یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۷:۱۹Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنکورهای»

اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی گفت: امسال 2 هزار و 340 کد رشته محل در دفترچه کنکور کارشناسی و یک هزار و 8 کد رشته محل در دفترچه کارشناسی ارشد سامان دهی و از دفترچه خارج شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۹:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی آموزش عالی گفت: امسال 2 هزار و 340 کد رشته محل در دفترچه کنکور کارشناسی و یک هزار و 8 کد رشته محل در دفترچه کارشناسی ارشد سامان دهی و از دفترچه خارج شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
برخی کاربران سامانه فارس من با ثبت پویشی در این سامانه خواستار بازنگری در نحوه محاسبه تراز کنکورهای دی و تیرماه شدند.
کنکورامسال یکی از خاص ترین کنکورهای تاریخ آموزش عالی کشور بود که تغییرات مختلفی مانند دو مرحله ای شدن آزمون، تاثیر قطعی سوابق تحصیلی و... را تجربه کرد و شرکت کنندگان با گذاشتن از موانع بسیاری این ماراتن نفسگیر را طی کردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۱:۱۳    
رتبه 6 کنکور ریاضی گفت: کنکوری ها بابت نتایج نامطلوب کنکورهای آزمایشی خود را قضاوت نکنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان یک مشاور کنکور با بیان اینکه با توجه به اینکه کنکور امسال تفاوت اساسی به کنکورهای سابق داشت، تعیین تراز و رتبه فرمول هایی دارد که تنها توسط سازمان سنجش تعیین می شود، گفت: مرجع اصلی تعیین رتبه تنها سازمان سنجش است و ما نمی دانیم چه معدلی چگونه در قبولی تاثیر خواهد داشت.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۹:۵۳   + ۳۲ سایت دیگر  
این روزها خبر می رسد که تعدادی از داوطلبان شبهه دار کنکورهای 1400 و قبل از آن با وجود رأی قطعی محکومیت هیئت های رسیدگی به تخلفات آزمون های سراسری و محکومیت در شعب بدوی و تجدیدنظر دیوان عدالت اداری با توجه به قانون استفساریه ماده 11 قانون رسیدگی به تخلفات آزمون های سراسری در دیوان عدالت اداری ...
ساعت24   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۲۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ساعت24-خبر را پیش تر همه شنیده و بسیاری هم آن را با پوست و گوشت و استخوان خود درک کرده اند؛ اینکه سهمیه ها در کنکورهای سراسری ایران نقش برجسته ای دارد و در 5 سال گذشته این نقش برجسته پررنگ تر هم شده و در مجموعه تجربی و زیرمجموعه های آن حالا کادر درمان سهمیه ای به مرحله طبابت هم رسیده اند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۹:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
خبر را پیش تر همه شنیده و بسیاری هم آن را با پوست و گوشت و استخوان خود درک کرده اند؛ اینکه سهمیه ها در کنکورهای سراسری ایران نقش برجسته ای دارد و در 5 سال گذشته این نقش برجسته پررنگ تر هم شده و در مجموعه تجربی و زیرمجموعه های آن حالا کادر درمان سهمیه ای به مرحله طبابت هم رسیده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۱:۳۰    
در حال حاضر محبوب ترین رشته بین دانش آموزان، رشته ی علوم تجربی است و سالانه کنکورهای سراسری این رشته بیشترین تعداد داوطلبان را به خود اختصاص می دهند. علت این محبوبیت را می توان در فرصت های شغلی درخشان موجود برای دانش آموختگان رشته های زیرمجموعه ی این رشته همچون پزشکی و دندان پزشکی دانست.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۹   + ۴۱ سایت دیگر  
محسن زارعی رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش در خصوص تغییر زمان برگزاری کنکور گفت: موضوعات مطرح شده در خصوص زمان مطلوب برگزاری کنکور در شورای سنجش و پذیرش مورد بررسی قرار گرفت و صحبت ها پیرامون تغییر زمان برگزاری کنکور مدت ها میان نمایندگان وزارت آموزش و پرورش و سازمان سنجش در ...
وانا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۵    
به گزارش وانانیوز، یکی از مهم ترین سوالاتی که داوطلبان تجربی در ابتدای مسیر مطالعه برای کنکور می پرسند این است که بهترین کتاب های کنکور تجربی کدامند؟ بارها شنیده اید که مهم ترین منبع برای موفقیت در کنکور کتاب های درسی هستند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: 17 نفر از میان داوطلبان شبهه دار کنکورهای سال 1400 و ماقبل موفق به گذراندن آزمون مجدد شدند و در نهایت به ادامه تحصیل دانشگاه ها معرفی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۲۳:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: 17 نفر از میان داوطلبان شبهه دار کنکورهای سال 1400 و ماقبل موفق به گذراندن آزمون مجدد شدند و در نهایت به ادامه تحصیل دانشگاهها معرفی شدند.
سازمان سنجش اعلام کرد: از شروع به تحصیل داوطلبان شبهه دار آزمون سراسری 1401 و سال های 1400 و قبل از آن که پس از بررسی و برگزاری آزمون رفع شبهه حکم قطعی محکومیت دریافت کرده اند، جلوگیری شد.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۰۲:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود قانون اساسی در نامه ای به وزیر علوم با تاکید بر اینکه باید جلوی ثبت نام متقلبین در دانشگاه ها را بگیرید، گفت: مجلس شورای اسلامی به هیچ وجه نمی پذیرد افرادی که در مظان اتهام تقلب و تخلف در آزمون سراسری هستند، پس از طی مهلت قانونی برای رسیدگی ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۹:۳۳   + ۳۷ سایت دیگر  
ایسنا : در نامه پژمان فر به زلفی گل آمده: در پی برخی ادعاهای نادرست و خلاف واقع که دقیقا نقطه مقابل استفساریه مجلس و موافقت دولت برای حل یک معضل حقوقی در رسیدگی به تخلفات کنکورهای سراسری بود و نیز توضیحات کمیسیون اصل 90 انتظار از وزارت علوم و شما این بود که مقابل دروغ پردازی های انجام شده بایستید و ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۶ - ۲۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
با تمام شدن کنکورهای امسال در هر دو نوبت آنچه باقی مانده است تصاویری جالب از آزمون های سراسری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
زمان برگزاری کنکورهای سراسری، کارشناسی ارشد و دکتری سال 1403 در این قسمت از میز دانشجو اعلام می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۰۷:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
برنامه زمانبندی کنکورهای سال 1403 براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۹ - ۱۷:۳۸    
زمان برگزار تمام کنکورهای سراسری 1403 را مشاهده می کنید.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا منادی سفیدان، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درخصوص درخواست گروهی از داوطلبان کنکور مبنی بر لغو طرح تأثیر قطعی معدل در کنکور 1403 و کنکورهای بعدی توضیح داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۲    
یکی از ابزارهای بسیار مهمی که برای داوطلبین کنکور سراسری اهمیت داشته برترین آزمون های آزمایشی کنکور یا کنکورهای آزمایشی هستند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
تقویم و برنامه زمانی ثبت نام و تاریخ برگزاری کنکورهای 1402 سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.
برترین ها / مردم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۹   + ۳۵ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور زمان ثبت نام سه آزمون مهم و کلیدی سال 1403 (دکتری نیمه متمرکز، کارشناسی ارشد و کنکور سراسری) و دو آزمون کاردانی به کارشناسی و کاردانی ویژه دانشگاه فنی وحرفه ای را اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور زمان ثبت نام سه آزمون مهم و کلیدی سال 1403 (دکتری نیمه متمرکز، کارشناسی ارشد و کنکور سراسری) و دو آزمون کاردانی به کارشناسی و کاردانی ویژه دانشگاه فنی وحرفه ای را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش گفت: آزمون های ارشد و دکتری در سال های آتی الکترونیکی می شوند. با آغاز به کار سامانه طراحی سوال برای آزمون های سراسری، ارشد و دکتری کار طراحی الکترونیک سوال آغاز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
در آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری سال 1402 در مجموع تعداد 641 هزار و 492 داوطلب شرکت کرده اند و ساعت 12 امشب 10 اسفندماه مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون به پایان می رسد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۴   + ۵۱ سایت دیگر  
طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی، معافیت های مالیاتی تمام مؤسسات آموزشی و کمک آموزشی از جمله مؤسسات کنکور دانشگاه ها اعم از کنکور سراسری و کنکورهای تحصیلات تکمیلی(کارشناسی ارشد و دکتری) و انتشارات کمک آموزشی، لغو می شود.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۱   + ۴۷ سایت دیگر  
رکنا: کارت ورود به جلسه دو آزمون دکتری متمرکز و کارشناسی ارشد سال 1402 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی از فردا هشتم اسفند بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی و آماری سازمان سنجش زمان اعلام نتایج اولیه، انتخاب رشته و نتایج نهایی کنکورهای ارشد و دکتری سال 1402 را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور آزمون های سازمان سنجش گفت: در آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری سال 1402 در مجموع تعداد 641 هزار و 492 نفر شرکت می کنند.
ملیت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: ارزیابی می شود که دیگر کسی ریسک تقلب را نمی پذیرد البته با امکانات پیشرفته تکنولوژی ممکن است تخلف به صفر نرسد اما به صفر نزدیک می شود. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا تصریح کرد: برای کنکورهای آتی باید تدبیری در این زمینه اندیشیده شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۹۱ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا با بیان این که قطع اینترنت، راه منطقی قابل قبولی برای جلوگیری از تقلب در کنکور نیست ، گفت: علی ایّحال باید برای کنکورهای آتی تدبیری در این زمینه صورت گیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۰۰:۳۶   + ۳۹ سایت دیگر  
ایلنا: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه رونمایی از ناوگان موتوری برقی شرکت ملی پست پیرامون قطع اینترنت در زمان برگزاری کنکور عنوان کرد این آخرین باری است که اینترنت به خاطر کنکور قطع می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رشت- نماینده تام الاختیار دانشگاه گیلان در برگزاری کنکورهای سراسری اظهار کرد: بیش از 10 هزار گیلانی در گروه های آزمایشی ریاضی و فنی و علوم انسانی باهم به رقابت کردند.
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۷    
رشت- مسئول تام الاختیار دانشگاه گیلان در برگزاری کنکورهای سراسری گفت: بیش از 24 هزار داوطلب گیلانی در کنکور سراسری باهم رقابت می کنند منبع
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رشت- مسئول تام الاختیار دانشگاه گیلان در برگزاری کنکورهای سراسری گفت: بیش از 24 هزار داوطلب گیلانی در کنکور سراسری باهم رقابت می کنند
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۰۱:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
این یک مقام مسئول در سازمان سنجش از قطعی دو روزه اینترنت برای برگزاری کنکور سراسری خبر داده است. رویداد24 در این گزارش نشان داده قطعی اینترنت چقدر خسارت برای کشور به همراه خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۳۱    
ایسنا/مرکزی کتاب "موفقیت تحصیلی به سبک رتبه های یک کنکورهای سراسری" توسط سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی استان مرکزی منتشر شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور گفت: یکی از عوامل سطحی شدن دانش آموزان همین کنکورهای تستی است که حداقل 40 درصد آن امسال اصلاح شده و به صورت پلکانی آن را افزایش می دهیم تا به صورت تشریحی دانش آموزان درس بخوانند و به محتوای علم ورود پیدا کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۶:۳۱    
مدیر شبکه آموزش گفت: نتایج کنکورهای یکی، دو سال اخیر، به وضوح نشان دهنده عدم اجرای عدالت آموزشی در کشور است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
کنکورهای 1402 با سایر کنکورهایی که تا کنون برگزار شده اند، تفاوت دارند. کنکور دیگر تک مرحله ای و خلاصه شده در 4 ساعت فشرده ....
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۹   + ۶۷ سایت دیگر  
کنکور سراسری سال 1402 با تغییراتی نسبت به کنکورهای سال قبل برگزار خواهد شد که یکی از آن ها دو مرحله بودن برگزاری آن و دیگری سنجش دروس عمومی از طریق امتحانات نهایی است.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۳   + ۹۳ سایت دیگر  
مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی با صدور اطلاعیه ای، مهم ترین تغییرات سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رویای نفر برتر در کنکور شدن دست نیافتنی به نظر می رسد، اما به گفته نفرات برتر، آنان با تلاش شبانه روزی، برنامه ریزی، تلاش، پشتکار، اعتماد به نفس، توکل به خدا، استفاده نکردن از فضای مجازی، بهره گیری از کتب درسی و کنکورهای آزمایشی آن را دست یافتنی کردند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
نحوه تأثیر معدل امتحانات نهایی دوره متوسطه (سابقه تحصیلی) در فرآیند سنجش برای پذیرش و ورود به دانشگاه ها و نسبت میان سوابق تحصیلی و آزمون سراسری برای ورود به دانشگاه ها در هر سال اعلام شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در بسته زیر اخبار و محتوا های آموزشی پیرامون آیا رشته موسیقی برای دانش آموزان دختر شیرازی حذف شده است؟ ، جدول زمانبندی ثبت نام و برگزاری کنکورهای سال 1402 ، کتاب هوشنگ ابتهاج به کتابفروشی ها رسید ، میوه هایی که از بروز آلزایمر جلوگیری می کنند ، آموزش ساخت ساک دستی کاغذی را می خوانید.
ملیت   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۰۸:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
برنامه زمانی آزمون های سراسری سال 1402 اعلام شد و کنکورهای ارشد و دکتری سال 1402 در روزهای 11 و 12 اسفند 1401 برگزار می شوند.