چهارشنبه ۰۶ بهمنساعت ۰۰:۲۳Jan 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متلاطم»

تابناک ایلام   ۱۰ ساعت پیش    
معمولاً دریای بالتیک بعد از طوفان های شدید باعث روانه شدن کهرباهای زیادی همراه با موجهای متلاطم دریا به ساحل می شود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۱    
شاهین شایان آرانی گفت: تورم بالای 30 درصد، عملاً همه ساختار اقتصادی من جمله نظام بانکی و بازار سرمایه را متلاطم می کند و به هم می ریزد؛ چراکه پیش بینی ها را توام با خطا، برنامه های آتی را توام با ابهام و دیدگاه ها را به شدت کواته مدت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
یکی از دستیاران نزدیک رئیس جمهور چپ گرای سابق برزیل معتقد است که به دلیل دولت کنونی راستگرا این کشور، روابط برزیل و چین متلاطم شده است اما اگر این رئیس جمهور چپ گرای سابق در انتخابات ریاست جمهوری ماه اکتبر رای بیاورد، روابط این دو کشور بهبود پیدا خواهد کرد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
اتحادخبر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از احتمال بارش خفیف باران طی روزهای آینده خبر داد و گفت: خلیج فارس مواج و متلاطم می شود.
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی هرمزگان اعلام کرده است شرایط ترددهای دریایی در محدوده سواحل هرمزگان مساعد خواهد بود، مناطق غربی جزیره لاوان و شرق جاسک کمی متلاطم است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۶    
در حالی که دولتمردان در بازار متلاطم این روزهای بورس خاموش مانده اند و وعده های خود را فراموش کرده اند چه باید کرد،آیا فرار از این بازار تنها راه است یا می توان استراتژی جدیدی را دنبال کرد؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: با وزش باد های شمال غربی طی امروز خلیج فارس و دریای عمان در برخی مناطق متلاطم خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
یکی از روش های پیش بینی قیمت ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده اند. همچنین در متن مربوط به هر قسمت روند آتی قیمت ها براساس شواهد موجود پیش بینی شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل هواشناسی استان بوشهر خلیج فارس و سواحل استان بوشهر را کاملاً مواج و متلاطم دانست و گفت: ارتفاع موج دریا خلیج فارس در سواحل استان بوشهر به بیش از 3 متر افزایش یافت.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۱:۰۷    
زاهدان (پانا) - مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان با اشاره به صدور هشدار سطح قرمز این اداره کل گفت وزش طوفان و متلاطم شدن دریای عمان سبب می شود ارتفاع موج در دریا به 3 تا 4 متر برسد. ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان ضمن صدور هشدار سطح نارنجی دریایی این اداره کل گفت: وزش باد شدید از عصر پنج شنبه، 30 دی ماه دریای عمان، مناطق ساحلی و مناطق دور از ساحل را تحت تأثیر قرار خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
معمولاً دریای بالتیک بعد از طوفان های شدید باعث روانه شدن کهرباهای زیادی همراه با موجهای متلاطم دریا به ساحل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۱    
مدیر کل هواشناسی خوزستان نسبت به مواج شدن شمال دریای خلیج فارس و افزایش ارتفاع امواج در روز پنجشنبه هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
طبق بررسی نقشه های هواشناسی، از عصر روز پنجشنبه و همچنین شبانه روز جمعه، کلیه مناطق دریایی آب های جنوب، اعم از خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان، تحت تأثیر وزش بادهای شدید غربی، مواج و متلاطم خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل هواشناسی استان ضمن صدور هشدار سطح نارنجی دریایی این اداره کل گفت: وزش باد شدید از عصر پنج شنبه 30 دی ماه دریای عمان، مناطق ساحلی و مناطق دور از ساحل را تحت تأثیر قرار خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۱۲    
بوشهر- ارتفاع موج دریا در بوشهر افزایش یافته و سواحل خلیج فارس مواج و متلاطم است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به تداوم بارندگی و وزش باد در استان گفت: با شدت گرفتن جریانات شمال غربی سواحل خلیج فارس در استان بوشهر مواج و متلاطم شد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۳:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
طی سه روز آینده در نیمه شرقی کشور، وزش باد شدید رخ خواهد داد. آب های دریای خزر برای امروز و دوشنبه و آب های خلیج فارس تا سه شنبه مواج و متلاطم است.
اگر در متلاطم ترین منطقه جهان، امن ترین کشور را داریم بخاطر خون شهدا است
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۲۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
چند رسانه اسرائیلی از دو روز پیش گزارش هایی را درباره دیدار های تیم حقوقی بنیامین نتانیاهو با دادستان کل اسرائیل به منظور تنظیم توافقی برای زندانی نشدن نخست وزیر سابق منتشر کرده اند. این گمانه زنی ها، صحنه سیاسی اسرائیل را پیشاپیش متلاطم کرده است ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۴    
فکرشهر: مدیرکل بحران استان بوشهر از ادامه بارش باران در این استان خبر داد و با بیان اینکه تاکنون مشکل و یا حادثه ای ثبت نشده است گفت: شهرستان های شمالی با ثبت حدود 50 میلیمتر بیشترین بارش باران در استان بوشهر داشته اند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۹    
آب های شمال غرب خلیج فارس تا روز دوشنبه مواج و متلاطم است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۷:۱۵    
اصغر گروسی می نویسد: در نمایش تصویر مصور مظفری، بخش کوتاهی از زندگی و سلطنت مظفرالدین شاه به تصویر در می آید، هنگامه ای تاریخی که با آرایه خیال مزین شده و به سمع و نظر می رسد. دورانی بس متلاطم به لحاظ سیاسی و اجتماعی و عجیب و خیال انگیز از منظر ورود سینماتوقراف.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به متلاطم شدن دریا و افزایش ارتفاع موج و رگبار و رعد و برق در استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
روسیه و چین اجازه ندادند شورای امنیت سازمان ملل از تحریم های جدید علیه مالی بابت تصمیم رهبران نظامی این کشور مبنی بر به تاخیر انداختن انتخابات ماه آینده تا سال 2026 حمایت کند که این خود "ضربه ای به احیای دموکراسی" در این کشور متلاطم واقع در غرب آفریقا است.
کارشناس سازمان هواشناسی برای امروز تا اواسطه هفته در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار همراه با افزایش غلظت آلاینده های جوی و کاهش کیفیت هوا را پیش بینی کرد.
اقتصاد آنلاین / قم پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۲۱:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
ارز مسافرتی سال هاست که بستر جولان دلالان در بازار ارز است اما مدتی است که بانک مرکزی با اجرای دستورالعمل هایی همچون ارائه بلیت و محدود کردن پرداخت ارزهای مسافرتی در صدد حذف این دلالی هاست.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
استاد روان شناسی دانشگاه می گوید: چون موضوع روانشناسی، انسان و روان است،غیر روان شناس حق ندارد درباره مسائل روان شناسی صحبت کند.مشاوره یا روان درمانی یک تخصص است؛ همان طور که قلب مان را برای جراحی به دست هر کسی نمی دهیم، روان مان را هم نباید به دست هر کسی دهیم. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۴:۴۸    
به گزارش خلیج فارس؛ علیرضا انصاری در گفت و گو با ایرنا افزود: براساس بررسی نقشه های هواشناسی دریا تا پایان هفته با وزش بادهای شدید شمال غربی، خلیج فارس و سواحل و فراساحل استان بوشهر به تناوب مواج و متلاطم خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از مواج شدن خلیج فارس خبر داد و گفت: دمای هوا در سطح استان تا پایان هفته روند کاهشی خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر نان شان را در امواج خروشان دریا می زنند و بر دهان می گذارند. دریای متلاطم بارها لنج و باری که از آن سر آبها به این سر دریا آورده بودند را در خود بلعیده است؛ ملوانان یا به اصطلاح بومی ها "جاشوها" هیچ گاه به اندازه تلاش شان درآمدی صید نکرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۳:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد که از امروز تا اواخر روز پنجشنبه خلیج فارس مواج و متلاطم است.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری سودان – اعتراض های گسترده در سودان همچنان برگزار و مداخله نیرو های امنیتی در این اعتراض ها، به کشته شدن معترضان منجر می شود. به گزارش رویترز ، براساس اعلام کمیته مرکزی پزشکان سودان شمار کشته شدگان دور جدید سرکوب اعتراض ها در این کشور به 5 نفر رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه چابهار با اشاره به آغاز بارندگی ها در 24 ساعت گذشته و بارش 106 میلیمتری، گفت: فعالیت شناورهای صیادی با توجه به متلاطم بودن و وضع بد جوی در دریای عمان تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، در هشدار سطح نارنجی دریایی امروز (8 دی ماه) اداره کل هواشناسی خوزستان آمده است: “توصیف وضعیت جوی: تشکیل توده های همرفتی، رگبار و رعد و برق، افزایش سرعت وزش باد و ارتفاع موج زمان شروع: پنجشنبه 9 دی ماه ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به اینکه خلیج فارس مواج و متلاطم خواهد بود، گفت: این وضعیت باعث اختلال در ترددها و فعالیت های دریایی می شود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از تداوم وزش جریانات سرد در استان خبر داد و گفت: خلیج فارس متلاطم است.
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۷:۳۳    
به گزارش اتاق خبر، به نقل از اکو ایران، در این شرایط اگرچه بهای مس در نیمه دوم سال 2021 از اوج قیمتی خود فاصله گرفت اما همچنان بهای مس در روزهای پیش از آغاز تعطیلات کریسمس امسال به نرخی حدود 23 درصد بیش از قیمت در سال قبل رسید تا به این ترتیب سال پر فراز و نشیب مس در اوج به پایان برسد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیر کل هواشناسی بوشهر گفت: خلیج فارس از امروز تا دو شنبه هفته آینده متلاطم و مواج پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
روپیه هند به عنوان بدترین ارز در بازارهای نوظهور آسیا با فرار وجوه سرمایه های خارجی از سهام این کشور، سالی پرفراز و نشیب را به پایان خواهد رساند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: خلیج فارس از عصر امروز تا پایان هفته با وزش بادهای شمال غربی مواج و متلاطم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
امروز در ساعات بعدازظهر و شب در مناطق دریایی هرمزگان و جزایر خلیج فارس افزایش سرعت باد و متلاطم شدن دریا پیش بینی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: سواحل استان بوشهر در اغلب ساعات مواج و متلاطم خواهد بود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
فروش اقساطی ایران خودرو و سایپا در حالی این روزها به یکی از پرطرفدارترین موارد جستجو شده از سوی کاربران ایرانی تبدیل شده است که بازار خودرو بسیار متلاطم و پر افت و خیز پیش می رود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۰۸:۵۱    
دریا در محدوده تنگه ی هرمز کمی متلاطم است و در سایر مناطق دریایی هرمزگان شرایط تردد های دریایی مساعد پیش بینی می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از مرکز رسانه قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای در شورای عالی مسئولان قضایی با اشاره به متلاطم بودن بازار ارز افزود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۰۹:۰۷    
رییس گروه پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد های نسبتا شدید شمالی از امشب دریای عمان را تحت تأثیر قرار خواهد داد و مواج و متلاطم می شود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۹/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
تشکیل زمانبندی برای لغو تحریم ها باعث ایجاد تکانه های فوری در اقتصاد ایران و به خصوص بازار متلاطم ارزی خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ - ۲۳:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان گفت: دو روز آینده در مناطق مرکزی استان یخبندان موقت شبانه تشدید می شود و این شرایط برای شمال استان از فرداشب انتظار می رود.