جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۴:۴۹May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مواصلاتی»

پایگاه خبری قلم   ۲۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات و راهدارخانه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از وارد شدن خسارت 500 میلیارد تومانی سیل به محورهای مواصلاتی کشور خبر داد و گفت ...
پدال نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پدال نیوز- بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، در حال حاضر تردد در محورهای شمالی روان است و به جز بارش های پراکنده در برخی محورهای استان های آذربایجان غربی و شرقی، سایر محورهای مواصلاتی کشور جوی آرام دارند.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات و راهدارخانه های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از وارد شدن خسارت 500 میلیارد تومانی سیل به محورهای مواصلاتی کشور خبر داد و گفت ...
بانکداری ایرانی ، بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، در حال حاضر تردد در محورهای شمالی روان است و به جز بارش های پراکنده در برخی محورهای استان های آذربایجان غربی و شرقی، سایر محورهای مواصلاتی کشور جوی آرام دارند. ...
رکنا   ۴ ساعت پیش    
رکنا : بازدید از راههای مواصلاتی روستایی هشترود توسط معاون ساخت ونگهداری راههای فرعی سازمان راهداری ظهر روز چهارشنبه انجام گرفت.
عصر خودرو   ۴ ساعت پیش    
عصر خودرو- بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، در حال حاضر تردد در محورهای شمالی روان است و به جز بارش های پراکنده در برخی محورهای استان های آذربایجان غربی و شرقی، سایر محورهای مواصلاتی کشور جوی آرام دارند.
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی و جوی در محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.
برترین ها / ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
ایرنا: بر اساس اعلام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، در حال حاضر تردد در محورهای شمالی روان است و به جز بارش های پراکنده در برخی محورهای استان های آذربایجان غربی و شرقی، سایر محورهای مواصلاتی کشور جوی آرام دارند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
جاده دشتک به فارسان یکی از این محور های پررفت وآمد استان چهارمحال و بختیاری و سومین جاده مواصلاتی این استان به خوزستان است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پنجشنبه ایرنا به نقل از سپاه عاشورا، بار این کامیون، درخت جنگلی قطع شده از جنگل های آستمال شهرستان ورزقان بود که قاچاقچیان قصد داشتند آن را از طریق محورهای مواصلاتی به یکی از شهرهای شمال کشور برای تهیه چوب و کاغذ منتقل کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران از آماده باش 100 درصدی عوامل راهداری در محورهای مواصلاتی استان تهران خبر داد.
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - مرکزی- فرمانده انتظامی استان از کشف 30 هزار لیتر نفت و گاز در عملیات توقیف یک دستگاه کامیون کشنده در یکی ازمحورهای مواصلاتی شهرستان اراک خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکر شده، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است. ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف 30 هزار لیتر نفت و گاز قاچاق در عملیات توقیف یک دستگاه کامیون کشنده در یکی ازمحورهای مواصلاتی شهرستان اراک خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان از توقیف 3 دستگاه خودروی شوتی در عملیات پلیس در محور مواصلاتی اراک- قم خبر داد و گفت: در این عملیات یک میلیارد و170 میلیون ریال کالای قاچاق کشف شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۴۱    
تهران (پانا) - مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش باران در محورهای مواصلاتی 7 استان کشور خبر داد. مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: تردد روان در محورهای چالوس، هراز ، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) گزارش شده است. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از وزارت راه و شهرسازی، فرهاد مهر یاری مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات این سازمان درباره آخرین وضعیت جاده ها پس از سیل روزهای اخیر گفت: بر اثر بارش های رگباری شدید و تگرگ در روزهای گذشته در محورهای مواصلاتی برخی استان های کشور از جمله تهران، سیستان و بلوچستان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال بارش های هفته اخیر و بروز سیلاب، خسارات متعددی به جاده ها، خودروهای عبوری و دام های روستایی وارد شد و حتی جان انسان را گرفت اما با تلاش عوامل راهداری تمام محورهای مواصلاتی در استان باز و تردد در آن جریان دارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مهدی بندر آبادی در گفتگو با مهر ، با بیان اینکه محور مواصلاتی دامغان- جندق به دلیل بارش بسیار شدید و سیلاب همچنان مسدود است، ابراز کرد: عوامل راهداری در تلاش هستند که مسیر را بازگشایی کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از انسداد 4 محور مواصلاتی در کشور خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
سرهنگ احمد شیرانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک در خصوص آخرین وضعیت اجرای محدودیت های کرونایی در جاده ها و محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: محدودیت های طرح کرونا همچنان در جاده ها ادامه دارد و خروج خودرو با پلاک بومی از شهرهای قرمز و نارنجی و ورود پلاک غیر بومی به این دسته از شهرها ممنوع است ...
ربیع   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۲    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سرهنگ بهادر اسماعیلی اظهارداشت: در تداوم طرح های عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا، ماموران یگان تکاوری این فرماندهی یک دستگاه خودرو پراید وانت حامل بار قاچاق را در جاده قدیم قم-تهران شناسایی و متوقف کردند. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۰    
مهدی بند آبادی در گفتگو با مهر ، با اشاره به جاری شدن سیلاب در روستاهای شهرستان دامغان طی دو روز اخیر، تاکید کرد: حجم وسیع آب در برخی موارد سبب آب گرفتگی ابنیه و راه ها و زیرساخت های برون شهری و روستایی شد و برای مقاطعی حتی محورهای مواصلاتی را نیز مسدود کرد که با تلاش راهداری و کاهش میزان بارش ها ...
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس آخرین برآوردها، بارندگی های سیل آسای چند روز اخیر خسارت 400 میلیارد ریالی به بدنه جاده ها و ابنیه فنی راه های نیمه شمالی استان وارد کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان اصفهان از مسدود بودن سه محور مواصلاتی استان اصفهان به دلیل بارش باران و آبگرفتگی تا اطلاع ثانونی خبر داد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی ضمن اعلام خسارت 500 میلیارد ریالی سیل به راه های استان از باز بودن تمامی محورهای مواصلاتی اصلی و شریانی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: با توجه به جاری شدن سیلاب در این استان 40 خودرو که در محورهای مواصلاتی وارد آب شده بودند، توسط امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر رهاسازی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: سه محور مواصلاتی استان اصفهان به دلیل بارش باران تا اطلاع ثانونی مسدود شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۹:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان ایلام از اجرای طرح برخورد با دلالان و افرادسودجو کاه و کلش در استان خبر داد و گفت: از ابتدای اجرای این طرح، 57 دستگاه خودرو سبک و سنگین حامل کاه و کلش در محورهای مواصلاتی استان متوقف شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - براساس اعلام مرکز مدیرت راه کشور، براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محور های مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکر شده، مابقی محور های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش باران در محورهای مواصلاتی 7 استان کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
آرادان- معاون فرماندار آرادان با اشاره به بارش بسیار شدید باران و وقوع سیلاب در محورهای مواصلاتی شهرستان، گفت: هم اکنون محورهای سیل گرفته بازگشایی شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۱۶    
به علت وقوع سیل در شهرستان جغتای محور مواصلاتی جغتای به کارخانه سیمان امروز مسدود و رفت و آمد به چندین روستای اطراف آن قطع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۱۵    
مهاباد- ایرنا- اهدای 10 کپسول اکسیژن به بیمارستان امام خمینی (ره) سردشت، توزیع 200 بسته معیشت توسط پتروشیمی مهاباد و سرقت گاردهای ریل محورهای مواصلاتی مهاباد از جمله مهم ترین اخبار کوتاه جنوب آذربایجان غربی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
برای ارتقای ایمنی محور های مواصلاتی و کاهش تصادفات جاده ای 15 نقطه حادثه خیز در جاده های استان اردبیل حذف شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۱۹    
در پی بارش شدید باران در سیستان وبلوچستان و طغیان رودخانه های محلی، 2 محور مواصلاتی در جنوب استان مسدود و راه ارتباطی 40 روستا قطع شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان قم از توقیف یک دستگاه خودرو پراید وانت حامل 28 طاقه پارچه قاچاق در محور مواصلاتی این استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: محورهای مواصلاتی استان به لحاظ شرایط ویژه جغرافیایی و هم مرز بودن با کشور عراق و وجود پنج پایانه مرزی باید به صورت دائم ترمیم و نگهداری شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان کارشناس مرکز مدیریت راه های استان اصفهان اعلام کرد: سازمان هواشناسی برای امروز عصر و فردا احتمال وقوع بارش های سیلابی در شهرستان های اردستان، نایین و خورو بیابانک را پیش بینی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۲    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: پروژه پل عنبرلو در سه راهی عنبرلو و در مسیر راه فرعی پارس آباد به شهر مغانسر واقع شده و در حال حاضر پیشرفت 60 درصدی دارد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان ایلام از توقیف 30 دستگاه خودرو حامل کاه قاچاق در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از توقیف 28 دستگاه خودروی شوتی طی 5 روز گذشته در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۲    
کارشناس هواشناسی استان اصفهان از تشدید فعالیت سامانه بارشی در اصفهان خبر داد و نسبت به تردد درحاشیه رودخانه ها و محورهای مواصلاتی در شرق اصفهان به علت وزش باد شدید و رگبار هشدار داد.
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان از مسدود شدن محورهای ایرانشهر _خیرآباد و ایرانشهر- مهرستان براثر طغیان رودخانه های محلی در جنوب این استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۵    
بیرجند- مدیرکل مدیریت بحران خراسان جنوبی از امدادسانی به 53 نفر از افراد گرفتار در سیلاب و محورهای مواصلاتی در استان خبر داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
سرهنگ شیرانی بیان کرد: ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار - تهران محدوده های رضی آباد و شهرقدس برقرار است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان - جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم استان هرمزگان به ریاست علی صالحی رئیس کل دادگستری استان و با حضور دیگر اعضای این شورا برگزار شد. معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری هرمزگان در جریان برگزاری این نشست طی سخنانی به تشریح مهمترین اقدامات و برنامه های این معاونت پرداخت. ...
رییس پلیس راه شرق استان تهران از لغزندگی محورهای مواصلاتی شرق استان تهران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
بر اثر بارندگی و لغزندگی جاده ها سه حادثه رانندگی در محور های مواصلاتی استان سمنان رخ داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
بارش رگبار باعث جاری شدن سیلاب در میامی و محورهای مواصلاتی این شهرستان شد.