پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۵:۳۳Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باغ موزه»

ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: زمینه آغاز عملیات اجرایی باغ موزه دفاع مقدس با مسئولیت معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان طی 2 هفته آینده فراهم شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
فلاحی گفت: پروژه ملی باغ موزه دفاع مقدس خراسان جنوبی که 10 سال از آغاز آن می گذرد به دلیل نبود اعتبار کافی و بی توجهی ها، بر زمین مانده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ملانوری گفت: شرایط برای آغاز عملیات اجرایی باغ موزه دفاع مقدس در مرکز استان ظرف 2 هفته آینده فراهم شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۲۶    
فاز نخست پروژه باغ موزه دفاع مقدس در هفته دفاع مقدس به بهره برداری می رسد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: گام نخست موزه دفاع مقدس خوزستان در اهواز، با استفاده از اعتبارات استانی و همکاری دیگر دستگاه ها، تا پایان امسال تکمیل می شود.
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - علی اعطا عضو شورای اسلامی شهر تهران به همراه شهردار و جمعی از معاونین و مدیران منطقه 7، از پروژه های شاخص این منطقه بازدید کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان بر ضرورت تکمیل هر چه سریع تر باغ موزه دفاع مقدس استان تاکید کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۶    
عملیات اجرایی باغ موزه دفاع مقدس در بوستان کوهسنگی با حضور شهردار مشهد، رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی و جمعی از مدیران شهری آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۰۶    
طرح احداث باغ موزه هنردر شیراز گامی مهم برای توسعه فضای فرهنگی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون عمران، حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: در طراحی این باغ موزه تلاش کردیم تا با حفظ هویت باغ که مبتنی بر موضوع دفاع مقدس است، بر اساس معماری ایرانی نقشه کشی و طراحی های لازم را انجام دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۱۴    
ایسنا/خراسان رضوی عملیات احداث فاز اول باغ موزه دفاع مقدس مشهد با حضور مدیران شهری، جانبازان و خانواده ایثارگران در محل ضلع شرقی بوستان کوهسنگی مشهد آغاز شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی از بهره برداری فاز نخست باغ موزه دفاع مقدس مشهد هم زمان با هفته دفاع مقدس خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کاظمی گفت:این فضای 13.5 هکتاری در غالب مجموعه هفت باغ کوهسنگی در نظر گرفته شده است که این باغ ها شامل باغ پذیرایی، سنگی، آرامگاه، فرهنگی، طبیعی، ورزشی و موزه دفاع مقدس است که طراحی این باغها بر اساس طراحی باغ های ایرانی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- طرح محوطه سازی و ایجاد فضای سبز مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس خراسان رضوی، روز دوشنبه در گستره 13.5 هکتار از پهنه این مجموعه در مشهد آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها فاز نخست باغ موزه دفاع مقدس مشهد با اعتبار 30میلیارد تومان احداث می شود و سپس برای فازهای بعدی آن برنامه ریزی خواهد شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری مشهد گفت: با توجه به کمبود جای پارک در مناطق پیرامونی بوستان تفریحی کوهسنگی و مراکز عمومی و تجاری در این منطقه، پروژه احداث پارکینگ کوهسنگی با ظرفیت 650 جای پارک در مجاورت باغ موزه دفاع مقدس واقع در خیابان کوهسنگی ( انتهای خیابان بهشتی 46) در حال احداث است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-استاندار مرکزی گفت: تلاش های سال های اخیر منجر شد باغ موزه دفاع مقدس استان در اراک به جای خوبی برسد، یک مقدار نواقص هست که برعهده شهرداری است و با اعتباری که امسال بودجه مصوب شهرداری دارد تا تیرماه این نواقص ان شاءالله برطرف می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۳۱    
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: امسال بر روی تکمیل ساختمان گالری باغ موزه دفاع مقدس استان تمرکز شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: تعهدات شهرداری اراک در باغ موزه دفاع مقدس این استان تا تیرماه جاری اجرایی می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
برنامه بزرگداشت بیست و هشتمین سالروز شهادت سید مرتضی آوینی با رعایت پروتکل های بهداشتی و به صورت کاملاً محدود در باغ موزه دفاع مقدس با تقدیر از محمد صدری و تنی چند از خانواده های شهدای روایت فتح برگزار شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۱    
رشیدی گفت: تولید محتوای غنی و مناسب برای باغ موزه دفاع مقدس ضرورت دارد که لازم است دستگاه ها از بودجه فرهنگی برای محتواسازی استفاده کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ساخت سه ساله باغ موزه مشاهیر جهان در جوار آرامگاه حافظ به عنوان یکی از ارزشمندترین پروژه های فرهنگی کشور به 13 سال رسید تا چشم لسان الغیب به حضور همسایگانش هنوز روشن نباشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سردار کشکولی گفت: استفاده از ظرفیت گروه های جهادی در برگزاری کنگره ملی شهدا لرستان ضروری است و باید این گروه ها توسط دستگاهای اجرایی شناسایی شوند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
باغ موزه نگارستان دانشگاه تهران از بناهای قدیمی تاریخی تهران است که در سال 1222 هجری قمری (1807 میلادی) به دستور فتحعلی شاه قاجار به عنوان اقامتگاه تابستانی ساخته شد. این بنا به سبک کلاه فرنگی ساخته شده و دارای دو عمارت عالی به نام های دلگشا و تالار قلمدان است ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۴    
اقتصاد ایران: ایسنا/لرستان نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت خیران و نیکوکاران برای تکمیل باغ موزه دفاع مقدس، گفت: تمام سازمان های دولتی و غیردولتی باید امکانات خود را جهت تکمیل باغ موزه دفاع مقدس استان به کار بگیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۸:۴۸    
باغ موزه دفاع مقدس 85 درصد پیشرفت کار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: تمام سازمان های دولتی و غیردولتی لرستان باید جهت تکمیل باغ موزه دفاع مقدس استان امکانات خود را به کار گیرند و همچنین از ظرفیت خیران و نیکوکاران جهت تکمیل این پروژه مهم استفاده شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مهندسان مشاور هفت شهر آریا با الگو گرفتن از طراحی پل بعثت روی اروند رود در دوران جنگ تحمیلی باغ موزه دفاع مقدس ساری را طراحی کردند. طراحی پل بعثت در زمان جنگ روی اروند رود با کمک لوله های فلزی انجام گرفته بود.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
آتش سوزی انبار لوازم التحریر در قم اجرای گروه موسیقی خراسانی شمس خواف در رویداد پهنه نوروز اجلاسیه دومین کنگره ملی4000 شهید استان یزد آیین اختتامیه مسابقه بزرگ دنیای زیبای من در امامزاده صالح بوستان ملت ،خیابان ولیعصر در روز طبیعت بازدید رییس سازمان فرهنگی هنری از باغ موزه قصر ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۱۳    
باغ موزه دفاع مقدس که در جوار مجموعه تفریحی باغ غدیر اصفهان قرار دارد محلی برای نمایش برخی از تجهیزات و ادوات جنگی دوران دفاع مقدس میباشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان با اشاره به موانعی که برای تخصیص اعتبارات مورد نیاز موزه و مرکز فرهنگی دفاع مقدس در سال 99 وجود داشت، عنوان کرد: امیدواریم با پیگیری و تلاش نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی موانع تخصیص اعتبارات در سال 1400 مرتفع شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۰:۵۱    
زیارت روزانه با شهدای گمنام در معراج شهدای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس یزد برگزار می شود.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان قزوین گفت: شش ماه گذشته پیمانکار توسط شهرداری انتخاب شده و استاندار، شهردار و رئیس شورای شهر قزوین قول داده اند که سوم خرداد 1400 فاز اول این موزه به بهره برداری برسد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - آنا نوشت:باغ موزه مینیاتور تهران یکی از جاذبه های گردشگری نسبتا جدید در تهران است. فضای این باغ موزه تلفیقی از معماری مدرن و باغ سازی سنتی پارسی است. در محیط کاخ ماکت هایی بسیار زیبا از این آثار باستانی که با جزییات بسیار خوبی ساخته شده اند وجود دارد ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۵    
حجت الاسلام میثم امرودی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران دوشنبه 9 فروردین ماه از موزه ها و ویژه برنامه های نوروزی باغ موزه قصر بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد-ایرنا- مراسم رونمایی از المان های کنگره بزرگداشت چهار هزار شهید دارالعباده و دارالعلم یزد که توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در باغ موزه دفاع مقدس یزد اجرا شده با حضور دکتر طالبی استاندار، شهردار و جمعی از مسئولان برگزار شد.عکس:مسعود میرجلیلی
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور طالبی استاندار یزد، عزیزی شهردار یزد و سرهنگ زارع مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد از از المان تن و تانک مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان رونمایی شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۱:۴۵    
امروز عصر 9 فروردین 1400 با حضور طالبی استاندار یزد و سرهنگ زارع مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس یزد از از المان تن و تانک مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس یزد رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۷:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مسئول کمیته مهندسی یادمان، گنجینه و باغ موزه کنگره ملی 4000 شهید استان یزد از نصب 26 المان شهری در 23 شهر استان، فضاسازی شهری، ساماندهی گلزار شهدا ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۵    
ویژه برنامه نوروزگاه با اجرای برنامه های متنوع در ایام نوروز در باغ موزه قصر برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
باغ فردوس که با نام باغ موزه فردوس، باغ معیری و موزه سینما نیز شناخته می شود؛ یکی از باغ ها و جاهای دیدنی تهران است که در محله خوش آب وهوای باغ فردوس در شمال شهر قرار دارد. این باغ در سال 1381 به موزه سینمای ایران تبدیل شده است. قدمت این باغ به دوران قاجار می رسد و از آثار ملی کشور محسوب می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۰۶:۴۷    
محمد علی نقاش باشی به دستور کیکاوس میرزا حکمران قم به نیابت از فتحعلی شاه چهره 150 نفر از شاهزادگان قاجاری را در تالارِ عمارت شاهی قم و در حالی که آیین سلام به شاه را در نوروز به جا می آورند، به تصویر کشید ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۶:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: کریستیز در حراجی آینده خود یک نقاشی متعلق به دوره قاجار را که تصویرگر صف سلام ، یکی از رسم های عید نوروز است به حراج می گذارد. حراجی آینده کریستیز با عنوان هنر جهان اسلام و هند از جمله قالیچه و فرش شرقی شامل طیف گسترده ای از اشیاء، نقاشی ها و دست نوشته ها از سراسر خاورمیانه ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ورزش صبحگاهی چند سالی است که در پارک های تهران از ساعت 7 تا 8 صبح توسط مربیان ورزشی و ورزشکاران برگزار می شود و بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است . این مجموعه در پارک موزه قصر عکاسی شده است . باغ موزه قصر که سابقا زندان قصر نامیده می شد، اولین زندان متمرکز تهران بود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۸:۳۶    
ایسنا/قم استاندار قم بر ضرورت همکاری دستگاه های دولتی برای اعتلای باغ موزه ی دفاع مقدس و انقلاب اسلامی استان قم تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۵    
معاون امور عمرانی استاندار زنجان گفت: باغ موزه دفاع مقدس یکی از پروژه های مهم و ملی استان زنجان است.
راهیان نور   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۳    
تهران-راهیان نور- نشست شورای سیاستگذاری راهیان نور کشور به ریاست سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور در باغ موزه دفاع مقدس تهران برگزار شد .