پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۴:۵۳Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شاخص»

استاندار آذربایجان شرقی گفت: شاخص های حکمرانی مطلوب در سند تحول دولت مردمی مورد تاکید قرار گرفته و تحقق این شاخص ها نیازمند ترسیم چارچوب های نظری از سوی اندیشمندان و پژوهشگران این حوزه است.
تجارت نیوز   ۴۱ دقیقه پیش    
بازار سهام در حالی هفته دوم خردادماه را به پایان رساند که شاخص کل بورس 3.2 درصد عقب نشینی کرد و شاخص هم وزن نیز 3.45 درصد پایین رفت. نماد وتوسکا با بازدهی 38 درصدی برنده معاملات این هفته بود و از سوی دیگر، خنصیر، بیشترین کاهش را از آن خود کرد.
اقتصاد نیوز   ۵۸ دقیقه پیش    
بورس تهران یک هفته منفی دیگر را هم پشت سر گذاشت. در این هفته هم تمام شاخص های مهم بازار سهام افت کردند.
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از بانک مرکزی، محمدرضا فرزین که در رأس هیأتی به منظور دیدار و گفت وگو با مقامات صندوق بین المللی پول به واشنگتن سفر کرده است در دیدار با جیهاد آزور مدیر بخش خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول با اشاره به تحولات اقتصاد ایران در دو سال گذشته ...
تازه ترین ها   ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، شاخص کل بورس در انتهای معاملات امروز با اصلاح 17382 واحدی مواجه شده و به جایگاه 2 میلیون و 271 هزار واحد رسید، دقیقاً نقطه ضعفی که در گزارش دیروز پیش بینی کرده بودیم اتفاق افتاده و ارزش معاملات خرد به زیر 10 همت سقوط کرد و این نکته منفی معاملات امروز بود. ...
فیسیت   ۲ ساعت پیش    
بر اساس شاخص میلیاردرهای بلومبرگ، اکنون ایلان ماسک با دارایی نقدینهی 192 میلیارد دلار در رتبه اول، آرنو با دارایی 187 میلیارد دلار در رتبه دوم و جف بیزوس ، بنیانگذار آمازون با دارایی 144 میلیارد دلار در رتبه سوم قرار دارند. ...
میزان   ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هم اکنون میانگین شاخص آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون روی عدد 79 است و در شرایط قابل قبول قرار دارد. همچنین آلاینده شاخص هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با میانگین 78 بود و کیفیت هوای پایتخت در قابل قبول قرار داشت. ...
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر کار تاکید کرد که دولت مصمم است امسال طرح کالابرگ الکترونیکی را اجرا کند. این طرح در پی اصلاحات نرخ ارز که از سیاست های دولت ابراهیم رئیسی است صورت می پذیرد.
اقتصاد نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در دیدار مدیر بخش خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول با اشاره به بهبود شاخص های اقتصادی ایران در 2 سال گذشته به رغم تشدید تحریم های غیرقانونی آمریکا،خواستار حمایت این صندوق از برنامه های تقویت بانکداری بین المللی شد.
فکر شهر   ۳ ساعت پیش    
فکرشهر: مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر گفت: متوسط شاخص پاسخگویی به موقع در درگاه ملی مجوزهای 31 استان کشور در خصوص صدور مجوزهای کسب و کار 5.91 درصد است که این استان با 3.95 درصد پاسخگویی در رتبه سوم کشور قرار دارد. ...
رئیس کل بانک مرکزی در دیدار مدیر بخش خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول با اشاره به بهبود شاخص های اقتصادی ایران در 2 سال گذشته به رغم تشدید تحریم های غیرقانونی آمریکا،خواستار حمایت این صندوق از برنامه های تقویت بانکداری بین المللی شد.
میانگین شاخص آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون کیفیت هوای تهران، هم اکنون روی عدد 79 است و در شرایط قابل قبول قرار دارد.
صدای بورس   ۳ ساعت پیش    
ذات بازار، اصلاح است اما شاخص بازار سهام تا انتهای سال می تواند رشدی حدوداً 50 درصدی را به خود ببیند.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
کرمانشاه متأسفانه آمار خوبی به لحاظ سالمندی ندارد، استان روز به روز در حال پیرتر شدن است. سال گذشته هشتمین استان پیر کشور بوده، اما امسال با افزایش یک رتبه دیگر در شاخص سالمندی، هفتمین استان پیر کشور شده است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
میانگین شاخص آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون کیفیت هوای تهران، هم اکنون روی عدد 79 است و در شرایط قابل قبول قرار دارد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در دیدار مدیر بخش خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول با اشاره به بهبود شاخص های اقتصادی کشورمان در 2 سال گذشته به رغم تشدید تحریم های یک جانبه و غیرقانونی آمریکا ...
موج   ۴ ساعت پیش    
کیفیت هوای اصفهان امروز یازدهم خرداد ماه با شاخص کیفی 108 درشرایط ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
راک نیوز   ۴ ساعت پیش    
به گزارش راک نیوز،به مناسبت سالروز تشکیل سازمان بسیج هنرمندان مراسمی با عنوان هنر متعالی هنرمند متعهد در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران تهران با حضور معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین، رئیس سازمان بسیج هنرمندان کشور و جمعی از مسئولین و هنرمندان شاخص همچون؛ لیلی عاج(کارگردان فیلم سرهنگ ثریا) ...
قدس آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کیفیت هوای شهر مشهد در 24 ساعت گذشته با شاخص کلی 74 در شرایط قابل قبول قرار گرفت.
فردا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نرخ تورم یکی از شاخص هایی است که مصرف کنندگان همواره به آن حساس هستند اما در سال های اخیر که تورم بر درآمدها غلبه کرده، دیگر گوش مصرف کننده به نرخ تورم رسمی بدهکار نیست. در ایران، بانک مرکزی و مرکز آمار، تورم را به اشکال مختلف به گوش مصرف کننده می رسانند ...
ملیت   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در این هفته کاری شاخص کل بورس با کاهش 3.19 درصدی در ارتفاع 2 میلیون و 271 هزار واحد ایستاد.
عصر همدان   ۴ ساعت پیش    
نماینده مردم اسدآباد با بیان اینکه جریان پویا و مستمر انقلاب اسلامی محدود به یک روز و یک مناسبت نمی شود، گفت: شجاعت، ساده زیستی، تواضع و اعتقاد به دفاع از مظلومین، اعتقاد به مردم از ویژگی های شاخصی است که امام(ره) را جهانی کرد. ...
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران شاخص کیفیت هوا، بر روی عدد 77و بازه قابل قبول قرار دارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۵ ساعت پیش    
سرپرست معاونت سواد آموزی آموزش و پرورش کردستان گفت: بر اساس شاخص های عملکردی، اقدامات و فعالیت های سواد آموزی آموزش و پرورش استان در طول یکسال گذشته ارزیابی و از شهرستانها و مناطق برتر تقدیر خواهد شد. ...
اقتصاد 24   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در معاملات آخرین روز کاری هفته جاری با افت 76/ 0درصدی همراه شد و تا سطح 2میلیون و 271هزار واحدی عقب نشینی کرد.
اقتصاد 24   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاونت بررسی های اقتصادی اتاق بازرگانی تهران در تازه ترین گزارش خود به تورم اردیبهشت 1402 پرداخته است. در این گزارش با استفاده از داده های مرکز آمار ایران، خلاصه تحولات مربوط به تغییرات شاخص بهای کالا ها و خدمات مصرفی خانوار های کشور در مقیاس ماه و سال بررسی شده است.
فرتاک نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
این مجموعه حد فاصل محلات نعلبندان و سرچشمه و در حاشیه جنوبی یکی از معابر اصلی و پرگذر بافت قدیم گرگان واقع است. خانه باقری با بیش از 2500 متر مربع وسعت، بزرگ ترین خانه بافت تاریخی گرگان و نیز بزرگ ترین خانه تاریخی شمال کشور به حساب می آید. ...
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد کیفیت هوای شهر مشهد در 24 ساعت گذشته با شاخص کلی 74 در شرایط قابل قبول قرار گرفت.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ضمن گرامیداشت "سی و چهارمین سالگرد ارتحال جانسوز بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و رهبر قیام خونین 15 خرداد، حضرت امام خمینی(ره) افزود: از ویژگی های شاخص حضرت امام خمینی(ره) دشمن ستیزی و ظلم ستیزی بود.
سلام نو / تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناسان بازار سهام برای بلاتکلیفی بازار برای روز شنبه، روند معاملات را نوسانی توصیف می کنند.
ایمنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلان شهر تهران، امروز (پنجشنبه) در ساعت منتهی به هفت صبح با قرار گرفتن روی شاخص 74 در وضعیت سالم (زرد) ثبت شده است.
رویداد ایران   ۵ ساعت پیش    
حضور دکتر رعیت، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، عوامل اجرایی دبیرخانه استانی جشنواره ملی سرود رضوی و هنرمندان برگزیده و شاخص استانی در آیین اختتامیه بیستمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع)
استاندار هرمزگان با انتقاد از عملکرد بانک ها در استان گفت: بخشی از شاخص ها و اعداد و ارقامی که در زمینه بیکاری و فلاکت و پروژه های نیمه تمام در استان ناشی از عملکرد بانک ها است.
اقتصاد نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در آخرین روز معاملاتی هفته روند صعودی شاخص کل بورس ریزش کرد تا در پایان هفته شاخص نسبت به هفته قبل یک کانال پایین تر بایستد.
بسیج   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار رمضانعلی قاسم پورگفت: هادیان و تبیین گران می بایست بر مبنای ترسیم های شاخص ناب امت اسلام یعنی رهبر حکیم انقلاب اسلامی از حفظ آرمانها در مسیر انقلاب الگو بگیرند و جهاد تبیین را باقوت انجام دهند.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
بر اساس داده های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، میانگین کیفیت هوای پایتخت با شاخص 76 شرایط زرد و قابل قبول را نشان می دهد.
کیفیت هوای مشهد طی 24 ساعت گذشته شاخص عدد 74 را نشان می دهد و هم اکنون شاخص با عدد 92 در شرایط قابل قبول قرار دارد.
میزان   ۶ ساعت پیش    
رضا محقق تهیه کننده فیلم درب در گفت وگو با میزان در مورد مضمون این فیلم گفت: فیلم درب روایتی از یک کارمند اداره برق است که طی یک تماس تلفنی مبنی بر قطع شدن برق منطقه ای دورافتاده، عازم محل شده و با حضور در آنجا با خانواده ای آشنا می شود که یک پدر و فرزند بی بهره از نعمت بینایی هستند ...
اقتصاد نیوز   ۶ ساعت پیش    
بررسی شاخص گروه خودرو نشان میدهد که این شاخص حمایت سطح 38 درصدی فیبوناچی در محدوده 375 هزار واحدی را را پیش رو دارد و مقاومت سطح 23 درصدی فیبوناچی در محدوده 419 هزار واحد مهم ترین مقاومت گروه خودرو است.
میانگین بازدهی سهام بانک های بورسی و فرابورسی در برابر رشد 117 درصدی شاخص از ابتدای سال تا 31 اردیبهشت به 29.36 درصد محدود شد. به گزارش بانکداری ایرانی ...
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان امروز یازدهم خرداد براساس داده های 3 ایستگاه پایش فعال با میانگین 108 وضعیت ناسالم برای گروه های حساس را نشان می دهد.
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد نوشت:بازار سهام همگام با کاهشی شدن نرخ ارز در بازار آزاد، دست به اصلاح شاخص ها زد و اکثر سهام بازار در محدوده منفی معامله شدند. ب
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
در معاملات در اخرین روز کاری هفته یعنی چهارشنبه، 10 خرداد ماه شاخص بورس تهران 17 هزار و 382 واحد نسبت به روز کاری گذشته افت کرد و تا سطح دو میلیون و 271 هزار و 45 واحد پایین آمد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۲:۵۵    
طبق گزارش آژانس بین المللی انرژی در سال 2021، در ایران بیش از دوبرابر متوسط جهانی برای کالا و خدمات انرژی مصرف می کند و روند مصرف سالانه برخلاف تجربه سایر کشورهای دنیا که کاهشی هستند، صعودی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: 20 نفر از دختران لرستان به عنوان چهر ه های شاخص در جشنواره بانوی تمدن ساز معرفی شدند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
با تقویت شاخص دلار در هفته گذشته، انس طلا تا سطح 1932 دلار کاهش یافت. در ادامه نیز تا به امروز قیمت انس جهانی طلا در روند ساید حبس شده است. رویدادهای مهم پیش روی انس، امروز و به خصوص فردا می توانند باعث حرکت انس شوند.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - بازار سهام در هفته جاری عملکرد چندان رضایت بخشی نداشت. دو روز پیاپی افت و دو روز مثبت و از دست رفتن کانال 3/ 2میلیون واحدی شاخص کل بورس تنها دستاورد این نماگر پرحاشیه بوده است ...
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - بررسی سه بازار بورس تهران، معاملات در بازار نفت جهانی و خرید و فروش اوراق تسهیلات بانک مسکن، نشان دهنده بی رمقی معاملات در این سه بازار است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
شانا : رئیس مدیریت انرژی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران گفت: با انجام اقدام های پرشمار کم هزینه یا بدون هزینه، در شاخص های عملکرد انرژی این شرکت روند مطلوبی طی شده و این شاخص در سال 1401 نسبت به میانگین عملکرد سال های 1390 تا 1398، معادل بیش از 205 هزار بشکه نفت خام ...