یکشنبه ۲۳ خردادساعت ۰۴:۳۴Jun 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همسان سازی»

ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کارگروه 31 نفره ی پیگیری مطالبات بازنشستگان با ارسال نامه ای به معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور، به تعلل در ابلاغ لایحه دائمی شدن همسان سازی اعتراض کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران به تشریح دستاوردهای شورای پنجم در زمینه حقوق کارگران پرداخت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۲۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان به هیات دولت رسید و احتمالا در کمتر از یک ماه دیگر به مجلس می رود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۹:۰۵    
امیر سرتیپ ستاد سهرابی گفت: امروز ذائقه نسل جوان دیجیتالی شده و طراحی موزه و موزه آرایی نیازمند همسان سازی با ذائقه نسل جوان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس با اعلام اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بحث همسان سازی دانشگاه ها به همراه رتبه بندی و همسان سازی معلمان را در دستور کار دارد، گفت: کلیات لایحه نظام رتبه بندی معلمان تصویب شد تا با تغییر دولت دست به جزئیات این مهم ببریم.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۵۹    
عصر خبر: الف: بزرگترین مشکل و معضل جمهوری اسلامی ورشکستگی صندوق های بازنشستگی است باید در وهله اول ضمن باز سازی نظام مدیریتی واحیا این صندوق ها نسبت کاهش سیطره دولت برآنها پایان داد و بویژه در صندوق تامین اجتماعی که بیش از 45 میلیون نفر مخاطب دارد باید این سازمان رامستقل واصل سه جانبه گرایی باید ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- صندوق بازنشستگی کشوری با بیش از یک و نیم میلیون نفر بازنشسته تحت پوشش خدمات متنوعی را در حوزه های رفاهی و اجتماعی و فرهنگی ارایه می کند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۹:۳۴    
ابراهیم کارخانه ای 1- ممنوعیت دستگاه های اجرایی از ارائه وعده و وعید و الزام آن ها حسب فرموده مقام معظم رهبری به ارائه گزارش اقدام و عمل؛ با هدف اجرای سیاست اقدام شد به جای اقدام شود به منظور جلب اعتماد مردم و سرعت در عمل و شفافیت در خدمت. ...
اقتصاد آنلاین / صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۳:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان برنامه و بودجه کشور از ارائه دو فوریتی دائمی شدن متناسب سازی حقوق بازنشستگان به مجلس خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه علمی: کمبود واکسن کووید-19 در دنیا و مشکلات زنجیره تامین به ویژه برای دوز دوم، محققان را به سمت ایده ترکیب و همسان سازی واکسن ها سوق داده است، اما ابهام بزرگ این است که آیا این ایده درصورت اجرایی شدن، بی خطر است؟ ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۹:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
بازنشستگان نگران تعطیلی دو هفته ای مجلس و معطل ماندن لایحه ی دائمی شدن همسان سازی هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه پیش نویس لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان تدوین شده است، گفت: احتمالاً تا دو الی سه هفته آینده این لایحه به مجلس شورای اسلامی ارائه خواهد شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۸:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، متناسب سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به عنوان مطالبه اصلی قشر بازنشسته کشور یکی از اقدامات مهم دولت دوازدهم است که مرداد ماه سال 1399 در شرایطی که جامعه با دشواری های اقتصادی ناشی از شیوع کرونا روبه رو بود، اجرایی شد ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
از کار افتادگان، بازماندگان و حداقل بگیران سازمان تامین اجتماعی با ارسال پیامی به نمایندگان مجلس از آنها خواستند که در لایحه همسان سازی به ماده 96 قانون تامین اجتماعی و ماده 41 قانون کار توجه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۱    
تعدادی ازکارکنان شرکتی شرکت توزیع برق وزارت نیرو با ثبت سوژه ای در فارس من خواهان قرارداد مستقیم با شرکت توزیع و تبدیل وضعیت شدند تا از لحاظ حقوق و مزایا همسان سازی شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون عالی کارمندان دولتی بازنشسته مشمول قانون تامین اجتماعی، از رئیس مجلس خواست که یک تبصره الحاقی برای تخصیص برابر کمک ها، تسهیلات و اعتبارات از بودجه سرانه بابت افزایش حقوق و متناسب سازی در صندوق های بازنشستگی تهیه شود.
وزیر آموزش و پرورش گفت: با اینکه وزارت آموزش و پرورش مسئولیتی در قبال پیگیری طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان ندارد، اما با قاطعیت طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان فرهنگی را پیگیری خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر لرستان با بیان اینکه 77 هزار خانوار استان تحت پوشش این صندوق هستند، از اجرای طرح همسان سازی حقوق مستمری بگیران خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
یا باید لایحه را تغییر دهند و به نفع کارگران اصلاح کنند یا این لایحه ی دائمی شدن همسان سازی که قرار است درمانگر دردهای بازنشستگان کشور باشد، برای طبقه کارگر دستاورد چندانی نخواهد داشت ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
لایحه دائمی همسان سازی حقوق بازنشستگان در دولت در دست بررسی است. انتظار می رود که ظرف روزهای آینده این لایحه با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی ارائه شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
یک بازنشسته کشوری در ارتباط با بند 7 لایحه ی رتبه بندی گفت: معلمانی که قبل از تصویب این قانون بازنشسته شده اند، مشمول این ماده نخواهند بود و مانند سایر کارمندان مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، تابع احکام قانون مذکور خواهند بود
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۰   + ۳۹ سایت دیگر  
لایحه دائمی همسان سازی حقوق بازنشستگان در دولت در دست بررسی است. انتظار می رود که ظرف روزهای آینده این لایحه با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی ارائه می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۹    
برابر تقویم آموزشی سال 1400 دوره همسان سازی مدرسان و داوران هنر مرشدی برگزار شد.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۵۱    
کمیته داوران فدراسیون کشتی اقدام به قرار دادن فیلم های آموزشی داوری کشتی می نماید. به گزارش خبرگزاری ایپنا: بخش آموزش کمیسیون داوران فدراسیون کشتی قصد دارد در راه ارتقاء و همسان سازی فنی داوران، مسائل و نکات چالش برانگیز روز را بصورت هفتگی در هر دو رشته ازاد و فرنگی، با نمایش فیلم از [...]
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
عسگر فریاد، عضو کارگروه 31 نفره همسان سازی گفت: به بازنشستگان مناطق جنگی فوق العاده ویژه پرداخت می شود
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال صنفی بازنشستگان فرهنگی در نامه ای خطاب به نمایندگان مجلس شورا خواستار توجه به مطالبات بازنشستگان در بررسی لایحه رتبه بندی شد.
مدیرکل و رییس شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام با مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ایلام به مناسبت شانزدهمین سالروز تاسیس صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر دیدار کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
شیرکو نورانی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این افزایش قیمت براساس موافقت استانداری و تصویب ستاد تنظیم بازار شهرستان به منظور همسان سازی نرخ ها با شهرهای همجوار صورت گرفته است ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، سازمان برنامه و بودجه متوسط حقوق بازنشستگان صندوق ها را اعلام کرد. بر اساس اعلام رسمی سازمان برنامه و بودجه هم اکنون بیش از 3.5 میلیون نفر بازنشسته کشوری و لشکری از صندوق های مختلف حقوق دریافت می کنند.بر این اساس متوسط حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری از حدود 3 ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۴   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه با اشاره به همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری و اخیرا تامین اجتماعی، یادآور شد که 120 هزار میلیارد تومان برای همسان سازی حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری و همچنین 53 هزار میلیارد تومان برای بازنشستگان تامین اجتماعی از طریق تعدیه بدهی دولت ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۳    
اقتصاد ایران: رئیس کمیسیون آموزش مجلس در نامه ای خطاب به نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه خواستار همسان سازی حقوق هیات علمی دانشگاه های وزارت علوم با حقوق هیات علمی غیربالینی دانشگاه های وابسته به وزارت بهداشت شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
سرنوشت لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان همچنان در هاله ای ابهام است و دولت و مجلس بایستی هرچه سریع تر نسبت به پرداخت بازنشستگان لشکری، کشوری و بازنشستگان اقدام کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس طی نامه ای خطاب به نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه خواستار همسان سازی حقوق هیات علمی دانشگاه های وزارت علوم با حقوق هیات علمی غیربالینی دانشگاه های وابسته به وزارت بهداشت براساس بند و تبصره 2 قانون بودجه 1400 شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۱:۲۰    
مدیرکل امور اداری و مالی استانداری سمنان گفت: در زمینه همسان سازی حقوق های نیروهای پیمانی و قرارداد معین مجموعه استانداری سمنان، بر اساس پست های تعیین شده، اصلاح پرداختی ها انجام شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۹:۰۶    
همسان سازی حقوق فرهنگیان یکی از مطالبات معلمان است تا شکاف دریافتی آنها با سایر کارکنان دولت کاهش یابد.اما راه حل اجرای همسان سازی حقوق فرهنگیان چیست؟
تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: با عملیاتی شدن همسان سازی مستمری ها از اول فروردین 99، نابرابری های موجود عملاً از میان رفته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون انرژی مجلس خواهان اجرای همسان سازی نظام پرداخت در وزارت نفت میان کارکنان مشمول قانون استخدام نفت شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
شیوه نامه اجرایی همسان سازی حقوق و مزایای کارکنان (قرارداد کار معین) در وزارت بهداشت ابلاغ شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۲    
فریدون عباسی رییس کمیسیون انرژی به وزیر نفت در خصوص اجرای همسان سازی نظام پرداخت کارکنان قراردادی مدت موقت نفت نامه نوشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال صنفی بازنشستگان گفت: امیدواریم لایحه ی دائمی شدن همسان سازی هرچه زودتر در مجلس به تصویب برسد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۳:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست در مراسم بهره برداری از ناوگان جدید حمل و نقل شهری و بین شهری پست گفت: برای ارتقای وضع کارکنان پست هم در 6 ماه دوم سال گذشته افزایش حقوق صورت گرفت و اردیبهشت امسال همسان سازی حقوق نیرو های قراردادی عملیاتی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا -وزیر آموزش و پرورش در خصوص اعتراض برخی بازنشستگان به بند 7 لایحه رتبه بندی معلمان با بیان اینکه،ترمیم حقوق بازنشتگان باید از طریق لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان صورت گیرد، تاکیدکرد: وزارت آموزش و پرورش با قاطعیت این طرح را پیگیری خواهد کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۹:۰۰    
آخرین خبر از همسان سازی حقوق بازنشستگان مربوط به تغییر لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان است.
اقتصاد ایران: مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان با اشاره به اجرای همسان سازی مستمری بیمه شدگان این صندوق گفت: حداقل و حداکثر دریافتی ها با توجه به سطوح درآمدی مختلف، متفاوت است اما متوسط دریافتی بعد از همسان سازی به حدود 700 هزار تومان رسیده است.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بیان کرد: همسان سازی از فروردین سال گذشته اعمال شده و فردی که 10 یا 15 سال پیش بازنشسته شده به میزان کسی که سال 98 بازنشسته شده، در حال حاضر حقوق دریافت می کند.
اقتصاد ایران: مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر گفت: حداقل و حداکثر دریافتی بازنشستگان تحت پوشش این صندوق با توجه به سطوح درآمدی مختلف، متفاوت است، اما متوسط دریافتی بعد از همسان سازی حقوق ها به حدود 700 هزار تومان رسیده است.