چهارشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۰:۳۳Sep 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پهپادهای»

روز پلاس   ۲ ساعت پیش    
قرارگاه حمزه سیدالشهدای نیروی زمینی سپاه چهارشنبه با موشک های نقطه زن و پهپادهای انهدامی، چند مقر تروریست های تجزیه طلب را در اقلیم کردستان عراق هدف قرار داد.
خبر فوری   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اولین تصاویر از مقر تروریست ها پس از حمله امروز سپاه پاسداران با موشک های نقطه زن و پهپادهای تهاجمی و انهدامی در منطقه شمال عراق منتشر شد.
شیعه نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
قرارگاه حمزه سیدالشهدای نیروی زمینی سپاه چهارشنبه با موشک های نقطه زن و پهپادهای انهدامی، چند مقر تروریست های تجزیه طلب را در اقلیم شمال عراق هدف قرار داد.
قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه، با موشک های نقطه زن و پهپادهای انهدامی مقرهای تروریست های تجزیه طلب را هدف قرار داد.
شمال نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آغاز مرحله جدید عملیات قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) این نیرو در انهدام مواضع و مقرهای گروهک های تروریستی ضد ایرانی در مناطقی در عمق اقلیم شمال عراق با موشک های نقطه زن و پهپادهای تهاجمی و انهدامی ....
برترین ها / ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۸۴ سایت دیگر  
روابط عمومی نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از آغاز مرحله جدید عملیات قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) این نیرو در انهدام مواضع و مقرهای گروهک های تروریستی ضد ایرانی در مناطقی در عمق اقلیم شمال عراق با موشک های نقطه زن و پهپادهای تهاجمی و انهدامی خبر داد.
مشرق نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
برای پنجمین روز متوالی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حملات سنگین خود به مقر گروهک های تجزیه طلب دموکرات و کومله را با استفاده از پهپاد و توپخانه را ادامه می دهد.
قرارگاه حمزه سیدالشهدا نیروی زمینی سپاه، با موشک های نقطه زن و پهپاد های انهدامی مقر های تروریت های تجزیه طلب را هدف قرار داد.
طلا   ۸ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
از صبح امروز دور جدید عملیات نیروی زمینی سپاه توسط موشک های نقطه زن و پهپادهای انتحاری علیه مقر گروهک های تروریستی در اقیلم کردستان عراق آغاز شده است.
قرارگاه حمزه سیدالشهدای نیروی زمینی سپاه، ساعاتی قبل با موشک های نقطه زن و پهپادهای انهدامی، چندین مقر تروریست های تجزیه طلب را در اقلیم شمال عراق هدف قرار داد.
بولتن نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساعاتی پیش سپاه پاسداران مقرات اصلی ضد انقلاب در شمال عراق را هدف قرار داد، مقرات ضد انقلاب هم اکنون زیر آتش سنگین توپخانه و پهپادهای سپاه پاسداران قرار گرفته اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- با وجود برملا شدن اخیر رسوایی اخلاقی نمایندگان رژیم صهیونیستی در مغرب و هتک حرمت و تعرض آنها به زنان مغربی در دفتر ارتباطات این رژیم در رباط، رسانه های مغربی فاش کردند که دولت مغرب به تازگی از تل آویو پهپادهای انتحاری خریده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناسان و تحلیلگران نظامی در غرب مدعی هستند استفاده کرملین از پهپادهای ایرانی نه تنها موجب دگرگونی وضعیت در میدان نبرد و تقویت روانی و تاکتیکی روسیه در مقابل اوکراین شده بلکه ارتقا و تقویت بیشتر صنایع نظامی ایران را به دنبال خواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۹    
معاون وزارت خارجه طالبان گفت اسلام آباد در ازای اجازه به پهپادهای آمریکایی برای عبور از پاکستان و ورود به حریم هوایی افغانستان میلیون ها دلار دریافت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یک شرکت اسرائیلی از توافق با مراکش برای فروش چند فروند پهپاد انتحاری به این کشور پرده برداشت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۷:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
دفتر ریاست جمهوری اوکراین با تکرار برخی مواضع اثبات نشده مدعی افزایش حملات روسیه با استفاده از پهپادهای نظامی ایران به اودسا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
وزارت دفاع یونان از شناسایی و رهگیری یک فروند پهپاد ارتش ترکیه بر فراز جزیره کیناروس دریای اژه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ترکیه ضمن اعلام تمایل اندونزی و مالزی برای خرید پهپادهای ساخت کشورش گفت که آنکارا آماده فروش پهپاد به ژاپن است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۶    
به نظر می رسد علاوه بر سامانه هایی که به شکل رسمی تحویل آنها به ارتش اوکراین اعلام شده است، برخی سیستم های مخصوص مقابله با توان پهپادی ارتش روسیه نیز مخفیانه به اوکراین رسیده اند.
افق تازه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
دولت اوکراین روز یکشنبه ادعا کرد ارتش روسیه از پهپادهای ساخت ایران در حملات شهر ساحلی اودسا (جنوب اوکراین) استفاده کرده است.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا تقوی، کارشناس مسائل بین المللی درباره وجود پهپادهای انتحاری ایرانی در اوکراین نوشت: پهپادهای ایرانی در اوکراین توانسته اند ضربات قابل توجهی به مراکز فرماندهی و کنترل اوکراینی ها وارد آورند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری در اوکراین می گویند در حمه روس ها به این کشور که با پهپادهای ساخت ایران انجام شده 2 غیرنظامی کشته شده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۱:۰۳    
دنیای اقتصاد : با گذشت چند هفته از مطرح شدن برخی ادعاها مبنی بر اینکه روسیه از پهپادهای ایرانی در جنگ علیه اوکراین استفاده می کند، اوکراین اعلام کرد قصد دارد روابط خود با تهران را کاهش دهد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
منابعی امنیتی از ترکیه گزارش دادند که پهپادهای این کشور انتقال تسلیحات آمریکایی از یونان به جزائر دریای اژه را رصد کرده اند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
هر چند می توان عوامل و مسائل دیگری را هم پیدا کرد و برشمرد اما این مسائل و موارد مهمترین و اصلی ترین در نوع خود بودند که می شد به آن اشاره کرد. این روزها کاخ سفید و رسانه های امریکای تا جایی که امکان داشته باشد از موفقیت پهپادهای ایرانی نمی گویند تا مشتری جدیدی به تور ایران نخورد اما کار از کار ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۴    
گزارش های منتشر شده توسط رسانه های امریکایی در مورد حضور پهپادهای ایرانی را باید در کنار اظهارنظرهای مقامات سیاسی امریکا گذاشت و از دل آن حقیقت را بیرون کشید ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
اوکراین با دستاویز قرار دادن ادعای کمک نظامی ایران به روسیه در جنگ این کشور علیه اوکراین اعلام کرد که قصد دارد روابط خود با تهران را کاهش دهد. به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز ...
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نواندیش : وبسایت صهیونیستی زمان یسرائل دوشنبه هفته گذشته گزارش داد که یک پیمانکار دفاعی اسرائیل از طریق لهستان به ارتش اوکراین سامانه های ضدپهباد می فروشد تا این سامانه ها به مقاومت در برابر پهپادهای ایرانی بپردازند. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
یک شرکت صهیونیستی برای مقابله با آنچه حضور پهپاد های ایرانی در اوکراین خوانده شده، با کی یف همکاری می کند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۵:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
شاهد-136 یک پهپاد انتحاری است که محموله انفجاری را در سرجنگی خود حمل می کند و مستقیما به سمت هدف خود پرواز می کند. این پهپادهای انتحاری چیزی بود که من و دوستانم را شب ها در عراق بیدار نگه می داشت.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۳    
فرماندهی منطقه ای جنوب نیروهای مسلح اوکراین از هدف قرار گرفتن یک یدک کش توسط پهپاد ایرانی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۶:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- 17 نماینده از حزب دموکرات و جمهوریخواه در نامه ای از لوید آستین وزیر دفاع آمریکا خواستند که پهپادهای پیشرفته را برای استفاده علیه نیروهای روسیه در اختیار اوکراین قرار دهد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
مقام اوکراینی با تاکید بر اینکه اوکراین با لغو تحریم های ایران در صورت احیای برجام مخالف است، گفت: این توافق همکاری های نظامی بیشتری را بین تهران و مسکو ممکن می سازد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۳:۱۱    
در شرایطی که بیش از یک ماه از کشته شدن ایمن الظواهری در جریان حمله پهپادی آمریکا به کابل می گذرد، آسمان افغانستان اکنون صحنه جولان آمریکاست. اما صرف نظر از توان طالبان برای تقابل با پهپادهای آمریکایی ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۷    
پهپادهای ابابیل 2 نصب شده روی قایق های تندرو پرتاب پهپاد ابابیل 2 از پشت یک وانت
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- روزنامه الاخبار چاپ لبنان در گزارش امروز خود به قدرت پهپادی گروه های مقاومت فلسطین در نوار غزه پرداخت و نوشت که پهپادهای بومی غزه یکی از شاخص ترین تجهیزات و امکانات مقاومت برای جلوگیری رژیم صهیونیستی از سرقت گاز فلسطین به شمار می رود.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های غربی در حالی اعلام می کنند پهپادهای ایرانی، قواعد بازی در جنگ اوکراین را تغییر داده اند که پرنده های بدون سرنشین سپاه و ارتش، در حال تست تاکتیکهای جدید عملیاتی در زمین و دریا هستند.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
یک افسر ارشد آمریکایی می گوید: باید پهپادهای ایران را جدی گرفت، آنها می توانند سرنوشت جنگ اوکراین را تغییر دهند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه فیلمی از لحظه انهدام تانکهای اوکراین را منتشر کرد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
وزارت دفاع بریتانیا در به روز رسانی اطلاعاتی خود در 14 سپتامبر اعلام کرد که به احتمال زیاد روسیه برای اولین بار پهپادهای ایرانی را در اوکراین مستقر کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۵۳    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: با کمک دانش بنیان ها توانسته ایم حدود 100 پهپاد سمپاش را به کشاورزان مددجوی کمیته امداد تحویل دهیم تا بتواند با آن اشتغال زایی کنند.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۴    
آسیه فروردین – نیکلاس ویوِر نویسنده این مقاله، که پژوهشگر ارشد حوزه امنیت رایانه موسسه بین المللی علوم رایانه در برکلی، کالیفرنیا و دانشمند و مدیرعامل Skerry Technologies، در حوزه توسعه پهپادهای خودران کم هزینه است ...
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
نواندیش : وبسایت صهیونیستی زمان یسرائل روز دوشنبه گزارش کرد که یک پیمانکار دفاعی اسرائیل از طریق لهستان به ارتش اوکراین سامانه های ضدپهباد می فروشد تا این سامانه ها به مقاومت در برابر پهپادهای ایرانی بپردازند. ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۶    
منابع خبری نوشتند که پهپادهای پیشرفته ایرانی فرمانده ارشد ارتش اوکراین را کشتند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیست از انعقاد دو قرارداد یک میلیارد دلاری برای تامین پهپادهای جنگ اوکراین از سوی شرکت های اسرائیلی خبر دادند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
" کم مک میلان" افسر توپخانه ارتش آمریکا: ما هم ابتدا در عراق پهپادهای ایرانی را دستکم گرفتیم اما به زودی متوجه شدیم که این پهپادها تهدیدی جدی علیه نیروهای ما هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
یک رسانه صهیونیستی در گزارشی از توسعه فناوری پهپادی جمهوری اسلامی ایران در سال های اخیر که در قالب دکترین دفاعی کشور می باشد، ابراز نگرانی کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از منابع آمریکایی نوشت که ارتش روسیه هم اکنون به طور گسترده از پهپادهای انتحاری ایرانی به ویژه شاهد 136 در عملیات های نظامی هر روزه خود استفاده می کند.