سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۳:۰۳Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ماموریت»

آنا   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: به دلیل کمبود زیر ساخت هایی مثل خودرو و همچنین نداشتن نیروی انسانی به اندازه کافی، عوامل اورژانس اجتماعی در برخی مواقع دیرتر از حد معمول به محل ماموریت خود می رسند.
اسپاش   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عکس جدیدی که مدارگرد شناسایی ماه ناسا به زمین فرستاده است، محل احتمالی برخورد ماموریت لونا-25 روسیه را نشان می دهد. ماموریت لونا-25 ، اولین تلاش این کشور برای فرود آوردن یک فضاپیما روی ماه از زمان شوروی سابق بود، اما پس از آنکه ارتباطش با زمین قطع شد، به سطح ماه برخورد کرد ...
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن موافقت با درخواست نعمت الله ترکی در صندوق بازنشستگی کشوری برای اتمام مأموریت و تقدیر از خدمات و تلاش های وی در دوران تصدی مسئولیت، در حکمی مهدی مسکنی معاون امور تعاون را با حفظ سمت به عنوان سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری منصوب کرد.
اسپاش   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مقامات فضایی چین اعلام کردند بیش از 100 نوع ماده گیاهی برای پرورش در فضا به ایستگاه فضایی تیانگونگ طی ماموریت شنژو-16 فرستاده شده است. پرورش در فضا شامل قرار دادن دانه ها در معرض تشعشعات کیهانی و ریزگرانش در فضا برای ایجاد جهش های ژنتیکی بالقوه مفید است ...
قدس آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور: متاسفانه عملکرد برخی بانک ها در ارائه تسهیلات قابل قبول نیست؛ برخی بانک ها به جای پرداخت تسهیلات مسکن به مسکن سازی روی آوردند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا - رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: کل ماموریت های اورژانس استان طی 6 ماهه امسال 33 هزار و 580 مورد بود که به 33 هزار و 216 مصدوم امداد رسانی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: 25 شهید فرهنگی آبادان که نخستین روزهای مهر 59 به فیض شهادت نایل آمدند، افتخار بزرگ آموزش و پرورش هستند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
گنبدکاووس- ایرنا- فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: پرونده ماموریت پنج ساله قرارگاه پیشرفت و آبادانی برای اجرای 30 پروژه محرومیت زدایی در شهرستان مراوه تپه بسته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همدان-رئیس اورژانس پیش بیمارستانی تویسرکان گفت: 2 هزار و 252 مورد ماموریت حوادث ترافیکی و حوادث غیر ترافیکی در شهرستان تویسرکان انجام شده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اختصاصی طرفداری | بارقه های آفتاب دلنشین دامنه های آلپ از پشت درختهای انبوه کمپ زالفلدن می تابد. مردی با صورتی آرام، چشمانی هوشیار، مو و ریش های کوتاه حنایی رنگ در انتهای زمین با پسرانی که بعضی از آنها نصف او سن دارند در حال فوتبال بازی کردن است ...
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۲   + ۶۹ سایت دیگر  
ایسنا/ رئیس جمهور از وزرای راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی و کشور و رئیس کل بانک مرکزی خواست در قالب دو هیئت ضمن بررسی آمارهای ارائه شده از متقاضیان تسهیلات مسکن معرفی شده به بانک ها، تعداد قراردادهای منعقده و میزان تسهیلات پرداختی ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور از وزرای راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی و کشور و رئیس کل بانک مرکزی خواست در قالب دو هیئت ضمن بررسی آمارهای ارائه شده از متقاضیان تسهیلات مسکن معرفی شده به بانک ها، تعداد قراردادهای منعقده و میزان تسهیلات پرداختی ...
موسسه مطالعات ایران و اوراسیا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۸    
لازم به ذکر است که برای استقرار یک ماموریت حافظ صلح، کسب رضایت از همه طرف های درگیری ضروری است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
کپسول بازگشت نمونه از سیارک بنو که بخشی از ماموریت فضای پیمای اسیریس-رکس است، زیرنظر ناسا به سلامت در صحرای یوتای آمریکا فرود آمد. ماموریت فضاپیمای اسیریس – رکس پس از گذشت 7 سال از آغاز سفر ماجراجویانه خود به سر رسید ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۴    
ایسنا/زنجان رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان زنجان گفت: طی 6 ماه گذشته تاکنون، 13 هزار و 169 مورد ماموریت جاده ای توسط اورژانس زنجان انجام شده است.
ایستگاه آی تی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۱    
ماموریت هفت ساله OSIRIS-REx ناسا برای جمع آوری سنگ ها و غبار از یک سیارک نزدیک به زمین کامل شد. کپسول حاوی نمونه های نهایی در صبح روز 24 سپتامبر به زمین بازگشت و در ساعت 10:52 صبح به وقت محلی در بیابان در محدوده آزمایش و تمرین وزارت دفاع یوتا فرود آمد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان، گفت: امروز مهم ترین ماموریت ستاد کانون های مساجد اجرای فعالیت های ماندگار مسجد محوراست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۷    
جانشین فلیک چالش سختی روی نیمکت مانشافت خواهد داشت.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ماموریت هفت ساله کاوشگر اسیریس-رکس (OSIRIS-REx) با فرود روز یکشنبهٔ بزرگترین نمونه سیارکیِ جمع آوری شده از سطح سیارک بنو (Bennu) در صحرای یوتا واقع در ایالات متحده به پایان رسید.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
لرستان - مدیر ستاد کانون های فرهنگی، هنری مساجد لرستان با بیان اینکه ماموریت ستاد کانون های مساجد اجرای فعالیت های ماندگار مسجدمحور است، افزود: با شناسایی ظرفیت ها به دنبال تقویت فعالیت های مسجد محور و انجام فعالیت های ماندگار هستیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۳    
سردار ملک شاهکوهی گفت: با اتمام ماموریت قرارگاه پیشرفت و آبادانی ، فعالیت قرارگاه بر دو دهستان مورد تعهد دیگر خود در کرند گنبدکاووس و زرین گل علی آبادکتول متمرکز خواهد شد تا خدمت رسانی به مردم آن مناطق نیز انجام گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سه قهرمان دوران جنگ 8 سال دفاع مقدس در قالب تیمی سه نفر بالغ بر 70 ماموریت جنگی را به بهترین شکل ممکن اجرا کرده و به ابرمردان کوچک تاریخ تبدیل شدند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
کارگردان مستند "تغییر مأموریت" می گوید: در نخستین ماه های پس از پیروزی انقلاب اتفاقی مهم رخ می دهد؛ اعتماد امام خمینی و آیت الله خامنه ای سرنوشت نیروی هوایی ارتش و جنگ را تغییر می دهد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۸    
کپسول بازگشت نمونه از سیارک بنو که بخشی از ماموریت اسیریس-رکس(OSIRIS-Rex) است تحت نظر ناسا به سلامت در صحرای یوتای آمریکا فرود آمد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، مأموریت رایزنان فرهنگی را پاسداری از فرهنگ و تمدن ایران و معرفی انقلاب و اسلام به جوامع خارج از کشور عنوان کرد.
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رایزن فرهنگی عراق در جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه بیش از 50 هزار دانشجوی عراقی در ایران تحصیل می کنند، گفت: 90 درصد این دانشجویان با هزینه شخصی خود در حال تحصیل در دانشگاه های ایران هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
کپسول بازگشت نمونه از سیارک بنو که بخشی از ماموریت اسیریس-رکس(OSIRIS-Rex) است تحت نظر ناسا به سلامت در صحرای یوتای آمریکا فرود آمد.
فرادید   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
فضاپیمایی که بیش از 950 میلیون کیلومتر را طی کرده است، روز یکشنبه بسته خود را تحویل داد؛ بسته ای که شامل نمونه هایی از یک سیارک است که بیش از 100 میلیون کیلومتر از زمین فاصله دارد. OSIRIS-REx ناسا در سال 2016 به مقصد سیارکی به نام Bennu پرتاب شد. ماموریت اصلی آن جمع آوری برخی از نمونه ها بود. ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ شهید علی احمد درویشی زاده متولد 1317 از نیروهای بسیجی در تاریخ 19 آبان 1362 در حین انجام ماموریت بر اثر اصابت گلوگاه ضدانقلاب به درجه رفیع شهادت نائل آمد . دکتر صحرایی در این دیدار با اهدای لوح از همسر شهید درویشی زاده تجلیل کرد . ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی هیات نظارت مستقل ابتکار جهانی ریشه کنی فلج اطفال (GPEI) در مقابله با تلاش های بهداشت جهانی اعلام کرد که ماموریت ریشه کن کردن کامل فلج اطفال ممکن است اهداف حیاتی خود را در سال جاری از دست بدهد.
سفیر لرستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان لرستان گفت: یکی از ماموریت ها و برنامه های مهم دادگستری استان کاهش اطاله دادرسی است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سفیرلرستان ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دکتر احمد تشکینی/ رئیس موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی سیاست صنعتی طی سال های 1950 تا 2023 حرکت پاندولی طی چهار فاز به شکل نگاه به داخل و جایگزینی واردات ، اجماع واشنگتنی و شکست دولت ، توسعه صادرات و شکست بازار و انعطاف پذیری و ماموریت محوری داشته است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حسینی پور گفت: کاهش حداکثری اعتیاد نیازمند برنامه ریزی منسجم و مدون است که در ستاد مبارزه با مواد مخدر مازندران این مهم انجام و ماموریت ها مشخص و اقدامات در دست انجام است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار کاظم نوروزی جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا از اتمام ماموریت 5 ساله این قرارگاه در منظقه مرزی خبر داد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه علمی: تلسکوپ آژانس فضایی اروپا(ESA) اولین نما از بازگشت ماموریت OSIRIS-REx را که قرار است نمونه های جمع آوری شده از سیارک بنو(Bennu) را در تاریخ 24 سپتامبر به زمین بیاورد، نشان می دهد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: مرحله اول موشک فالکون 9 شرکت اسپیس ایکس در حالی که همین چهار روز پیش پرتاب شده بود، در هفدهمین ماموریت متوالی خود رکورددار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی کشور گفت: وضعیت سواد در نرم سنی 10 تا 49 سالگی کشور حدود 98 درصد است که مطابق با سیاست های جدید،آموزش افراد بی سواد بالاتر از 49 سال در دستور کار قرار دارد. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مرحله اول موشک فالکون 9 شرکت اسپیس ایکس در حالی که همین چهار روز پیش پرتاب شده بود، در هفدهمین ماموریت متوالی خود رکورددار شد.
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
تام هنکس برای نوشتن و روایت نمایشگاه فضایی چندجانبه در لندن همکاری می کند. به گزارش مهر به نقل از ددلاین، تام هنکس بازیگر برنده 2 جایزه اسکار نویسنده و راوی یک نمایشگاه هنری در لندن درباره ماجراهای ماموریت های فضایی آپولو، می شود ...
رئیس اورژانس استان تهران گفت: در هفته گذشته 49 هزار و 271 تماس با اورژانس تهران برقرار شد که از این تعداد متأسفانه 1897 تماس ، مزاحمت تلفنی برای این مرکز بوده است.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۷:۰۴   + ۳۴ سایت دیگر  
پرتاب موشک فضایی آمریکا برای نظارت بر مدار زمین باعث ایجاد سوراخ در جو زمین شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی مقدم وی با تاکید بر حفظ هویت نهادی، انقلابی و جهادی بنیاد بر اساس تفکر مساله محور، نگاه ملی و تعیین گزاره ها بجای توصیف گفت: تلاش برای ایجاد افق های روشن و رفع موانع در مسیر حرکت پویای ایثار و شهادت با رعایت اصل تفکیک شئون مجری از ناظر ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
یاسمین مقبلی (Jasmin Moghbeli) فضانورد ناسا، تصاویر طوفان نایجل را از ایستگاه فضایی به اشتراک گذاشت. مقبلی فرمانده ماموریت کرو-7 (Crew-7) شرکت اسپیس ایکس (SpaceX) است که در 26 اوت به فضا پرتاب شد.
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه نمایشگاه کتاب تبریز چند سالی است که برگزار نمی شود، گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ماموریت دارد این خلا را پر کند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه و به نقل از ایسنا؛ تام هنکس ، این ستاره فیلم آپولو 13 می گوید که حتی حاضر است توالت ها را تمیز کند تا فرصتی برای رفتن به فضا داشته باشد. برای مثال در ماموریت های برنامه آرتمیس به رهبری ناسا که فضانوردان را برای اولین بار از سال 1972 تاکنون به ماه باز می گرداند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون دیپلماسی وزارت خارجه در دیدار معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه با قدردانی از تلاش های مستمر و هدفمند معاونت اقتصادی وزارت امورخارجه، موفقیت های حاصله درحوزه ماموریت بین المللی شرکت های دانش بنیان و فناور را مرهون این تلاش ها دانست.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس یک مقاله جدید در arXiv ، یک انتخاب خوب سطح ماه خواهد بود . قرار دادن تلسکوپ بر روی ماه ایده جدیدی نیست. قبلاً ناسا بودجه ساخت یک تلسکوپ رادیویی دهانه ماه (LCRT) را تأمین کرده است ...
ناسا ماموریت خود برای تولید اکسیژن در مریخ را با موفقیت به پایان رساند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سردار شهید احمد اسدی فرمانده گردان تخریب 13 المهدی 15 روز پس از ازدواج راهی ماموریت شد و به شهادت رسید.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف بیش از 90 کیلوگرم تریاک در جریان دو عملیات جداگانه همزمان در پایتخت خبر داد.