت: پنجشنبه و جمعه در نواحی شمال غرب و غرب کشور بارش باران و وزش باد پیش بینی می ِشود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
آب های خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان تا اوایل هفته آینده طی ساعات بعد از ظهر و شب مواج و متلاطم خواهد بود.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
قانون مشاغل سخت و زیان آور علاوه بر متلاطم کردن درآمد های تأمین اجتماعی، بازار کار را خصوصاً برای جوانان تحت تاثیر قرار داده است. به گزارش بازارکار از خبرگزاری دانشجو، برخی اوقات با افرادی مواجه می شوید که به دنبال دور زدن قانون و انجام ندادن آن هستند ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
محمدرضا آشتیانی در گفت و گوی اختصاصی با ایران پرس در حاشیه حیاط هیات دولت گفت: نیروی دریایی راهبردی ارتش ثابت کرده است که صنعت دفاعی کشور توانمندی ساخت ناوهایی را دارد که ماموریت های بزرگ را انجام دهند، مانند ناوشکن دنا که در دریاهای طوفانی و متلاطم بسیار خوب عمل کرد. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
دیروز –یک شنبه- نورنیوز ، رسانه نزدیک به شورای عالی امنیت ملی در خبری با اشاره به شعر منتشر شده در توییتر دریابان علی شمخانی، از کناره گیری قعطی او خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۳    
میثم لطفی با اشاره به اینکه در بخش بهره وری سرمایه هم مشکلاتی وجود دارد زیرا سرمایه به افرادی که نیاز دارد می رسد، گفت: در شرایط کنونی قیمت تمام شده پول در بانک ها بالاست و سرمایه گران در اختیار تولیدکنندگان قرار می گیرد ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۰:۳۷    
اصغری، کارشناس هواشناسی: در بسیاری از مناطق از جمله در تهران خنک ترین بامداد را در پیش رو خواهیم داشت. میزان سرعت باد در ارتفاعات کرمان قابل توجه خواهد بود. هم چنین در ارتفاعات کرمان رگبار و رعدوبرق پیش بینی می شود. پایان هفته در نیمه شرقی کشور سرعت باد در حد خیزش گردوخاک خواهد بود. ...
سازمان هواشناسی کشور نسبت به افزایش سرعت وزش باد و ارتفاع امواج در شمال خلیج فارس و دریای عمان هشدار داد که می تواند به تاسیسات دریایی خسارت وارد کند.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: رئیس اداره بندر و دریانوردی گناوه گفت: بر اساس اخطاریه سازمان هواشناسی مبنی بر شرایط نامناسب جوی، تردد شناورهای مسافری از ترمینال مسافربری این بندر به جزیره خارگ در روز جاری متوقف شده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۰:۱۵    
دنیای اقتصاد: برای فتح قله های توسعه باید همچون رود پرخروش و متلاطم از کویر یأس و نا امیدی گذشت و آنگاه پس از رسیدن به دامنه اراده ها با عزمی استوار کوه افتخار را مسخر خویش کرد ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به تدریج این سامانه بارشی از مرزهای شرقی خارج می شود و پیش بینی می کنیم دما در شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر دامنه های جنوبی البرز، شرق و شمال شرق کاهش دما خواهند داشت. همچنین خلیج فارس و تنگه هرمز امروز و فردا متلاطم است.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس هواشناسی استان بوشهر گفت: طی هفته جاری با توجه به استقرار امواج ناپایدار، طی ساعاتی خلیج فارس متلاطم خواهد بود و همچنین احتمال خیزش گردوخاک در مناطق مستعد است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به تداوم ناپایداری های جوی تا روز یکشنبه هفته آینده گفت: در این مدت با افزایش سرعت باد طی ساعاتی خلیج فارس متلاطم خواهد بود.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها در حدود 14 استان کشور در روز جاری خبر داد و گفت: شدت این بارش ها فردا در شمال غرب، غرب و جنوب غرب کشور افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز افزایش سرعت باد های غربی برروی خلیج فارس، تنگه هرمز و برخی مناطق استان پیش بینی و سبب متلاطم شدن این مناطق دریایی خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۱    
دریای خزر امروز مواج و متلاطم است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
چند سالی است که کمبود و افت فشار گاز مخازن، دردسر جدیدی برای ساختار حوزه انرژی کشور پدید آورده که این دردسر و دغدغه به صورت مویرگی در بخش های مختلف اقتصادی و شرکت های تولیدی ریشه دوانده است و دست آخر به بورس که نماگر اقتصاد ایران است رسیده و اثرات خود را در سود و زیان شرکت ها نشان می دهد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با پیش بینی افزایش سرعت باد و ارتفاع امواج، برای آب ها و سواحل جنوبی کشور هشدار سطح زرد صادر کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از فردا با عبور متناوب امواج ناپایدار جو، در برخی از ساعات با وزش باد، سواحل استان متلاطم خواهد بود.