پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۲:۲۲Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پهپادهای»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه از بررسی اطلاعات در زمینه استفاده ارتش اوکراین از پهپادهای ساخت ترکیه در دونباس شرقی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین امروز (چهارشنبه) گفت که تحویل پهپادهای تهاجمی ترکیه ای به اوکراین ممکن است وضعیت را در منطقه دونباس (مناطق جدایی طلب شرق اوکراین) بی ثبات کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ریاست جمهوری روسیه نسبت به پیامدهای صادرات پهپادهای ترکیه به اوکراین در منطقه دونباس هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت روسیه فروش پهپاد به اوکراین توسط ترکیه را موجب افزایش بی ثباتی در منطقه توصیف کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- فروش پهپادهای مسلح به قطر موجب بروز اختلافاتی در میان مقامات وزارت دفاع (پنتاگون) و وزارت خارجه آمریکا شده بطوری که پنتاگون از این طرح فروش حمایت می کند، اما وزارت خارجه نگران پیامدهایش است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین گواهی گفت: جمهوری اسلامی همیشه دنبال صلح و امنیت برای منطقه است و امروز ایران در قدرت نظامی به جایی رسیده که دشمنان به آن اذعان دارند و پهپادهای آمریکایی و هر کشور متخاصمی اگر بخواهند از جایشان بلند شوند، نیروهای متخصص ما آنها را سرجای خود خواهند نشاند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کاخ ریاست جمهوری روسیه می گوید فعلاً روابط با ترکیه مثبت است اما تجهیز اوکراین با پهپادهای ترکیه ای، اقدام بی ثبات کننده ای است که می تواند پیامدهای ناخوشایندی داشته باشد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سلاح جدید شرکت "جنرال داینامیکس"(General Dynamics) قادر به سرنگون کردن دسته جمعی پهپادهای مهاجم با امواج مایکروویو و قابلیت هدایت انرژی خواهد بود. ...
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۴   + ۳۱ سایت دیگر  
سرویس بین الملل شهدای ایران : شبکه 12 تلویزیون اسرائیل شامگاه دوشنبه خبر داد، اداره نظارت بر انتشار اخبار ارتش اسرائیل اجازه انتشار خبر رهگیری جنگنده های اسرائیلی توسط سامانه های پدافندی ایران در سوریه را صادر کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که ارتش این رژیم از بیم تهدید پهپادهای ایران, در صدد تقویت لایه های راداری و پدافندی خود به ویژه در شمال فلسطین اشغالی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با تحرک پهپادهای بیرقدار ترکیه در منطقه، وزیر دفاع قبرس از تجهیز ارتش این کشور به سامانه های پدافند موشکی پیشرفته خبر داده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
چند مقام آمریکایی مدعی شدند که به اعتقاد آنها، ایران پشت حمله پهپادی هفته گذشته به مواضع نیروهای آمریکایی در پایگاه التنف در سوریه بوده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: آمریکا در اتهامی تازه علیه ایران، مدعی شد که تهران در حمله به پایگاه ایالات متحده در منطقه التنف در مرز عراق و سوریه دست داشت. خبرگزاری آسوشیتدپرس به نقل از مقامات آمریکایی مدعی شد: ایران پشت حملات پهپادی به پایگاه التنف سوریه قرار داشت . ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۰:۵۹   + ۲۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: آمریکا ادعا کرد که پهپادهای ایرانی به پایگاه این کشور در سوریه حمله کرده اند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
شبکه عبری زبان در گزارشی که در بخش شبانگاهی اش هم منتشر شده، تاکید کرد: اسرائیل به شدت از محدود شده شعاع حرکتی جنگنده هایش در حریم هوایی سوریه نگران است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
به اعتقاد کارشناسان اسرائیلی پهپادهای مقاومت غزه دردسر جدیدی هستند که به شدت ارتش صهیونیستی را در آینده با مشکل مواجه خواهند کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۴۷    
تهران-ایرنا- روزنامه وال استریت ژورنال گزارش داد که قطر از اقدام دولت جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در تعلل در رسیدگی به تقاضای خرید پهپادهای پیشرفته از آمریکا ابراز ناامیدی کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه وال استریت ژورنال گزارش داد، قطر به دولت بایدن از بابت کند شدن رسیدگی به سفارشش برای خرید هواپیماهای بدون سرنشین پیشرفته از آمریکا شکایت کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یکی از کارشناسان امور امنیتی عراقی از تحرکات خطرناک عراق همزمان با برگزاری اعتراضات در منطقه الخضراء بغداد خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
پهپادهای نیروی هوایی ارتش در دهمین رزمایش فدائیان نیروی هوایی ارتش نقش مهمی ایفا کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ابتدای سال جاری مقامات آمریکایی از احتمال افزایش حملات پهپادی به پایگاه های خود در منطقه ابراز نگرانی می کردند اما حالا به نظر می رسد این نگرانی آنها به واقعیت بدل شده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا- چهاردهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران شامگاه پنجشنبه 29 مهرماه با حضور استاندار کرمان در محل باغ موزه وزیری این شهر آغاز به کار کرد. جشنواره موسیقی نواحی ایران با شعار وحدت در کثرت اقوام از 29 مهر تا 2 آبان ماه به صورت غیررقابتی برگزار می شود. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
در مرحله اصلی و فاز عملیاتی دهمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت، پهپادهای رزمی کمان-12، کرار، کیان و آرش مجهز به انواع سرجنگی و با حمل انواع بمب های بهینه سازی شده انجام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۳   + ۲۸ سایت دیگر  
در ادامه مرحله اصلی و فاز عملیاتی دهمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت، عملیات رزم پهپادی توسط پهپادهای نیروی هوایی ارتش با موفقیت اجرا شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۵    
رکنا، عضو ارشد طالبان می گوید که رهبر این گروه در افغانستان به سر می برد؛ اما از ترس پهپادهای آریکا در انظار عمومی ظاهر نمی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو ارشد طالبان درباره رهبر این گروه گفته است که وی در افغانستان به سر می برد؛ اما از ترس پهپادهای آمریکا در انظار عمومی ظاهر نخواهد شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۰:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
برخی منابع خبری مدعی شدند که پایگاه آمریکایی التنف در جنوب شرق سوریه هدف حمله پهپادهای ناشناس قرار گرفته است.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
برخی منابع خبری مدعی شدند که پایگاه آمریکایی التنف در جنوب شرق سوریه هدف حمله پهپادهای ناشناس قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پایگاه آمریکایی علیه داعش در منطقه التنف سوریه هدف حمله پهپادهای ناشناس قرار گرفت.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو ارشد طالبان می گوید که رهبر این گروه در افغانستان به سر می برد؛ اما از ترس پهپادهای آریکا در انظار عمومی ظاهر نمی شود.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
انس حقانی، عضو ارشد طالبان به اسپوتنیک گفت، ملا هبت الله آخوندزاده، رهبر این گروه در افغانستان است؛ اما در انظار عمومی ظاهر نمی شود، زیرا از حمله احتمالی پهپادهای آمریکایی بیم دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۱   + ۵۱ سایت دیگر  
عضو ارشد طالبان می گوید که رهبر این گروه در افغانستان به سر می برد؛ اما از ترس پهپادهای آریکا در انظار عمومی ظاهر نمی شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت صهیونیستی UVISION AIR متخصص در ساخت پهپادهای هیرو از حمله سایبری به سامانه های خود خبر داد. بر اساس گزارش امروز (چهارشنبه) پایگاه اسرائیل دیفنس ، در پی این حمله سایبری، در برخی از سامانه های این شرکت صهیونیستی اختلال ایجاد شده است. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
توسعه سلاح هسته ای سال ها زمان می برد، اما راه اندازی یک نیروی پهپادی تنها چند ماه زمان نیاز دارد؛ پهپادها توازن قوای نظامی را در خاورمیانه تغییر داده اند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: در راستای توانمندسازی و ارتقای سطح درآمد اقتصادی خانواده های تحت حمایت کمیته امداد، طرح خدمات کشاورزی پهپادی به مددجویان در حال آموزش است.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
آن طور که شبکه 12 اسرائیل خبر داده است، قرار است رقمی حدود پنج میلیارد شِکِل، معادل یک و نیم میلیارد دلار برای هزینه در تهیه هواپیما، پهپادهای بدون سرنشین جمع آوری اطلاعات و تسلیحات منحصر به فرد برای حمله به تاسیسات مستحکم زیرزمینی ایران هزینه شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی کاوش مدیا فیلمی از یک بخش خبری درباره ونزوئلا را منتشر کرد. ونزوئلا حجم قابل توجهی سلاح از ایران خریده. زنگ خطر برای آمریکا و کلمبیا به صدا درآمده. ونزوئلا با کمک ایران در حال استفاده از پهپادهای جاسوسی در منطقه است! دانلود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۵    
توافق اخیر آنکارا و آدیس آبابا برای خرید و فروش پهپادهای ساخت ترکیه به نقطه اختلاف جدیدی برای تشدید تنش میان مصر و ترکیه تبدیل شده که از چندی پیش مذاکرات و تحرکات دیپلماتیک را برای شکستن یخ موحود در روابط دوجانبه و اعلام آتش بس سیاسی آغاز کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
یک مقام ارشد دولت ترکیه از تمایل انگلیس در خرید پهپادهای ساخت صنایع دفاعی ترکیه خبر داد.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دغدغه اصلی ایران، روابط آذربایجان با اسرائیل است که فناوری پهپادها را به آذربایجان منتقل می کند و گروه مسلح نظامی مورد حمایت ایران در عراق، آذربایجان را پایگاه پهپادهای اسرائیلی می دانند که مواضع این شبه نظامیان را هدف قرار داده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
ائتلاف سعودی بامداد یکشنبه از عملیات پهپادی نیروهای یمنی به خاک عربستان سعودی خبر داد.
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۳۰    
یک روزنامه آمریکایی با اشاره به پیشرفت بالای ایران در تولید و بهسازی هواپیماهای بدون سرنشین نوشت که این موضوع معادلات امنیتی منطقه را تغییر داده است.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۵    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: پرواز پهپادهای صهیونیستی در مواضع مقاومت اغلب با اهداف جاسوسی و زمانی که رژیم اسرائیل قصد انجام یک عملیات تحریک آمیز و یا جمع آوری اطلاعات اط طرف مقابل را داشته باشد انجام می گیرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
نیروی دریایی روسیه از انجام رزمایش دریایی و شلیک موشک های کروز کالیبر و استفاده از پهپادها در بخش دریای خزر متعلق به روسیه خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده نیروی انتظامی درباره این که گفته می شود ریشه هایی از نفوذ و حضور صهیونیست ها در مرزهای شمال غربی دیده می شود، گفت: طبق قرائن و شواهدی که اعلام می کنند بالاخره آنها هستند، وقتی که پهپادهای شان را در صحنه نشان می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
چین از پهپادهای جنگی دوربرد و رادارگریز جدید خود موسوم به "GJ-11" رونمایی کرد.
سروش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
برخی منابع از اقدام اوکراین در بازگرداندن پهپادهای اهدایی آنکارا پس از تشدید تنش ها میان آذربایجان و ترکیه با ایران خبر دادند.
آخرین نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۱    
سامانه پدافندی بردکوتاه و ارتفاع پست مجید یک سیستم کوتاه برد جهت مقابله با اهداف در ارتفاع پایین مانند انواع پهپاد به خصوص پهپادهای انتحاری،موشک های کروز،بالگردها و انواع بمب و تسلیحات هدایت شونده می باشد ...
نماینده   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: توانمندی پهپادی ایران بومی بوده و غیرقابل کنترل است لذا همکاری بحرین و رژیم صهیونیستی برای مقابله با پهپادهای کشورمان شکست خورده است.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد همکاری بحرین و رژیم صهیونیستی برای مقابله با پهپادهای کشورمان، دامن زدن به سیاست ایران هراسی است.