دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۷:۱۹Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیأت رئیسه»

لنگه نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی مرکز هرمزگان گفت: اتاق در حال حاضر اتاق سابق نیست و همه نمایندگان و هیأت رئیسه اتحاد و همدلی ویژه ای دارند و توانستیم رتبه اتاق را از 34 کشوری به زیر 15 و اکنون به رتبه 13 برسانیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: موضوع چارت اداری مرکز پژوهش های مجلس در هیأت رئیسه مورد بررسی قرار گرفت و بنا شد گزارش مربوط به تغییر در چارت مرکز پژوهش ها به هیأت رئیسه ارائه شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران پنج سوال درباره نحوه انتصابات در شهرداری از علیرضا زاکانی پرسید .
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 اظهار داشت: گزارش کارشناسی کمیسیون در خصوص قطع برق و خاموشی های مکرر و علل آن در جلسه امروز بررسی، جمع بندی و برای قرائت در صحن مجلس به هیأت رئیسه تقدیم شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
فکرشهر: عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به شایعات مطرح شده علیه مجلس گفت: متأسفانه سیاستی که در اتاق عملیات این آقایان پیگیری می شود یک سیاست ماکیاولیستی و دروغ سازی است و جالب است کسانی این شایعات را می سازند که خودشان خدای قراردادهای محرمانه هستند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مالک شریعتی نیار گفت: ما با رتبه بندی مخالف نیستیم اما باید مشخص شود که منابع از کجا تأمین می شود. نباید این بحث را به صورت غیرکارشناسی بررسی کرد و نباید به نمایندگان توهین شود و این پذیرفتنی نیست لذا از رئیس جلسه و هیأت رئیسه محترم می خواهیم که به این توهین تذکر داده تا این موضوع باعث ایجاد مناقشه ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۵    
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه ورود مجلس یازدهم به محرمانه بودن اموال مسئولان دروغ بزرگی است، گفت: این مصوبه آقای هاشمی رفسنجانی در زمان ریاست بر مجمع تشخیص مصلحت نظام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:مصوبه ای تحت عنوان محرمانه بودن یا نبودن فهرست اموال مسؤولان در صحن علنی مجلس تصویب نشده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد هم افزایی میان کشورهای همسایه از جمله ایران و پاکستان می تواند سبب ایجاد صلح و ثبات در منطقه شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس تصمیمات اخیر هیئت رئیسه درباره تغییر نحوه دیدار وزرا با نمایندگان و خروج طرح های دارای بار مالی از دستور کار مجلس را تشریح کرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۳:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس گفت: نیروی انتظامی کار جدیدی را انجام می دهد که قابل توجه است و می خواهیم کمیسیون امور داخلی به آن رسیدگی کند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اعضای هیأت رئیسه شورای شهرستان چابهار انتخاب شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۳:۰۰    
مرصاد نیوز: در اجرای ماده 17 قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی و انتخاب شهرداران، هیأت رئیسه شورای اسلامی شهرستان سنقروکلیایی انتخاب شدند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی از ساعت 17 در هفته چهارم گروه A انتخابی نهایی جام جهانی 2022 در ورزشگاه آزادی برگزار شد. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نماینده مردم علی آباد در مجلس خطاب به هیأت رئیسه ادامه گفت: اینکه فقط مدام گزارش تحقیق و تفحص تنظیم کرده و به قوه قضائیه ارسال شود تأثیری ندارد؛ بنابراین لازم است دیوان محاسبات به عنوان یکی از ارکان اصلی مجلس و مغز متفکر نمایندگان به این مسائل ورود کند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: شهر جایگاهی برای مدیران خسته ندارد و جوانگرایی در حکمرانی کشور و گردش نخبگان موضوع بسیار مهمی است که همواره در سخنان رهبر معظم انقلاب نیز مورد توجه قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس طرح حمایت از مدافعان حرم، طرح لزوم به رسمیت شناخته شدن طب سنتی در قوانین کشور و طرح جامع داوری را اعلام وصول کرد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس طی تذکری از معاونان پارلمانی دولت خواست طبق قانون بر جایگاه نمایندگان جلوس نکرده و در میان آنها تردد نکنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس در تذکری با اشاره به قرائت گزارش کمیسیون اصل 90 درباره بررسی پرونده دانشجویان بورسیه گفت: نبایستی در این گزارش فقط به اقدامات خلاف قانون رئیس جمهور و معاون اول سابق و وزرای دولت پیشین اشاره کرد بلکه بایستی اسامی رؤسای دانشگاه هایی که اطلاعات خلاف واقع دادند هم قرائت شده و به قوه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مهدی چمران گفت: سوده نجفی عضو هیأ ت رئیسه شورای شهر تهران به دلیل کرونا امروز در صحن شورا حضور نیافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس درباره جزئیات نشست غیرعلنی امروز گفت: در دوره آقای روحانی 61 درصد منابع صندوق توسعه ملی در حوزه مصارف هزینه شده که مشخص نیست بر چه اساسی انجام شده است.
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رییس بانک مرکزی خواستار ارائه گزارشی درباره نحوه اختصاص تسهیلات قرض الحسنه ازدواج شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۶    
فارس نوشت: عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: جمعی از نمایندگان مجلس در نامه ای به رئیس بانک مرکزی خواستار ارائه گزارشی جامع درباره وضعیت تعداد تسهیلات ازدواج پرداختی و تعداد افراد در نوبت دریافت و شرایط ضامن برای پرداخت تسهیلات ازدواج شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: جمعی از نمایندگان مجلس در نامه ای به رئیس بانک مرکزی خواستار ارائه گزارشی جامع درباره وضعیت تعداد تسهیلات ازدواج پرداختی و تعداد افراد در نوبت دریافت و شرایط ضامن برای پرداخت تسهیلات ازدواج شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۴    
بالاخره پس از کش و قوس های فراوان جلسه شورای شهر کرمانشاه با حضور هر یازده عضو برگزار و رسول آزادی با هفت رأی رئیس شورا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از تصمیم هیأت رئیسه برای تعیین سازوکاری به منظور انجام دیدارهای نمایندگان با وزرا در ساختمان مجلس خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز ترکیب هیأت رئیسه کمیسیون ویژه بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردیمشخص شد. همچنین اسامی نمایندگان منتخب 9 کمیسیون برای عضویت در کمیسیون منتشر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مشکلات و آسیب های مراسم اربعین امسال با حضور مقامات مسئول همچون معاون امنیتی وزارت کشور، رئیس سازمان هواپیمایی، رئیس کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین و ... در کمیسیون فرهنگی مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
جلسه کمیسیون مشترک طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی و خدمات پایه کاربردی با هدف انتخاب هیأت رئیسه و تعیین ساختار کمیسیون مشترک، شیوه اقدام و نحوه انجام کار برگزار شد.
اعضای هیات رییسه کمیسیون مشترک حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی تعیین و رضا تقی پور رئیس کمیسیون شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: در نشست غیرعلنی امروز مجلس، رئیس سازمان برنامه و ودجه توضیحاتی در رابطه با برنامه های دولت جدید جهت اصلاح ساختار بودجه ارائه و بر همکاری بین مجلس شورای اسلامی و دولت تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
پس از تصویب بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی طبق اصل85 نخستین جلسه کمیسیون مشترک مجلس فردا برگزار می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: در بسیاری از محلات جنوبی شاهد ناکافی بودن روشنایی در معابر هستیم که بخشی از دلایل نا امنی در این محلات است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی شهرستان رشت، در فرمانداری رشت برگزار و رئیس و هیات رئیسه شورا برای سال نخست انتخاب شدند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضای هیأت اسکواش استان اردبیل در راستای توسعه ورزش اسکواش با آقای محمود صفری شهردار اردبیل دیدار کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان و به نقل از هیات اسکواش ازتان اردبیل ...
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس گفت: طرح ارتقای سلامت اداری و پیشگیری از تعارض منافع با هدف مبارزه ریشه ای با فساد تقدیم هیأت رئیسه مجلس شد. ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۰:۳۴    
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با کاهش برداشت از آب های زیرزمینی و تغییر نوع کاربری از زمین می توان نسبت به مهار فرونشست و فروچاله ها در اصفهان امیدوار بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آمریکایی ها و صهیونیست ها که در لبنان و سوریه شکست مفتضحانه ای متحمل شدند در این توهم هستند که در قفقاز شکست سوریه و لبنان را جبران کنند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، خداداد افشاریان با اشاره به دوره توجیهی داوران و کمک ها گفت: این دوره از نظر دانش داوری و آمادگی جسمانی در سطح بالایی برای شرکت کنندگان برگزار می شود و شرکت کنندگان در این کلاس 3 روزه زیر نظر رضا سخندان آموزش های لازم را می بینند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس بر این باور است که این مجلس آن کار ویژه ای که باید انجام می داد را انجام نداده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۸:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
فارس : نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در اولین جلسه کمیسیون مشترک رئیس آن مشخص خواهد شد، ضمن اینکه سخنگو هم تعیین شده و اعضای هیأت رئیسه این کمیسیون انتخاب خواهند شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: جمعی از نمایندگان در ادامه سفرهای نظارتی به برخوار در استان اصفهان سفر کردند و از نزدیک در جریان مشکلات مردم این شهرستان قرار گرفتند.