جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۱:۲۲Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تصفیه خانه»

همزمان با سومین روز از هفته محیط زیست سیستم تصفیه خانه فاضلاب شرکت نیک ریس در زنجان افتتاح شد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با هفته محیط زیست 102 طرح با حضور "علی سلاجقه" رییس سازمان حفاظت محیط زیست در 19 استان بهره برداری شد که سهم همدان 6 طرح است. به گزارش ایرنا ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان روز پنجشنبه از تصفیه خانه و فاضلاب شیبان از توابع شهرستان باوی بازدید کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان آذرشهر حضور یافته از تصفیه خانه فاضلاب آذرشهر بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان اعتبار هزینه شده برای 5 تصفیه خانه فاضلاب استان را تاکنون 150 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: برای تکمیل 5 تصفیه خانه فاضلاب استان 1600 میلیارد تومان نیاز است
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۸:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با هفته محیط زیست در مراسمی با حضور فرماندار بویین زهرا، تصفیه خانه فاضلاب شرکت دانژه آریا به بهره برداری رسید
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۱:۳۸    
مدیر سازمان حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: با توجه به اینکه یک چهارم گلخانه های کشور در تهران است و پایتخت حدود 190 هزار هکتار اراضی دایر کشاورزی دارد، پساب تصفیه خانه ها می تواند کشاورزی تهران را شکوفا کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۵۱    
تصفیه خانه اضطراری برای حل مشکلات فاضلاب در منطقه 22 شهر تهران ساخته می شود.
لشت نشا خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفای گیلان با حضور در برنامه صبح تازه سیمای مرکز گیلان از ارتقاء کیفی آب شرب لشت نشا و خکشبیجار با بهره برداری از طرح آبرسانی نواحی مرکزی استان و تأمین آب از تصفیه خانه بزرگ آب گیلان خبر داد.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۴۲    
مدیر کل حفاظت محیط زیست مازندران ، گفت: در سال گذشته 40 واحد صنعتی در سطح این استان به تصفیه خانه فاضلاب مجهز شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۲۳    
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان همدان ، مریم محمدی، مدیرکل محیط زیست استان همدان گفت: طرح های تصفیه خانه های شرکت خشکبار سبزه پاک کنی و کشتارگاه گوشت ملایر با 7 میلیارد تومان هزینه به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته حفاظت از محیط زیست تصفیه خانه فاضلاب شرکت دانژه آریا مستقر در شهرک صنعتی آراسنج بویین زهرا به بهره برداری رسید.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
باحضور مهندس اسماعیلی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر، دکتر امیرحسین نقی پور مدیرکل دامپزشکی استان همدان ، دکتر سیده مریم محمدی مدیرکل محیط زیست استان همدان و جمعی از مدیران شهرستانی تصفیه خانه فاضلاب کشتارگاه دام شهرستان ملایر افتتاح شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
زنجان- معاون محیط زیست انسانی اداره کل محیط زیست زنجان گفت: توسعه تصفیه خانه پساب های شهری زنجان جمعیت 410 هزار نفری را پوشش می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۲    
رئیس روابط عمومی و امور رسانه اداره کل حفاظت محیط زیست استان زنجان ازافتتاح تصفیه خانه فاضلاب صنایع نساجی خبر داد و گفت: این پروژه به عنوان بزرگترین پروژه محیط زیست کشور است که به مناسبت هفته جهانی محیط زیست در زنجان افتتاح می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با آغاز هفته محیط زیست، 2 پروژه تصفیه خانه صنعتی با 70 میلیارد ریال اعتبار در ملایر به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۶    
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان همدان در آغازین روز هفته محیط زیست سیستم تصفیه خانه فاضلاب خشکبار و کشتارگاه دام شهرستان ملایر را افتتاح کرد.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با آغاز هفته محیط زیست دو طرح تصفیه خانه در ملایر با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد تومان به بهره برداری رسید. به گزارش عصر همدان ؛ سیده مریم محمدی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان در حاشیه بهره برداری از دو پروژه تصفیه خانه واحدهای تولیدی شهرستان ملایر در جمع خبرنگاران اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر امور آبفار شهرستان گلپایگان گفت: برای احداث تصفیه خانه فاضلاب گلپایگان 2 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است، زمین برای ساخت تصفیه خانه فاضلاب تملک شده، اما پیشرفت فیزیکی آن صفر بوده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۲    
همدان-به مناسبت هفته محیط زیست دو پروژه تصفیه خانه صنعتی با اعتبار 70 میلیارد ریال در شهرستان ملایر به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۱۹    
مدیر شرکت آبفای شهرستان آبیک از پیشرفت حدود 90 درصدی تصفیه خانه فاضلاب شهر آبیک خبر داد و بر تسریع در تکمیل پروژه از سوی سرمایه گذار با توجه به پیگیری مسئولان قضایی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۳:۰۴    
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: وقوع سیل اخیر در منطقه موجب افزایش کدورت آب شد که برای جلوگیری از بروز مشکلات برای تصفیه خانه شهر قوچان و ورود آب گل آلود به مسیر، تصفیه خانه از مدار بهره برداری خارج و ظرفیت کاهش یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
طرح تصفیه خانه فاضلاب کشتارگاه صنعتی خزر سیمرغ قائم شهر به بهره برداری رسید.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان از پروژه توسعه و تکمیل تصفیه خانه آب دارخوین (تصفیه خانه جامع شهرستان شادگان) بازدید کرد. به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از تکمیل و بهره برداری فاز دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی 2 اردبیل با اعتباری بالغ بر 700 میلیارد ریال در آینده ای نزدیک خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس پژوهشکده آب و محیط زیست دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به شوری آب در شرق مشهد و کمبود تصفیه خانه در مشهد گفت: اندازه گیری زیادی از وضعیت آلودگی سفره های آب زیرزمینی نداریم؛ مهمترین عاملی که در کشف رود وجود دارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد_ استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: با تلاش های شبانه روزی، آب پایدار تصفیه خانه بن و طرح پدافندی چشمه دیمه وارد مدار آب شهرکرد شد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۱:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دریاچه کویر یا تالاب پساب یزد در اثر رهاسازی آبهای تصفیه خانه فاضلاب یزد در قلب کویر ایجاد شده است. وجود این تالاب، میان ماسه های روان، صحنه ای زیبا ساخته و به مقصدی موقت برای پرندگان مهاجر زمستانی تبدیل شده است ...
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
غلام پور؛ در پی توضیحات خود بر جمع آوری دستگاه های تصفیه خانگی تاکید کرد و افزود: این دستگاه ها املاح مفید و الزامی برای بدن، مانند آهن و منیزیم را از آب آشامیدنی می گیرند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۳:۱۸    
استاندار گفت: با تلاش های شبانه روزی آب پایدار تصفیه خانه بن و طرح پدافندی چشمه دیمه وارد مدار شهرکرد شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تکمیل و بهره برداری از تصفیه خانه آب آشامیدنی نیمی از جمعیت استان پس از سال ها توقف، پیگیری و در دولت سیزدهم اعتبار مورد نیاز آن پیش بینی و تخصیص داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۱:۵۸    
استاندار چهار محال و بختیاری گفت: با تلاش های شبانه روزی، آب پایدار تصفیه خانه بن و طرح پدافندی چشمه دیمه وارد مدار شهرکرد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
استاندار قم از پروژه انتقال آب از سرشاخه های دز به حوزه قمرود و تاسیسات انتقال آب از سد کوچری به تصفیه خانه قم بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مرحله اول آبگیری سد گرمی چای، خط انتقال و تصفیه خانه آب شرب میانه در سفر رئیس جمهور به استان به بهره برداری می رسد. این پروژه از مصوبات دور اول سفر رئیس جمهور به آذربایجان شرقی بود. ...
معدن24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۲۲    
معدن24:مراسم کلنگ زنی شروع عملیات اجرایی احداث، بهره برداری و نگهداری تاسیسات فاضلاب شهر تایباد با سرمایه گذاری شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان برگزار شد ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مشکل ادامه پروژه خط انتقال آب به شهر ایلام رفع شد بیگلریان مدیرکل مدیریت بحران با اعلام این خبر گفت: پروژه خط انتقال آب به طول 2 کلیومتر که از خط اصلی انتقال آب سد چم گردلان به تصفیه خانه شهر ایلام اجرا شده است بعلت مباحث قانونی با راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و شهرداری ایلام معطل مانده بود ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۶    
بخشدار اروندکنار آبادان گفت: با افزایش تعداد پمپ های آب در تصفیه خانه شهید درویش ابوشانگ مشکل افت فشار و قطعی آب در شهر و روستاهای تابعه برطرف شد. صادق جلالی افزود: 2 پمپ به منظور افزایش قدرت پمپاژ آب از ایستگاه شهید درویشی ابوشانگ در روز گذشته نصب و هم اکنون پمپاژ آب با سه پمپ در حال انجام است ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
در سومین نشست هم اندیشی رؤسای تصفیه خانه های پساب صنعتی شرکت توسعه نیشکر، بر صیانت از محیط زیست و بهره وری حداکثری از منابع آب تاکید شد. در سومین نشست هم اندیشی رؤسای تصفیه خانه های پساب صنعتی شرکت توسعه نیشکر، بر صیانت از محیط زیست و بهره وری حداکثری از منابع آب تاکید شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تصفیه خانه کوانک با هدف رفع کدورت آب آشامیدنی به بهره برداری رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون مدیرکل و رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران پساب را یکی از معضلات جدی شهر تهران دانست و گفت: به طور کلی محدوده غربی تهران به ویژه در مناطق 18، 19 و 21 به علت تمرکز واحدهای صنعتی و هدایت پساب ها به آب های سطحی و منطقه 22 به دلیل بافت خاک و زمین شناسی مشکل تصفیه خانه دارد ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رحمتی با اشاره به اینکه بیشترین مشکل فاضلاب در شهر تهران در منطقه 22 است، توضیح داد: این مشکل به علت زمین شناسی منطقه است که امکان اجرای اگوی شهری به علت بافت سنگی آن فراهم نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۰:۲۱    
فرماندار شهرستان آذرشهر در بازدید از تصفیه خانه فاضلاب آذرشهر گفت: علی رغم تخصیص اعتبار برای عملیات عمرانی تصفیه خانه فاضلاب اذرشهر در سفر دور اول ریاست محترم جمهوری به استان، متاسفانه این پروژه هم اکنون تعطیل و راکد است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست بر همکاری این سازمان با شهرداری کلانشهرها و سایر ارگان های اجرایی در راستای حفظ محیط زیست تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اعضای مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی ضمن سرکشی به حوزه های انتخابیه و بازدید و بررسی مشکلات، نشست هایی را با مسئولان مربوطه به منظور حل مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه خود برگزار کردند.
خانه خشتی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه رفسنجان گفت: آب آشامیدنی آرسنیک بالایی دارد و بهره برداری از تصفیه خانه ضرورت دارد و مسئولان باید با جدیت دنبال نمایند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه دماوند گفت: فقدان سیستم تصفیه فاضلاب، بزرگترین تهدید محیط زیستی دماوند است و البته اقدامات خوبی برای احداث شبکه راه اندازی تصفیه خانه در برخی مناطق مثل مهرآباد انجام شده که امیدواریم به نتیجه برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری شیراز در خصوص اعتبارات این حوزه گفت: در بُعد اعتبارات بالغ بر هفت هزار میلیارد تومان در حوزه خدمات شهری برای حوزه های مدیریت پسماند، تصفیه خانه های محلی و خرید ماشین آلات و تجهیزات در نظر گرفته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه رفسنجان با بیان اینکه مردم رفسنجان سال ها از آلایندگی های مس متضرر شده اند، گفت: شرکت مس باید هزینه تأمین برق چاه های جدید و تکمیل تصفیه خانه آب شهرستان رفسنجان را تأمین کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار مشهد بر لزوم همکاری صندوق ملی محیط زیست کشور و بانک توسعه تعاون برای اتمام تصفیه خانه سپتاژ تاکید کرد.