چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۰۳:۴۹Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ابلاغ»

ایسنا   ۵۴ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: سال 1392 نقشه مهندسی فرهنگی کشور تهیه و ابلاغ شد، اما در این هشت سال اخیر به آن توجهی صورت نگرفت.
اقتصاد آنلاین   ۳ ساعت پیش    
رییس دفتر رییس جمهور دستور رییسی مبنی بر بررسی درخواست خارج شدن طرح افزایش ظرفیت رشته های پزشکی از دستور کار شورای عالی انقلاب فرهنگی در شورای عالی انقلاب فرهنگی را به دبیر این شورا ابلاغ کرد.
دنیای اقتصاد   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: در هشتاد و یکمین نشست شورای عالی اشتغال، مهم ترین مصوبات و راهبردهای ایجاد و توسعه اشتغال در دولت سیزدهم اعلام شد.
پارسینه   ۳ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
در یک ماه اخیر هر روز اخبار متفاوتی از اعلام قیمت های جدید خودرو های داخلی آنهم هم به نقل از مسئولان دولتی منتشر می شود به نحوی که هر یک اعلام می کنند ستاد تنظیم بازار این هفته قیمت های جدید را به شرکت ها ابلاغ می کند، اما روز مقرر فرا می رسد و خبری از اعلام قیمت های جدید نیست ...
آنا   ۳ ساعت پیش    
رئیس جمهور سوریه قانون سوریه 2030 را برای اجرا، ابلاغ کرد که بر مبنای آن دمشق به دنبال انقلاب انرژی های تجدید پذیر تا سال 2030 به عنوان نخستین مرحله از اقدام در مرحله بازسازی این کشور پس از پیروزی در جنگ با تروریسم است.
دولت   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر و معاون میراث فرهنگی کشور در 16 نامه جداگانه به استاندار همدان مراتب ثبت 16 اثر را در فهرست آثار واجد ارزش فرهنگی تاریخی ابلاغ کرد.
دولت   ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر و معاون میراث فرهنگی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نامه های جداگانه به استاندار خوزستان مراتب ثبت هشت اثر را در فهرست آثار واجد ارزش فرهنگی تاریخی ابلاغ کرد.
ایسنا: احسان خاندوزی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: به مرکز دادخواهی مالیاتی ابلاغ شد که شکایت های تولیدکنندگان درباره مالیات باید در کمتر از یک ماه بسرعت رسیدگی شود. ...
باشگاه خبرنگاران جوان: امیر حسین بانکی پور رئیس کمیسیون مشترک جوانی جمعیت، درباره راه اندازی مراکز مجاز همسریابی در کشور گفت: ما تاکنون قانونی برای مراکز همسریابی رسمی قانونی در کشور نداشتیم و تا پیش از تصویب قانون جوانی جمعیت کلیه مراکز همسریابی موجود در کشور غیر قانونی بود و فقط یک مرکز همسریابی ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۷   + ۵۸ سایت دیگر  
طبق تازه ترین آمار ارائه شده از سوی وزارت راه و شهرسازی بیش از یک میلیون و 505 هزار نفر در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
در چهل و هشتمین جلسه ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآن از تدوین آیین نامه انضباطی برای بررسی موارد انضباطی ارکان مختلف مسابقات قرآن در کشور خبر داده شد. همچنین در این جلسه اعلام شد آیین نامه صدور مجوز برگزاری مسابقات قرآن به زودی به دستگاه ها و نهادهای برگزار مسابقات قرآن در سراسر کشور ابلاغ می شود.
تیتر20   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد تاکید کرد: ایجاد 7 منطقه آزاد جدید که امسال ابلاغ شد، اشتباه بزرگی بود؛ چون ظرفیت مناطق آزاد فعلی هنوز بهره برداری نشده است و ولع ایجاد مناطق آزاد به کشور آسیب می زند.
دیار میرزا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید به اینکه شورای ششم رشت تمام تلاش خود را به منظور احقاق حق این خانواده که در مجموعه شهرداری رشت مشغول به کار هستند به کار گرفته است ...
آیین تجلیل از 25 دانش آموز برتر تراز انقلاب اسلامی در مرحله استانی برگزار شد. مدیرکل آموزش و پرورش ایتان بوشهر در این آیین گفت: طرح دانش تراز انقلاب اسلامی، پیوست عملی و اجرایی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و در راستای بیانیه گام دوم انقلاب طراحی ...
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
فرمانده سپاه انصارالحسن(ع) استان همدان با اشاره به تصویب و ابلاغ سند 10 ساله بسیج برای اجرای بیانیه گام دوم با چهار موضوع کلیدی، از تربیت جوانان مومن و انقلابی در کشور خبر داد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: شکایت های تولیدکنندگان درباره مالیات باید در کمتر از یک ماه و به سرعت رسیدگی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل راه و شهرسازی گلستان از تهیه و ابلاغ طرح تفصیلی 20 شهر در استان خبر داد و گفت: همه این طرح ها در شورای عالی شهرسازی و معماری به تصویب رسیده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان - حسین اصغری در برنامه تلویزیونی در خصوص علت افزایش قیمت گوجه فرنگی در بازار، گفت: درحال حاضر سخت ترین فصل برای تولید سبزی و صیفی جات در فضای باز است این اتفاقات باعث می شود گاهی در تامین بازار و محصول مورد نیاز دچار مشکل شویم. ...
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۶   + ۴۹ سایت دیگر  
رییس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: با توجه به واکسیناسیون بخش اعظمی از جامعه و ابلاغ دستورالعمل جدید از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا از ابتدای آذر ماه افرادی که واکسینه نشده اند، نمی توانند از هواپیما برای سفرهای خود استفاده کنند و همه مسافران از طریق کد ملی شان رصد می شوند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۲۸    
سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری قزوین و رییس شورای اجرایی شهر دوستدار کودک از تدوین و ابلاغ الزامات و ضوابط عام شهر دوستدار کودک جهت اجرا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: نقشه مهندسی فرهنگی کشور در سال 92 نهایی و بعد ابلاغ شده ولی متاسفانه در هشت سال گذشته با جدیت به آن توجهی نشده است و هم اکنون باید با یک کم کاری جبران شود.
دولت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
دریافت گواهی نامه اهتمام به کیفیت به منزله تأیید کیفیت آمارهای تولیدی نیست، بلکه دستگاه اجرایی تا رسیدن به کیفیت قابل قبول، مسیری طولانی در پیش رو دارد.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: درصورتی که دستگاه های این افراد شناسایی و کشف شود، علاوه بر مجازات قبلی بر اساس مقراراتی که اخیرا به وزارت نیرو ابلاغ شده است، انشعاب این افراد قطع خواهد شد.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی، اعلام کرد: به مرکز دادخواهی مالیاتی ابلاغ شد شکایت های تولیدکنندگان درباره مالیات باید در کمتر از یک ماه بسرعت رسیدگی شود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سروان نادی در خصوص پیامک جعلی ابلاغ قضایی سامانه ثنا هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) با بیان اینکه اعزام سفیران کریمه یک حرکت تأثیرگذار فرهنگی است، گفت: عملی که سفیران انجام می دهند یک کار تشریفاتی نبوده بلکه ابلاغ رسالت الهی است.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ علی محمدی افزود: با مصوبه سفر رئیس جمهور اعتباری برای تکمیل سد ابلاغ شد که در تلاش هستیم با تخصیص آن، پیمانکار پروژه را کامل کند و به مرحله بهره بردرای کامل برساند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق ضمن هشدار به استخراج کننندگان غیرمجاز رمزارز، گفت: درصورتی که دستگاه های این افراد شناسایی و کشف شود، علاوه بر مجازات قبلی بر اساس مقراراتی که اخیرا به وزارت نیرو ابلاغ شده است، انشعاب این افراد قطع خواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۹    
جلسه شورای اشاعه و کاربست یافته های پژوهشی با حضور اعضا و پژوهشگران آموزش و پرورش استان برگزار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل، معاون پژوهش ...
سازمان امور اداری و استخدامی کشور در نامه ای ضمن موافقت با ایجاد معاونت فناوری و نوآوری، نمودار چارت سازمانی جدید پیشنهادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را برای اجرا ابلاغ کرد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
پرویز توسلی زاده در گفت وگو با میزان اظهار داشت: با تلاش همکاران در اجرای احکام مدنی دادگستری استان کرمانشاه، اقدامات خوب و مؤثری در راستای کاهش موجودی، ابلاغ الکترونیک و رسیدگی به مشکلات مراجعین انجام شده است که حائز اهمیت و توجه ویژه است. ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۷    
مصوبه ای از سوی مدیریت نظارت بر نهادهای مالی ابلاغ شد که وفق آن سرمایه مورد نیاز جهت تاسیس نهادهای مالی چون شرکت های تامین سرمایه، سبدگردان، مشاور سرمایه گذاری و پردازش اطلاعات مالی به یکباره افزایشی 200 تا 250 درصدی پیدا کرده است.
گام خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گام خبر: سد دالکی یکی از پروژه های مهم استان بوشهر است که تصویب 360 میلیارد تومان یکی از مصوبات سفر رئیس جمهور به این استان برای تکمیل این سد ابلاغ شده است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۱    
در پی ابلاغ تصمیمات بیست و دومین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت که به تأیید ریاست جمهوری رسیده است، مسئولیت بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی و خوراکی های موضوع قانون انتزاع به صورت کامل در اختیار جهادکشاورزی قرار گرفت.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۳    
بیست و سومین مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس با حضور رسول حسام مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان و دستگاههای عضو کمیته مانور برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی اداره کل مدیریت بحران استان گلستان: با عنایت به ابلاغ دستورالعمل اجرای مانور 8 آذر ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۰    
با توجه به اینکه برخی از بانک ها با محدودیت بودجه ابلاغی از طرف ادارات مرکزی شان مواجه هستند، اندکی تا ابلاغ فاز بعدی این بودجه، در پرداخت این تسهیلات دست نگه داشته اند تا بتوانند با ابلاغ جدید، پرداختی به شهروندان داشته باشند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
اعتبار مورد نیاز مصوبات متعدد دولت در سفرهای استانی ، اغلب از طریق بانک ها و تکلیف های جدید به آنها تامین می شود، این ابلاغ ها ، مشکلات بسیاری در سیستم بانک داری ایجاد می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
دستورالعمل های اجرایی المپیاد های علمی کشور در سال تحصیلی (1401-1400) ابلاغ شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدارس و دانشگاه های سراسر کشور پس از دوسال فعالیت از راه دور و آنلاین با دستور رئیس جمهوری از ابتدای آذرماه بازگشایی شدند. این بازگشایی البته قرار است با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام شود که سیاست های کلی آن توسط وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شده و هریک از واحدهای آموزشی ملزم به تهیه دستورالعمل خاص و ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
محمد شریفی مقدم دبیر کل خانه پرستار: وقاحت پزشکان بقدری زیاد شده که ابلاغ کرده اند اگر رزیدنت، یک جراحی را انجام دهد و پزشک هم در خانه خوابیده باشد، باید 90 درصد دستمزد این جراحی را به پزشک بدهید!
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون قرارگاه پدافند شیمیایی کشور گفت: سند نظام مصون سازی و عملیات پدافند شیمیایی کشور تدوین و ابلاغ شده و انتظار می رود دستگاه ها با ابلاغ سند، این نظام را پیاده سازی کنند و تمام اقدامات برای کاهش آسیب پذیری ها و حفاظت از زیرساخت ها و ایجاد تاب آوری و تداوم کارکرد انجام شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۹    
به گزارش روابط عمومی ستاد برگزاری سی و سومین جشنواره تئاتر استان کرمانشاه از روز پنجشنبه 4 آذرماه بازبینی اجرایی نمایشهای شرکت کننده در جشنواره سی و سوم تئاتر استانی آغاز گردید . ...
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از الزامی بودن اخذ شناسه و ثبت اطلاعات تولید کنندگان پوشاک در سامانه تجارت و ابلاغ موضوع به اتاق اصناف و اتحادیه صنفی ذی ربط استان خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، متمم دستورالعمل از مدرسه تا مدرسه اردوی راهیان نور دانش آموزی، را به ادارت کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ کرد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۵    
ستاد بزرگداشت هفته پژوهش در وزارت آموزش وپرورش مستقر در پژوهشگاه مطالعات آموزش وپرورش نتایج ارزیابی مستندات علمی پژوهشی پژوهشگران و فناوران برتر وزارت آموزش وپرورش در سال 1400 را اعلام کرد. پژوهشگران و فناوران برتر آموزش وپرورش در سال 1400 ...
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
قاسم نوده فراهانی گفت: 25 قلم کالا توسط معاون اول رئیس جمهور اعلام شده که نرخ های آنها باید ثابت بماند یا کاهش پیدا کند، این 25 قلم کالا شامل انواع نان، برنج و لبنیات است.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۲۷    
دائی مد یرکل امور اقتصاد ی و د ارایی فارس در مصاحبه با روزنامه خبر جنوب گفت: با ابلاغ شیوه نامه استفاد ه از اوراق تسویه خزانه، فرصت خوبی برای تسویه حساب با پیمانکاران طلبکار از د ولت د ر فارس و کشور به وجود آمد ه است ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از ابلاغ رهنمود اجرایی دهمین جشنواره تجارب برتر تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی به مناطق 21 گانه تابعه خبرداد. ...
بخشنامه گمرک جمهوری اسلامی ایران درباره تبیین اقدامات لازم به منظور تعیین وضعیت کالاهای صادراتی مشمول ضوابط متروکه ابلاغ شد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در سومین روز پس از ابلاغ بخشنامه جدید برای فروش ارز مسافرتی برای مصارف 25گانه، تقاضا برای خرید دلار در فردوسی و سبزه میدان همچنان بالاست.