یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۶:۱۲May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فدراسیون تکواندو»

آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون تکواندو و پرافتخارترین ورزشکار المپیکی ایران از سوی فدراسیون جهانی به عنوان برترین تکواندوکار المپیک 2008 پکن انتخاب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
با تصمیم فدراسیون تکواندو پاداش مدال آوران مسابقات جهانی مشخص شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۷:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
در شرایطی که مسئولان فدراسیون تکواندو، کادر فنی و دو تکواندوکار دوپینگی، فرضیه آلوده کردن غذای ملی پوشان و یک توطئه را عامل مثبت شدن دوپینگ کلهر و بزرگی می دانند، در مقابل، مسئولان ستاد ملی مبارزه با دوپینگ اعلام کردند این فرضیه ها دلیل موجهی نیست و فرد متخلف از این ادعاها نفعی نمی برد ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس کمیته داوران فدراسیون تکواندو نایب رییس کمیته داوران اتحادیه تکواندو آسیا شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، اتحادیه تکواندو آسیا با ارسال نامه ای به تهران ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان امروز با حضور در فدراسیون تکواندو ضمن بازدید از اردوی تیم های ملی زنان و مردان، گفت وگویی با هادی ساعی رییس فدراسیون انجام داد. به گزارش طرفداری، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان امروز (سه شنبه دوم خردادماه 1402) در فدراسیون تکواندو به همراه هادی ساعی رییس فدراسیون حضور یافت. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: وظیفه ما این است که در کنار ورزشکاران باشیم و به آنها کمک کنیم که در راستای کسب مدال به خوبی پیش بروند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان همراه با مسوولان فدراسیون تکواندو با حضور در مزار شهید گمنام فدراسیون به این شهید والا مقام ادای احترام کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۰    
مدیرکل ورزش وجوانان استان قزوین باحضودر فدراسیون تکواندو ضمن نشست وگفتگو بارییس فدراسیون از مهران برخورداری ملی پوش شایسته وقزوینی حاضردر اردوی تیم ملی تقدیر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون تکواندو تاکید کرد که با همراهی وزارت ورزش بزودی اتفاقات پشت پرده مثبت شدن تست دوپینگ دو تکواندوکار رو خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۵    
رئیس فدراسیون تکواندو مثبت شدن تست دو ملی پوش ایران را شوک بزرگ به این رشته خواند و گفت: باور نمی کنیم که بچه ها این اتفاق را رقم زده باشند. شیوه تست گیری نادو خودزنی بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان از فدراسیون تکواندو به عنوان یکی از فدراسیون ها موفق نام برد و گفت: به بخش هایی از وزارت ورزش دستور داده ام موضوع دوپینگ در این رشته را تا حصول نتیجه پیگیری کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس فدراسیون تکواندو در حاشیه حضور وزیر ورزش و جوانان در اردوی تیم ملی در جمه خبرنگاران به صحبت پرداخت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش در واکنش به چالش فعلی فدراسیون تکواندو با مثبت شدن تست دوپینگ 2 ملی پوش و مطرح شدن مسائلی در خصوص توطئه در این فدراسیون گفت:برای بررسی دوپینگ در تکواندو دستور ویژه دادم تا به اصل ماجرا برسیم
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در آستانه اعزام تیم های ملی تکواندو به رقابت های جهانی باکو، از تمرینات تکواندوکاران بازدید کرد. به گزارش ایسنا، سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان صبح امروز(سه شنبه) با حضور در فدراسیون تکواندو از اردوی تیم های ملی تکواندو که خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان آماده می ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون تکواندو گفت: وقتی می گوییم از تمام نفرات حاضر در اردو تست گرفته شده، همه می گویند که این کار خودزنی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۲    
وزیر ورزش و جوانان با حضور در فدراسیون تکواندو از اردوی مردان و بانوان اعزامی به رقابت های جهانی بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان با حضور در فدراسیون تکواندو از اردوی تیم های ملی این رشته بازدید کرد. وی در این بازدید به ملی پوشان وعده داد پاداشی که از سوی هیات رئیسه مصوب شود را پرداخت خواهند کرد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی عصر قانون، حمید سجادی صبح امروز سه شنبه با استقبال هادی ساعی وارد فدراسیون تکواندو شد و پس از ادای احترام به مقام شهدای گمنام، از بخش های مختلف این فدراسیون بازدید کرد. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به نقل از فدراسیون تکواندو آخرین تمرین تیم ملی تکواندو آقایان عصر روز گذشته در ماه اردیبهشت با حضور برخی از پیشکسوتان و اعضای کمیته فنی فدراسیون در خانه تکواندو برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۱    
ایسنا/گلستان رئیس کمیته آموزش فدراسیون تکواندو و رئیس هیأت تکواندو استان گلستان از ثبت مدارک و مشخصات 155 مربی آقا و خانم گلستانی در بانک اطلاعات وزارت ورزش و جوانان خبر داد.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
دو ملی پوش تکواندوی کشورمان از توطئه علیه فدراسیون تکواندو سخن می گویند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
هادی ساعی در حکمی عمرانی لرد را به عنوان رئیس کمیته مربیان فدراسیون تکواندو منصوب کرد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۰:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
فدراسیون تکواندو باید منتظر جواب تست های دوپینگ از آزمایشگاه کلن آلمان باشد؛ افزایش آمار دوپینگی ها شائبه توطئه را برجسته تر می کند اما اگر این گونه نباشد آن وقت موضوع اشتباه یا بی احتیاطی مربیان و ورزشکاران تیم ملی تکواندو بیش از پیش پررنگ می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۲    
در روزهای اخیر مثبت شدن تست دو ملی پوش تکواندو ایران، نگرانی هایی بابت احتمال تعلیق این رشته ایجاد کرده است. بهزاد خداداد ملی پوش سابق تکواندو: فقط این نیست که بگوییم خواستند به تکواندوکاران ما کمک کنند چون این کمک نیست بلکه دشمنی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست دبیرکلی فدراسیون تکواندو گفت: اگر توطئه ای در کار باشد بدون شک 20 تا 25 نفر از قهرمانان تکواندو در بخش مردان، بانوان و حتی پاراتکواندوکاران نیز دوپینگی خواهند شد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۷    
اصغر رحیمی سرپرست دبیرکلی فدراسیون تکواندو گفت: مگر ما باید با سنتاد ملی مبارزه با دوپینگ هماهنگ کنیم، هر زمان خودشان بخواهند از تکواندوکاران تست می گیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
طبق تصمیم مسئولان فدراسیون تکواندو پس از مثبت اعلام شدن تست دوپینگ نماینده وزن 68- کیلوگرم تیم ملی تکواندو اعزامی به باکو، جایگزین وی مشخص شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ، با تأکید بر اینکه هنوز هیچ حکمی برای تکواندوکاران کشورمان که تست دوپینگ آنان مثبت اعلام شد، صادر نشده است، گفت: بهانه های واهی مسموم سازی غذا محلی از اعراب ندارد و مسئولیت مستقیم دوپینگ بر عهده ور
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایران نادو گفت: متأسفانه فدراسیون تکواندو ارتباط خیلی خوبی با ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ندارد و تست دوم بعد از مسابقات گرنداسلم هم ما خودمان خودجوش رفتیم و تست گرفتیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو و مدیر فنی تیم های ملی از درخواست فدراسیون پزشکی - ورزشی از آزمایشگاه کلن آلمان برای ارسال فوری پاسخ تست دوپینگ 26 تکواندوکار خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (ایران نادو) در مورد مثبت شدن نمونه دوپینگ دو تکواندوکار تیم ملی ایران در رقابت های گرنداسلم چین و ادعای دوپینگ سازماندهی شده از طریق آلودگی غذایی ملی پوشان تکواندو، توضیح داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۸:۱۳    
شوک بزرگی به فدراسیون تکواندو در آستانه رقابت های جهانی باکو با مثبت شدن تست دوپینگ دومین ملی پوش وارد شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو در واکنش به مثبت شدن تست دوپینگ دومین ملی پوش ایران، گفت به نظر او این یک توطئه است و از دستگاه های امنیتی خواسته شده است وارد ماجرا شوند. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو گفت: آن هایی که منافعشان در فدراسیون قطع شده به دنبال ضربه زدن به تکواندو هستند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – اصغر رحیمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اتفاقات اخیر در تکواندو و مثبت شدن تست دوپینگ دو ملی پوش کشورمان اظهار داشت: رد پای دوستانی که بارها و بارها مدعی شده بودند که اجازه نمی دهند هادی ساعی دوران مدیریت خود را در فدراسیون تکواندو به پایان برساند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
اصغر رحیمی در گفت وگو با ایران اکونومیست، درباره مثبت شدن تست دومین ملی پوش تکواندوی ایران و محرومیت 4 ساله او از حضور در میادین، اظهار کرد: به خدا نمی دانیم چه اتفاقی برای تکواندوی ایران رخ داده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال مثبت اعلام شدن تست دوپینگ دو ملی پوش کشورمان، فدراسیون تکواندو با همکاری نادو از تمامی اعضای تیم های ملی آقایان و بانوان آزمایش گرفت.
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
روابط عمومی هیات تکواندو استان بوشهر به عنوان روابط عمومی برتر فدراسیون تکواندو کشور معرفی شد. به گزارش دیارجنوب به نقل از روابط عمومی هیات تکواندو استان بوشهر ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو از محرومیت 4 ساله رضا کلهر دارنده مدال برنز جهان 2022 به علت مثبت شدن دوپینگ در رقابت های گرنداسلم چین خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو گفت: ما مستندات خاصی برای دفاع از رضا کلهر نداریم و باید تلاش کنیم تا محرومیت 4 ساله او کاسته شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو در خصوص مثبت اعلام شدن تست دوپینگ کلهر و محرومت او توضیح داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
فدراسیون تکواندو کشورمان در نظر دارد به علت تداخل زمانی مسابقات جهانی گرندپری و بازی های آسیایی، تیم دوم را به رقابت های آسیایی اعزام کند و نفرات اصلی به چین تایپه بروند.
خمام نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۹    
در این مسابقات 4 روزه که در فدراسیون تکواندو واقع در تهران برگزار شد، شادی قربانی از خمام در جمع 33 داور به قضاوت پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دبیری فدراسیون تکواندو گفت: با توجه به فاصله کوتاه برگزاری بازی های آسیایی و گرندپری چین، حضور پرقدرت در رویداد 60 امتیازی گرندپری برای فدراسیون اولویت بیشتری نسبت به بازی های آسیایی دارد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۳۴    
رئیس فدراسیون تکواندو امروز (دوشنبه 25 اردیبهشت ماه) میزبان پیشکسوت تکواندو، استاد سلیمان علی نسب بود. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
هادی ساعی به همراه اصغر رحیمی، سلیمان علی نسب و غلامحسن ذوالقدری از نزدیک شاهد تمرینات تیم ملی تکواندو بود. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هادی ساعی رییس فدراسیون تکواندو به همراه اصغر رحیمی سرپرست دبیری و مدیر فنی تیم های ملی ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو به همراه اصغر رحیمی سرپرست دبیری و مدیر فنی تیم های ملی، سلیمان علی نسب پیشکسوت تکواندو و غلامحسن ذوالقدری سرمربی سابق تیم ملی و عضو فعلی هیات رئیسه فدراسیون ظهر امروز (دوشنبه 25 اردیبهشت ماه) ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
کاپیتان اسبق تیم ملی تکواندو کشورمان پیشنهاد فدراسیون تکواندو مکزیک برای هدایت تیم ملی تکواندو این کشور را رد کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
گروه ورزشی: به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دوازدهمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی نوجوانان آسیا طی روزهای 11 تا 13 شهریور ماه به میزبانی کشور لبنان در شهر بیروت برگزار خواهد شد ...