جمعه ۰۸ بهمنساعت ۱۲:۰۲Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تفرقه»

تقریب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۹:۱۱    
اگر مسلمانان دارای وحدت کلمه و عقیده باشند دیگر معنایی ندارد که در عمل و اقدامات سیاسی و اجتماعی فاقد وحدت باشند. در حقیقت سنت و قانون لایتغیر خداوند این است که جمع و اجتماع واحد را یاری می کند اما نتیجه تفرقه و نزاع جز شکست چیزی نخواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۷:۵۶    
تربت حیدریه - ایرنا - نماینده شهرستان های تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی گفت: مثلث جمهوری اسلامی ایران، شرق و روسیه قدرتی بلامنازع در برابر زیاده خواهی دولت های غربی و آمریکا است و از این رو استکبار جهانی همه تلاش خود را برای ایجاد تفرقه بین ایران و همسایگان به کار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۸:۵۵    
ولیعهد ابوظبی و رئیس جمهور مصر بر ادامه یافتن همکاری های مشترک برای مقابله با مداخلات منطقه ای و تفرقه افکنی ها تاکید کردند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۶    
شفقنا- محمد بن زاید ، ولیعهد ابوظبی و عبدالفتاح السیسی ، رئیس جمهوری مصر در دیداری مشترک بر تداوم همکاری ها برای مقابله با مداخلات منطقه ای و تلاش برای ایجاد تفرقه افکنی میان کشورهای منطقه تاکید کردند. ...
تقریب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۳۵    
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ، بیان کرد: اتحاد و انسجام لازمه مسلمانان است؛ آنان باید قدرت خود را حفظ نمایند و تفرقه را کنار گذارند زیرا تفرقه و تنازع امت اسلام را برای دشمنان لقمه آسانی می گرداند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۴    
آری باید بگویم بهترین خاطرات در آن روز رقم خورد، روزی که کمتر از 12 ساعت مردم در مقابل عوامل استکبار جهانی ایستادند دشمنی که تا دندان مسلح بودند و با همراهی چندین مزدور داخلی می خواست بین مردم تفرقه بیندازند و حکومت خود را شکل دهند ولی مردم با بیل و کلنگ مقابل آنان ایستادگی کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: برخی از کشورهای غربی از عنوان جعلی برای خلیج فارس استفاده می کنند و به دنبال ایجاد تفرقه در منطقه هستند که کشورهای عربی نباید تحت تأثیر آنها قرار گیرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها - امام جمعه بوشهر با بیان اینکه یکی از اهداف استکبار جهانی تفرقه و اختلاف در جامعه اسلامی است گفت: در این راستا تقویت وحدت جبهه ولایت در مقابل جبهه استکبار ضرورت دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۰۲    
آری باید بگویم بهترین خاطرات در آن روز رقم خورد، روزی که کمتر از 12 ساعت مردم در مقابل عوامل استکبار جهانی ایستادند دشمنی که تا دندان مسلح بودند و با همراهی چندین مزدور داخلی می خواست بین مردم تفرقه بیندازند و حکومت خود را شکل دهند ولی مردم با بیل و کلنگ مقابل آنان ایستادگی کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: حضور رژیم صهیونیستی در منطقه، عامل ایجاد تفرقه و تهدیدکننده امنیت و ثبات کشورهای منطقه است.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۳:۱۳    
آیت الله حسینی بوشهری با تاکید بر حفظ و تقویت وحدت بین اقوام و مذاهب، گفت: دشمن از وحدت شیعه و سنی هراس دارد برای همین همیشه به دنبال تفرقه افکنی است.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سعید عسکری با بیان اینکه شناخت دشمن و نقشه های آنان از شاخصه های اصلی انقلابی گری است؛ تصریح کرد: امروز مهمترین وظیفه کمیته تقریب مذاهب شناخت و تبیین نقشه های دشمن و جلوگیری از تفرقه افکنی در جامعه است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۲:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
ایسنا: نخست وزیر پیشین لبنان بعد از اعلام تعلیق فعالیت سیاسی خود بیروت را به مقصد ابوظبی ترک کرد. به گزارش النشره، سعد حریری، نخست وزیر اسبق لبنان و رئیس جریان المستقبل چند روز پس از ملاقات هایش با مقامات سیاسی و نشست با اعضای فراکسیون المستقبل تصمیم گرفت که از صحنه سیاسی فاصله بگیرد و در ...
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۸:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر پیشین لبنان اعلام کرد که فعالیت سیاسی خود را به حالت تعلیق درآورده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: وظیفه اصلی کمیته تقریب مذاهب شناخت نقشه های دشمن و جلوگیری از تفرقه افکنی است.
موج   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۰    
تبعیض و مرکزگرایی آفتی است که هر چقدر هم توجیه و لاپوشانی شود باز هم گاه و بیگاه خودش را نشان می دهد و باعث نارضایتی و ایجاد تفرقه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۱    
شبکه های معاند باز هم بدون پرداختن به اصل موضوع دستگیری سرشاخه اصلی شبکه هرمی به دنبال موج سواری برای تفرقه افکنی هستند.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) طرح پایان دادن به تفرقه و بازگشت به وحدت ملی را بررسی می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
آمریکا ضمن هشدار نسبت به افزایش تحریم ها، از رهبران قومی رقیب در بوسنی خواست تا از لفاظی های تفرقه آمیزی که آینده سیاسی و اقتصادی این کشور را تهدید می کند، دست بردارند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۴    
شفقنا- یک مقام دولت بایدن از سران کشور بوسنی و هرزگوین خواست دست از اعمال و گفتار تفرقه افکن بردارند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، سامانتا پاور- رییس آژانس توسعه بین المللی آمریکا از رهبران قومی و رقیب در بوسنی خواست که لفاظی های تفرقه افکنانه ای را که اقتصاد و آینده این کشور بی ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۲    
روزنامه های ورزشی جهان امروز _شنبه 2 بهمن ماه 1400_ منتشر شد.
مدرس حوزه علمیه حامدیه اهل سنت مسجد کلاته بهار، رازوجرگلان: دشمنان همیشه به دنبال فتنه و ایجاد دودستگی در بین مسلمانان هستند آخوند دولت گلدی نجاهی گفت ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فکرشهر: باشگاه ستارگان دشتستان در بیانیه ای پیرامون مطالب منتشر شده در فضای مجازی درباره تغییر سرمربی این تیم هندبال لیگ برتری استان بوشهر واکنش نشان داده و تاکید کرده که حق پیگیری قانونی با این اقدامات تفرقه افکن را برای خود محفوظ می دارد. به گزارش فکرشهر ، در این بیانیه آمده: ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: تقلای عربستان در عراق برای تفرقه افکنی بین گروه های سیاسی و ایجاد بحران در این کشور است.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
فارس: امام جمعه تبریز با اشاره به منافع راهبری متشرک ایران و روسیه گفت: قدرت منطقه ای ایران، روسیه را نیازمند به ارتباط با ایران کرده است. حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در خطبه های نماز جمعه این هفته تبریز که در مصلای امام خمینی(ره) این شهر با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان گفت: آمریکایی ها به این نتیجه رسیده اند که دیگر توپ، تانک، رادار و غیره کارآمد نیست و آمده اند و روی زخم ها و شکاف های درونی و نارضایتی های صنفی و اجتماعی و تحریک گروه ها و افراد مختلف دست گذاشته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گلن دیزن استاد دانشگاه در نروژ سفر رئیس جمهوری ایران به روسیه را مهم دانست و تاکید کرد: غرب به ویژه آمریکا از تحکیم روابط سه قدرت اورآسیایی روسیه، چین و ایران هراس دارد و تلاش می کند بین آن ها تفرقه بیندازد زیرا نزدیکی سه کشور مانعی بزرگ برای سلطه جهانی واشنگتن خواهد بود.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۵    
مبنای توحید و اعتقاد به وحدانیت حق، در همه شوون فردی و اجتماعی جامعه اسلامی تاثیر می گذارد و جامعه را به صورت یک جامعه هماهنگ و مرتبط با یکدیگر و متصل و برخوردار از وحدت می سازد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۷    
تهران- ایرنا- دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: هر جایی که مساله تفرقه پررنگ می شود، نباید تردید کنیم که دشمن آنجا حضوری پررنگ دارد. دشمن همواره در مناطقی است که مسائل اختلاف برانگیز تقویت می شود.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان استفاده از تمامی ظرفیت ها برای اجرای مطلوب طرح ساماندهی و صیانت از معتادان متجاهر را مورد تأکید قرار داد و گفت: بایستی شرایط برای توزیع مواد مخدر در گیلان، ناامن شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۲۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2022 فرانسه گفت: سیاست امانوئل مکرون، باعث هرج و مرج در کشورمان شده و بین فرانسوی ها تفرقه انداخته است. به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مارین لوپن رئیس حزب ملی گرای تندرو تجمع ملی و از نامزد های انتخابات ریاست جمهوری 2022 فرانسه در توئیتی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۲    
تهران – ایرنا - خبرگزارش آسوشیتدپرس در گزارشی از عملکرد یک ساله دولت جو بایدن نوشت که وی نتوانسته آن گونه که وعده داده بود دو بیماری کووید و تفرقه در جامعه آمریکا را درمان کند.
راه شهدا و حمایت از دستاورد های انقلاب در جهت تعالی جمهوری اسلامی ایران را ادامه خواهیم داد به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران مهندس سالاری در روز دوشنبه 27 دی ماه با گرامیداشت یاد شهدای اسلام بویژه شهید نواب صفوی و فدائیان اسلام بیان داشت دشمنان انقلاب ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به تلاش دشمنان برای تفرقه در بین امت اسلامی گفت که دهه فجر فرصت نمایش همبستگی و اتحاد امت اسلامی است و در برگزاری ویژه برنامه های این ایام باید تحکیم وحدت و همبستگی امت اسلامی مورد توجه جدی قرار بگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس شورای شهر شیراز با اشاره به فضاسازی ها و واکنش هایی که هفته گذشته و به دنبال تصویب سفر کارشناسان شهرداری به امارات، مطرح شد، هشدار داد که اتحاد سنگر اول و اصلی شورای ششم بوده و برخی به دنبال تخریب این سنگر و ایجاد تفرقه بین اعضای این نهاد هستند.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۴    
مبنای اصلی و راستین اتحاد در اسلام، دین متعالی اسلام است بنابراین مبدا اولیه خود را از فطرت سلیم انسانی می گیرد که خداوند آن را در نهاد همه انسان ها قرار داده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۲:۲۰    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر سامانه پیام کوتاه 30002323 * حفظ وحدت در کشور یکی از توصیه های مهم رهبر حکیم انقلاب در سخنرانی اخیرشان به مناسبت سالگرد حماسه 9 دی بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر شیراز گفت: دشمنان در نقشه ای مرموزانه و ماهرانه حساسیت های اعضاء شورای شهر شیراز را یک به یک کشف و تحلیل می کنند و از بی صاحبی فضای مجازی در پی تفرقه و انحطاط هستند.
شیرازه   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
طاهری در نطق پیش از دستور سی و هفتمین جلسه شورای شهر شیراز با اشاره اینکه طرح سفر کارکنان شهرداری شیراز به اکسپو دبی را تصمیم شورا دانست و نه مصوبه، بنابراین ادامه داد: آنچه در صحن گذشته شورا در خصوص سفر خارجی تحقیقاتی طرح و تصویب شد، یک تصمیم بود و نه یک مصوبه ...
گیلانستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۸:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار گیلان با بیان اینکه مادران و همسران شهدا الگوی خدمت صادقانه هستند و راه شهیدان همواره نورانی و روشن است، گفت: افراد دارای تریبون، به جای پرداختن به حاشیه ها، دغدغه های مردم و مشکلات آنان را مطرح کنند.
رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۰    
این فیلم در مراحل پیش ساخت مورد انتقاد و واکنش تعدادی از علماء و مراجع تقلید شیعه قرار گرفت برخی آن را عاملی تفرقه افکن بین شیعیان و اهل سنت دانسته اند.
رسا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۷    
کرمانشاه آیت الله عبداللهی گفت: نباید در مقابل توطئه و فتنه انگیزی دشمنان بی تفاوت باشیم و باید بدانیم که هر سخنی که بوی تفرقه و نفاق بدهد برای دشمن یک هدیه است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد گفت: تفرقه و واگرایی در یک جامعه چه درسطح عمومی و چه در سطح نخبگانی و چه فی مابین این دو، تله شیطان و مهلکه شکست می باشد و اگر قرار بر نصرت وپیروزی باشد، جز از مسیر همگرایی و اتحاد تحقق نمی پذیرد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ - ۰۸:۲۶    
اگر ایالات متحده به همان مسیر تفرقه افراطی سیاسی، ازهم گسیختگی اجتماعی، نفرت بین گروه ها و نابرابری های خطرناک اقتصادی ادامه دهد، این می تواند پیامدهای عمیقی برای آمریکا داشته باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
غیرت دینی مؤلفه ای است که می تواند در برابر جریان های نفوذ که همواره به دنبال تفرقه افکنی هستند مقابله کرده و بدعت های نوین را از دامان جامعه می زداید.
الف   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
پیش بینی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در رابطه با دسیسه های رژیم صهیونیستی و آمریکا جهت ایجاد تفرقه در میان مسلمانان و ظهور گروه تروریستی تکفیری داعش را در ادامه خواهید
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۲    
شاهرود- امام جمعه بسطام با بیان اینکه یکی از برکات انقلاب اسلامی ایران، وحدت بین مذاهب است، گفت: باید برای حفظ کیان اسلام از هرگونه تفرقه بین اهل تشیع و تسنن دوری کرد.
تقریب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۰۲:۱۳    
اتحاد از این منظر که برای مواجهه با تهدیدات ناشی از تفرقه و درگیری می تواند موثر باشد روحیه ایستادگی و مبارزه را در میان مسلمانان تقویت می کند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید ضمن تاکید بر لزوم پرهیز از اهانت به مقدسات دیگر مذاهب، گفت: از نظر شرعی، اهانت به مقدسات دیگر مذاهب جایز نیست و این قبیل کارها به شدت به وحدت اسلامی خدشه وارد می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۲۳:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: تفرقه در دین بدترین خطر برای دین و دینداری است و همه ما باید گوش به فرمان رهبری باشیم و از ظرفیت های مختلف استفاده کنیم.