پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۰:۵۴Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لایروبی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کانال ها، زهکش ها و انهار سنتی شبکه های تحت پوشش شرکت آبیاری کرخه و شاوور با سرعت در حال لایروبی می باشند.
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - مسیل های شمال تهران به منظور بارش های پاییزی و آمادگی برای فصل زمستان با لایروبی 460 هزار متر طول، پاکسازی شد. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، علی بازدار روز چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: از این مبلغ 25 میلیارد تومان برای احداث شبکه موقت انتقال برق و شبکه داخلی شهرک شیلاتی رودشور شمالی، 40 میلیارد تومان برای تکمیل بندر صیادی خورخان ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست امور منابع آب شهر ری از لایروبی بیش از دو کیلومتر مربع از بستر رودخانه کن در حوزه عملکرد این امور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس پایگاه های میراث جهانی یزد با بیان این که قطع شدن آب قنات زارچ ناشی از ایجاد منفذی در کف قنات بوده است، گفت: به احتمال زیاد حرکت های احتمالی زمین و فرونشست عامل ایجاد این منفذ در کف قنات بوده که با لایروبی و اقدامات لازم منطقه آسیب دیده، دوباره جریان آب وصل شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۶    
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری اسلامشهر گفت: با لایروبی انهار و کانال ها و تامین تجهیزات و بسیج همه امکانات خودروها و نیروهای انسانی شهرداری اسلامشهر آمادگی لازم برای استقبال از بارش های باران و برف را دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان بوشهر گفت: در راستای طرح راهداری زمستانی تاکنون 14 هزار و 200 دهنه پل های سطح استان لایروبی شده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
هشدارهای هواشناسی برای چندمین بار در پاییز امسال در حالی صادر می شود که به ویژه در استان های شمالی، شمال غربی و جنوبی عدم لایروبی رودخانه ها و بهسازی حریم آنها، مقابله با سیلاب را سخت تر کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
لای روبی رودخانه ها و کانال های هدایت آب های سطحی فرودگاه شهدای رامسر انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای کردستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون در نقاط بحرانی استان با استفاده از ظرفیت های خود شرکت و سایر ارگان ها، حدود 21 کیلومتر از رودخانه ها لایروبی شده است.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۴    
با افزایش بارش های بارانی ، نیاز به لایروبی سطح شهرچای به شدت افزایش یافته است و از مسئولان انتظار می رود که در این امر اهتمام لازم را اتخاذ کنند تا شاهد مشکلاتی از قبیل سیلآب های کنترل نشده در سطح کلانشهر ارومیه نباشیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان کرمانشاه از لایروبی رودخانه های استان برای آمادگی فصل بارش خبر داد و گفت: کرمانشاه کمترین ساخت و سازها را در نقاط خطر رودخانه ها دارد.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه پنج شهرداری کرج گفت: تمامی کانال ها و انهار سطح منطقه لایروبی شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۵    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان نماینده رئیس جمهور از پروژه لایروبی و علاج بخشی سد میل مغان بازدید نمود.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، در جریان سفر ریاست جمهوری به استان اردبیل، محمدمهدی اسماعیلی به عنوان نماینده رئیس جمهور وارد شهرستان اصلاندوز شد. دیدار با عشایر غیور و مرزنشینان خطه اصلاندوز با حضور عشایر چندگانه و برنامه های سنتی عشایر، رونمایی از یادمان شهدای گمنام شهرستان اصلاندوز ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارشاد اسلامی اردبیل گفت: دیدار با عشایر غیور و مرزنشینان اصلاندوز ، حضور در برنامه های سنتی عشایر، رونمایی از یادمان شهدای گمنام شهرستان اصلاندوز و بازدید از پروژه های مهم اصلاندوز از جمله پروژه سیفون دره رود و پروژه لایروبی سد میل مغان این برنامه ها را شامل می شوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۶    
تمام خطوط فاضلاب خرمشهر تا پایان آبان، باید لایروبی و شهر آماده بارندگی شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر منابع آب شهرستان خرم آباد از آغاز عملیات لایروبی رودخانه کرگانه به طول 3500 متر خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کامبیز اسمعیلی، مدیر امور آب و فاضلاب لاهیجان از پیشرفت 30 درصدی پروژه نگهداری و لایروبی شبکه فاضلاب این شهر خبر داد و افزود: تاکنون لایروبی 2.5 کیلومتر شبکه و مرئی سازی و همسطح سازی 47 منهول انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۰۱    
مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین گفت: دستگاه های متولی عهده دار تامین اعتبار لایروبی رودخانه ها هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به منظور ارتقاء ایمنی دریایی شناور ها، عملیات لایروبی از اسکله ها و حوضچه های شرقی و غربی بندرامیرآباد آغاز شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان بوشهر گفت: با عنایت به شروع دور آبیاری پس از برداشت محصول نخیلات و ضرورت آبیاری به موقع ،عملیات لایروبی درشبکه آب پخش سرعت گرفت .
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده آستارا در مجلس اظهار داشت: بزرگ ترین مانع برای افزایش ترافیک بنادر شمالی این است که اولا هنوز سرویس منظم کشتی های رو رو (کشتی های کامیون بر) در بنادر مهمی مانند امیرآباد و انزلی و آستارا نداریم و مشکل بعدی نبود برنامه منظم حرکت سایر کشتی های باری است بطوریکه در زمانی بار آماده حمل است ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۱:۴۰    
هفدهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر خرم آباد با دستور کار ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در خصوص لایروبی رودخانه های خرم آباد با عدم حضور داریوش حسن نژاد مدیرعامل آب منطقه ای لرستان و با حضور سعید فتوحی شهردار نام آشنای مرکز استان در صحن علنی برگزار شد . ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۰۱:۲۰    
هادی زینی وند گفت: با توجه به فصل بارندگی لایروبی رودخانه ها در سطح شهر خرم آباد باید در دستور کار شرکت آب منطقه ای قرار بگیرد. هادی زینی وند در هفدهمین جلسه رسمی شورای شهر خرم آباد بیان داشت ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۰    
دریافت 28 MB به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرنگار مهر، با توجه به شروع فصل بارش ها لایروبی رودخانه کرگانه شهر خرم آباد از سوی شرکت آب منطقه ای لرستان در حال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئولان در دستگاه های مربوطه پمپ های مورد نیاز برای دفع فاضلاب را تامین کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آب، خاک و امور فنی و مهندسی جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به خشک شدن نیمی از قنات های استان، گفت: کمبود بارش و خشکسالی دلیل خشکیدگی قنات ها در استان است.
اوشیدا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شرایط بوجود آمده در چاه نیمه های سیستان مطالبه گران منطقه را به این وا داشته است تا لایروبی این گودال های طبیعی را برای اولین بار از دولت طلب کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۵    
سرپرست معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین گفت: هیچ حجتی برای هیچ مدیری در راستای رفع موانع انتقال آب در مسیر رودخانه ها و مسیل ها وجود ندارد و در صورت سهل انگاری و بروز خسارت، مدیران ادارات متولی امر را تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۶    
6 میلیارد ریال اعتبار بلاعوض دولتی برای مرمت و لایروبی قنوات شهرستان فریمان اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۹    
خرم آباد - ایرنا - معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: یکهزار و 200میلیارد تومان برای ساماندهی، لایروبی و ساخت دیواره ساحلی رودخانه های این استان نیاز است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری گتوند:در راستای بهسازی فضاهای شهری و ایجاد محیطی سالم و بهداشتی ، نسبت به اجرای عملیات لایروبی و آهک پاشی جوی های فاضلاب شهری گتوند در متراژی به طول 300 هزار متر اقدام شد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر – گروه استان ها: لایروبی رودخانه های شهر خرم آباد همواره به عنوان یکی از مشکلات حوزه محیط زیست و عمران شهری خرم آباد مطرح بوده؛ از سوی دیگر در سال های اخیر به دلیل وقوع بارش های سیل آسا مسئله لایروبی رودخانه ها به عنوان یک دغدغه مهم مطرح شده است. با آغاز فصل سرما، موضوع لایروبی [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران در خصوص آخرین وضعیت لایروبی انهار، مدیریت بحران، طرح ترافیک، بازگشایی مدارس، اورهال اتوبوس و ... توضیحاتی ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۰    
مسیل های لایروبی نشده زیر ذره بین، مشکل همیشگی کلان شهر زاهدان کی برطرف می شود؟!
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین گفت: همه رودخانه هایی که خطر وقوع سیلاب در آنها پیش بینی می شود، باید قبل از فصل زمستان و شروع بارندگی ها لایروبی شوند و با هر گونه کوتاهی و ترک فعل در این حوزه برخورد قانونی می کنیم.
ندای گیلان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم آستارا در مجلس، گفت: لایروبی اسکله مجتمع بندری آستارا در شرایط حساس فعلی ضرورت دارد و با جدیت باید از جانب سازمان بنادر و دریانوردی انجام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری قزوین به دستگاه های متولی هشدار داد، رودخانه هایی که خطر وقوع سیل در آن ها وجود دارد پیش از فصل سرما و بارندگی لایروبی و ایمن سازی شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
با ساماندهی رودخانه مرزی ارس، اجرای عملیات لایروبی و دایک گذاری، 22 هکتار از حریم این رودخانه به خاک کشور بازگردانده شد.
یافته   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بررسی معضلات گِلال و رودخانه های سطح شهر در جلسه شورا: چاپ ایمیل توضیحات بخش: مطالب مهم در حالی هنوز لایروبی رودخانه خرم رود در مرکز استان انجام نشده است و دیوار سازی این رودخانه نیمه کاره رها شده است که فرصت زیادی باقی نمانده و با نزدیک شدن به فصل بارندگی ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان از تنقیه و لایروبی یک هزار و 200 دستگاه پل در سطح محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به منظور تامین آب نخلستان های جنوب آبادان و اروندکنار،عملیات لایروبی ایستگاه پمپاژ طره بخاخ آبادان در حال انجام میباشد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان بوشهر از تداوم عملیات لایروبی درشبکه آب پخش خبردادوافزود: با عنایت به ضرورت حفاظت ازتاسیسات و بهره برداری بهینه از میزان آب موجود درشبکه وهمچنین جلب رضایت باغداران عملیات لایروبی قبل از شروع آبیاری درشبکه آغاز شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس فراکسیون گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی مجلس شورای اسلامی گفت: شاهد شکاف های عمیقی بر بدنه سازه های آبی استان خوزستان هستیم اگر لایروبی رودخانه کارون و سازه های آبی و تاریخی شکل نگیرد بی شک شاهد فاجعه ای بزرگ از جنس زیست محیطی و تاریخی خواهیم بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۴۸    
در شهروند خبرنگار امروز موضوعاتی از شهر های آذرشهر و سراب مطرح و مشکلی از مشکلات روستایی سراب هم پیگیری شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۶    
لوله های پل ترافیکی رودخانه شاوور پاکسازی شد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
انهار منطقه 17 در آستانه بارش های پاییزی و آمادگی برای فصل زمستان، با لایروبی 64 هزار متر طول و رسوب برداری از انهار روبسته، مسیل ها، کانال ها و حوضچه ها آماده سازی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان با اشاره به برخی گمانه زنی ها در خصوص لایروبی سد اکباتان، گفت که لایروبی جدای از آنکه هیچ اثر و نتیجه مثبتی در افزایش گنجایش و ظرفیت سد ندارد، اقتصادی هم نیست.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی مناطق آزاد با وعده پیگیری لایروبی اروند، گفت: از ظرفیت قرارداد 25 ساله ایران و چین برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در مناطق آزاد استفاده خواهیم کرد.