دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۸:۱۷May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ریشتری»

ایران پرس   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- ایران پرس: زمین لرزه ای به بزرگی 5.5 ریشتری ساعت 3:34 دقیقه بامداد امروز دوشنبه مناطقی از جنوب خراسان شمالی و شهر سنخواست و روستاهای اطراف را لرزاند و با گذشت حدود پنج ساعت از نخستین زمین لرزه، دو زمین لرزه 5/4 و 4/2 ریشتری دیگر در بخش های سنخواست و شوقان در شهرستان جاجرم به ثبت رسیده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- زلزله ای به بزرگی چهار درجه در مقیاس امواج درونی زمین ریشتر شوقان در شهرستان جاجرم در جنوبغربی استان خراسان شمالی را لرزاند.
شبکه خبر   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4 ریشتر در عمق 8 کیلومتری زمین، حوالی شوقان در خراسان شمالی را لرزاند.
تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- در پی زلزله های5.5 ، 5.4 و 4.2 ریشتری دوشنبه 27 اردیبهشت ماه، ستاد مدیریت بحران تشکیل جلسه داد و مقرر شد تا مهرماه سال جاری واحدهای آسیب دیده بازسازی شوند.
زمین لرزه ای به بزرگی 4 ریشتر دقایقی پیش حوالی شوقان در استان خراسان شمالی را لرزاند.
پایگاه خبری انتهاج   ۴ ساعت پیش    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: تعداد مصدومان زلزله های 5.5 و 5.4 ریشتری بامداد امروز -دوشنبه- در شهرستان های جاجرم و گرمه به 25 نفر رسید.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: تعداد مصدومان زلزله های 5.5 و 5.4 ریشتری بامداد امروز -دوشنبه- در شهرستان های جاجرم و گرمه به 25 نفر رسید.
برترین ها   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: در پی وقوع دو زلزلۀ 5.5 و 5.4 ریشتری حوالی سنخواست در شهر جاجرم خراسان شمالی، شبکۀ ایرانسل کاملاً پایدار و در حال خدمت رسانی به مشترکان است. ...
نصیر نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
براساس اعلام مرکز لرزه نگاری کشور وابسته به موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، این زمین لرزه در ساعت پنج و 24 دقیقه در عمق 10 کیلومتری زمین روی داده است. مختصات جغرافیایی این زلزله 37.18درجه عرض شمالی و 56.69درجه طول شرقی در 16 کیلومتری سنخواست و 65 کیلومتری بجنورد عنوان شده است ...
دانستنی آنلاین   ۵ ساعت پیش    
https://danestanyonline.ir/wp-content/uploads/2021/05/3094331_366-1.mp4 برچسب ها خراسان شمالی دانستنی آنلاین زلزله برچسب ها
تازه ترین ها   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تقی دولت آبادی در گفتگو با مهر اظهار کرد: در پی حادثه زلزله 5/5 ریشتری بخش سنخواست شهرستان جاجرم، 25 نفر مصدوم شدند. رئیس مرکز اورژانس علوم پزشکی خراسان شمالی ادامه داد: از تعداد 25 نفر مصدوم حادثه زلزله ...
مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر گفت: زلزله 4.5 ریشتری دیشب در کنگان خسارتی نداشت، اما تیم های امدادی در آمادگی کامل هستند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد :تا ساعت 10:30 صبح امروز زمین لرزه سنخواست 26 پس لرزه داشته است که بزرگترین آن 5.4 ریشتر بود که 24 نفر به علت ترس و حین فرار و یک نفر نیز به علت ریزش آوار مصدوم شده است.
در پی وقوع دو زلزلۀ 5.5 و 5.4 ریشتری حوالی سنخواست در شهر جاجرم خراسان شمالی، شبکۀ ایرانسل کاملاً پایدار و در حال خدمت رسانی به مشترکان است.
ایستنا   ۶ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
در پی وقوع دو زلزلۀ 5.5 و 5.4 ریشتری حوالی سنخواست در شهر جاجرم خراسان شمالی، شبکۀ ایرانسل کاملاً پایدار و در حال خدمت رسانی به مشترکان است. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با رصد 100 درصدی شبکه به صورت 24 ساعته ...
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- زمین لرزه ای به بزرگی 3.5 ریشتر صبح دوشنبه شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر را لرزاند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: زلزله 5.5 و 5.4 ریشتری بامداد امروز در سنخواست تلفات جانی نداشت.
پایگاه خبری انتهاج   ۷ ساعت پیش    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: تاکنون 150 چادر امدادی به منظور اسکان اضطراری و موقت زلزله زدگان از زمان وقوع زمین لرزه 5.5 ریشتری بامداد امروز -دوشنبه- در سنخواست از توابع شهرستان جاجرم برپا شده است.
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر گفت: درپی وقوع زلزله 5.5 ریشتری سنخواست در خراسان شمالی 14 نفر مصدوم شدند، بنا بر اعلام مرکز EOC وزارت بهداشت 13 نفر به علت ترس و یک نفر هم بر اثر ریزش آوار دچار مصدومیت شده است. تهران – اقتصادبرتر – 27 اردیبهشت 1400 ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
تصاویری از روستای شورک شهرستان گرمه خراسان شمالی پس از زلزله 5 و نیم ریشتری را مشاهده می کنید.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: تاکنون 150 چادر امدادی به منظور اسکان اضطراری و موقت زلزله زدگان از زمان وقوع زمین لرزه 5.5 ریشتری بامداد امروز -دوشنبه- در سنخواست از توابع شهرستان جاجرم برپا شده است.
ایران آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
لزله به بزرگی 5.5 درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) نخستین ساعات بامداد روز دوشنبه سنخواست شهرستان جاجرم در جنوب بجنورد مرکز استان خراسان شمالی را لرزاند.
خبر آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در دو زلزله 5.5 و 5.4 ریشتری سنخواست خراسان شمالی، 3 نفر مصدوم شدند. 11 تیم عملیاتی و یک بالگرد هلال احمر در حال ارزیابی و امدادرسانی هستند. منبع: فارس 264 256
عصر اترک   ۸ ساعت پیش    
زلزله 5.5 ریشتری بامداد امروز دوشنبه در شهر سنخواست از توابع خراسان شمالی به وقوع پیوست تاکنون14 مصدوم برجا گذاشته و سبب تخریب 35 واحد مسکونی شده است.
بعد از وقوع زلزله 5/5 دهم ریشتری بامداد امروز تا کنون شهرسنخواست 16 بار لرزیده است.
دولت   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت نیرو با اشاره به آخرین وضعیت مناطق زلزله زده استان خراسان شمالی، از آماده باش واحدهای عملیاتی در پی وقوع زلزله اخیر خبر داد. ...
ایسنا: رییس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از افزایش تعداد مصدومان زلزله خراسان شمالی به 14 تن خبر داد. مهدی ولیپور دراین باره گفت: درپی وقوع زلزله در سنخواست استان خراسان شمالی تیم های امدادی هلال احمر بلافاصله برای ارزیابی و امدادرسانی اعزام شدند که این روند همچنان ادامه دارد. ...
میزان   ۸ ساعت پیش    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: جزییات زمین لرزه 5.5 ریشتری در خراسان شمالی
ساعت 3:34 امروز صبح زمین لرزه 5.5 ریشتری منطقه سنخواست در خراسان شمالی را لرزاند که تا ساعت 7 صبح این زلزله 10 پس لرزه داشته و بزرگترین آن با قدرت 5.4 ریشتر بوده است.
فکر شهر   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: زلزله ای شدید شهر سنخواست و بجنورد مرکز خراسان شمالی را لرزاند. به گزارش فکرشهر از ایسنا، بنا به اعلام مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران شدت وقوع این زمین لرزه پنج و نیم ریشتر و مرکز آن سنخواست بوده است. ...
عصر اترک   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
زلزله 5.5 ریشتری بامداد امروز دوشنبه در شهر سنخواست از توابع خراسان شمالی به وقوع پیوست تاکنون14 مصدوم برجا گذاشته و سبب تخریب 35 واحد مسکونی شده است.
زمین لرزه ای به بزرگی 5.5 حوالی سنخواست در استان خراسان شمالی را لرزاند.
میزان   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: آخرین جزییات زلزله 5.9 ریشتری در گناوه
رئیس سازمان امدادونجات هلال احمر گفت: در جریان زلزله خراسان شمالی 3 نفر مصدوم شدند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: زلزله 5.5 و 5.4 ریشتری بامداد امروز- دوشنبه- به 35 واحد مسکونی در روستاهای شهرستان گرمه این استان خسارت عمده وارد کرده است که این واحدها هم اکنون غیرقابل سکونت شده اند.
اتحاد خبر   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر گفت: تاکنون گزارشی از خسارت های احتمالی ناشی از زلزله 4.5 ریشتری کنگان گزارش نشده است و تیم های ارزیابی در حال بررسی وضعیت هستند.
پایگاه خبری انتهاج   ۹ ساعت پیش    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ به گزارش خبرنگار ایرنا، مرکز لرزه نگاری کشور وابسته به به موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران ، این زمین لرزه ساعت 7.16 دقیقه امروز دوشنبه در عمق 10 کیلومتری زمین و 37.187 در عرض جغرافیایی و 56.622 طول جغرافیایی رخ داد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۹ ساعت پیش    
زلزله ای به بزرگی 5.5 ریشتر نخستین ساعات بامداد روز دوشنبه 27 اردیبهشت 1400، سنخواست شهرستان جاجرم در جنوب بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی را لرزاند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- زمین لرزه ای به بزرگی 4.2 امواج درونی زمین ریشتر بار دیگر شهر سنخواست در جنوب غربی استان خراسان شمالی را لرزاند.
صراط نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار جاجرم از وقوع برخی خسارات در پی زلزله 5.5 ریشتری بامداد امروز خبر داد.
نیک نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
نیک نیوز: زلزله ای به بزرگی 5.5 ریشتر در ساعت 03:34 بامداد، سنخواست دراستان خراسان شمالی را لرزاند. این زمین لرزه در عمق 16 کیلومتری زمین اتفاق افتاد و تاکنون از حسارات احتمالی هیچگونه گزارشی ارسال نشده است. گزارش مقدماتی این زمین لرزه بدین شرح است: بزرگی: 5.5 ...
صراط نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
درحالی زلزله ای 5.5 ریشتری بامداد امروز شهر "سنخواست" در استان خراسان شمالی را لرزاند که تا این ساعت چهار پس لرزه قدرتمند دوباره منطقه حادثه را به لرزه درآورد.
خبرگزاری فارس: در ساعت 5.24 دقیقه صبح امروز دوشنبه زلزله پنچ و چهار ریشتری سنخواست خراسان شمالی را لرزاند. این زمین لرزه در عمیق 10 کیلومتری زمین رخ داد. گفتنی است این زلزله در 16 کیلومتری سنخواست، 25 کیلومتری شوقان، 35 کیلومتری قاضی در خراسان شمالی به وقوع پیوسته است. ...
شبکه خبر   ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
زلزله به بزرگی 5.5 ریشتر نخستین ساعات بامداد امروز (دوشنبه) سنخواست شهرستان جاجرم در جنوب بجنورد را لرزاند.
سلام نو   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بنا بر اعلام مرکز زلزله شناسی کشور،زمین لرزه 5.4 ریشتری دوباره سنخواست را لرزاند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد :تا ساعت 10:30 صبح امروز زمین لرزه سنخواست 26 پس لرزه داشته است که بزرگترین آن 5.4 ریشتر بود که 24 نفر به علت ترس و حین فرار و یک نفر نیز به علت ریزش آوار مصدوم شده است.
صراط نیوز   ۹ ساعت پیش    
درحالی زلزله ای 5.5 ریشتری بامداد امروز شهر "سنخواست" در استان خراسان شمالی را لرزاند که تا این ساعت چهار پس لرزه قدرتمند دوباره منطقه حادثه را به لرزه درآورد.
برترین ها / صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۰۶:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: در ساعت 5.24 دقیقه صبح امروز دوشنبه زلزله پنچ و چهار ریشتری سنخواست خراسان شمالی را لرزاند. این زمین لرزه در عمیق 10 کیلومتری زمین رخ داد. گفتنی است این زلزله در 16 کیلومتری سنخواست، 25 کیلومتری شوقان، 35 کیلومتری قاضی در خراسان شمالی به وقوع پیوسته است. ...
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایسنا/گلستان زمین لرزه های 5.5 و 5.4 ریشتری بامداد امروز در شهر سنخواست خراسان شمالی، در بخش هایی از استان گلستان نیز احساس شد.