شنبه ۱۱ تیرساعت ۲۱:۰۲Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «داوطلبان دکتری»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آزمون دکتری تخصصی Ph.D و دکترای پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و دکترای تخصصی دندانپزشکی و داروسازی سال 1402-1401 در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی - فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی از امروز می توانند اعتراض خود به سوالات این آزمون را ثبت کنند. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی - فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی از فردا می توانند اعتراض خود به سؤالات این آزمون را ثبت کنند.
سینا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی - فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی از فردا می توانند اعتراض خود به سؤالات این آزمون را ثبت کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و دکتری تخصصی پژوهشی - فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی از فردا می توانند اعتراض خود به سؤالات این آزمون را ثبت کنند.
سلام نو / پانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۸:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
تعداد 14 هزار داوطلب در کنکور دکتری تخصصی پزشکی سال 1401 ثبت نام کرده اند که از این تعداد 9 هزار داوطلب زن و 5 هزار داوطلب مرد هستند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۰۰    
اولین روز رقابت برای کسب صندلی های آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی(PH.D) و دکتری تخصصی پژوهشی یا فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی دانشگاه های علوم پزشکی از صبح امروز پنج شنبه دوم تیر آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۸:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
اولین روز رقابت برای کسب صندلی های آزمون پذیرش دانشجو در مقطع دکتری تخصصی(PH.D) و دکتری تخصصی پژوهشی یا فناوری محور رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی دانشگاه های علوم پزشکی از صبح امروز پنج شنبه دوم تیر آغاز شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۷    
دانشگاه ارومیه در اطلاعیه ای اعلام کرد فرصت ثبت نام و بارگزاری مدارک در سامانه مصاحبه داوطلبان دکتری نیمه متمرکز سال 1401 تا جمعه 6 خرداد ماه تمدید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
فهرست اسامی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت آزمون ورودی مقطع دکتری Ph.D نیمه متمرکز سال 1401 و جزئیات مصاحبه اعلام شد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۰۸:۱۰   + ۳۶ سایت دیگر  
فردا جمعه 9 اردیبهشت آخرین مهلت انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال 1401 دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی است که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۶:۱۲   + ۳۱ سایت دیگر  
انتخاب رشته داوطلبان دوره دکتری تخصصی سال 1401 دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت 24 روز دوشنبه 5 اردیبهشت ماه ادامه دارد.
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۱/۲۷ - ۱۶:۵۴   + ۳۲ سایت دیگر  
مشاور رییس سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته بیش از 34 هزار داوطلب در آزمون دکتری سال 1401 خبر داد و گفت: مهلت انتخاب رشته داوطلبان فردا یک شنبه 28 فروردین ماه پایان می یابد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 1401 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۰   + ۴۱ سایت دیگر  
توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی (PHD) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال 1401 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.
رسا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۰۸:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
آزمون دکتری 1401، ششم اسفند با حضور بیش از 186 هزار نفر برگزار می شود اما با گسترش امیکرون، داوطلبان بر تعویق آن اصرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام تعداد 132 هزار و 440 داوطلب در آزمون دکتری 1401 دانشگاهها و موسسات آموزش عالی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۵    
ایسنا/خراسان رضوی نتایج تحقیق ارزیابی سطوح مزمن استرس داوطلبان دکتری نشان داد که چهار نفر از هر 10 دانشجوی دکتری در انگلستان، در معرض خطر بالای خودکشی قرار دارند و تنهایی و ناامنی فکری به عنوان دلایل اصلی افزایش خطر خودکشی در بین محققان دکتری مطرح شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۰۶    
دانشگاه علوم پزشکی تهران زمان و مکان مصاحبه با داوطلبان دکتری تخصصی پژوهشی سال تحصیلی 1401-1400 را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مصاحبه مجازی داوطلبان آزمون دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی، از امروز یکشنبه مورخ 30 خرداد ماه آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه الزهرا اعلام کرد: مصاحبه داوطلبان دکتری از فردا دوشنبه 24 خرداد آغاز شده و تا 26 خرداد ماه ادامه خواهد داشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۱    
معاون آموزشی دانشگاه الزهرا درباره آخرین جزئیات از برگزاری مصاحبه متقاضیان دکتری توضیحاتی را ارائه کرد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۱:۰۴    
خارگ نیوز: عبداللهی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خوارزمی در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:داوطلبان مرحله دوم آزمون دکتری 1400 که دانشگاه خوارزمی را انتخاب کرده اند به اطلاع می رساند راهنمای ثبت نام متقاضیان از دیروز یعنی یک شنبه 2 خرداد ماه در سایت دانشگاه خوارزمی اعلام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
دانشگاه خواجه نصیر اعلام کرد: داوطلبان دکتری از ساعت 9 صبح روز دوشنبه 3خرداد ماه تا پایان روز پنجشنبه 6 خرداد ماه می توانند نسبت به ثبت نام برای حضور در جلسه مصاحبه اقدام کنند.
در حالی که دانشگاه های کشور در حال سپری کردن اردیبهشت ماه 1400 هستند، اخبار مربوط انتخاب رشته داوطلبان دکتری 1400، حواشی مربوط به تعویق کنکور ارشد سال 1400 ، شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه ها و شرایط مربوط به تعویق امتحانات پایانترم مدارس و دانشگاه ها ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و ثبت نام بدون آزمون (ویژه استعدادهای درخشان) مقطع دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی امروز (دوشنبه 13 اردیبهشت) به پایان می رسد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۴۳    
در حالی که دانشگاه های کشور در حال سپری کردن روزهای ابتدایی اردیبهشت ماه 1400 هستند، اخبار مربوط انتخاب رشته داوطلبان دکتری 1400، حواشی مربوط به تعویق کنکور های سال 1400 و شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه ها، سبب شد تا در هفته ای که گذشت شاهد اخبار مهم و تاثیرگذاری در این زمینه ها باشیم.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، ایران رتبه 87 مهاجرت نخبگان را در جهان دارد ، سهم یک هشتمی دانشگاه آزاد از 8 هزار شرکت دانش بنیان ، نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم و کلاس های عملی دانشگاه آزاد ، 30 درصد داوطلبان دکتری انتخاب رشته نکردند ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۱:۰۹   + ۳۶ سایت دیگر  
مهر: انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده اند و همچنین ثبت نام بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان این مقطع تا ساعت 24 دوشنبه 13 اردیبهشت تمدید شد. ...
بازار کار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مهلت انتخاب رشته داوطلبان دوره دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی امروز چهارشنبه 8 اردیبهشت پایان می یابد. به گزارش بازارکار به نقل از دانشگاه آزاد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بیش از 95 هزار نفر در آزمون دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال 1400 انتخاب رشته کردند و اسامی معرفی شدگان دارای حدنصاب اواخر اردیبهشت اعلام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۷    
مهلت انتخاب رشته داوطلبان دوره دکتری تخصصی سال 1400 دانشگاه آزاد اسلامی فردا چهارشنبه 8 اردیبهشت پایان می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که ظرفیت پذیرش در آزمون دکتری سال 1400 نسبت به سال گذشته با کاهش مواجه است اما آمار انتخاب رشته مجازین در این آزمون نسبت به سال گذشته با رشد روبرو شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز سنجش و آموزش پزشکی، آخرین آمار از تعداد ثبت نام کنندگان در آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی وزارت بهداشت برای سال 1400 را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال 1400دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشورشرکت کرده اند، از عصر امروز سه شنبه 31 فروردین ماه آغاز شد و تا پایان روز چهارشنبه 8 اردیبهشت ماه ادامه دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۰۶    
برای مرور مهمترین اخبار دانشگاهی طی یک هفته گذشته در حوزه آموزش و پژوهش با ما همراه باشید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه سازمان نظام پزشکی به پذیرفته شدگان ورودی سال تحصیلی 1400-1399 و به بعد که دارای کارشناسی رشته های غیر از علوم تغذیه هستند شماره نظام پزشکی و پرونده کار داده نخواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۰    
داوطلبان دکتری به دلیل شیوع کرونا خواستار تعویق برگزاری آزمون بودند؛ اما مسئولان آن زمان را روز های خطرناک ندانسته و حال بعد از گذشت 5 روز با اعلام شرایط ویژه و حاد شیوع کرونا آزمون وکلا را به تعویق انداختند.
زرین آمیزی افزود: امسال تعداد 185 هزار و 69 نفر برای شرکت در آزمون دکتری ثبت نام کرده اند که 45 درصد زن و 55 درصد آنها مرد هستند و تعداد ثبت نام کنندگان نسبت به سال گذشته 5 هزار و 365 نفر بیشتر است.
حدود 45 درصد داوطلبان دکتری زنان هستند و 55 درصد نیز آقایان هستند البته تعداد آقایان در دو رشته دکتری یعنی گروه فنی و مهندسی و دامپزشکی بیشتر از خانم ها هست و در سایر گروه ها تعداد زنان داوطلب بیشتر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از ابتلای 54 داوطلب آزمون دکتری به کرونا خبر داد و گفت: دراستان خوزستان تعداد شهرهای برگزار کننده این آزمون از 5شهر به 12 شهر افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
برخی داوطلبان کنکور 1400 عنوان می کنند اگر قرار باشد که کنکور دکتری در زمان اعلام شده برگزار شود، به دلیل شرایط کرونا نمی توانند در این آزمون شرکت کنند و مجبور هستند در بین دو راهی کنکورکرونایی و کنکور ندادن ، گزینه دوم را انتخاب کنند !
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۰    
تعدادی از داوطلبان آزمون دکتری در استان خوزستان به دغدغه های خود و خانواده هایشان در روز های واپسین شروع آن پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۰۰    
تعدادی از داوطبان کنکور دکتری 1400 با حضور در خبرگزاری فارس خواستار تعویق آزمون تا اردیبهشت ماه و گذر از موج چهارم کرونا در کشور خصوصا در خوزستان شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۱۹   + ۲۶ سایت دیگر  
داوطلبان آزمون دکتری (Ph.D) سال 1400 از روز چهارشنبه ششم اسفند ماه می توانند فرم خوداظهاری ابتلا به کرونا را تکمیل کنند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش گفت: کنکور داوطلبان دکتری ناپیوسته سال 1400 برای ورود به دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی نیمه اسفند با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
فاطمه زرین آمیزی از ثبت نام 171 هزار و 192 داوطلب در آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال 1400 خبر داد و گفت: این آزمون روز جمعه، 15 اسفند برگزار خواهد شد.