چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۲۱:۵۵Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واکسن کرونا»

خبرگزاری صدا و سیما   ۳۳ دقیقه پیش    
تاکنون 16 درصد جمعیت بالای 60 سال گیلان دز بوستر واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
بیش از 76درصد از جمعیت بالای 12سال استان قزوین هر دو نوبت واکسن کرونا را تزریق کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
71هزار و 45نفر دُز دوم واکسن کرونا را در شهرستان دلفان دریافت کرده اند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه هشت هزار و 440 تَن در این استان دُز سوم واکسن کرونا را دریافت کردند گفت: در حال حاضر دُز سوم شامل کادر بهداشت ودرمان و افراد بالای 60 سال است ولی احتمالا این سن کاهش پیدا خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
تاکنون 90 درصد از دانش آموزان واجد شرایط در اردستان واکسن کرونا دریافت کرده اند.
امروز نهم آذرماه سال 1400 سالگرد ازدواج و تولد مرحوم مهرداد میناوند بازیکن سابق پرسپولیس است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان سرپرست معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تاکنون 76 درصد جمعیت بالای 12 سال در استان نوبت اول و 58 درصد نیز نوبت دوم واکسن کرونا را دریافت نموده اند.
مهرصبا   ۳ ساعت پیش    
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، بزرگترین نگرانی درباره ظهور سویه جهش یافته کرونا موسوم به اُمیکرون، میزان توانایی این سویه در مقاومت در برابر واکسن کرونا محسوب می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
استاندار همدان گفت: بیش از 96 درصد از دانش آموزان استان همدان دز اول و بیش از 66 درصد نیز دز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
همدان پرس   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
70 درصد دانش آموزان با تزریق هر 2 نوبت واکسن، علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند | همه گیری ویروس کرونا موجب بروز مشکلاتی در روند فعالیت های آموزش و پرورش شد که از جمله آنها عدم حضور و غیبت طولانی دانش آموزان در کلاس درس و کاهش کیفیت آموزش است.
اقتصاد آنلاین / تیک   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۵:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
بنابراعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته، 882 هزار و 603 دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شد.
همشهری   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سوش یا سویه جدید ویروس کرونا به نام اومیکرون نگرانی جدیدی برای جهان ایجاد کرده تا آنجا که اظهارات مدیرعامل شرکت مدرنا بازارهای اقتصاد و نفت را لرزاند. اکنون اما سازنده واکسنی که در شرکت فایزر توسعه یافته مردم را به آرامش دعوت کرد.
دانا   ۶ ساعت پیش    
صفر فیض اللهی گفت: به تمام افراد 9 ماه تا هفت ساله که در شعاع یک هزار متری فرد مشکوک به سرخک زندگی می کردند نیز واکسن تزریق کردیم و اکنون هیچ ضرورتی برای واکسیناسیون مجدد سرخک خارج از نوبت معمول در استان وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
معاون فنی مرکز بهداشت مازندران با اعلام اینکه تدابیر لازم برای تعداد افرادی که نسبت به تزریق واکسن اقدام نکردند، اندیشیده شود، گفت: به عنوان نمونه در دانشگاه علوم پزشکی مازندران نزدیک هزار نفر نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام نکردند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
ساری- ایرنا- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل نسبت به تعلل برخی شهروندان در تزریق دز دوم واکسن کرونا هشدار داد و گفت: تزریق دُز دوم واکسن کرونا در مازندران حداکثر تا سه هفته آینده باید به 95 درصد برسد ، در غیر این صورت واکسن گریزی به طغیان سویه جدید کرونا یعنی اومیکرون در استان منجر می شود.
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 374 هزار و 656 دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.
به گزارش روابط عمومی رادیوصبا، "مرورگر" عنوان برنامه ی علمی رادیو صبا است، که به مرور رویدادهای جالب و جذاب علمی می پردازد. این برنامه با گفتگو با کارشناس و خبرنگاران علمی درباره حوزه های مختلف علم مروری بر دنیای شبه علم و رویدادهای جالب و جذاب علمی دارد. ...
به رغم انتقادات وارده به سیاست تخصیص ارز 4200 تومانی، بررسی روند و عملکرد تامین ارز واردات کالاهای اساسی، دارویی و به ویژه واکسن کرونا حاکی از آن است بانک مرکزی در زمینه تامین ارز واردات این گروه از کالاها عملکرد مناسبی داشته است.
به گفته متخصصان، راه مقابله با سویه جدید بیماری کووید 19 علاوه بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی، انجام واکسیناسیون است و آن دسته از افرادی که از تزریق واکسن کرونا ممانعت می کنند در صورت ابتلا به این ویروس در معرض خطر مرگ قرار خواهند گرفت.
گزارش های روزانه وزارت بهداشت نشان می دهد که در شبانه روز گذشته 374 هزار و 656 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۶   + ۵۰ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 603 هزار و 805 دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.
آنا   ۷ ساعت پیش   + ۸۶ سایت دیگر  
تاکنون 57 میلیون و 776 هزار و 917 نفر دُز اول، 47 میلیون و 385 هزار و 346 نفر دُز دوم و یک میلیون و 105 هزار و 56 نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند.
دانستنی آنلاین   ۷ ساعت پیش    
وزارت بهداشت، از شناسایی 4312 بیمار جدید کووید19 و فوت 82 بیمار در کشور طی شبانه روز گذشته خبر داد. به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین، تا کنون 57 میلیون و 776 هزار و 917 نفر دُز اول، 47 میلیون و 385 هزار و 346 نفر دُز دوم و یک میلیون و 105 هزار و 56 نفر ...
بر اساس گزارش روزانه وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 159 هزار دوز واکسن کرونا تزریق شده است.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
گزارش های روزانه وزارت بهداشت نشان می دهد که در شبانه روز گذشته 374 هزار و 656 دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.
رکنا   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان به کرونا و میزان واکسیناسیون در برابر این ویروس را در ایران تا امروز دهم آذرماه اعلام کرد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون بهداشت و درمان دانشگاه علوم پزشکی آبادان گفت: 45 درصد از جمعیت بالای 12 سال شهرستان های آبادان، خرمشهر و شادگان تاکنون دُز واکسن کرونا را تزریق کرده اند.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
شریف زاده گفت: تاکنون چهار هزار و 687 نفر در استان خراسان جنوبی دُز سوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
مقامات یونان اعلام کردند: افراد بالای 60 سال که از تزریق واکسن کرونا خودداری کنند جریمه می شوند.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری گفت: هیچ محدودیت سنی برای تزریق دوز سوم واکسن کرونا در استان وجود ندارد و تمامی گروه های سنی می توانند دز سوم را دریافت کنند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون ستاد مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون 53 درصد جامعه هدف استان یعنی حدود یک میلیون و 42 هزار نفر دُز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
برترین ها   ۸ ساعت پیش   + ۶۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: طاهر درودی، معاون مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر در خصوص آخرین وضعیت سفر به عتبات عالیات و رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: با توجه به پروتکل های اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، تنها کسانی که دو دز واکسن کرونا را تزریق کرده اند امکان سفر به عتبات عالیات را دارند ...
سلام نو   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزارت بهداشت سنگاپور اعلام کرد با به روزرسانی آمار واکسیناسیون در این کشور تنها جمعیتی بسیار اندک و حدود 4 درصد آن به دلایلی واکسن کرونا را دریافت نکرده اند.
انتخاب   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا خراسان جنوبی گفت: از آغاز اجرای طرح واکسیناسیون عمومی تاکنون 72 درصد از جامعه هدف بالای 12 سال استان 2 دُز واکسن کرونا را دریافت کرده اند و امیدواریم با استقبال بیشتر مردم درصد قابل توجهی از ایمنی را کسب کنیم.
شبستان   ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سلیم حقیقی گفت: دوز بوستر واکسن کرونا به معلولان و سالمندان در مراکز شبانه روزی تحت نظارت بهزیستی فارس و پرسنل این مراکز تزریق می شود.
وزارت توسعه اقتصادی روسیه اعلام کرد که با 6 شرکت چینی برای تولید واکسن های کرونای روسی در چین توافقاتی حاصل شده است.
میرملاس نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
مریم کوشکی در گفت و گو با خبرنگار مهر در سخنانی با اشاره به در حال حاضر حدود 17 درصد از جمعیت بالای 12 سال لرستان واکسن کرونا را تزریق نکرده اند اظهار داشت: این جمعیت حتی یک دُز از واکسن کرونا را هم تزریق نکرده اند. وی با بیان اینکه نیاز است که روند واکسیناسیون جمعیت [...]
آنا   ۱۰ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات بیماری های نوپدید انستیتو پاستور ایران با اشاره به دانش و اعتبار دانشمندان جوان ایرانی، گفت: با بازاریابی درست و تکمیل هرچه سریع تر اطلاعات واکسن و ارسال آن به سازمان بهداشت جهانی، ایران قادر به صادرات واکسن کرونا است.
خسروشاه   ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیر گروه پیشگیری از بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: 63 درصد از جمعیت آذربایجان شرقی دو دز واکسن کرونا دریافت کردند.
حجت الاسلام عباسی گفت: به بیش از 99 درصد مجموعه حوزوی جامعه المصطفی العالمیه واکسن کرونا تزریق شده است.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان جنوبی دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی اظهار کرد: 72 درصد از جمعیت بالای 12 سال خراسان جنوبی تاکنون نوبت دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۰ ساعت پیش    
آموزش و پرورش استان سمنان با همکاری دانشگاه های علوم پزشکی شاهرود و سمنان، وبینار آموزشی درخصوص مراقبت و کنترل ویروس کرونا را برگزار کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان ...
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش    
72 درصد از جمعیت بالای 12 سال خراسان جنوبی تاکنون نوبت دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به دنبال اجرای طرح تزریق دوز سوم واکسن کرونا به سالمندان بالای 60 سال و افراد با بیماری های خاص، کمیته علمی کشوری ستاد مقابله با کرونا در جلسه اخیر خود تصویب کرد که تمامی افراد 18 تا 60 سال کشور نیز به ترتیب اولویت، دوز سوم واکسن کرونا را دریافت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تولید واکسن کرونا در ایران از جمله دستاوردهای مهم ملی دانشمندان کشور است که در یکسال گذشته به سرانجام رسیده و اکنون وارد چرخه مصرف شده است، اقدامی که مورد حمایت رئیس جمهوری نیز قرار گرفت و حالا قرار است تکمیل واکسیناسیون با تولیدات داخلی ادامه پیدا کند.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۶   + ۵۳ سایت دیگر  
طبق اعلام بانک مرکزی، در هفت ماهه نخست سال جاری حدود 11.1 میلیارد دلار ارز با نرخ ترجیحی به صورت نقدی و اعتباری در راستای واردات کالاهای اساسی، دارو، تجهیزات پزشکی و واکسن کرونا اختصاص یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تبریز از تزریق دوز اول واکسن کرونا به 73.5 درصد کل جمعیت آذربایجان شرقی خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۴    
اردبیل - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: 100 هزار نفر از اهالی استان اردبیل در تزریق دز دوم واکسن کرونا با تأخیر مراجعه روبرو شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۹    
سفارت هند در دوشنبه از تحویل حدود 700 هزار دُز واکسن آسترازنکا به تاجیکستان خبر داد.