یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۲۳:۱۵Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیأت رئیسه»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه در مجلس، گفت: آن بخش از مصوبات کمیسیون تلفیق که در صحن کمیسیون بررسی نشده اند، به کمیسیون ارجاع داده می شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۷    
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه، حوزه قانونگذاری و نظارت از بخش هایی است که نیاز به تحول و سبک جدیدی دارد، گفت: آینده پژوهی پارلمان جمهوری اسلامی با توجه به ساختار قدرت و قانون اساسی مورد مطالعه قرار گیرد.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اعضای هیأت رئیسه هیأت تحقیق و تفحص از شرکت های پتروشیمی مشخص شدند و علی اکبر کریمی به عنوان رئیس این هیأت انتخاب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
اعضای هیأت رئیسه هیأت تحقیق و تفحص از شرکت های پتروشیمی مشخص شدند و علی اکبر کریمی به عنوان رئیس این هیأت انتخاب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه خرید کشتی در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو از سوی یکی از اعضای هیأت رئیسه اتاق بازرگانی خراسان شمالی به عنوان سرمایه گذار امضا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: مجلس در دو شیفت در صحن و یک شیفت در کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه را مورد بررسی قرار می دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه با انتقاد از وضعیت استادیوم آزادی، یکی از عوامل باخت پرسپولیس ایران برابر النصر عربستان را کیفیت نامطلوب چمن دانست و گفت ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۸   + ۶۱ سایت دیگر  
روح الله متفکر آزاد، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، دستور کار صحن علنی مجلس را به شرح زیر قرائت کرد:
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ، در ابتدای جلسه علنی امروز اسامی غایبان و متاخران این جلسه را قرائت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون مشترک مجلس گفت : طبق آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، هیأت رئیسه مجلس ، باید بررسی طرح تنظیم نظام مقررات خدمات فضای مجازی را در دستور کار قرار دهد.
آئین رونمایی طرح تحول آموزش دانشگاه تبریز با حضور معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، رئیس و اعضای هیأت رئیسه ی دانشگاه تبریز برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
پاسور سابق تیم ملی والیبال گفت: فردی باید رئیس فدراسیون شود که بتواند 200 میلیارد پول بیاورد و در هیأت رئیسه فدراسیون جهانی نفوذ داشته باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۲    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با انتقاد از انفعال وزارت آموزش و پرورش و شهرداری تهران در بحث ساماندهی سرویس مدارس، گفت: شهرداری به جای اینکه به دنبال نصب بنر رونالدو در سطح شهر باشد، فکری به حال ساماندهی سرویس مدارس کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۰    
مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران اعلام کرد که چهاردهمین دوره ملاقات عمومی رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه تهران در روز شنبه اول مهر ماه 1402 برگزار می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب بررسی اولویت دار طرح اصلاح قانون سنجش و پذیرش دانشجو در صحن مجلس، از ادامه بررسی این طرح مهم در نشست بعدی صحن علنی مجلس خبر داد و گفت ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از موافقت با فوریت بررسی و اصلاح قانون سنجش و پذیریش و برگزاری کنکور براساس عدالت و با نگاه مناطق محروم و کم برخوردار، خبرداد.
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
علیرضا رعنایی اظهار کرد: یکی از نگرانی های فرهنگی و اقتصادی برای ما قاچاق پوشاک است. چراکه از یک سو، قاچاق پوشاک زمینه تهاجم فرهنگی را ایجاد می کند و از سوی دیگر به تولیدی های داخلی ضرر می رساند. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
تاثیر قطعی معدل سبب کاهش شانس ورود دانش آموزان مناطق محروم و کم برخوردار به دانشگاه ها می شود، بنابراین مجلس به این مسئله ورود می کند. به گفته یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهوری 20 شهریورماه از ارسال نامه سیدابراهیم رئیسی به رئیس مجلس شورای اسلامی مبنی بر معرفی کیومرث هاشمی به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان خبر داد ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۷    
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در واکنش به فضاسازی های رسانه ای درباره مخالفت جمعی از نمایندگان با تغییرات احکام برنامه در کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه، بار دیگر بر مخالفتش با گزارش کمیسیون مذکور تأکید و از عملکرد هیأت رئیسه کمیسیون گلایه کرد. منبع
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در واکنش به فضاسازی های رسانه ای درباره مخالفت جمعی از نمایندگان با تغییرات احکام برنامه در کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه، بار دیگر بر مخالفتش با گزارش کمیسیون مذکور تأکید و از عملکرد هیأت رئیسه کمیسیون گلایه کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه اهالی ورزش از معرفی کیومرث هاشمی به عنوان وزیر ورزش خرسند هستند، گفت: کیومرث هاشمی سابقه درخشانی دارد و تعامل خوبی با سایر ارکان دولت و به ویژه مجلس می تواند، داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به دعوت هیأت رئیسه مجلس از رئیس جمهور برای معرفی وزیر ورزش و جوانان در صحن مجلس گفت: رئیس جمهور عازم نیویورک هستند و روز دوشنبه امکان حضور در صحن مجلس را ندارند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه تأثیر قطعی معدل در کنکور عقب گرد در عدالت گستری آموزشی است، گفت: چه کسانی از خلق تشریفات جدید در کنکور منتفع می شوند، ایجاد تبعیض در نظام آموزشی نقاط محروم را مهجورتر می کند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نهمین کنفرانس جهانی نمایندگان پارلمان جوان (IPU) در خصوص تسریع دستیابی به اهداف توسعه پایدار از طریق تحول دیجیتال و نوآوری متمرکز برگزار شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به در پیش بودن بررسی برنامه هفتم توسعه در خانه ملت، گفت: کشور در آستانه جهش روش مند در مسیر پیشرفت قرار گرفته است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
متن نامه احمد توکلی، رئیس هیأت مدیره سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت در پی می آید: سران محترم قوا و اعضای محترم هیأت عالی مولدسازی هیأت رئیسه محترم کمیسیون تلفیق برنامه ی هفتم توسعه در مجلس نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی سلام علیکم؛ ...
هیأت رئیسه سازمان نظام پرستاری در بیانیه ای از هیأت رئیسه وزارت بهداشت فعلی برای مناظره دعوت کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری؛ نظر به پخش دو برنامه زنده به میزبانی شبکه سلامت سیما ؛ با موضوع ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۲:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، محمدرضا پورابراهیمی با انتقاد از متن گزارش کمیسیون تلفیق درباره لایحه برنامه هفتم توسعه گفت: اعضای کمیسیون تلفیق با امضای نامه ای خواستار بازگشت گزارش این کمیسیون از صحن مجلس برای بررسی بیشتر احکام لایحه برنامه شده اند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: از 27 شهریور در دوشیفت کاری رسیدگی به لایحه برنامه هفتم توسعه آغاز خواهد شد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که دوشنبه هفته آینده (27 شهریورماه) جلسه رای اعتماد وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان برگزار می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۰۵    
ترکیب هیأت رئیسه اتاق اصناف زنجان روز سه شنبه با برگزاری انتخابات و شمارش آرا تغییر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
جلسه تعیین اعضای هیأت رئیسه اتاق اصناف مرکز استان زنجان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون اول رئیس جمهور گفت: دانشگاه تهران باید در تشخیص، اعلام و ارائه راه حل مسائل پیشتاز باشد و حضور 2500 عضو هیأت علمی در این محیط علمی، کانونی بزرگ برای حل مسأله است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۴۲    
مراسم انتخابات هیأت رئیسه جدید اتاق اصناف مرکز استان بدلیل اتمام زمان اعتبار فعالیت دو عضو از هیئت رئیسه قبلی اتاق و جایگزینی دو تن از رئوسای اتحادیه های فعلی توسط کمیسیون نظارت مرکز استان، در محل اداره کل صنعت، معدن وتجارت استان آذربایجان غربی به ریاست عبدالحمید سرتیپی مدیرکل صنعت ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - هیات رئیسه کمیسیون قضایی مجلس بدون تغییر نسبت به سال گذشته برای اجلاسیه چهارم انتخاب شدند که براین اساس، موسی غضنفرآبادی به عنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شد. انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی برای اجلاسیه چهارم امروز برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۶   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس بیانیه قدردانی نمایندگان مجلس از صدا و سیما به دلیل پوشش راهپیمایی اربعین حسینی را قرائت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
صبح مجلس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۷    
عضو هیأت رئیسه مجلس، اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، نامه رئیس جمهور مبنی بر معرفی کیومرث هاشمی به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان به مجلس را قرائت کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، نامه رئیس جمهور مبنی بر معرفی کیومرث هاشمی به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان به مجلس را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۹   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، نامه رئیس جمهور مبنی بر معرفی کیومرث هاشمی به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان به مجلس را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس یازدهم،در توئیتی به حضورش در برنامه تلویزیونی هم ارتفاع اشاره کرد.