سه شنبه ۰۴ مهرساعت ۰۲:۲۱Sep 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معیشت»

خبر آنلاین   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مطهری به مواضع رئیسی و امیرعبداللهیان در نیویورک واکنش نشان داده و نوشت: پیام سختی معیشت مردم به دولتمردان رسیده است
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۸    
بالاخره مسعود نیلی بازنشست شد. عضو هیات علمی دانشگاه شریف و اقتصاددان حلقه نیاوران که با تجویز های خاص اقتصادی اش، خیلی از دولت ها و معیشت مردم را بر زمین زد. بعضی ها اسم حلقه نیاوران را گذاشته بودند، جوخه ترور طبقه کارگر ...
صبح مجلس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم اردکان در مجلس یازدهم با بیان اینکه اعضای کمیسیون تلاش کردند تا نواقص موجود در لایحه دولت برطرف شود، گفت: نمی گوییم که گزارش تلفیق بی عیب و ایراد است، لذا ما تاکید داریم که می توانیم در ادامه راه این موارد را بررسی و برطرف کنیم ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه گفت: امیدواریم با همکاری و همدلی مجلس شورای اسلامی و دولت برنامه هفتم توسعه با نگاه به ارتقاء معیشت و رفاه مردم به تصویب برسد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۰۳    
سنندج- ایرنا- نماینده کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: بازگشایی بازارچه های مرزی در کنار کمک به حذف کولبری، باعث رونق معیشت مرزنشینان خواهد شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۲:۰۰    
در شرایط اقتصادی کنونی هر روز تعداد بیشتری از افراد برای تامین معیشت خود با مشکل مواجه می شوند حالا دیگر فقط کارگران نیستند که به دلیل کمی حقوق از تامین مایحتاج زندگی عاجز مانده اند حتی کارمندان دولت هم به دلیل همین مشکلات دیگر نمی توانند همان رفاه نسبی را که داشتند تجربه کنند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۹:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه ایجرود گفت: امروز بسیار نیازمند شناخت الگوها و فرهنگ دفاع مقدس برای پیشرفت کشور در عرصه های مختلف شامل عرصه علم و فناوری، رشد در عرصه اقتصاد و اصلاح معیشت مردم و ارتقای سطح فرهنگ مردم هستیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: اقتصاد و معیشت مردم، مبارزه با تروریسم و ریشه کنی بقایای تروریست ها، ارسال کمک های انسان دوستانه و بازگشت آوارگان، از جمله موضوعاتی است که انتظار می رود سازمان ملل در آن ها به دولت و ملت سوریه کمک کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۵:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
ایلنا نوشت:آیت اسدی (عضو کارگری شورایعالی کار) در مورد مسکن کارگری گفت: یکی از مهم ترین مشکلات کارگران امروز بحث مسکن است؛ هزینه های مسکن به اثرگذارترین مولفه در سبد معیشت کارگران شاغل و بازنشسته بدل شده، به خصوص وقتی در نظر بگیریم که حداقل 60 درصد کارگران کشور مستاجر و فاقد خانه ملکی هستند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نامه بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی با تیتر شُکر و شکایت؛ نامه بسیج دانشجویی دانشگاه علامه به رییسی در ایسنا منتشر شده است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۲    
آیت اسدی (عضو کارگری شورایعالی کار) در مورد مسکن کارگری گفت: یکی از مهم ترین مشکلات کارگران امروز بحث مسکن است؛ هزینه های مسکن به اثرگذارترین مولفه در سبد معیشت کارگران شاغل و بازنشسته بدل شده، به خصوص وقتی در نظر بگیریم که حداقل 60 درصد کارگران کشور مستاجر و فاقد خانه ملکی هستند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
یکی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباره میزان حداقل دریافتی مورد نیاز کارگران با بیان این که در دنیا عرف است و در کشور ما نیز این موضوع به عرف تبدیل شده است که حقوق کارگران متناسب با تورم واقعی و سبد معیشت زندگی کارگران تعیین شود ...
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی طالبان در قطر اظهار داشت جامعه جانی برای جایگزینی کشت خشخاش در افغانستان و تامین معیشت کشاورزان باید پروژه های جایگزین ارائه کند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رشیدی کوچی، نماینده مجلس: دولت می گوید تورم را کنترل کرده ولی سفره های مردم چیز دیگری می گوید. سفره های مردم به تنهایی نشان می دهد که رئیسی در این دو سال چه کرده! ...