شنبه ۰۸ مهرساعت ۰۳:۱۹Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش مجلس»

نواندیش   ۳ ساعت پیش    
نواندیش : اظهارات را منادی در صداوسیما که حقوق معلمان را بهترین حقوق در میان کارمندان و حتی آن را دو برابر حقوق فرمانداران اعلام کرده بود همچنان با انتقاد و واکنش فرهنگیان مواجه است. در این رابطه مریم السادات طیرانی نیز در توییتی خطاب به رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی نوشت: ...
تحلیل بازار   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: پس از انتقاد به سازمان اداری و استخدامی، درخصوص عدم صدور مجوز برای جذب داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش، مجوز جذب 11 هزار معلم جدید که در مصاحبه رد شده بودند صادر شد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس معتقد است که معلمان بهترین حقوق را در مقایسه با سایر کارمندان دریافت می کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: در تلاشیم طبق قانون 90 درصد حقوق معلمان شاغل را به بازنشستگان اختصاص دهیم.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس بیان داشت: قطعا مجلس شورای اسلامی به مصوبه کنکوری خود اصرار خواهد کرد و اجازه نیز نخواهد داد که شوراهای عالی همچنین شورای عالی انقلاب فرهنگی در وظایف مجلس دخالت کند.
اقتصاد آنلاین / تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۲   + ۳۱ سایت دیگر  
منادی سفیدان گفت: در حال حاضر 17 هزار معلم کم داریم و سازمان استخدامی باید پاسخگو باشد.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۷    
عضو کمیسیون آموزش مجلس بیان داشت: قطعا مجلس شورای اسلامی به مصوبه کنکوری خود اصرار خواهد کرد و اجازه نیز نخواهد داد که شوراهای عالی همچنین شورای عالی انقلاب فرهنگی در وظایف مجلس دخالت کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس از اختصاص بودجه 50 هزار میلیارد تومانی برای رتبه بندی فرهنگیان خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
اسامی نهایی آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش روز پنجشنبه اعلام شد، اما برخی از داوطلبان به این نتایج اعتراض کردند. آنها می گویند علی رغم کسب نمره بالاتر از حد نصاب اعلامی در دفترچه و کارنامه مردود شده اند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: هدف گذاری دولت و مجلس جذب سالانه 40 هزار معلم از طریق دانشگاه فرهنگیان است.
سلام نو / جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس درباره اخراج اساتید دانشگاه گفت: اصلا چنین چیزی نیست. افرادی که در فضای مجازی نام شان مطرح شده، قراردادشان تمام شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: در حالیکه سه روز تا شروع سال جدید تحصیلی فرصت باقی مانده اما هنوز معلم پذیرفته شده در آزمون، نمی داند باید در چه کلاسی حاضر شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۶    
نشست کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی امروز 27 شهریور ماه 1402 با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با اشاره به گرانی نرخ سرویس مدارس به ویژه در کلانشهرها، از رسیدگی به این موضوع در کمیسیون آموزش مجلس خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۴   + ۸۰ سایت دیگر  
استاندار تهران با تأکید بر اینکه طرح شناورسازی ساعت کاری ادارات در حال حاضر اجرا می شود و تداوم خواهد داشت، گفت: مدارس طبق برنامه گذشته با همین ساعت ها تنظیم می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۷    
رئیس کمیته نوآوری و پژوهش کمیسیون آموزش مجلس گفت: وعده ها در کمک به صندوق نوآوری و شکوفایی عملی نشده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: لوازم التحریر ایرانی، توان رقابت با بازار تولیدات خارجی و تامین نیاز کشور را دارند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۹:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون آموزش مجلس صحبت هایی درباره کسورات مربوط به صندوق بازنشستگی کشوری در رتبه بندی معلمان برای بازنشستگان فرهنگی داشت اما ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران(پانا)- دبیر اول کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی از انجام بررسی های نهایی در رابطه با اساسنامه سازمان آموزش فنی وحرفه ای به عنوان نقشه راه این سازمان خبر داد و اظهار کرد بعد از تعطیلات پیشرو بررسی ها در خصوص اساسنامه سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور به اتمام می رسد و این اساسنامه برای ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با ساخت مسکن برای اساتید و کارکنان در اراضی دانشگاه ها موافق است و از آن حمایت می کند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
وحیدی، عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش مجلس در پاسخ به اینکه چنانچه کمیسیون از توضیحات وزیر قانع نشود، احتمال طرح سوال در صحن و یا استیضاح وزیر علوم وجود دارد، عنوان کرد: مجلس یک فرایند نظارتی دارد ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حمایت جدی این کمیسیون از آموزش عالی در بخش های مختلف، گفت: اکنون 12 درصد از بودجه عمومی دولت یعنی 60 همت، محصول مصوبات این کمیسیون است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۶    
رئیس کمیسیون آموزش مجلس در اجلاس روسای دانشگاه ها گفت: یک میلیون فرهنگی رتبه بندی شده اند.
سلام نو / خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۳:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش درباره پرداخت مطالبات فرهنگیان، گفت: گفت که 75 درصد مطالبات فرهنگیان که از دولت قبل باقیمانده بود را پرداخت کرده ایم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بر ضرورت بازنگری جامع و دقیق طرح شناورسازی ساعت کار مدارس برای سال تحصیلی جدید تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قطعا کمیسیون در مورد صندوق ذخیره فرهنگیان ورود خواهد کرد گفت: دستگاه های نظارتی مستقر در وزارت آموزش و پرورش پاسخگو باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس تصریح کرد: واگذاری صرفاً چند ساختمان به دانشگاه فرهنگیان کافی نیست، بلکه همه نیاز های این دانشگاه برای جبران کسری معلم در کشور باید تأمین شود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۱:۱۹    
محمد وحیدی نماینده بجنورد و عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: وضعیت طوری است که انگار وزارت ارتباطات پشت افرادی است که فیلترشکن می فروشند.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۹:۵۱    
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به سرانه مدارس در بودجه کشور، گفت: وزارت آموزش و پرورش در پرداخت سرانه ها به مدارس اهتمام داشته باشند.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس از سهم بالای مدارس دولتی و نمونه دولتی در رتبه های برتر کنکور خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان این که قانون مهم تر از منافع اشخاص است، گفت: من برخی از اسامی اساتیدی که گفته شد اخراج شده اند را دیدم. مثلا استادی که به دلیل کرونا از دنیا رفته است را در این لیست جزو اخراجی ها نوشته اند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۲۳   + ۳۶ سایت دیگر  
شیوا قاسمی پور دبیر اول کمیسیون آموزش مجلس در خصوص ورود دو مجری صداوسیما به دانشگاه شریف به عنوان استاد، اضافه کرد: در این مورد نگران هستم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به اظهارات وزیر آموزش و پرورش مبنی بر اینکه اگر بخواهید ماشین مدل بالاتری هم بخرید، باید پول بیشتری بدهید! گفت: اعضای کمیسیون از اظهارات وزیر گله مندی های جدی دارند و ما به این موضوع ورود می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: براساس برخی گزارش ها، سال تحصیلی آینده حدود 300 هزار دانش آموز از اتباع خارجی در انتظار دریافت خدمات تحصیلی در کشور هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس با یادآوری اینکه مجلس برای اجرای سند تحول بنیادین ردیف بودجه اختصاصی در نظر گرفته است، گفت: انتظار داریم این ردیف بودجه خروجی داشته باشد و ما آثار آن را در مدارس کشور ملاحظه کنیم.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه روزنامه دنیای اقتصاد با عضو کمیسیون آموزش مجلس درباره واکنش بهارستان نشینان به اخراج اساتید از دانشگاه ها پرسیده است که این نماینده پاسخ های عجیبی داده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس با مثبت ارزیابی کردن عملکرد دولت در بخش آموزش، خاطرنشان کرد: دولت سیزدهم گام های مهمی در جهت بهبود و توسعه آموزش برداشته که قابل تقدیر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با تأکید بر ترویج زبان فارسی در سایه تعاملات فراسازمانی گفت: در انتقال این زبان به کشورهای مختلف جهان اگر نیاز است که مدارس آموزش زبان فارسی در منطقه افزایش یابند، بایست همه پای کار بیایند و حمایت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس با تاکید بر اینکه اجرای نظام رتبه بندی معلمان از مهمترین اقدامات دولت سیزدهم در حوزه آموزش بود، گفت: به زودی شاهد تاثیرات خوب اجرای این طرح در نظام آموزشی کشور خواهیم بود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به برگزاری جلسه اصلاح قانون کنکور با حضور رئیس مجلس، اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی و وزرای مربوطه، گفت: بر اساس مباحث مطرح مقرر شد جلسه دیگری توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی و با حضور نمایندگان برای انجام اصلاحات و بازنگری لازم در مصوبه مرتبط با کنکور برگزار شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۰:۴۸    
رئیس کمیسیون آموزش مجلس از برگزاری نشستی میان مجلس و شورای عالی انقلاب فرهنگی در روز سه شنبه برای بازنگری در مصوبه کنکور 1403 خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۳:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت:قرار است فردا جلسه ای توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی در راستای همراهی با مجلس تشکیل و جمعی از نمایندگان در آن شرکت کنند تا اصلاحات و بازنگری لازم در مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی برای کنکور 1403 صورت گیرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۲:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ذوالنور ادامه داد: قرار شد ظرف دو - سه روز اشکالات مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی با مشارکت کمیسیون آموزش مجلس و شورای انقلاب فرهنگی رفع شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۳۷    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به طرح سئوال از وزیر آموزش و پرورش در خصوص چگونگی اعمال تأثیر قطعی معدل در نتایج کنکور و رسیدگی به اعتراضات رتبه بندی، گفت: نماینده سئوال کننده از پاسخ های وزیر آموزش و پرورش قانع نشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۷:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به طرح سئوال از وزیر آموزش و پرورش در خصوص چگونگی اعمال تأثیر قطعی معدل در نتایج کنکور و رسیدگی به اعتراضات رتبه بندی، گفت: نماینده سئوال کننده از پاسخ های وزیر آموزش و پرورش قانع نشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس در خصوص احتمال استیضاح وزیر کشور حتی پس از برکناری معاون سیاسی وی، به جماران گفت: غلامرضا برکنار شد اما نمایندگان قانع نشدند زیرا مطالبات نمایندگان شخصی و برداشتن یک شخص نبوده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست روز گذشته کمیسیون آموزش، اعتراض بیش از 45 هزار نفر از شرکت کنندگان آزمون سراسری با حضور وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان سنجش مورد بررسی قرار گرفت.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ساخت 200 مدرسه بزرگ مقیاس با عنوان کانون تربیت و پیشرفت محله که محور آن مسجد است. رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با اعلام این خبر گفت: این موضوع در کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی مورد تصویب قرار گرفت. به گفته حمیدرضا خان ، تا پایان مهرماه بار سنگین ثانیه ای داریم ...