چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۲۱:۲۳Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یزدی خواه»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس اول کمیسیون فرهنگی با اشاره به دستور رئیس جمهور به وزیر ورزش برای احداث ورزشگاه جدید در تهران برای رفع نیاز های ورزشی جوانان، پیشنهاد کرد این ورزشگاه در کنار فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی (رحمه الله) ساخته شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۲:۰۵    
هم زمان با آغاز سال تحصیلی جدید باحضور یزدی خواه نماینده مجلس، بشارت فرماندارشهرستان ری، سرهنگ اکبری جانشین فرمانده سپاه حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)زنگ دبیرستان ماندگار مدرس شهر ری به صدا درآمد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
اسماعیل کوثری، اقبال شاکری ، سید علی یزدی خواه با همراهی تورج فرهادی از محل ساخت و ساز غیرمجاز و رفع خلاف از این محدوه در ناحیه 3 منطقه 19 بازدید کردند و شهردار منطقه در این بازدید گفت: 80 درصد ساخت و سازها در دهه های گذشته به صورت غیر مجاز ساخته شده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۵    
عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه کشور، از گسترش کیفیت خدمات در مدارس دولتی خبر داد و گفت: پیشنهادات کمیته آموزش و پرورش کمیسیون فرهنگی در این زمینه به کمیسیون تلفیق ارائه شد.
سیدعلی یزدی خواه در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای بازار سرمایه در مجلس گفت: ارتباطات سازمان بورس با مجلس شورای اسلامی هر چه بیشتر باشد می تواند از ظرفیت موجود به نفع توسعه و پیشرفت کشور استفاده کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه درصدد تسهیل سفر زائران اربعین هستیم، از تلاش مجلس برای بیمه رایگان زائران اربعین و کاهش هزینه پارکینگ در مرزها خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت در مباحث مربوط به امور اداری و استخدامی و توسعه تشکیلات اداری معتقد است هر جا لازم باشد دولت لایحه ای با پشتوانه کار پژوهشی و کارشناسی تقدیم مجلس می کند اما با توجه به وجود معاونت زنان در دولت، نیازی به تشکیل وزارت زنان نیست. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۷:۵۹    
با حضور علیرضا فخاری استاندار تهران، رنجبران مدیریت سازمان بیمه سلامت ایران، یزدی خواه نماینده مردم تهران، بشارت سرپرست فرمانداری شهرستان ری و سایر مسئولین اداره بیمه سلامت شهرری افتتاح شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
سید محمد یزدی خواه، معاون بانکداری جامع بانک صادرات ایران گفت: شرکت های کلان و مشتریان بزرگ و آحاد دارندگان حساب جاری بانک صادرات با استفاده از چکنو، از مزایای این ابراز پرداخت نوین بانکی بهره مند شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
یزدی خواه گفت: نمایندگان کنگره آمریکا از ناکارآمدی تحریم های نفتی علیه ایران نگران هستند و تاکید بر تشدید محدودیت ها علیه جمهوری اسلامی دارند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگان کمیسیون فرهنگی نوباوه وطن، راستینه، یزدی خواه را برای عضویت در کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه انتخاب کردند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۷ - ۱۳:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - تنی چند از اعضای مجمع نمایندگان تهران در مجلس شورای اسلامی، با حضور در کارگاه پروژه توسعه جنوبی خط 6 مترو، از آخرین وضعیت پیشرفت این طرح بازدید به عمل آورده و در جریان برنامه زمان بندی عملیات اجرایی آن تا زمان بهره برداری عمومی قرار گرفتند. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۵۵    
سیدعلی یزدی خواه در مراسم آغاز عملیات اجرایی تعریض پل فیروزآباد گفت: ستون های پل فیروز آباد و میدان غنی آباد بیش از 25 سال است که احداث شده و به عنوان نماد ناکارآمدی سیستم اداری کشور قلمداد می شود و مردم با تکدر خاطر از این منطقه عبور می کنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۴۰    
عملیات اجرایی تکمیل پل فیروزآباد در محور شهر ری به ورامین به منظور رفع گره ترافیکی کمربندی دوم تهران با حضور علی یزدی خواه نماینده مردم در مجلس، جنتی مدیر کل راه و شهرسازی تهران و زمانی فرماندار ری آغاز شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۱    
تهران(پانا) - با شرکت قریب به 1000 نفر از همکاران مقطع ابتدایی آموزش و پرورش منطقه 2 شامل مدیر، معاون، مشاور و آموزگاران بیش از 50 دبستان دخترانه و پسرانه دولتی منطقه، اولین کنگره بزرگداشت مقام معلم آموزش و پرورش منطقه 2 در مرکز همایش های نورالرضای فراجا برگزار شد. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۷    
کنگره بزرگداشت مقام معلم ویژه مقطع ابتدایی منطقه 2 در مرکز همایش های نورالرضا فراجا با حضور سید علی یزدی خواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ، بابک هاشمی نکو مشاور سرپرست وزارت آموزش و پرورش، فرشته حشمتیان معاون اسبق وزیر آموزش و پرورش و معاون فعلی مدارس سمای دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۰۰:۳۱    
شفقنا_عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی از هیأت رئیسه مجلس خواست به صورت شفاف اسامی نمایندگان و سازوکار واگذاری خودروها را اعلام کند. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صادرات ایران با صدور حکمی سید محمد یزدی خواه را به سرپرستی معاونت بانکداری جامع بانک صادرات ایران منصوب کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۲۳:۰۵    
نخستین نشست خبری "مجمع نیروهای انقلاب شهرستان ری" با حضور اعضای شورای راهبری مجمع و علی یزدی خواه نماینده مردم تهران، ری، شمیران و پردیس در مجلس شورای اسلامی در حسن اباد فشافویه برگزار شد.
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی: تهران در همه شاخص ها از فضا، ساختمان، تراکم دانش آموزی، جنسیت و نیروی انسانی مشکل دارد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۰:۱۰    
یزدی خواه عضوکمیسیون فرهنگی مجلس: حرف های آقای مسعود میرکاظمی رییس سازمان برنامه و بودجه درباره عملکرد آموزش و پرورش در ماجرای پرداخت حقوق ها درست نیست و اگر هم ایشان متوجه نشده اند، مقصر خودشان هستند ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سید علی یزدی خواه به خبرآنلاین در باره این گفته میرکاظمی که گزارش های سازمان ها منتشر شده و گفته شده که ما 27 اسفند متوجه شدیم آنچه آموزش و پرورش انجام می دهد خلاف قانون است گفت: این حرف درستی نیست و اگر هم ایشان متوجه نشده اند، مقصر خودشان هستند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
علی یزدی خواه، نماینده تهران در مجلس علت استعفای وزیر آموزش و پرورش را تشریح کرد. یزدی خواه تاکید کرد: بخش عمده ای از استعفای وزیر آموزش و پرورش و پذیرش آن از سوی رئیس جمهور ناشی از عدم توانایی در برنامه ریزی درست جهت سامان دهی، تامین منابع و اجرای قانون رتبه بندی معلمان است ...
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ملت بیدار آنلاین | سیدعلی یزدی خواه با برشمردن نارضایتی های متعدد جامعه فرهنگیان کشور نسبت به مسائل مختلف به ویژه نحوه اجرای رتبه بندی معلمان، عنوان کرد: پس از 11 سال معطلی به همت مجلس یازدهم و همیاری دولت ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
علی یزدی خواه نماینده تهران در مجلس پیرامون طرحی که نوباوه در صحن مطرح کرد، گفت: در این طرح بناست که جرم انگاری رد و بحث تخلف مطرح شود که این اقدامات تخلف محسوب شود .
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
اعتماد نوشت : علی یزدی خواه نماینده تهران در مجلس پیرامون طرحی که نوباوه در صحن مطرح کرد، گفت: در این طرح بناست که جرم انگاری رد و بحث تخلف مطرح شود که این اقدامات تخلف محسوب شود .
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سیدعلی یزدی خواه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر وقوع زلزله شدید در تهران که بنابر اظهارنظر رییس شورای شهر پایتخت می تواند به فاجعه قرن تبدیل شود، گفت: این احتمال وجود دارد که زلزله شدید نه تنها در تهران بلکه در سایر نقاط کشور هم اتفاق بیفتد و در
شرکت مخابرات ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، همزمان با دهه مبارک فجر، آیین افتتاح و بهره برداری از پروژه توسعه شبکه ارتباطی روستایی بر بستر فیبر نوری، روز جمعه 21 بهمن ماه با حضور مهندس سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران، یزدی خواه نماینده مردم تهران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ری گفت: راهپیمایی 22 بهمن در شهرری از مقابل کانون سمیه در خیابان فدائیان اسلام تا میدان شهرری برگزار می شود و سخنران این مراسم سیدعلی یزدی خواه عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۲:۳۶    
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت : رسالت همه ما ایرانیان به فرمایش مقام معظم رهبری این است که هر کسی درهر نقطه ای قرار گرفته، مسولیت خود را به نحو احسن انجام بدهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
یزدی خواه به خبرآنلاین گفت: از جهت اقتصادی ما هنوز هیچ آمار رسمی نداریم که چند درصد از مردم در این فضا مجازی کسب و کار دارند، شما می گویید دو میلیون هستند، اما من می گویم صد هزار نفر هستند یعنی هیچ مبنایی وجود ندارد، ما نه مبنای مالیاتی داریم و نه مبنای آماری ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سید علی یزدی خواه نماینده مردم تهران معتقد است که اظهارنظرهای چهره های مشهور و صاحب سخن در جامعه باید منطبق با واقعیات بوده و بر اساس ذهنیات نباشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
یزدی خواه گفت : مواضع سلبریتی ها اکثر متعادل بود ولی بعضی ها در مواضع رادیکالی افتادند که قابل دفاع نبود مثل آقای علی دایی می گوید در اردبیل فلان اتفاق افتاده و وقتی از او می خواهیم که دقیقا بگوید چه بوده و چه اتفاقی افتاده است جوابی ندارد.. ...
سلام نو / همت خبر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۱:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سیدعلی یزدی خواه نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با ارسال لوح تقدیر از دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران و اکبر غلامی مدیر شعب منطقه غرب استان تهران در راستای مساعدت در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به افراد نیازمند تقدیر کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۹:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یزدی خواه گفت: مطالبه اصلی مردم رفع مشکلات اقتصادی است و مسئولان باید همت کنند و مشکلات معیشتی مردم را حل کنند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۹/۲۵ - ۱۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، نوزدهمین نشست اعضای کارگروه ورزش حزب موتلفه اسلامی متشکل از کارشناسان باسابقه، سردبیران ورزشی رسانه های گروهی و حضور سیدعلی یزدی خواه نماینده مردم تهران و نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی برگزار شد. ...
میزان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۹ - ۱۲:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
آیین آغاز ساخت 11 هزار واحد مسکونی قرارگاه جهاد مسکن برگزار شد. خبرگزاری میزان – به گزارش خبرنگار شهر، آیین آغاز ساخت 11 هزار واحد مسکونی جهاد مسکن با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران، سیدعلی یزدی خواه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، حمید زمانی فرماندار ویژه شهرستان ری ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
سیدعلی یزدی خواه ، نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاداتی برای بازگرداندن قانون الزام آور نیم درصد از بودجه عمرانی دستگاه های دولتی برای خرید آثار هنری ارایه شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۰۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یزدی خواه گفت: مسیر پاک جنبش های دانشجویی قطعاً یکی از جذاب ترین اهداف سرویس های جاسوسی دشمن هستند و ظرفیت انحراف از مسیر را دارند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۱   + ۴۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اینکه طبق برآورد دستگاه های اطلاعاتی کلیه افراد معترض در کشور کمتر از 130 هزار نفر بوده است گفت: بیش از یک میلیون فراخوان برای تجمعات در فضای مجازی منتشر شده که اگر به ازای هر فراخوان یک نفر به میدان می آمد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
یزدی خواه به منظور آموزش صحیح قرآن به دانش آموزان و قشر های گوناگون جامعه، خواستار تهیه سند جامع هم افزایی نهاد های قرآنی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۰۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
یزدی خواه با بیان اینکه بخش های فرهنگی کشور وظیفه ویژه تری در جهاد تبیین دارند، گفت: امروز از عملکرد نهادهای فرهنگی در این بخش رضایت مندی وجود ندارد. زیرا، کماکان نتوانسته اند گفتمان غالب را به خصوص جهاد تبیین را در بین نسل جوان رواج دهند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
یزدی خواه گفت: بر لزوم همکاری مجلس با دولت برای حل مشکلات مردم با استیضاح وزیر صمت مخالفت کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۴:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
یزدی خواه نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه : طرحی را در مجلس دنبال می کنیم تا برای دروغ پراکنی سلبریتی ها در فضای مجازی جرم و جریمه تعیین شود گفت: حرف هایی که برخی سلبریتی ها می زنند بازتاب های ملی و فراملی پیدا کرده و وجه جمهوری اسلامی را مخدوش می کند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سیدعلی یزدی خواه نماینده تهران می گوید: ما اعتراضات پیوسته ای نداشتیم. اینکه هفته ای یک بار 100 نفر یک جا جمع شوند را باید چی تلقی کنیم؟ اسم این اعتراضات سراسری نیست.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس از وزارت ارتباطات درخواست کرد تا زمینه تداوم فعالیت کسب و کارها در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی داخلی را با حداکثر توان ایجاد کرده تا مردمی که معیشتشان از این طریق تامین می شود، آرامش بیشتری داشته باشند.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
خانه ملت - علی یزدی خواه نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: از وزارت ارتباطات تقاضا دارم زمینه تداوم فعالیت کسب و کارها در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی داخلی را با حداکثر توان ایجاد نموده تا مردم عزیزی که معیشتشان از این طریق تامین می شود، آرامش بیشتری داشته باشند ...