پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۹:۲۸Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استاندار مرکزی»

بسیج   ۷ دقیقه پیش    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی از اعزام بیش از 7 هزار و 500 نفر از این استان در سالروز رحلت امام خمینی(ره) به مرقد مطهر خبر داد.
استانداری مرکزی   ۲ ساعت پیش    
دکتر ترکی مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری با دکتر مخلص الائمه استاندار مرکزی و باحضور دکتر سید مجتبی آل یاسین معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری دیدار و گفتگو نمود. در این دیدار موصوعات حوزه بازنشستگی مورد بررسی قرار گرفت. 10 خرداد 1402
با اعلام دکتر سید مجتبی آل یاسین معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار مرکزی ساعت کاری دستگاه های اجرایی استان فعلا تغییر نمی کند. سید مجتبی آل یاسین با اشاره به مکاتبات دولت و مجلس در خصوص تغییر ساعت کاری دستگاه های اجرایی در فصل گرما ...
استانداری مرکزی   ۶ ساعت پیش    
جلسه ای با حضور رئیس سازمان جمع آوری اموال تملیکی کشور، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در مورخ 1402/3/10 در محل فرمانداری اراک تشکیل گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: هزارو 924 پرونده کالاهای رسوبی در استان مرکزی تعیین تکلیف شد.
استانداری مرکزی   ۱۰ ساعت پیش    
حضورمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در مورخ 1402/3/9 در مرکز سامد استانداری با تعدادی از شهروندان گفتگوی تلفنی داشت
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اراک- استاندار مرکزی گفت: ستاد تسهیل جزو کارگروه های مهم و ثمربخش در تولید است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اراک- استاندار مرکزی با تأکید بر لزوم فراگیر شدن نهضت احیای نان کامل در کشور گفت: در زمینه احیای نان کامل دو کار مهم یعنی تغییر ذائقه مردم و اصلاح شیوه آرد باید دنبال شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: پیشنهاد داریم نمایندگان در قانون برنامه هفتم توسعه، اصلاح سبک تولید آرد و شیوه تولید نان را به عنوان مطالبه و قانون ثبت کنند تا سبک تولید آرد و شیوه تولید نان اصلاح شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۴    
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: کارخانه های تولید آرد کامل در کشور کم هستند و تنها کارخانه استان مرکزی در شهرستان آشتیان کفاف نیازهای کشور به این نوع آرد را نمی دهد لذا در کنار فرهنگ سازی برای مردم باید اقدامی در راستای تغییر تجهیزات کارخانه های تولید آرد کرد.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۱    
نشست گرامیداشت مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) به ریاست معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در مورخ 1402/3/9 در ستاد استانداری برگزار گردید
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی استاندار مرکزی با اشاره به اینکه برنامه ارتحال امام(ره) با حضور مهمانان داخلی و خارجی در خمین برگزار می شود از آماده سازی خمین برای میزبانی از ویژه برنامه های ارتحال امام راحل خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: هزینه های سنگینی برای ساخت فضاهای ورزشی صرف شده بنابراین نباید هیچ فضای ورزشی در استان تعطیل باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی از اعزام بیش از هفت هزار و 500 زائر به مرقد مطهر امام خمینی(ره) خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۶    
درحالی استاندار مرکزی پای صحبت های دانشجویان نشست که دانشجویان تمام صحبت ها و دغدغه هایشان رااعم از دغدغه های اقتصادی و معیشتی تا مشکلات دانشجویی و نظرات شخصی خود را بی پرده و صریح بیان کردند.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۹    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: در تلاش هستیم تا با استفاده از دانش افراد صاحب اندیشه در راستای تحکیم پایه های هویتی استان مرکزی قدم برداریم.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۹    
استاندار مرکزی گفت: پایبندی به قانون و تحقق بخشیدن به چهار اصل امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت دستور کار اصلی مجریان انتخابات است.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی با حضور در جمع دانشجویان دانشگاه اراک ضمن تشریح عملکرد 20 ماهه دولت، در نشستی که حدود دو ساعت به طول انجامید در فضایی صمیمی به سؤالات و مطالبات دانشجویان پاسخ داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۳۲    
آیین تجلیل از هیات های ورزشی استان مرکزی، روسا، نائب روسا و دبیران با حضور نماینده ولی فقیه در استان ، استاندار مرکزی و مدیران ورزشی برگزار شد .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: دانشگاه یقینا نتوانسته نقش خودش را در جامعه به خوبی ایفا کند و هنوز ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه بسیار کمرنگ است اما در دولت سیزدهم در استان مرکزی توانستیم تا حد زیادی این ارتباط را بیشتر کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با اشاره به پیشرفت 70 درصدی پروژه کتابخانه مرکزی اراک گفت: تکمیل این پروژه باید در اولویت تزریق اعتبار باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: با توجه به پیشرفت بیش از 70 درصدی این کتابخانه باید در اولویت تزریق بودجه قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی با اشاره به برگزاری رأی گیری الکترونیکی در برخی از حوزه های انتخابیه استان گفت: دستگاه های مربوطه آمادگی کامل در این زمینه داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ستاد انتخابات در استان مرکزی با حضور استاندار مرکزی و معاونین وی در استان آغاز به کار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اراک- استاندار مرکزی با تأکید بر تلاش برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور در استان گفت: متولیان برگزاری انتخابات مجلس در استان برای بهبود اعتماد عمومی تلاش کنند.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر مخلص الائمه استاندار مرکزی طی حکمی دکتر سید مجتبی آل یاسین معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری را با حفظ سمت به عنوان عضو و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی و رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: نقشه راه انتخابات در چارچوب فرمایشات مقام معظم رهبری و بر اساس مؤلفه های چهارگانه مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت ترسیم شده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار مرکزی با بیان اینکه هر کدام از مفاخر استان یک ستون هستند که باید گستره استقرار و تقویت این ستون ها امروز توسط ما فراهم شود، افزود: به منظور جمع بندی و دریافت همه اندیشه ها در این حوزه تصمیم به برگزاری این جشنواره به عنوان نقشه راه در بحث هویتی استان گرفته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
اراک- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی از برگزاری جشنواره ملی فرهنگی و هنری هویت در استان مرکزی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارمرکزی با بیان اینکه باید در راستای تحکیم هویتی استان مرکزی اقدام کرد گفت: مجموعه ای از برنامه های معرفی هویت در استان مرکزی تدوین و اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۸    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: فراخوان جشنواره ملی فرهنگی و هنری هویت با محوریت استان مرکزی، دهم خردادماه منتشر می شود و مهلت ارسال آثار ابتدای تیرماه جاری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۲    
استاندار مرکزی گفت: گفتمان مسئله محور و نتیجه گرا، کلید برون رفت از مسائل و مشکلات جامعه است.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
در حکمی از سوی استاندار مرکزی، سرپرست فرمانداری شهرستان شازند منصوب شد. به گزارش تسنیم از اراک، فرزاد مخلص الائمه، استاندار مرکزی در حکمی لطف اله پرندین به عنوان سرپرست فرمانداری شازند منصوب و جایگزین یحیی رمضانی، فرماندار سابق این شهرستان شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۰    
استاندار مرکزی گفت: توجه به مسایل و مشکلات جوانان و نوجوانان در دستور کار استانداری و دستگاه های اجرایی مرتبط قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: نهضت احیای نان کامل باید ملی شود و همه کشور به حضور در این نهضت تشویق شوند، اما هنوز در استان بسیاری از مردم از این نهضت اطلاعی ندارند که نشان می دهد در حوزه رسانه ای ضعیف هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی با اشاره به اجرای طرح رتبه بندی نانوایی ها در استان مرکزی گفت: نانوایی های تولیدکننده نان کامل نانوایی برتر استان مرکزی معرفی می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: نظارت بر وضعیت و کیفیت نان در استان مرکزی باید افزایش یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی بر لزوم مشارکت دستگاه های اجرایی در طرح های فرهنگی با هدف افزایش نشاط اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی در استان تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار مرکزی از برگزاری نشست های تخصصی بدون هزینه و کیفی در استان مرکزی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی تنها راه مواجهه با سبک زندگی غربی را مسلط شدن سبک زندگی ایرانی اسلامی دانست و ادامه داد: آموزه ها دینی باید با بهترین روش ها در جامعه معرفی، بسط و گسترش پیدا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۳    
استاندار مرکزی با بیان اینکه با نظارت دقیق بر نانوایی ها کیفیت نان افزایش یابد، گفت: باید با نظارت دقیق کیفیت نان افزایش و تخلفات نانوایی ها کاهش یابد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار مرکزی به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی با خانواده شهید والامقام محمود آتشیان دیدار و از صبر و استقامت ایشان، تقدیر کردند.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۶    
نشست استانی شورای اطلاع رسانی به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در مورخ 1402/3/4 در سالن جلسات اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان تشکیل گردید
استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار مرکزی با صدور احکامی اعضای هیئت اندیشه ورز هویت استان مرکزی را برای یک دوره یک ساله منصوب کرد.
استاندار مرکزی گفت: گفتمان مسئله محور نتیجه گرا کلید حل مشکلات جامعه است.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۳    
نشست گرامیداشت مراسم ارتحال حضرت امام خمینی( ره ) به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی و مدیران مرتبط در مورخ 1402/3/3 تشکیل گردید
استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۵۳    
استاندار مرکزی گفت: نوجوانان و دانش آموزان بیشتر از جوانان به برنامه های غنی سازی اوقات فراقت نیاز دارند لذا دستگاه های مسئول در این حوزه باید اهتمام ویژه ای داشته باشند.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
جشنواره طلایه داران شکوه ایران زمین با حضور استاندار مرکزی در پارک ملت اراک افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۴۰    
استاندار مرکزی از کسب رتبه دوم این استان در شاخص ترکیبی اشتغال در سال 1401 در کشور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار مرکزی با اشاره به اینکه تمام مشکلات در سایه انسجام ملی رفع می شود، گفت: عزم فراجا در دفاع از امنیت جامعه اسلامی قاطع، خدشه ناپذیر و استوار است.