یکشنبه ۱۲ تیرساعت ۱۲:۴۶Jul 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت امور خارجه»

ایرنا   ۴۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق با بیان اینکه دیپلماسی اقتصادی در اولویت دولت سیزدهم . وزارت امور خارجه قرار گرفته است، گفت: تصمیمات مناسب و به موقع دولت سیزدهم شرایط را برای توسعه و رشد تجارت خارجی فراهم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴۶ دقیقه پیش    
وزارت امور خارجه هند نظرات کمیسیون آزادی مذهبی آمریکا را در باره موضوعات داخلی هند مغرضانه و نادرست خواند.
وزارت امور خارجه به مناسبت سالروز حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران بر فراز خلیج فارس، ضمن ارائه آماری از شهدای این حمله وحشیانه، یاد و خاطره قربانیان را گرامی داشت. ...
آیین گرامیداشت پانزدهمین سالگرد تاسیس شبکه پرس تی وی با حضور پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما، احمد نوروزی معاون برون مرزی، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه و جمعی از مدیران و کارکنان شبکه های برون مرزی صداوسیما برگزار شد.
آخرین نیوز   ۲ ساعت پیش    
سید یاسر جبرائیلی در این رشته توییت مسائلی مانند احتمال نابودی تولید از طریق تسهیل واردات، سابقه بد وزارت بازرگانی در نابودی تولید، معرفی وزارت امورخارجه به عنوان متولی توسعه صادرات (وزارت بازرگانی متولی توسعه صادرات نیست)، نیاز به تمرکز وظایف در یک وزارتخانه را عنوان کرده است.
تقریب   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۳:۴۸    
وزارت امور خارجه ترکیه، درگذشت شماری از شهروندان ایرانی در زمین لرزه امروز استان هرمزگان را تسلیت گفت.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۲:۵۲    
شفقنا- وزارت امور خارجه ترکیه، به درگذشت شماری از شهروندان ایرانی در زمین لرزه اخیر استان هرمزگان واکنش نشان داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بخش عربی خبرگزاری آناتولی ترکیه (AA)، وزارت امور خارجه این کشور عصر امروز (شنبه) با صدور پیامی ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
سفر دکتر مهدی صفری، معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه به استانهای خراسان جنوبی و خراسان رضوی با هدف بازدید از طرح ها و گذرگاه های مرزی، ملاقات با مقامات مختلف استانی و بررسی مسائل و مشکلات اقتصادی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه ای از دیدار فرستاده ویژه این کشور در افغانستان با سران طالبان در دوحه قطر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۸:۱۹    
مسئول میز سنگال در وزارت امور خارجه با بیان اینکه مراودات تجاری ایران با قاره آفریقا بر اتاق های بازرگانی استانی متمرکز شد گفت: تجار سنگالی برای استفاده از ظرفیت های اقتصادی البرز تمایل دارند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۷:۵۳   + ۸۶ سایت دیگر  
ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره گزارش منتشر شده در یکی از رسانه ها مبنی بر پایان مذاکرات اظهار دشت: مذاکرات دو روزه هنوز به انتها نرسیده و عصر امروز نشست دیگری میان دکتر باقری مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران و انریکه مورا هماهنگ کننده اروپایی گفت وگوها ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۵    
سرپرست وزارت امور خارجه ازبکستان و سفیر بنگلادش در ازبکستان چگونگی و چشم انداز گسترش همکاری های دو کشور در زمینه های اقتصادی و بازرگانی و فرهنگی را بررسی کردند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۶:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
صالحی تاسیس سازمان دیپلماسی اقتصادی را درست نمی داند و تاسیس یک شورای عالی مختص دیپلماسی اقتصادی و زیر نظر رئیس جمهور را پیشنهاد می دهد. از نظر او تاسیس این سازمان یا نهاد مستقل در عرصه دیپلماسی اقتصادی می تواند وضعیت را بدتر کند.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۶:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه گفت: اولویت معاونت دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه، ارزآوری به داخل کشور از طریق افزایش حجم صادرات است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی ، دکتر صفری در شورای ساماندهی مبادلات مرزی استان که در سایت مرزی ماهیرود برگزار شد ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه گفت: صادرکنندگان خراسان جنوبی، فرصت صادرات به کشور های مختلف را از دست ندهند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی ، دکتر صفری در جلسه شورای هماهنگی و مدیریت روابط خارجی استان افزود: صادرکنندگان استان، نباید برای صادرات، فقط بر کشور افغانستان ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه با بیان اینکه دو سوم کار وزارت امور خارجه بر مبنای اقتصاد است، تأکید کرد: بازار کالاهای دانش بنیان برای خراسان شمالی را فراهم می کنیم.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش رجانیوز،وزیر امور خارجه کشورمان در راس هیأتی عازم سوریه شد. حسین امیرعبداللهیان صبح امروز شنبه، در راس هیأتی عازم سوریه شد. به گفته کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، هدف از این سفر را بررسی مناسبات دوجانبه و تبادل نظر در خصوص مباحث منطقه ای و بین المللی است.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۵:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در بدو ورود به دمشق گفت: جمهوری اسلامی ایران خواهان حل سیاسی بحران سوریه و اجتناب از گزینه های نظامی است
شبستان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه در دیدار با استاندار خراسان شمالی گفت: باید به دنبال صادرات پایدار و انتقال تکنولوژی از سایر کشورها بود.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه با انتشار توییتی به زبان های فارسی، عربی و انگلیسی، به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی، به نقض حقوق مردم افغانستان بر اثر سیاست های آمریکا اشاره کرد . ...
رادیو پیام   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش رادیو پیام از خبرگزاری مهر، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران صبح امروز (شنبه) به منظور دیدار و تبادل نظر با مقامات عالی سوریه در خصوص گسترش هر چه بیشتر مناسبات دوجانبه، تحولات منطقه ای و موضوعات بین المللی عازم دمشق پایتخت آن کشور شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه به مناسبت فرارسیدن سالروز حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایران بر فراز خلیج فارس توییتی منتشر کرد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه در توییتی به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی، به جنایات آمریکا در حق ملت ایران اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی و با اشاره به گزارش سازمان ملل در مورد نقض مکرر حقوق مردم فلسطین توسط رژیم صهیونیستی و نقض حقوق مردم افغانستان توئیت هایی به زبان های عربی و انگلیسی و فارسی منتشر کرد.
معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه به همراه هیئت همراه از مرز ماهیرود بازدید کرد و در شورای مبادلات مرزی حضور یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد، هیاتی از آمریکا به ریاست "توماس وست" نماینده ویژه واشنگتن در امور افغانستان در جریان دیداری در دوحه نگرانی های ایالات متحده را درباره مداخله در امر ارسال کمک های بشردوستانه به این کشور ابراز کرد.
سلام نو / ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه سفر منطقه ای خود امروز شنبه راهی سوریه خواهد شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون اقتصادی وزارت امور خارجه به همراه سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیر کل صمت و جمعی از مسئولین از پایانه مرزی یزدان در شهرستان زیرکوه بازدید کرد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۵   + ۷۷ سایت دیگر  
ناصر کنعانی، رییس دفتر حفاظت منافع ایران در قاهره به عنوان سیزدهمین سخنگوی وزارت امور خارجه معرفی شد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
همایش پیش به سوی دیپلماسی اقتصادی کارآمد با هدف هم اندیشی فعالان اقتصادی استان اصفهان با رایزنان اقتصادی وزارت امور خارجه در اتاق بازرگانی صنایع و معادن اصفهان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه چین گفت ژاپن صرفا سخنان قدیمی خود را در اجلاس سران کشورهای عضو سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) در مادرید اسپانیا تکرار کرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای ساماندهی مبادلات مرزی استان با حضور معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیر کل صمت و جمعی از مدیران استانی برگزار شد.
سلام نو / نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
ترکیه و ارمنستان بر سر بازگشایی مرزهای زمینی خود به روی سفر اتباع ثالت که به دو کشور سفر می کنند، به توافق رسیدند.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
علی اکبر ولایتی وزیر اسبق امور خارجه در کتاب "آن سوی دیپلماسی" به تشریح سفر خود در اردیبهشت سال 1361 به کشور هند و تلاش های وزارت امور خارجه برای راه اندازی سفارتخانه های ایران در کشورهای مختلف پرداخته است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۵:۵۹   + ۶۳ سایت دیگر  
به گزارش حوره سیاست خارجی ایرنا، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه با اظهار تأسف و تأثر نسبت به شهادت محمد صیاد از نیروهای پرافتخار مرزبانی جمهوری اسلامی ایران، مراتب تسلیت و همدردی خود را به خانواده محترم شهید و تمام مرزبانان جمهوری اسلامی ایران ابراز کرد ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۲:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
1-در اقدامی کم سابقه وزارت امور خارجه ایران در نامه ای به سازمان هواپیمایی، درباره افت سفر عراقی ها به کشور هشدار داده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۰:۲۵   + ۶۸ سایت دیگر  
فارس : ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه با مردود شمردن ادعاهای بی اساسی که اخیرا در بیانیه مشترک دیدار دو مقام عربی در منامه در خصوص جمهوری اسلامی ایران آمده است، اینگونه ادعاها را مغرضانه، غیرسازنده و ناشی از اهداف و انگیزه های خاص توصیف کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه از تلاش برای توسعه مراودات تجاری ایران با افغانستان خبر داد و گفت: به دنبال ارز آوری و ایجاد شغل هستیم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۰:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امورخارجه با بیان اینکه تراز تجارت خارجی ایران در دو ماه ابتدای سال جاری مثبت بود، گفت: پیش بینی می شود میزان صادرات امسال به 45 تا 55 میلیارد دلار برسد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۲۳:۵۶    
به گزارش ایران اکونومیست، براساس این اطلاعیه، آزمون سراسری در حوزه های خارج از کشور از عصر پنج شنبه 9 تیر ماه با آزمون اختصاصی هنر آغاز و در صبح جمعه 10 تیر ماه با امتحان رشته های ریاضی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۲۲:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
روابط عمومی وزارت امور خارجه با انتشار اطلاعیه ای از برگزاری آزمون سراسری سال 1401 در حوزه خارج از کشور خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۲۲:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر حسین امیرعبداللهیان به دمشق خبر داد و افزود:در ادامه سفر منطقه ای به ترکیه، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان فردا شنبه 11 تیر ماه به دمشق می رود.
الف   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۲۱:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه چین ضمن اشاره به کمک های انسان دوستانه کشورش به مردم زلزله زده افغانستان، اوضاع کلی این کشور جنگ زده را فاجعه بار دانست و اعلام کرد که آمریکا باعث شروع فجایع انسانی جاری در افغانستان است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۲۱:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه با بیان اینکه کریدور شمال جنوب به سمت روسیه آغاز شده است گفت: در سفر گروه های روسیه و قزاقستان به ایران دوباره سوآپ نفتی فعال شد. ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۲۰:۴۵   + ۳۹ سایت دیگر  
کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه هدف از این سفر را بررسی مناسبات دوجانبه و تبادل نظر در خصوص مباحث منطقه ای و بین المللی ذکر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه چین در واکنش به صدور حکمی از سوی دیوان عالی آمریکا گفت این کشور به جای شعار دادن به تعهدات بین المللی عمل کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – وزارت امور خارجه ازبکستان روز جمعه از برگزاری نشست بین المللی با محوریت مسائل افغانستان در آینده ای نزدیک خبر داد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۷:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
صفحه توییتری وزارت امور خارجه به مناسبت فرا رسیدن هفته حقوق بشر آمریکایی نوشت: آمریکا با استفاده ابزاری از دو مفهوم حقوق بشر و مقابله با ترویسم، دست به حذف فیزیکی بزرگ ترین مشاهیر حامی حق تعیین سرنوشت و قهرمانان مبارزه علیه تروریسم زده است.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۶:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
روسیاالیوم گزارش داد: پیش از این وزارت امور خارجه ایران اعلام کرده بود که مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق پیام هایی را از عربستان درخصوص مذاکرات دوجانبه برای ایران آورده است.