چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۰:۳۶Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتباع»

خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری دولت بایدن در نخستین روز از سال جدید شمسی و پس از ژست های تبریک نوروزی در کنار سفره هفت سین ایرانی،در راستای سیاست های دوگانه خود و تداوم راهبرد شکست خورده فشار حداکثری، 4 نهاد و 3 فرد را در ارتباط با ایران تحریم کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اسامی سه فرد که اتباع ایران و ترکیه هستند را در فهرست تحریم ها قرار داد. به گزارش تسنیم، علاوه بر این، نام سه شرکت ایرانی و یک شرکت مستقر در ترکیه نیز به فهرست تحریم ها اضافه شده است. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
گروه حوادث: سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری یک آدم ربا و نیز عامل تخریب 10 دستگاه خودروی سواری به دلیل شنیدن پاسخ منفی به ازدواج خبر داد ...
خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
وی تاکید کرد: با توجه به آغاز موج دوم سفر ها و پیش بینی افزایش تردد و حجم تصادف ها، ماموران پلیس راه استان با تخلفات حادثه ساز بدون اغماض برخورد قانونی کرده و خودرو های شوتی و حامل اتباع افغان را توقیف و به پارکینگ منتقل می کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت مدارس آنلاین و غیرحضوری برای ایرانیان خارج از کشور و اتباع خارجی در کشور راه اندازی می شود.
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری دو پلیس نما که در حال اخاذی از صاحبان یک فروشگاه در محدوده قیامدشت بودند، خبر داد.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
براساس داده های سازمان آمار ترکیه (توئیک)، فروش مسکن به اتباع خارجی در ماه فوریه 2023 با 0.27 درصد کاهش در مقایسه با مدت مشابه سال قبل به 3 هزار و 350 باب رسید. وقت صبح – سهم فروش مسکن به اتباع خارجی در کل میزان فروخته شده در ماه فوریه 4.2 درصد رقم خورد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۷:۳۴    
فرمانده هنگ مرزی سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان از دستگیری 781 نفر از اتباع غیرمجاز در مرز ایران با پاکستان خبر داد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۲۲   + ۳۳ سایت دیگر  
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان ری از دستگیری فردی خبر داد که با گروگان گرفتن یکی از اتباع کشور همسایه قصد اخاذی از آن خانواده را داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی سراوان از دستگیری 781 نفر اتباع غیرمجاز در مرزهای مشترک ایران با پاکستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۰:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
زاهدان- فرمانده هنگ مرزی سراوان از دستگیری 781 نفر اتباع غیرمجاز در مرزهای مشترک ایران با پاکستان خبر داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۳:۳۷   + ۳۸ سایت دیگر  
واکنش ایران به بیانیه اخیر بورل در مورد اتباع دستگیرشده اروپایی در ایران سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، در واکنش به بیانیه اخیر منتشره از سوی بورل مسئول عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا اظهار کرد: در شرایطی که برخی دولت های اروپایی با عدم پایبندی به هنجارهای حقوق بین الملل ...
کرمان نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۲:۰۱    
کرمان نو- فرمانده انتظامی بم از تشدید برخورد و توقیف خودروهای قاچاق برسوخت، اتباع بیگانه و همچنین خودروهایی که تغییر وضعیت داده اند و باعث برهم زدن نظم عمومی در شهرها و جاده ها می شوند در تعطیلات نوروز خبر داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: واژگونی خودروی سواری سمند یک کشته و 10 مجروح برجا گذاشت.
سلام نو / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه گفت که 14 میلیون نفر به شکل مستقیم از این زلزله آسیب دیدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
وزارت مهاجرین افغانستان اعلام کرد در ادامه روند بازگشت اتباع این کشور، یکهزار نفر از ایران به افغانستان بازگشته اند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۱    
مجتبی معین وزیری مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان هرمزگان اظهار داشت : واحد اشتغال اتباع خارجی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای اجرای مصوبه هفدهمین نشست کمیسیون ساماندهی اتباع خارجی برنامه تحولی با موضوع بهبود فرآیند مهاجرت نیروی کار خارجی به کشور در قالب تعیین وضعیت اشتغال اتباع ...
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از آغاز اجرای تعیین وضعیت اشتغال اتباع افغانستانی شرکت کننده درطرح سرشماری سال 1401 همزمان با 14 استان دیگر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری سمند حامل اتباع غیرمجاز در مسیر ایرانشهر - بم 10 نفر مجروح و یک نفر کشته برجا گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۳۴    
اکبریان گفت طرح سواد تابعی برای اتباعی است که می خواهند سواد خود را در مهارتی که دارند بالا ببرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۰۴    
6 ماه پیش صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران میز اتباع را با تمرکز ویژه بر روی اتباع افغانستانی تشکیل داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک با حضور مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی، مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری، معاونت توانبخشی، اجتماعی و پیشگیری در محل اداره کل بهزیستی خراسان رضوی برگزار گردید.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرپرست اورژانس ایرانشهر خبرداد: واژگونی یک دستگاه خودروی سواری سمند حامل اتباع غیرمجاز در مسیر ایرانشهر - بم 10 نفر مجروح و یک نفر کشته برجا گذاشت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۶    
در دیدار سرپرست بهزیستی استان و مدیر کل اتباع و مهاجرین استانداری قم افزایش سطح همکاری های مشترک بررسی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
بر اثر واژگونی خودروی حامل اتباع بیگانه در محور سیستان و بلوچستان 11 نفرمجروح و یک نفر کشته شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
طرح مشکلات دانشجویان افغانستانی به ویژه در اخذ روادید تحصیلی و تشکیل کمیسیون ویژه ای برای رسیدگی به مشکلات اتباع مواردی بود که در نشست تعامل نخبگان افغانستانی با مدیران دانشگاه آزاد اسلامی یزد تشریح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی سراوان از شناسایی و دستگیری هزار و 176 نفر از اتباع خارجی غیر مجاز در استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه از گنجاندن شمار دیگری از اتباع انگلیس به فهرست ممنوع الورود به خاک روسیه خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
حیدرهایی گفت: اطلاعات هویتی سه هزار کودک کار و خیابان از طریق اسکن عنبیه در 13 استان ثبت شده است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۵۷    
مشهد (پانا) - مدیرکل نوسازی مدارس خراسان رضوی گفت حاشیه شهر مشهد از آن نقاطی است که به دلیل مشکلات فضاهای آموزش و پرورش، شاخص هایی مانند انتقال جمعیت، افزایش جمعیت، مهاجرپذیر بودن آن و افزایش جمعیت اتباع که در حاشیه شهر مشهد ساکن می شوند، مشکلاتی در زمینه فضای آموزشی بوجود می آورند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه فنی وحرفه ای ضمن تأکید بر آموزش دانشجویان افغان در دانشگاه فنی وحرفه ای و اهمیت آموزش زنان و دختران افغان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۱۳    
مدیر کل آموزش و پرورش فارس گفت: تشکیل کارگروه مشترکی بین آموزش و پرورش و اداره کل اتباع خارجی ضروری است تا آمار و ارقامی دقیقی از اتباع خارجی استخراج شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه ادیان و مذاهب گفت: 15 هزار دانشجو در این دانشگاه در قم تحصیل می کنند که 85 درصد آنان غیر ایرانی و از 30 ملیت مختلف به خصوص اتباع کشورهای همسایه هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۹:۳۳    
اولین یادواره شهدای مدافع حرم فاطمیون به همت گروه موشکی 15خرداد نیروی زمینی سپاه و اداره کل اتباع خارجی استان اصفهان برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
شیخ محمد بن راشد آل مکتوم در دیدار با دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران نسبت به حل مشکلات اتباع و نهاد های ایرانی مستقر در دوبی قول مساعد داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
شیخ محمد بن راشد آل مکتوم در دیدار با دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران نسبت به حل مشکلات اتباع و نهادهای ایرانی مستقر در دوبی قول مساعد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اولین یادواره شهدای مدافع حرم فاطمیون به همت گروه موشکی 15خرداد نیروی زمینی سپاه و اداره کل اتباع خارجی استان برگزار شد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
صنعت گردشگری هنوز بحران کرونا را پشت سر نگذاشته بود که اتفاقات اجتماعی ایران آن را با چالشی جدید مواجه کرد.با شروع ناآرامی ها، دولت های اروپایی به اتباع خود توصیه کردند از سفر کردن به ایران پرهیز کنند. تور های ورودی لغو شد، اما تور های خروجی را افزایش قیمت دلار بود که لغو کرد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: کمال قلیچداراوغلو نامزد ائتلاف اپوزیسیون در انتخابات ریاست جمهوری آینده ترکیه، برای مهاجران و پناهجویان و اتباع خارجی خط و نشان کشید و وعده داد که در صورت پیروزی در این انتخابات، سیاست سختگیرانه ای را در این باره در پیش خواهد گرفت.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
شرکت های هوایی متعلق به ترکیه و خاورمیانه ای بیشترین سود را از افزایش سفر اتباع روس به کشورهای این منطقه بردند.
برترین ها / خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
یکی از دغدغه های سال های اخیر مدیران ورزشی کشورمان پرداخت پول اتباع خارجی تیم هایشان بوده است که هنوز هم این دغدغه پابرجاست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی سراوان از دستگیری هزار و 176 نفر از اتباع غیرمجاز در مرز های مشترک ایران با پاکستان طی 48 ساعت گذشته خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۲:۰۷    
اتباع خارجی دارای مدارک معتبر قانونی که معرفی نامه از پزشک بیمارستان دارند می توانند گواهی ولادت دریافت کنند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۶    
پنج کشور اول میزبان اتباع ایرانی در وضعیت پناهندگی در سال 2021/ بیش از 100 هزار ایرانی پناهنده شدند طبق آمار سال 2021 تقریبا 100 هزار ایرانی به اروپا پناهنده شده که تقریبا نیمی از آنها به کشور آلمان مهاجرت کرده اند.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی شهرستان البرز گفت: تعداد 57 کارفرمای این شهرستان در به کارگیری اتباع خارجی طی 11 ماه گذشته اعمال قانون شدند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اولین یادواره شهدای مدافع حرم فاطمیون استان اصفهان با همکاری گروه موشکی 15 خرداد و اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان برگزار خواهد شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا-اداره آمار ترکیه اعلام کرد شهروندان روس، عراقی و ایرانی بیشترین خریداران خانه در ترکیه طی ماه فوریه گذشته بوده اند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری آناتولی ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۶    
ا سخنگوی آتش نشانی تهران: بر اثر انفجار گاز در یک ساختمان در شهرک علائین شهرری 3 کودک دختر و 2 پسر نوجوان فوت کردند. 7 نفر نیز مصدوم شدند. همگی از اتباع پاکستانی هستند./فا
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۳۵ سایت دیگر  
امکان ارائه خدمات چک صیادی به اتباع حقیقی خارجی در بام بانک ملی ایران و سامانه های چک صیاد فراهم شده است.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
فرانسه روز سه شنبه ایران را به نقض معاهده ای بین المللی برای مشخص کردن روابط کنسولی میان کشورها متهم کرد.