یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۶:۱۸Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افسارگسیختگی»

فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۶:۴۷    
فاش نیوز - جرا نمی توان به آمار و عملکردی که توسط مدیران اعلام می شود اعتماد کرد و افسارگسیختگی در ارائه آمار خلاف واقع را چه کسی باید رسیدگی کند؟ مرحوم حجت الاسلام شهیدی نماینده ولی فقیه و رئیس بنیاد اول آذرماه سال 1397 گفته بود 82 درصد از قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران اجرایی شده است. ...
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رضا رشیدپور به حمله صادق کوشکی به علی دایی و عادل فردوسی پور واکنش تندی نشان داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۳:۰۰   + ۳۹ سایت دیگر  
ما در سینما و رسانه ملی با پدیده افسارگسیختگی چهره های پرواربندی شده روبرو بودیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
بازار مسکن در سال های اخیر به ویژه پس از شیوع ویروس کرونا در حال خارج شدن از شکل سنتی خود یا همان بنگاه های املاک است و این روزها پلتفرم ها و اپلیکیشن های مختلف در این حوزه حتی بیشتر از بنگاه ها در حال نقش آفرینی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۲۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که راست افراطی های صهیونیست تصور می کنند با طرح موسوم به اصلاحات قضایی می توانند فلسطینیان را کاملا تحت کنترل خود بگیرند اما شواهد بیانگر سناریوهایی فاجعه بار برای اسرائیل در مرحله بعد از تصویب این طرح است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۲۰:۰۱    
طرح واردات خودروهای کار کرده با همه کش و قوس های آن بین وزارت صمت و مجلس دست آخر به تصوریب رسید. این طرح بر اساس پیش بینی های کارشناسان و تعدادی از نخبگان اقتصادی مطرح شد تا بتواند کمی از افسارگسیختگی بازار جلوگیری کند و در مهار تورم خودرو و بازار سردرگم و بهم ریخته و بدون ثبات و گرانی پی در پی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
نحوه پیشبرد پروژه نهضت ملی مسکن و ماجراهایی که بر سر قانون مالیات بر عایدی سرمایه در مجلس پیاده شد، باعث افسارگسیختگی بازار مسکن شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به طرح برخی قوانین برای جلوگیری از افسارگسیختگی قیمت فوتبالیست ها در بازار، گفت دلال ها آرام نمی نشینند چرا که یک دلال درآمد 127 میلیاردی داشته اشت. صحبت های رئیس فدراسیون فوتبال را در سمینار دانش افزایی داوران مشاهده کنید:
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بازار؛ گروه استان ها: قیمت اجاره بها در مشهد افزایش نگران کننده ای داشته و به رغم تلاش مدیران ذی ربط عملاً شاهد نوعی از افسارگسیختگی در بازار مسکن هستیم و بخشنامه های متعدد نیز نتوانسته کمکی به مستأجران کند. فصل نقل و انتقالات مسکن مدتی است که آغاز شده اما به دلیل گرانی لجام گسیخته اجاره ها [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۵:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران با طرح این سوال آیا در لایحه حجاب و عفاف جایگاهی برای مردم در نظر گرفتند، گفت: موانع قانونی باید برطرف شود و اینکه اگر مردم بخواهند در مقابل بی حجابی ها و افسارگسیختگی ها بایستند چگونه باید وارد میدان شوند و حمایت های قانون از اینها چگونه است، مشخص نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۰۳ - ۰۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - امیرمحمد بختیاری : در ماه های اخیر بانک های مرکزی سراسر جهان نرخ بهره را افزایش دادند، تا وام گیری را پرهزینه تر و رشد اقتصادی را کندتر کرده تا نرخ تورم را از افسارگسیختگی خارج سازند، اما این استراتژی خطر توقف رشد و کشاندن اقتصادها به رکود را دربر دارد ...
شادا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۱۹    
کارشناسان اقتصادی بر این عقیده اند که برای مهار تورم باید همه عوامل بیرونی و درونی را با هم در نظر بگیریم. تفکیک مسائلی که در تورم اثر گذار هستند نه تنها کمکی به به کاهش و مهار آن نمی کند بلکه سبب افزایش و افسارگسیختگی تورم هم می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
افسارگسیختگی بازار مسکن همه را پای کار آورده تا راه حلی برای مشکلات این حوزه بیابند؛ اما راه حقوقی این مسأله چیست و در مابقی کشورها چگونه بحران مسکن برطرف شد؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
افسارگسیختگی بازار مسکن همه را پای کار آورده تا راه حلی برای مشکلات این حوزه بیابند؛ اما راه حقوقی این مسأله چیست و در مابقی کشورها چگونه بحران مسکن برطرف شد؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
افسارگسیختگی بازار مسکن همه را پای کار آورده تا راه حلی برای مشکلات این حوزه بیابند؛ اما راه علمی و حقوقی این مسأله چیست و در مابقی کشورها چگونه بحران مسکن برطرف شد؟
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس اول اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: ما اوایل فروردین ماه هم متذکر شدیم که سایت ها در فضای غیر واقعی و مجازی در حال قیمت سازی هستند. بنابراین بیشترین آسیبی که در اردیبهشت امسال در بخش اجاره بها به قیمت ها خورده است موضوع افسارگسیختگی و نبود نظارت کافی بر بازار مسکن است.
سرپرست معاونت بازرسی و نظارت بر خدمات سازمان حمایت از تغییر شیوه درج قیمت خودروها در سایت های اینترنتی معاملات خودرو خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس، امروز در جلسه ای پر فراز و نشیب که به موضوع مهم استیضاح وزیر صمت مربوط بوده، رای خود را از فاطمی امین پس گرفتند. در ادامه نماینده موافق استیضاح وزیر صمت بابیان اینکه وعده ها در مورد سامانه فروش یکپارچه خودرو محقق نشد، گفت: پراید از رده خارج شده آرزوی مردم شده است .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
خطیب جمعه این هفته تهران با اشاره به اینکه بهبود اقتصاد، امنیت را نیز تقویت می کند، گفت: تورم، افسارگسیختگی قیمت ها، بی ثباتی، بی ارزش شدن پول ملی و گرانی ها در تراز یک ملت شجاع، قوی، دارای روح ایمان و مقاومت که 44 سال با قوی ترین شیاطین روزگار دست و پنجه نرم کردند و همچنان در عرصه حضور دارند، نیست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
آیت الله صدیقی با اشاره به اینکه بهبود اقتصاد امنیت را نیز تقویت می کند، گفت: تورم، افسارگسیختگی قیمت ها، بی ثباتی، بی ارزش شدن پول ملی و گرانی ها در تراز یک ملت شجاع، قوی، دارای روح ایمان و مقاومت که 44 سال با قوی ترین شیاطین روزگار دست و پنجه نرم کردند و همچنان در عرصه حضور دارند، نیست.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
به گفته متخصصان، تورم در سال جاری مرزهای افسارگسیختگی را جابه جا خواهد کرد و سال سخت، چنگال های تیزش را در تن آحاد جامعه فرو خواهد برد. شرایط به قدری حاد است که صاحبان سرمایه های کلان را نیز می ترساند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
ایمنی خودرو، قیمت و چگونگی عرضه آن سه مقوله ای است که افسارگسیختگی آن بیش از هر زمان دیگری تبدیل به دغدغه مردم شده و این روزها بخش عمده ای از جامعه برای خرید خودرو با مشکل مواجه اند، در همین راستا روز گذشته رئیس قوه قضائیه در واکنش به این موضوع انتقاداتی را مطرح کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده مردم نوشهر در مجلس خواستار اولویت قرار دادن مسائل اقتصادی از سوی دولت برای جلوگیری از افزایش فقر و آسیب های اجتماعی شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در حالی یک هفته از افزایش قیمت کارخانه خودروها نمی گذرد که پیش بینی کنترل قیمت بازار درست از آب درنیامد و شاهد افسارگسیختگی قیمت ها هستیم؛ خودروهایی که با قیمت های میلیاردی در بازار جا خوش کرده اند ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۲۳:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه جوان از افسارگسیختگی قیمت ها در بازار خودرو گلایه کرده و از دولت خواسته آدرس غلط ندهد و از مقصرنمایی دیگران دست بکشد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۵:۳۶   + ۳۰ سایت دیگر  
در حالی یک هفته از افزایش قیمت کارخانه خودروها نمی گذرد که پیش بینی کنترل قیمت بازار درست از آب درنیامد و و برعکس شاهد افسارگسیختگی قیمت ها هستیم و خودروهای ایرانی در قیمت های میلیاردی جاخوش کردند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حسام الدین اسلاملو:با تشدید بحران های اجتماعی، اقتصادی، معیشتی و افسارگسیختگی تورم به نظر می رسد ادامه کار قوه مجریه روز به روز سخت تر می شود تا جایی که چه بسا دولت تا بدانجا دچار پیری زودرس شود که فصل پیاده شدن از قطار انقلاب برای دولت سیزدهم خیلی زودهنگام تر از دو دوره چهار ساله، برسد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۰۰:۲۸    
بهروز محبی می گوید: جریان اصلاح طلبی را پشت صحنه همه این اختلاف ها و اغتشاش ها می بینم و در واقع آن ها بنزین بر آتش اغتشاش ها می ریزند و پشت صحنه را جبهه جاهلیت مدرن و ایالات متحده آمریکا مدیریت می کنند.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: درحال حاضر در استان با بحران خشکسالی مواجه هستیم و مسایل مخاطره آمیزی پیش رو خواهیم داشت از این رو باید از افسارگسیختگی در حوزه آب پیشگیری شود و باید از پساب ها در صنایع استفاده شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۰۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دیاکو حسینی تحلیلگر مسائل استراتژیک در توییتی نوشت: با زیاده روی باکو و اخراج چهار دیپلمات ایرانی، دیگر نباید تردیدی باقی مانده باشد که دیپلماسی با خواهش و دلجویی به نتیجه نمی رسد و سرانجامی جز تحقیر بیشتر به همراه ندارد ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۰:۳۴    
حفظ حقوق ملت و پایبندی به خدمت به مردم، از جمله کلماتی است که در متن سوگندنامه نمایندگان مجلس شورای اسلامی آمده و منتخبان هر دوره در برابر قرآن مجید و با تکیه بر شرف خویش برای انجام آن قسم یاد می کنند. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۰:۱۵    
سال تازه رسیده سالی پرابهام برای اقتصاد کشور پیش بینی شده است. شوک افسارگسیختگی نرخ دلار در اسفند سال گذشته به امسال منتقل شده و به طورقطع بر نرخ کالاها در سال جاری سایه خواهد انداخت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در پیامی به مسئولان قضایی ، انتظامی ، اقتصادی و اجرایی این استان خواستار تلاش همه دستگاهها برای تحقق شعار سال و مهار تورم و رشد تولید شد و تاکید کرد : با هر نوع عملی که می تواند منجر به افزایش و افسارگسیختگی قیمت ها باشد برخورد قانونی شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۳:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد مهاجری در اعتماد نوشت: 1- این روزها دولت سیزدهم و شخص رییس جمهور زیر ضرب انتقادات تند چهره های سیاسی، رسانه ها و حتی شهروندان عادی قرار دارند. نوسانات قیمت ارز و سکه ...
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
در پی گرانی بی سابقه کاغذ تحریر در بازار، ناشران در چاپ جدید کتاب هایشان اقدام به حذف قیمت پشت جلد کرده اند. اما آیا این قانونی است؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه اقتصاد گفت: عدم شناخت بازار و ابزارهای آن از سوی روسای بانک مرکزی و شرایط بی اعتمادی که در جامعه ایجاد شده نتیجه ندیدن واقعیت های موجود جامعه و اقتصاد بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
افزایش قیمت کاغذ و مقوا در بازار ظهیرالاسلام در یک هفته اخیر قابل توجه بوده است، تاجایی که قیمت تحریر 70 درصد افزایش قیمت را در عرض یک هفته تجربه کرده است، در عین حال تاجران نیز قطره چکانی کالا می فروشند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۰:۴۳    
وضعیت بازار مسکن این روزها روند روبه رشد بی سابقه ای را تجربه می کند که بر اساس گفته فعالان این حوزه برای رفع برخی از مشکلات مسکن که درون استانی است باید مسئولان استان با برگزاری یک نشست ضروری به صورت جدی به این مسئله ورود کنند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
افسارگسیختگی نرخ ارز و سکه، معادله جدید غرب و چین، بایدها را چه کسی اجرا می کند، اصلاحات در جریان اصلاح طلبی به بن بست رسیده است، صنعت سی ان جی در مرز تعطیلی، فلسفه الزام افراد به استفاده از کارت سوخت شخصی چیست؟ رانت و شکاف دیجیتالی رهاورد اینترنت طبقاتی و دست نیافتنی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
نگاهی به وضعیت صنعت دارو در سال های پیش از انقلاب حاکی از عقب ماندگی زیاد در زمینه تأمین داروهای مورد نیاز مردم و وابستگی شدید به کشورهای غربی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۶:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنان رئیسی در باره لایحه بودجه 1402 ، افسارگسیختگی دلار و سکه،ادامه جنگ سرد بین ایران و اروپا از تیترهای مطبوعات امروز است. 23302
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
امسال هم ایام شهادت سردار دل ها، با حماسه ها و جلوه های ماندگار گوناگون به پایان رسید. جلوه هایی که تحت تأثیر هیچ یک از اوضاع واحوال کشور قرار نگرفت. نه آلودگی هوا بر آن غباری نشاند، نه نارسایی اعصاب خردکن اینترنت جلوی آن را گرفت ...
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۰۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : طبق اعلام پایگاه اطلاع رسانی دولت، در جلسه امروز هیئت دولت که به ریاست سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، محمدرضا فرزین به عنوان رئیس کل جدید بانک مرکزی از هیئت وزیران منصوب شد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۳:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از کلید خوردن تحقیق و تفحص از سازمان هواپیمایی کشوری در راستای بازنگری در ساختار معیوب صنعت هوایی خبر داد و گفت: با وجود اهمیت نقش سازمان هواپیمایی در حمل ونقل کشور، آنچه اکنون در این صنعت مشاهده می شود، نشان از بی قانونی، بی برنامگی، سوء مدیریت ...
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۲۹ - ۰۸:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
به سخنان مقامات توجه کنید که چه آمارهایی ارائه می دهند. اینکه تورم را پایین آورده ایم.این میزان مسکن ساخته ایم. استقراض از بانک مرکزی را کاهش دادیم. این میزان شغل ایجاد کرده ایم ... اما مسئله این است که آنچه حضرات می گویند در باور مردم که باید ببینند و اثر آن را در زندگی خویش حس کنند نمی نشیند.
برترین ها / راک نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
در وضعیت کنونی اعتراضات شاهد فعالیت گسترده برخی کانال های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی ورزشی و هواداری فوتبال بودیم که قابل تامل و بررسی است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: یکی از چالش های موجود در فضای مجازی افسارگسیختگی و رها شدگی آن در کشور ایران است به گونه ای که شاهد حاکمیت کمترین قاعده و قانونی بر این فضا هستیم.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
غلامعلی حداد عادل گفت:کدام کشوری می گوید با یک فرهنگ مستقل می خواهم در عرصه بین المللی ظاهر شوم اما درها را باز بگذارم تا هر کشوری می خواهد برود و بیاید؟ این منطقی نیست! کشورهای دیگر که می خواهند در برابر غرب بایستند و استقلال خود را حفظ کنند، همین کار را کردند اما ایران از این جهت عقب است.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
حدادعادل با بیان اینکه جنس رئیسی از مردم است و او در آستان قدس و قوه قضائیه نیز این مردمی بودن را نشان داده است، گفت: دیگر برای مردم ایران، رئیس جمهورشان، فردی زمین گیر و تهران نشین تلقی نمی شود؛ بلکه او رئیس جمهور همه مردم ایران است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۰۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
چه عواملی موجبات تحریک شهوت و غضب انسان می شود و او را در نهایت در مسیر زیاده خواهی و افسارگسیختگی و غیرقابل کنترل بودن قرار می دهد؟. بدون شک شناخت این عوامل از سوی مردم بخصوص حوانان، در پرهیز از این عوامل بسیاز موثر و نقی