یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۰۱:۵۸Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیأت رئیسه»

بولتن نیوز   ۱ ساعت پیش    
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به تعدد کاندیدای مطرح شده برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: تعدد کاندیدا چیز عجیبی است و متأسفانه هر کسی خود را رجل سیاسی می داند.
عصر شهروند   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید با حضور در صحن مجلس پاسخگوی اجرای نادرست قانون متناسب متناسب سازی حقوق کارگران بازنشسته باشد، گفت: جمع زیادی از کارگران بازنشسته نسبت به عملکرد سازمان تامین اجتماعی در متناسب سازی حقوق شان معترض هستند.
نماینده ولی فقیه در استان قم با تأکید بر اینکه مجلس باید در چارچوب وظایف خود عمل کند، گفت: نمایندگان و اعضای هیأت رئیسه مجلس برای وضع قوانین مطلوب در راستای بهتر شدن وضع مردم نقش بسزایی دارند و باید جواب اعتماد و انتخاب مردم را به بهترین وجه بدهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس از مذاکرات مجلس با وزارت کشور برای تعیین معیار و سوابق اجرایی مشخص برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
دولت در برنامه ریزی برای یکی از مهم ترین شاخص های اقتصادی، 100 درصد خطا کرده و غیر از اصل تورم که فشارش عمدتا بر طبقات ضعیف است، این میزان از ضعف و انحراف در برنامه ریزی و اجرا خود بحران دیگری است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، غلامرضا رفیعی درباره وظایف اعضای ایرانی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حمایت از اخذ میزبانی کشورما در رقابت های بین المللی مانند مقدماتی جام جهانی و لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: هر چند شخصیت حقوقی سازمان ها ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نائین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی گفت: چند هفته یکبار جلسه ای در استان اصفهان برگزار می کردیم اما به دلیل ایام نوروز و عدم دسترسی به کل نمایندگان ...
شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال گفت: قبل از حضور خورشیدی در فدراسیون فوتبال با چند نفر صحبت کردیم اما نیامدند. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ...
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه رتبه بندی ممعلمان در نوبت اعلام وصول در هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از ضعف و بی تدبیری دولت در عدم مقابله اثربخش با ویروس کرونا در تعطیلات عید انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: با توجه به بروز شرایط بحرانی ناشی از شیوع مجدد ویروس کرونا در سطح پایتخت و خطرات انکار ناپذیر ناشی از تداوم وضع موجود برای سلامت شهروندان ضرورت تعطیلی حداقل 10 روزه کلیه فعالیت ها و اعمال محدودیت های سختگیرانه در پایتخت اجتناب ناپذیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: با توجه به شرایط خاص کرونایی پیش آمده هفته آینده مجلس در روزهای یکشنبه و سه شنبه جلسه صحن خواهد داشت و جلسات کمیسیون ها تنها در روز دوشنبه برگزار خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون کشتی با جواد معبودی فر عضو هیات رئیسه فدراسیون و سرکنسول ایران در استانبول دیدار و گفتگو کرد.
برترین ها / دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۲۹   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مهدی تاج در نشست امروز کمیته اجرایی AFC به تصمیم در مورد میزبانی بحرین در گروه C مسابقات اعتراض کرد. نشست کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز در بحرین شرایطی برگزار شد که مهدی تاج هم در این نشست حضور پیدا کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: ساعات برگزاری نشست های علنی مجلس کمتر می شود و کمیسیون های تخصصی پارلمان نیز در 4 مکان تعیین شده به صورت نوبتی تشکیل جلسه خواهند داد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
روح الله متفکر آزاد عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره آسیب های اجتماعی ویروس کرونا و کوتاهی ستاد ملی مبارزه با کرونا و دولت به منظور حمایت و پشتیبانی از فعلان اقتصادی اظهار داشت:
عضو هیأت رییسه مجلس گفت: جلسه علنی فردای مجلس در سه مکان مجزا از هم در ساختمان مجلس و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس گفت: فعالیت شرکت های برندینگ که با دستور وزیر نفت به نیت واسطه گری وظیفه توزیع و عرضه سوخت و CNG را برعهده داشتند با رأی اعضای این کمیسیون لغو شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس از بازدید مشترک اعضای کمیسیون های امنیت ملی و سیاست خارجی و انرژی از مراکز هسته ای کشورمان واقع در استان اصفهان به منظور رصد دقیق اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها خبر داد.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول طرحی برای رفع موانع تولیدات کشاورزی و دامی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس تاکید کرد که رئیس جمهور باید پاسخگوی ایجاد رانت در توزیع نهاده ها باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس طی نامه ای به شهردار تهران عنوان کرد: شهرداری به جای انجام بدیهی ترین وظایف خود، شهر تهران را به بنگاه اقتصادی برای کسب درآمد تبدیل کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از اعلام وصول طرحی برای رفع موانع تولیدات کشاورزی و دامی خبر داد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۴۷   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش پیام فوری به نقل از خانه ملت، نشست علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز (سه شنبه 17 فروردین ماه) به ریاست دکتر محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی ساعت 8 و 7 دقیقه و با حضور 225 نفر از نمایندگان آغاز شد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت: قبل از انتخاب ها همه چیز باید در هیأت رئیسه مطرح و روی آن بحث و جدل شود، در نهایت اعضا به یک جمع بندی می رسند و اگر انتخابی صورت بگیرد، صدای ناهمگون از هیأت رئیسه خارج نخواهد شد
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۰    
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: ما با تهیه طرح اصلاح برخی از مقررات حوزه وکالت به دنبال اصلاح لایحه قانونی استقلال کانون وکلا و قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۰۲    
یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول طرحی برای رفع موانع تولیدات کشاورزی و دامی خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مهر – گروه ورزشی – محمد بیرامی: ووشو را باید یکی از موفق ترین رشته های ورزشی در ایران بدانیم. رشته ای که از هر میدانی با دست پر به ایران بازمی گشت و رئیس آن به عنوان عضو هیأت رئیسه جهانی و آسیایی فردی تأثیرگذار در ووشوی دنیا بود ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۰۶    
هیأت رئیسه مجمع نمایندگان طلاب در نامه ای خطاب به آیت الله رئیسی از ایشان جهت ورود به انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 دعوت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از تلاش برای در دستورکار قرار دادن طرح شفافیت آرای نمایندگان در صحن مجلس خبر داد.
الف   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۵    
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت اصلاح برخی از مقررات حوزه وکالت گفت: طرح اصلاح برخی از مقررات حوزه وکالت در دستور کار مجلس قرار دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس گفت: نشست مشترک اعضای هیأت رئیسه مجلس با روسای کمیسیون های تخصصی امروز برگزار می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، رسول خدابخش ظهر دوشنبه در دیدار اعضای هیأت رئیسه اتاق اصناف شهرستان اهر با وی با اشاره به این که دلیل تغییر وضعیت شیوع ویروس کرونا در شهرستان اهر به نارنجی؛ مسافرت های نوروزی و بی توجهی به پروتکل های بهداشتی بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه قیمت واقعی بلیت مترو بیشتر از نرخ های افزایشی مصوب شورا است، گفت:جهت رعایت شرایط اقتصادی شهروندان افزایش نرخ حداقلی در نظر گرفته شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است آینده رژیم صهیونیستی و حکومت های عربی که اقدام به عادی سازی روابط می کنند، محتوم به فروپاشی است.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت : با تمرکز مجلس برای تسریع در حل مشکلات اقتصادی باید به جامعه امید و انگیزه داد. تهران – اقتصاد برتر – 16 فروردین 1400 هفدهمین جلسه شورای هماهنگی مجلس شورای اسلامی با حضور رؤسای کمیسیون ها و اعضای هیأت رئیسه و به ریاست محمد باقر قالیباف تشکیل شد و رؤسای کمیسیون ها در این نشست ...
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
شمال نیوز : عضو هیأت رئیسه مجلس با ابراز نگرانی از عدم مدیریت بهینه در موج چهارم کرونا خواستار برگزاری فوری نشست ویژه این ستاد برای تصمیم گیری و چاره جویی در این ارتباط شد.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران در جریان انتخابات هیات رئیسه این تشکل، برای 3 سال دیگر در این پست ابقا شد. به گزارش پیام فوری به نقل از اتاق تعاون ایران، با برگزاری مجمع نمایندگان عادی به طور فوق العاده اتاق تعاون ایران ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است قرارداد 25 ساله میان ایران و چین تنها یک سند بوده و جنبه اجرا ندارد و از این به بعد هر توافقنامه ای که در قالب این سند به امضای طرفین برسد در مجلس بررسی خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از تأخیر در پرداخت هزینه های جراحی بیمه شدگان تأمین اجتماعی انتقاد کرد و گفت: شریعتمداری باید در خصوص ماهها انتظار مردم برای پرداخت هزینه درمان به مجلس پاسخگو باشد و سازمان را ملزم کند تا هرینه درمان زودتر پرداخت شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۸:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: جلسات صحن علنی مجلس در ماه مبارک رمضان با یک ساعت تأخیر آغاز می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس گفت: هیأت رئیسه مجلس باید طرح دائمی شدن قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان را اعلام وصول و در دستور کار قرار دهد. به گزارش ایلنا، سیدجلیل میرمحمدی میبدی در جلسه علنی امروز (یکشنبه 15فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت ...
رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۱    
در جلسه هیأت رئیسه مجمع نمایندگان طلاب، زمان برگزاری مجمع عمومی نمایندگان طلاب مصوب شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۰۰    
عضو شورای شهر تهران نسبت به بررسی برخی از پرونده باغات که مشمول آئین نامه جدید شورای عالی استان ها می شوند تذکر داد.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۶   + ۲۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، بیاینه بیش از 200 نفر از نمایندگان مجلس به مناسبت گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را قرائت کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی نیازمند گسترش روابط خود با کشورهای متعدد برای خنثی سازی تحریم هاست، گفت: ما به دنبال کسب و حفظ منافع خود در عرصه بین الملل هستیم و در این مسیر قرارداد 25 ساله میان ایران و چین جو بایدن را نیز عصبانی کرده است.