شنبه ۲۰ خردادساعت ۲۱:۴۹Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهارتی»

آنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان همدان در نشستی با تأکید بر گره گشایی مشکلات ملکی واحد اسدآباد، اهداف خلّاقانه برای ورود به دانشکده های مهارتی را تشریح کردند.
رییس جهاددانشگاهی کرمان گفت: آمادگی داریم در قالب مدرسه ملی مهارت، آموزش های مهارتی و عملی به دانش آموزان هنرستان ها را ارائه دهیم.
پانا   ۹ ساعت پیش    
کلات(پانا) - مدیر دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان کلات تاکید کرد کیفیت بخشی در مدارس شبانه روزی و ایجاد کارگاه های مهارت آموزی با شعار هر دانش آموز خوابگاهی، یک مهارت ، باید اتفاق بیفتد، چرا که هر فردی در مدارس شبانه روزی باید در پایان سال تحصیلی مهارتی را بیاموزد. ...
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل مؤسسه تسنیم قرآن و عترت گیلان گفت: دوره آموزشی مهارتی راهی نو ویژه مدیران و مربیان قرآن، فعالان فرهنگی تربیتی مساجد و طرح چهره به چهره گیلان با هدف آسیب شناسی و نظام مسائل دهه هشتادی ها برگزار می شود.
ایتنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایتنا - این ابزار در حال اضافه شدن به نسخه بتای جدید Adobe Express است که یک ابزار رایگان و یکپارچه شده است که عناصر چندین برنامه از جمله فوتوشاپ، ایلوستریتور، Premier Pro و آکروبات را در خود جای داده است. اکسپرس به گونه ای طراحی شده است که برای کاربران در تمام سطوح مهارتی قابل دسترسی باشد
نشست هم اندیشی و هماهنگی بکارگیری و اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری با حضور مدیران کل تعاون، کار ور فاه اجتماعی، تامین اجتماعی و آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی روز شنبه 20 خردادماه در محل دفتر مدیریت این اداره کل برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل فنی و حرفه ای استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سال گذشته چهار میلیون و 500 هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در این استان تحقق یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی از استقرار نظام آموزش مهارتی در دانشگاه ها گفت و چالش هایی که مانع جذب فارغ التحصیلان کاربلد می شود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۸:۰۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد با بیان اینکه 116 مدرسه عالی مهارتی توسط این دانشگاه راه اندازی شده، عنوان کرد: اکنون نیاز است تا شبکه مدارس عالی مهارتی به عنوان زیست بوم مهارت و کارآفرینی کشور معرفی شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو سابق هیئت مدیره تأمین اجتماعی گفت: فردی که آموزش مهارتی می بیند بعد از سه سال به آن مهارت مسلط می شود اما کسی که طبق ماده 15 لایحه برنامه توسعه هفتم قرار است به مدتِ سه سال در کارگاهی با حقوق نیمه کار کند ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۲۳:۴۶    
در سومین روز از برگزاری آزمون های جامع مهارتی و ادواری در بخش فرهنگ و هنر، یک هزار و 355 هنرجو در دو حوزه و 10 رشته مهارتی شرکت کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت: راهبری تابع مشاغل ما است؛ راهبری ما در استان سیستان بلوچستان به دلیل داشتن صنایع دستی قوی است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۰۱    
مسئول واحد آموزش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: دومین آزمون جامع و چهلمین دوره آزمون ادواری رشته های مهارتی کاردانش برگزار شد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: داشتن سند جامع ائتلاف مهارتی برای شتاب در توسعه این استان شمالی به عنوان پیش نیاز بسیار ضروری بوده و دستگاه های مرتبط همکاری لازم را با اداره کل فنی و حرفه ای در این زمینه داشته باشند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جلسه شورای مهارت استان گلستان در سال 1402، با حضور دهنوی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، کرایلو مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان گلستان در سالن شهید باهنر استانداری گلستان برگزار شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۴۳    
دومین آزمون جامعه سال تحصیلی 1402-1401 و چهلمین آزمون ادواری مهارتی بخش فرهنگ و هنر با شرکت 1386 هنرجو در استان گیلان برگزار می شود .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۳۹    
معاون آموزش، پژوهش وبرنامه ریزی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان بر مهارت آموزی و توانمندسازی مهارتی زندانیان و معتادان متجاهر جهت اشتغال پایدار تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس جهاد دانشگاهی استان کرمان گفت: آمادگی داریم در قالب مدرسه ملی مهارت، آموزش های مهارتی و عملی به دانش آموزان هنرستان ها را ارائه دهیم.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۶    
آذر رشیدی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان رضوی در مراسم اختتامیه سیزدهمین جشنواره استانی جابربن حیان و فرصت های متنوع یادگیری گفت: نقش معلمان و حمایت مدیران و معاونین آموزشی مدارس را در پرورش و بسته ایده های ناب دانش آموزی در پروژه های علمی، مهارتی و هنری بسیار موثر است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرصندوق کارآفرینی امید لرستان گفت: تضمین اشتغال دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی و وصل کردن آموزش های مهارتی به بازار، کمک به اقتصاد جامعه است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۱:۱۵    
مدیرکل آموزش وپرورش استان هرمزگان دردیدار با مدیرکل محیط زیست گفت: توسعه آموزش های مهارتی برای دانش آموزان جهت حفظ محیط زیست یکی از اهداف مهم سند تحول بنیادین آموزش وپرورش است.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نویسنده : زهرا چهارمحالی در کارگاه های روستایی استان روزانه حدود چهار هزار و 350 نفر آموزش می بینند و امسال هم با وجود اینکه دو ماه از شروع سال گذشته، کارگاه ها و صنایع سیار و فعال هستند. ...
با مردم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۲۲    
تمامی کسب و کارها و مشاغل از تولیدی ها و کارخانجات بزرگ گرفته تا کارگاه های کوچک برای انجام کارهای خود و درآمدزایی به کارگر نیاز دارند. این شرکت ها طیف وسیعی از تخصص و مهارت ها را شامل می شوند. ولی برخی از کارها بدون نیاز به هیچ گونه تخصص و مهارتی می باشد. [...]
ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۰۲    
دوره آموزشی مهارتی اطفاء حریق در عرصه های مرتعی و جنگلی در آبادان برگزار شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۳۱    
اسلامشهر(پانا)-معاون آموزش و پرورش اسلامشهر از اجرای طرح همگام سازی آموزش با تولید در آموزش و پرورش اسلامشهر، به منظور تحقق شعار سال1402 در حوزه آموزش و ارتباط صحیح میان تولید وآموزش، خبر داد. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران، ضمن تاکید بر فراهم کردن بازار کار و مهارت برای دانش آموزان با نیازهای ویژه، مهم ترین رویکرد آموزش و پرورش استثنایی را رویکرد مهارتی دانست. ...
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
موسس اولین مدرسه خلاق شهرستان پردیس گفت: راه اندازی کمپ دانش آموزی فناورانه در شهرستان پردیس جزو اهداف قابل اجرا و پیش بینی شده است که با مساعدت دانشگاه آزاد واحد علوم و فناوری پردیس ایجاد خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی فراجا، بر لزوم تمرکز بر آموزش های مهارتی برای ماموریت های بومی، توجه ویژه به آموزش خانواده های کارکنان فراجا و سایر نیروهای مسلح تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تور های مهارتی دراستان راه اندازی شده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه نوع تربیت در دانشگاه ها مهارت محور نیست، تاکید کرد: طی 4 سال اخیر معاونت آموزش های مهارتی را با دانشکده های مهارتی و کارآفرینی به منظور ارتقای مهارت دانشجو ایجاد کرده ایم و شعار دانشگاه آزاد اسلامی یک دانشجو یک مهارت است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۰۶    
محقی با تاکید بر اینکه مساجد علاوه بر اینکه باید پایگاه آموزش قرآن باشند، باید به مرکزی برای آموزش های مهارتی تبدیل شوند، گفت: آمادگی برگزاری دوره های فراغتی با حضور مربیان فنی و حرفه ای را در سطح کانون های فرهنگی هنری داریم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مقدس از برگزاری دوره آموزش های مهارتی و تحصصی با بیش از 300 سرفصل خبرداد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان گفت: آموزش های عمومی و مهارت آموزی برای مددجویان و نیازمندان در سال جاری، باهدف ارتقای کیفیت طرح های اشتغال و خودکفایی توسعه می یابد.
نشست تخصصی آموزش هدفمند، مهارتی و نیاز محور با موضوع، تقویت پیوستگی بین نظام آموزش عمومی فنی وحرفه ای و آموزش عالی با تأکید بر آموزش عالی، در مدرسه تاریخی دارالفنون برگزار شد.
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۰:۳۰    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از برگزاری چهار رویداد مهارت محور طی سال 1402 در استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۵۵    
نشست همگرایی و هم افزایی فرانهادی در حوزه آموزش مهارتی مبتنی بر الزامات و تکالیف قانونی مصرح در اسناد بالادستی با حضور کارگزاران و صاحبنظران این حوزه، در دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۵    
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور گفت: دستگاه های اجرایی کشور برای ترویج آموزش های مهارتی و ایجاد اشتغال پایدارمشارکت کنند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مهران جلائی مدیر کل صداوسیمای استان در دیدار با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای هرمزگان به نقش بی بدیل آموزش های مهارتی در تربیت نسل جوان برای پیشرفت جامعه و ایجاد صنعت اشاره و از آمادگی مجموعه صداوسیمای استان برای تهیه و تولید برنامه های آموزشی مشترک خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر علوم تحقیقات و فناوری طی حکمی رئیس موسسه پژوهش و برنامه ریزی را به سمت دبیر کنگره ملی آموزش هدفمند، مهارتی و نیاز محور منصوب کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۲:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
برای توانمندسازی امام جماعت موجود در مساجد هم مجتمع آموزش کاربردی و مهارتی حوزه علمیه آماده پذیرش و ارائه خدمات به آنان است. در حال حاضر بیش از 200 دوره آموزشی در این مجتمع تعریف شده و دوره های متعددی نیز به صورت مجازی تهیه شده است که افراد می توانند این دوره ها را بگذارنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۱۹    
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران گفت: در حوزه اشتغال مناطق مشکل اعتباری نداریم، بلکه با چالشی به عنوان فقر مهارتی مواجه هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
یک روانشناس گفت: تجربه گری یک فرآیند مهارتی مثل فوتبال، موسیقی، بازیگری و ... که کارکرد تبلیغاتی یا فراتر از توان کودک دارد، منجر به این می شود که روان کودک یک جانبه رشد کند.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت: توسعه آموزش های مهارتی در کنار کتابخوانی در استان با جدیت دنبال شود.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۴۶    
مدیرکل فنی و حرفه ای استان زنجان با بیان اینکه یکی از مهمترین رویدادهای مهارتی ترویج مهارت کارآموزی است گفت: ثبت نام بیست و یکمین دوره مسابقات ملی مهارت آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان از ارائه آموزش های مهارتی در 103 روستای محروم این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۰۶    
گرگان- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان بر لزوم تقویت ارائه آموزش های مهارتی در حوزه گردشگری کشاورزی تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قزوین گفت: مرتضی حضرتی ها نخبه مهارتی قزوین با درخشش در مسابقات ملی مهارت به اردوی تیم ملی برای حضور در رقابت های جهانی راه یافت.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۴۷    
وکیلی گفت: آموزش های مهارتی در سطح زندان های استان کردستان با برنامه ریزی های لازم افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
با همت واحد پژوهش و فناوری و انجمن علمی گروه کامپیوتر آموزشکده فنی و حرفه ای دختران قدسیه ساری، مسابقه مهارتی ساخت ربات های مسیریاب و تعقیب آتش با حضور 13 تیم دانشجویی در مقاطع کاردانی و کارشناسی رشته های کامپیوتر ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۴۲    
مدیرخانه قرآن و عترت، نازنین خدیجه(س) ساری از آغاز ثبت نام پیش دبستانی در این خانه قرآن خبردادو گفت: این خانه قرآن، دوره های آموزشی حفظ قرآن، آداب و تربیت اسلامی، خلاقیت، آموزشی و مهارتی و ... را در فصل جدید برگزار می کند.