یکشنبه ۲۲ فروردینساعت ۰۲:۵۸Apr 2021 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهارتی»

یکتا پرس   ۲۲ دقیقه پیش    
آشنایی با هنر آشپزی اولین و مهم ترین مهارتی است که برای چنین شغلی نیاز است.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
پارسال بیش از 60 هزارنفر از آموزش مهارتی در مراکزثابت بخش دولتی و آموزشگاه های آزاد فنی وحرفه ای بهره مندشدند.
خبرگزاری فارس   ۸ ساعت پیش    
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان گفت: در سال گذشته 12 هزار و 941 نفر دوره معادل 2 میلیون و 558 هزار و 449 نفر ساعت آموزش مهارتی در بخش دولتی ارائه شده است.
رییس اداره سنجش و صلاحیت حرفه ای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: بر اساس تصمیم های ستاد استانی مدیریت کرونا، تمامی آزمون های سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای تا اطلاع ثانوی لغو شد.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام متقاضیان تدریس دروس مهارتی سطح یک(روش تحقیق)حوزه علمیه خراسان تا 20 اردیبهشت 1400 ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: 9 هزار 513 دوره آموزش مهارتی در طول سال گذشته در آموزشگاه های آزاد بخش خصوصی استان برگزار شده است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
برترین ها - آرمان رمضانی: حتما شما هم با شنیدن اسم زندان، تصاویری از اتاقک هایی با میله های فلزی به ذهنتان می آید. اما جالب است بدانید، زندان هایی در دنیا وجود دارد که کاملا متفاوت با آن تصاویری ست که ما از زندان در ذهن داریم ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یکی از شبکه های اجتماعی، تدوین 2 هزار استاندارد جدید مهارتی و ایجاد یک هزار و 400 مرکز جدید آموزش را مهمترین اقدام سازمان آموزش فنی وحرفه ای در سال گذشته برشمرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش وپرورش خراسان رضوی در نشست تخصصی مشترک اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با مدیران آموزش وپرورش خراسان رضوی، گفت: در راستای پوشش حداکثری آموزش های مجازی، حدود 10 هزار تبلت خریداری و در اختیار دانش آموزان کم برخوردار استان قرارگرفته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان نگران روزی هستم که بیماری به سراغم بیاید، دستانم لرزش پیدا کنند، افکارم مغشوش شود ... و مهارتی که در حرفه مامایی طی 48 سال بدست آوردم را به خطر بیندازد ...
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری تدوین2 هزار استاندارد جدید مهارتی در سازمان فنی و حرفه ای در سال گذشته برای مشاغل و ارزیابی آنها نسبت به 4500 استاندارد در کل ایام گذشته و نیز توجه به آموزش مهارت همپای تحولات دنیای کار و ایجاد 1400 مرکزجدید آموزش جوار کارگاهی را از جمله اقدامات مهم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۶:۱۵    
پرورش قارچ دکمه ای مهارتی زودبازده و پرتقاضاست که این روز ها اشتغالزایی بسیار خوبی در کشورمان دارد.
20 پیمنت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۵۳    
آزمون پذیرش دانشکده حقوق LSAT یکی از آزمون های تخصصی است که مبتنی بر مهارتی است که در جهت ارزیابی مهارت های خواندن انتقادی و تفکر تحلیلی برای موفقیت در دانشکده حقوق، طراحی شده است ...
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: با مشارکت یکی از بانک های استان 50 دستگاه تبلت برای کمک به تحصیل مجازی دانش آموزان زیر حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی اهدا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد در ادامه سفر به استان سیستان و بلوچستان از بخش های مختلف صنعتی و اقتصادی منطقه ویژه مکران بازدید کرد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۴۵    
به همت مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی استان یزد و در راستای اجرای برنامه تربیت نیروی کار ماهر گلخانه؛ دوره آموزشی مهارتی مدیریت تولید فلفل گلخانه ای برگزار شد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز از ارائه آموزش های مهارتی به 22 هزار و 872 نفر در این استان در سال گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی گفت: طی سال گذشته حدود 13 هزار نفر از جوانان استان آموزش های مهارتی مورد نیاز را در آموزشگاه های آزاد استان پشت سر گذاشتند که با توجه به وضعیت کرونایی، رقم قابل توجهی است.
فرهیختگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۵۵    
دانشگاه آزاد اسلامی مدتی است راه اندازی دانشکده های مهارت و کارآفرینی را در دستور کار خود قرار داده است؛ چراکه به اعتقاد مسئولان این دانشگاه اعتبارزایی مدارک دانشگاهی با آموزش های مهارتی محقق می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۳    
دبیر شورای نظارت و هماهنگی سمای استان کرمان گفت: تعداد 8 مدرسه عالی مهارتی در شورای نظارت و هماهنگی سمای این استان به تصویب رسیده و برای اخذ مجوز نهایی به سازمان سما ارسال شده است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۷    
با حضور مدیرکل آموزش وپرورش استان ایلام ، جلسه هم اندیشی در جهت تقویت مراکز یادگیری محلی مجری طرح پیوند سواد زندگی در سالن شهید غیاثی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۴۶    
انجمن علمی دانشجویی مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی دانشگاه رازی کارگاه آموزشی و مهارتی کاشت، داشت و برداشت زعفران را برگزار می کند.
ملانظری تصریح کرد: این دانشگاه بیشترین آمار تعداد دانشجویان شهرستانی را در بین دانشگاه های تهران دارد. زیرا یکی از اولویت های اصلی دانشگاه الزهرا ایجاد فرصت های اشتغال برای دانشجویان است تا بتوانند از تخصص و مهارتی که در طول تحصیل یاد گرفته اند در صنعت و رونق تولید و اقتصاد استفاده کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: توسعه آموزش های مهارتی، تأثیر بسزایی در حل مشکل بیکاری کشور دارد؛. برای این منظور باید نیمی از دانش آموزان دوره متوسطه، جذب هنرستان ها شوند ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
دلایل زیادی می توانند باعث شوند که افراد به فکر خودکفا شدن در حوزه تعمیرات بیفتند؛ از تعمیر خودرو گرفته تا لوازم خانگی یا حتی گوشی موبایل. دلیلش می تواند هزینه بالای کارمزد تعمیرکار باشد یا تجربه بدی که از تعمیر یک دستگاه الکترونیک به دست آمده است، یا حتی تلاش برای آغاز کسب وکاری جدید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
یزد -ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: بیشتر نیروهای حوزه اقتصادی از افراد تحصیل کرده رشته های مرتبط نیستند و این موضوع باید به نوعی رفع شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: توسعه آموزش های مهارتی رایگان به صورت جدی در دستور کار قرار دارد که در همین راستا سال گذشته 18 هزار و 542 نفر در بخش دولتی مهارت های فنی و حرفه ای را در این استان فرا گرفتند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۳۶    
نام نادر ابراهیمی با تعدد و تنوع شغل و مهارت پیوندی سترگ دارد. این موضوع بخش مهمی از شخصیت او را شکل داده است اما ماناترین ویژگی مهارتی او که کماکان نتایج و محصولش در دسترس ماست تعلق خاطر و مهارت او نسبت به کلمه و نوشتن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۰    
برای کسب موفقیت و مهارت در فوتبال باید تمرینات سخت و طاقت فرسایی را انجام داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
نخستین پایگاه آموزش مهارتی و حرفه ای اورژانس استان چهارمحال و بختیاری عصر دوشنبه 16 فروردین 1400 در شهرکرد افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/قم مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قم از ارائه 16 هزار و 430 نفر دوره آموزشهای مهارتی در دو بخش دولتی و خصوصی در سال99 در استان قم خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۴۹    
رئیس اداره هدایت شغلی کمیته امداد مازندران گفت: 7862 مددجوی تحت حمایت در استان طی سال گذشته از آموزش های مقدماتی، مهارتی و پایدارسازی بهره مند شدند که این آموزش ها در سال قبل نسبت به سال 98 حدود 32 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در اولین جلسه شورای مسئولین این اداره کل با اشاره به برنامه های اعلامی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در گردهمایی مدیران کل ستادی و سازمانی که در تاریخ دهم و یازدهم فروردین ماه سالجاری در استان کرمان برگزار شد گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: آمادگی داریم نیازهای آموزش های مهارتی بنگاه های اقتصادی را در تمام سطوح در قالب آموزش های کوتاه مدت، تک درس، تک پودمان و دوره ای مقطع دار تأمین کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل فنی و حرفه ای لرستان گفت: 2میلیون و 877هزار نفر ساعت آموزش های فنی و حرفه ای و مهارتی سال گذشته در این استان ارایه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۰۱    
4 هزار 124 نفر از مددجویان زیرپوشش کمیته امداد با معرفی به مراکز فنی و حرفه ای خراسان جنوبی، در سال گذشته از آموزش های مهارتی بهره مند شدند.
الف   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نجاری مهارتی است که نیازمند داشتن ابزارآلات مناسب است. ویدئوی زیر نحوه خم کردن یک قطعه چوب را نشان می دهد که با برش های دقیق و حرفه ای نجار انجام شده است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از عملکرد آموزشی و مهارتی شبکه آموزش سیما و مدیر این شبکه در دوران شیوع ویروس کرونا، قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی از ارائه آموزش های مهارتی برای حدود 50 هزار نفر در سال 99 در استان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۷    
ناهیدی فرد گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد با ارائه آموزش های مختلف مهارتی در جهت توانمندی نسل جوان و علاقمند نمودن آنها به حوزه اشتغال فعالیت کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۱    
رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان آموزش و پرورش خراسان رضوی از راه اندازی رشته فتوگرافیک در هنرستان مهارتی استعدادهای درخشان دخترانه سعدی مشهد خبر داد. ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنامه، ایمان والی زاده بسکتبالیست رده سنی زیر 15 سال آذربایجان شرقی که در مسابقات گزینشی چالش مهارتی ایران حضور یافته بود و در پایان با ارائه عملکردی درخشان در بین نفرات راه یافته به دور بعدی قرار گرفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۶:۱۷    
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: سال گذشته دوره های مهارتی پودمانی را توسعه داده ایم و امسال هم در کنار بنگاه های اقتصادی برای توسعه آموزش های مهارتی کوتاه مدت و میان مدت در کنار آموزش های مقطع دار خواهیم بود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۸:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون اول رییس جمهور تاکید کرد هرچه تعداد تربیت شدگان آموزش های مهارتی در هنرستان ها افزایش یابد، زمینه تولید و فعالیت بیشتر در این حوزه بیشتر خواهد شد لذا توسعه هنرستان ها در سراسر کشور نقش مهمی در رونق تولید خواهد داشت. ...
مدیر اینفو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۲    
آگاهی نسبت به زبان بدن مهارتی است که نه تنها به شما در زندگی فردی و اجتماعی کمک می کند بلکه تاثیر چشمگیری در کسب و کار شما دارد. منظور از زبان بدن دقیقاً چیست؟ زبان بدن شامل انبوهی از نشانه های غیرکلامی مانند حرکات بدن، حالات صورت، لحن صدا و حرکات در برقراری ارتباط است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از عملکرد آموزشی و مهارتی شبکه آموزش سیما و مدیر این شبکه در دوران شیوع ویروس کرونا قدردانی کرد.
پایگاه اطلاع رسانی سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۹    
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از عملکرد آموزشی و مهارتی شبکه آموزش سیما و مدیر این شبکه در دوران شیوع ویروس کرونا ، قدردانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۱    
52 هزار مازندرانی پارسال در مراکز آموزش فنی و حرفه ای آموزش های مهارتی را فرا گرفتند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بوشهر - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: در سال گذشته 62 درصد آموزش های مهارتی استان بوشهر در مراکز دولتی ارائه شد.