پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۲:۴۹Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اغتشاش»

اقتصاد نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در خبرها خواندم که خانم بدرالسادات خامنه ای خواهر تنی رهبر انقلاب از ایشان اعلام برائت کرده است و به صف اغتشاش گران پیوسته است.
خبر فوری   ۱ ساعت پیش    
گرچه اغتشاش به هیچ وجه پذیرفتنی نیست، اما آیا تمام اعتراضات مردم در اغتشاش خلاصه می شود؟
واقعا بگویند چه کاری اعتراض است و چه کاری اغتشاش تا معترضان بفهمند اغتشاشگر نیستند و معترض هستند
فرارو   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا در گزارشی نوشت: علیرغم فراخوان سه روزه جریان ضدانقلاب برای اغتشاش و اعتصاب در روزهای 14، 15 و 16 آذر که با بی اعتنایی مردم مواجه شد، بررسی فعالیت های جریان ضدانقلاب در فضای مجازی حاکی از اقدامات مضحک آنها برای دستاوردسازی از فراخوان 3 روزه است. ...
در سخنانی که بیانگر ماهیت ضد دموکراتیک آمریکاست، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بار دیگر به بهانه حمایت از اغتشاشات در ایران تأکید کرد که قطعنامه حذف ایران از کمیسیون مقام زن سازمان ملل 23 آذر به رأی گذاشته می شود و واشنگتن برای تحقق آن تلاش می کند. ...
مثلث آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اظهارات حجت الاسلام حسین طائب، رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه زنجان درباره حوادث اخیر در کشور را مشاهده کنید.
سردار علی ملک شاهکویی : یکی از پیچیدگی های اغتشاش در ایران سپر قرار دادن دانش آموزان و دانشجویان زیر 30 سال بود که چند سال قبل در سوریه هم همین روش اجرا شد.
جهت پرس   ۶ ساعت پیش    
رفتارهای اخیر سلبریتی ها در همراهی با آشوب و اغتشاش سبب گسترش نارضایتی مردمی از آنها شده است. اقشار کم درآمد جامعه می پرسند که چرا باید یک عده از انواع رانت و امکانات برخوردار باشند ولی در پیچ های تاریخی علیه وحدت ملی وارد عمل شوند ...
راه دانا   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: عده ای اقتصاد، فرهنگ و معیشت هنرمندان را به بازی های سیاسی گره می زنند؛ بسیاری از برنامه های مردمی و کنسرت ها را به دلیل اغتشاش تعطیل کردند.
جام جم   ۷ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، آشوب های اخیر و اغتشاشات در کشور را شاید بتوان یکی از فتنه های بزرگ طراحی شده در دستگاه های اطلاعاتی متخاصم برشمرد که منجر به آن شد تا سرویس های اطلاعاتی دشمنان هر آنچه طی سال های اخیر برای توسعه شبکه خود برای ایجاد ناامنی در کشور سرمایه گذاری کرده بودند را به میدان ...
عصر خبر   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از گسل های جامعه ما حجاب است. دشمن این گسل را انتخاب کرد. یکی دیگر از گسل ها احزاب بود اکثر سران فتنه 88 نیز به نفع این اغتشاش هم موضع گیری کردند. گسل های قومی و مذهبی از دیگر موارد مورد استفاده این جنگ ترکیبی بود.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- استاندار بوشهر گفت: دانشجویان استان بوشهر در دو ماه اخیر، علیرغم تلاش رسانه ای بیگانگان، اجازه ندادند که محیط دانشگاه به اغتشاش کشیده شود و با بصیرت، دشمن را ناکام کردند.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: عده ای اقتصاد، فرهنگ و معیشت هنرمندان را به بازی های سیاسی گره می زنند؛ بسیاری از برنامه های مردمی و کنسرت ها را به دلیل اغتشاش تعطیل کردند.
رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه بیان اینکه آمریکایی ها می خواهند موضوعات موشکی، منطقه ای پهپادی و حقوق بشری را به مذاکرات اضافه کنند، خاطرنشان کرد: آمریکایی ها حل مسئله ایران را به بعد از انتخابات انداختند.
جهت پرس   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام حسین طائب، رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه زنجان گفت: آمریکای شکست خورده به زودی منطقه را ترک می کند.
با تلاش و اشراف اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان کهگیلویه وبویراحمد لیدر و یکی ازمحرکین اصلی اغتشاشات اخیر استان دستگیر شد.
چند ثانیه   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس جمهور در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه تهران: اعتراض غیر از اغتشاش است. به دنبال اعتراض، اصلاح امور و ساختن است اما اغتشاش، تخریب و یأس آفرینی است ارتباط با دانشگاه و دانشجویان را مفید می دانم و معتقدم همیشه باید ارتباط بین مسئولان و دانشجویان وجود داشته باشد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شبکه های فارسی زبان معاند در حالی به مناسبت روز دانشجو اقدام به فراخوان تجمع و اعتصاب می دهند که هیچ گاه پرونده واقعه 16 آذر 32 را بررسی نکرده اند.
آذرمغان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر؛ گروه سیاست- زینب رجایی: اعتراضات در شهرهای مختلف ایران، بعد از درگذشت مهسا امینی پایان شهریور ماه شروع شد؛ زمانی که سال تحصیلی در دانشگاه های کشور هنوز آغاز نشده بود ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۴۶   + ۴۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: یکی از گسل های جامعه ما حجاب است. دشمن این گسل را انتخاب کرد. یکی دیگر از گسل ها احزاب بود اکثر سران فتنه 88 نیز به نفع این اغتشاش هم موضع گیری کردند. گسل های قومی و مذهبی از دیگر موارد مورد استفاده این جنگ ترکیبی بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
ما بارها گفته ایم که برنامه ریزان و حامیان فتنه و اغتشاش و آشوب در کشورهای خودشان به آن مبتلا خواهند شد و این تقدیر الهی است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: در 75 روز اخیر گلستان جزو امن ترین استان های کشور بود و این امنیت را مدیون بصیرت و آگاهی مردمی هستیم که با دشمنان همراهی نکردند و نقشه ایادی استکبار را خنثی کردند.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۲۵   + ۲۱ سایت دیگر  
بویرنیوز – سیدابراهیم رئیسی گفت: برخی توصیه کردند امروز دانشگاه نیایم و یا حداقل دانشگاه تهران نیایم؛ ولی من گفتم که دنبال تعطیلی علم و دانشگاه نیستم بلکه به دنبال گشایش هستم. آینده متعلق به شماست و دانش آموزان و دانشجویان آینده سازان کشورند و باید سخن شما را شنید. ...
ایستنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در سخنرانی خود در دانشگاه تهران به مناسبت روز دانشجو اعلام کرد دلیل بسته شدن و محدودیت اینترنت اخلالی است که دشمن در این فضا ایجاد کرده است. او در این مورد گفت: دشمن در این فضا اخلال و هناامنی ایجاد کرد و می خواست این بستر را بستر اخلال و ناامنی و اغتشاش در کشور قرار بدهد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۳   + ۵۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور در مراسم روز دانشجو در دانشگاه تهران گفت: امروز ادعای کسانی که شعار زندگی و آزادی می دهند، اما با فشار و تحریم زندگی را از مردم ایران سلب کرده اند، ادعایی مضحک است!
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد اقامه نماز کشور در پاسخ به چرایی حضور نوجوانان در ناآرامی های اخیر، گفت: اغتشاشات اخیر نشان داد فرزندان و نوجوانان خود را به درستی تربیت نکردیم و آموزش های ما کارساز نیست؛ باید مسائل تربیتی و فرهنگی نسل نو بیشتر رسیدگی کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس ستاد اقامه نماز کشور با تأکید بر اینکه باید به نسل نو توجه کرد و به سوالات آنان جواب دهیم، گفت: اغتشاشات فعلی نشان داد که در حوزه فرهنگ و تربیت کم کاری کرده ایم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
توانگر خطاب به آقای رئیسی گفت: ما در جریان نیروهای انقلاب با عده ای قلیلی که در خیابان اغتشاش و آشوب می کنند مرزبندی داریم و با تمام وجود برای امنیت، رفاه و آرامش مردم در مقابل این جماعت داعشی صفت می ایستیم اما معترضین برای ما مهم و محترم هستند.
سلام نو / رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۳۵   + ۵۱ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان در 16 آذر ماه همزمان با روز دانشجو به دانشگاه تهران رفت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه باید سخن دانشجویان را به عنوان آینده سازان این کشور شنید، گفت: روز دانشجو نماد دشمن شناسی، دشمن ستیزی، بصیرت و احساس مسئولیت از سوی دانشجویان عزیز است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات گفت: رئیس جمهور کنونی فرانسه دیگر لازم نیست رئیس جمهور آمریکا به او خط کاری دهد، بلکه یک منبع آلوده دست چندم اطلاعاتی سازمان سیا به او دیکته می کند که چه بگوید و چه موضعی بگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: مبنای گفتگو در جامعه باید قانون و احترام به نهادهای قانونی و تکیه بر نظر و گزارشات کارشناسی باشد تا بحث ها به سرانجام رسیده و در نهایت آینده بهتری برای کشور ساخته شود.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست دانشجویی بررسی ریشه اغتشاشات 1401 با حضور “علیرضا حسن خواه” و “امیرحسین برزو” دو دانشجوی رشته حقوق و فعال تشکل های دانشجویی در تحریریه پایگاه خبری تحلیلی هشت دی برگزار شد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۰:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
سیدابراهیم رئیسی گفت: برخی توصیه کردند امروز دانشگاه نیایم و یا حداقل دانشگاه تهران نیایم؛ ولی من گفتم که دنبال تعطیلی علم و دانشگاه نیستم بلکه به دنبال گشایش هستم. آینده متعلق به شماست و دانش آموزان و دانشجویان آینده سازان کشورند و باید سخن شما را شنید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع اعتراض جزء حقوق مسلم مردم محسوب می شود که براساس قانون اساسی، این حق باید به رسمیت شناخته شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کیهان نوشت:اعتصاب اجباری و زورکی - با چاشنی تهدید مغازه داران- بخشی از عملیات اعلام شده توسط رسانه های تروریست فارسی زبان بیگانه برای ایجاد اغتشاش و ناامنی و تخریب در داخل ایران بوده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۶:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار قم طی پیامی با تبریک روز دانشجو گفت: دانشجویان با نصب العین قرار دادن رهنمودهای رهبر معظم انقلاب اسلامی و با حفظ هوشیاری و بصیرت انقلابی، توطئه دشمن در ایجاد اغتشاش و غبارآلود کردن فضای علمی و دانشگاهی کشور را خنثی کرده و افق های جدیدی را پیش روی توسعه کشور بگشایند.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
یک کاسه دانستن همه منتقدان، معترضان و احیانا مغتششان غلط ترین جوابی است که می شود در مواجهه با چالش اجتماعی چند وقت اخیر ارائه داد. همان طور که تلاش براندازان برای سوءاستفاده از هر کنش اعتراضی باعث رادیکال شدن فضا و جلوگیری از اعمال اصلاحات ساختاری می شود رفتار افرادی که در طیف مقابل نشسته و ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
2 فعال سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا به بررسی ریشه اعتراضات و اغتشاشات اخیر در ایران پرداختند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
افراطیون مدعی اصلاحات یا سرمایه های اسرائیل که مردم را به دام پیام رسان های تروریستی خارجی انداختند و در جنگ ترکیبی دوشادوش آن بسترهای سایبری داعش مسلک، اغتشاش برنامه ریزی شده را اعتراض مدنی جا زدند، علیه پیام رسان های داخلی عقده می گشایند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
دستاوردها و پیشرفت های علمی کشور با سرعت بسیار زیادی در حال تحقق است و اغتشاشات اخیر نیز مانعی در این مسیر پرشتاب نبود. به گزارش خبرگزاری تسنیم، رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر خود با مردم اصفهان به پیشرفت های علمی اخیر کشور اشاره کرده و فرمودند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گلستان گفت:آرامش استان در روز های اخیر با وجود فراخوان گسترده اغتشاش گران بیانگر اوج بصیرت اقوام گلستان است.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۰۷:۳۷   + ۳۷ سایت دیگر  
این 20-30-50-100هزار نفری که به خیابان ها آمدند و اعتراض کردند و احیانا دست به اغتشاش زدند، کلا نادیده بگیرید. این 3-2 ماه اخیر را هم کاملا فراموش کنید. اصلا نه خانی آمده، نه خانی رفته؛ نه خونی ریخته شده نه کسی صدمه دیده؛ نه جایی آتش زده شده و نه کسی داغدار شده ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۸:۲۷    
سید احمد خاتمی، عضو فقهای شورای نگهبان: آنچه در حال حاضر در صحنه می گذرد آدم کشی، پلیس کشی، بسیجی کشی، سوزاندن مسجد، سوزاندن قرآن، چادر از سر زن مسلمان کشیدن، ایجاد رعب برای متدینین و ... است. نام این اغتشاش است و این خیانت است که اغتشاش را اعتراض بنامند. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان در مجلس با بیان اینکه بانیان وضعیت موجود مطالبه گر حق مردم شده اند،گفت: قوه قضائیه باید با عاملین اصلی تحریک جوانان مردم برای اغتشاش و ناامنی برخورد جدی و قانونی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: با تلاش شبانه روزی نیروهای امنیتی، امنیت در جامعه برقرار است اما امروز عده ای با اغتشاش در کشور درصدد سلب امنیت و آسایش مردم هستند.
هفته نامه شما   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمد سالک، عضو جامعه روحانیت مبارز در خصوص فراخوان برگزاری اعتصاب از سوی آشوبگران و رسانه های ضد مردمی خارجی گفت : این اقدام ها ایذایی و کور است. یعنی با تعداد کم اما هدف های متفاوت همچون آشوب، اغتشاش است ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۲    
روزنامه های اصولگرا همزمان با فراخوان اعتصاب و اغتشاش در روزهای منتهی به روز دانشجو، گزارش های مفصلی از شکست های ضدانقلاب منتشر کردند.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۲    
فراخوان های ضدانقلاب برای اغتشاش و آشوب در کشور در شرایطی منتشر شده است که طی فراخوان های پیشین این جریان، مردم ایران اعتنایی به آنها نکردند و هرچه زمان بیشتر گذشت آتش این فتنه انگیزی ها بیشتر فروکش کرد.