جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۲:۲۲Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مداخله»

سلام نو / میگنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
استرس می تواند بر سایر عوامل خطرساز سلامت قلب تأثیر بگذارد. استرس می تواند به پرخوری و کاهش کیفیت خواب منجر شود، که هر دو برای قلب مضر هستند و ممکن است مدیریت استرس را دشوارتر کنند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه سیاست خارجی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران بر اساس دیدگاه راهبردی و سیاست های اصولی خود همواره راهکار حل مشکلات منطقه را تعامل و همکاری و هم افزایی کشورهای منطقه به دور از مداخله طرف های فرامنطقه ای می داند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
با نیم نگاهی به کارنامه ضد حقوق بشری آمریکا در سطح بین المللی، ریاکاری این رژیم در ادعای سردمداری حقوق بشر در جهان و استفاده ابزاری از آن برای مداخله در وضعیت کشورها به وضوح قابل درک است.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با نیم نگاهی به کارنامه ضد حقوق بشری آمریکا در سطح بین المللی، ریاکاری این رژیم در ادعای سردمداری حقوق بشر در جهان و استفاده ابزاری از حقوق بشر جهت مداخله در وضعیت کشورها به وضوح قابل درک است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نیروهای ارمنی در منطقه قره باغ کوهستانی با شرایط آتش بس پیشنهادی نیروهای حافظ صلح روسیه بعد از متحمل شدن چند شکست در میدان نبرد موافقت کردند. بر اساس گزارش خبرگزاری اینترفکس، توافق آتش بس به این معنی است که نیروهای قره باغ باید تمام تسلیحات سنگین را منهدم و خارج کنند ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه گفت: خطر وقوع یک جنگ جهانی در حال افزایش است و دقیقا برای مقابله با چنین خطری روسیه اصرار دارد مفاد منشور سازمان ملل به طور گزینشی اعمال نشود، بلکه اعمال همه آن صورت بگیرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۱:۲۲    
پس از بیست و چهار ساعت حملات توپخانه ای و راکتی جمهوری آذربایجان به قره باغ ارمنی نشین، آتش بس شکننده ای بین دو طرف برقرار شده است، ولی باکو تسلیم سلاح نیرو های ارمنی را شرط پایان عملیات نظامی در این منطقه اعلام کرده است ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۳:۱۹   + ۶۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه مشترک وزیران خارجه آمریکا و شورای همکاری خلیج فارس پس از نشست در نیویورک، اظهار کرد: تکرار اتهامات و ادعاهای واهی در شرایط کنونی منطقه به هیچ وجه نمی تواند تامین کننده منافع دولت ها و مردم منطقه باشد و صرفا به سود بدخواهانی است که آرامش، توسعه اقتصادی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه مشترک وزیران خارجه آمریکا و شورای همکاری خلیج فارس پس از نشست در نیویورک، اظهار کرد: تکرار اتهامات و ادعاهای واهی در شرایط کنونی منطقه به هیچ وجه نمی تواند تامین کننده منافع دولت ها و مردم منطقه باشد و صرفا به سود بدخواهانی است که آرامش، توسعه اقتصادی ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق گزارش روسیا الیوم ، سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه در جلسه شورای امنیت که درخصوص اوکراین برگزار شد، با تاکید بر اینکه خطرات درگیری جهانی در حال افزایش است، گفت: غرب بعد از جنگ سرد تصمیم گرفت که سرنوشت بشریت را تعیین کند و این مسئله باعث شد ثبات جهانی به هم بخورد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان گفت: با جایگزینی صحیح دانش آموزان می توان دانش آموزانی که نیاز به مداخله به هنگام دارند را شناسایی کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۰    
تبیین سیاست خارجی آمریکا در قبال جنگ ایران و عراق، تنها بر اساس استراتژی کلی حاکم بر دکترین ریگان مبنی بر تحمیل جنگ های بدون پیروز بر دولت های انقلابی، امکان پذیر است، مضافاً این که تأمل در رویدادهای هشت سال دفاع مقدس بیانگر این مسأله است که به تناسب تغییر وضعیت در جبهه ها به نفع ایران ...
برترین ها / رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
لابی های صهیونیستی موفق شده اند به دیگر پلتفرم های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام و یوتیوب نفوذ کنند و ارتش بزرگی را برای انجام این مأموریت و حذف محتوای عربی و فلسطینی به خدمت گرفته اند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۲    
گردهمایی مدیران مدارس استثنایی و مراکز جامع سنجش، آموزش، توان بخشی و مداخله بهنگام رشدی و تربیتی آموزش و پرورش استثنایی خراسان رضوی با محوریت پروژه مهردر مجتمع آموزشی، فرهنگی و توانبخشی امام رضا (ع) برگزار شد ...
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: اعضای شورای اسلامی شهر کرج از ابتدای دوره ششم بارها در خصوص گود حصارک به شهردار تذکر دادند اما شهردار مداخله نمی کند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۰    
شفقنا- با کسری 1.47 تریلیون روپیه (17.67 میلیارد دلار) تا 18 سپتامبر، سیستم بانکی هند بیشترین کسری نقدینگی در چهار سال گذشته را تجربه می کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا از اینوستینگ، این شکاف نتیجه خروج مالیات و فقدان جریان ورودی قابل توجه است. ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۰    
مطالعات مختلف نشان می دهد: سلامت دهان و دندان، جزء لاینفک سلامت عمومی و یکی از لازمه های زندگی خوب به شمار می آید. برخورداری از دهان و دندان های سالم نیازمند مراقبت های فردی،تدوین و اجرای برنامه های مداخله ای در سطح جامعه و مراقبت های حرفه ای است ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
قیمت دلار امروز هم در بازار آزاد کاهشی است و نسبت به روز گذشته گام بلندی به عقب برداشته است. گفته می شود انتشار خبرهای مثبت سیاسی و مداخله بازارساز در تعیین قیمت دلار مبادله ای در کاهش قیمت ارز طی دو روز گذشته موثر بوده است.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
روز هفتم مرداد، مردم آق دره، کارگر و اهالی، تجمع می کنند و درگیری اتفاق می افتد. نیمه شب نهم مرداد وقتی که ظاهراً درگیری با مداخله ریش سفیدان خاتمه یافته، حدود 26 نفر از اهالی بازداشت می شوند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
چند ساعت پس از اخراج یک دیپلمات هندی از سوی کانادا به دلیل تشدید اختلافات بر سر قتل یک جدایی طلب هندی سیک، وزارت خارجه هند نیز روز گذشته در اقدامی متقابل به یک دیپلمات ارشد کانادایی 5 روز مهلت داد تا خاک این کشور را ترک کند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۷:۴۷    
شیراز - ایرنا - مدیر مرکز اورژانس اجتماعی هاشمی شهرستان لارستان از اختلافات خانوادگی به عنوان رتبه اول مراجعان به مرکز اورژانس اجتماعی این شهرستان نام برد و افزود: برای بهبود بخشی به این وضعیت فعالیت گروههای مداخله در بحران این اورژانس تقویت شده است .
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، ابوذر گوهری مقدم، دبیر کمیسیون سیاسی و امنیت ملی دولت در صفحه خود در توئیتر با اشاره به اظهارات بایدن در صحن سازمان ملل نوشت: ادبیات تکراری مقامات آمریکایی مصرف داخلی دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۵    
قانون گذاران آمریکایی در نامه ای از بایدن خواستند اجازه صادرات نفت خام از اقلیم کردستان عراق را بدهد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۲۱    
رئیس جمهور در دیدار با اندیشمندان سیاست خارجی آمریکا: ما اعلام آمادگی کردیم که بین روسیه و اوکراین وساطت کنیم سود سازندگان سلاح باعث مداخله آمریکا در جنگ ها می شود.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
رسانه های ارمنستان اعلام کردند که نیروهای جمهوری آذربایجان شهر خان کندی ، مرکز منطقه قره باغ را گلوله باران کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان از هدف قرار دادن چند موضع نظامی در قره باغ از جمله یک سامانه پدافند موشکی تور خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان از هدف قرار دادن چند موضع نظامی در قره باغ از جمله یک سامانه پدافند موشکی تور خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۷    
دولت هند به یک دیپلمات ارشد کانادایی دستور داده تا ظرف پنج روز این کشور را ترک کند. پیش تر دولت کانادا یک دیپلمات هندی را در پی قتل یک جدایی طلب سیک اخراج کرده بود. هند نسبت به مداخله کانادا در مسائل داخلی هند و دخالت دیپلمات های کانادایی در اقدامات ضد هند ابراز نگرانی کرده است.
ایران پزشک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
روسای انجمن علمی روان پزشکان ایران و جمعیت علمی پیشگیری از خودکشی در نامه ای به وزیر بهداشت ضمن ارائه راهکارهایی برای پیشگری از خودکشی دستیاران تخصصی پزشکی، پیشنهاد تشکیل کمیته ای برای مداخله فوری در این زمینه را ارائه دادند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی بهزیستی استان: با تجهیز و تحویل بی سیم به این مراکز ما شاهد نظارت و مدیریت تیم های عملیاتی و ارائه خدمات تخصصی تر خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
واشنگتن ماهیت مداخله جویانه اش تغییری نکرده و در فضای رسانه ای-تبلیغاتی می کوشد پرستیژ خود را حفظ کند اما چنانچه در پرونده های مختلف مشهود است چاره ای جز پذیرش قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی در نظام بین الملل ندارد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
فرمانده سابق نیروی دریایی سپاه می گوید: مردم دوست ندارند که حکومت در همه شئونات آنها مداخله کند. چه لباسی بپوشند، چه نپوشند و چکار بکنند. مردم که سربازان یک پادگان نیستند که شما بخواهید همه چیز را برای آنها تعیین کنید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۱:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
لندن- ایرنا- وزیر امور خارجه انگلیس که برای شرکت در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرده است در تداوم مواضع مداخله جویانه لندن در امور داخلی کشورها، ادعاهای حقوق بشری علیه ایران را تکرار کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مجتبی اسلامیان/ پژوهشگر اقتصادی پیشرفت فناوری به کاهش نیاز به مداخله انسانی و حذف بسیاری از کارهای معمول در بانکداری منجر شده است. توسعه خدمات الکترونیک سبب کاهش موقعیت های ورود دستی داده ها، پردازش تراکنش ها و پرسش های ساده مشتری شده است ...
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۶    
وزیر امور خارجه انگلیس در تداوم مواضع مداخله جویانه در امور داخلی ایران ادعا کرد که دولت لندن به اعمال تحریم ها علیه تهران ادامه می دهد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- سایمون تیسدال، مفسر سیاست خارجی، سردبیر سابق بخش های خارجی، امریکا و آبزرور و دستیار سردبیر فعلی گاردین. او از منتقدان روابط نزدیک بریتانیا با عربستان سعودی و دخالت بریتانیا در مداخله ریاض علیه یمن بوده است. او سیاست در های باز آنگلا مرکل در قبال پناهجویان را "شجاعانه" خوانده بود. ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شواهد متعددی در دست است که نشان می دهد پلیس هند در خشونت علیه مسلمانان دخیل است و یا اینکه در حین حملات هندوها به مسلمانان هیچ گونه مداخله ای نمی کند.
کودک پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
، توضیحات کلی در مورد کاشت حلزون شنوایی برای کودکان و نوزادان کم شنوا و ناشنوا و مراحل انجام آن:
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۱    
انتشار خبر احتمال مداخله مقامات نظارتی بر این بازار با هدف افزایش غیر منطقی قیمت سنگ آهن تا حدودی باعث عقب نشینی قیمت آن شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۶    
به این فهرست توجه کنید: مداخله در انتخابات ایتالیا در سال 1948 میلادی ، برنامه ریزی و اجرای کودتای 28 مرداد در ایران و ساقط کردن دولت ملی دکتر مصدق در سال 1953 میلادی ، برنامه ریزی و اجرای کودتا در گواتمالا در سال 1954 میلادی ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۵:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – وزیر امور خارجه انگلیس در تداوم مواضع مداخله جویانه در امور داخلی ایران ادعا کرد که دولت لندن به اعمال تحریم ها علیه تهران ادامه می دهد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه به اقدامات امروز چند کشور معدود در اروپا و رژیم آمریکا که علاوه بر صدور بیانیه های مداخله آمیز، تحریم هایی علیه جمعی از مسئولان، نهادها، برخی رسانه های خبری ایرانی و مدیران مسئول آنها اعمال کردند، واکنش نشان داد. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۹:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
[شهروند] دولت دموکرات جو بایدن به اذعان آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه این کشور، سیاست بازدارندگی، فشار و دیپلماسی را در قبال جمهوری اسلامی ایران در پیش گرفته و در این مسیر از هیچ اقدام مداخله جویانه ای علیه ایران غفلت نمی کند ...
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اقدامات امروز چند کشور معدود در اروپا و رژیم آمریکا که علاوه بر صدور بیانیه های مداخله آمیز، با اعلام تحریم هایی علیه برخی مسئولان، رسانه های خبری ایرانی و مدیران مسؤل آنها نیز همراه بود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۱۳    
یک سگ در والسال به کودکی 10 ساله که در حال فوتبال بازی کردن بود، حمله مرگباری کرد که با مداخله عابران، کودک از خطر مرگ نجات یافت. بحران سگ های ولگرد مورد توجه رسانه های انگلیس قرار گرفته و فشار به دولت برای مدیریت حضور سگ های خطرناک نظیر بولداگ در خیابان و همچنین کنترل سگ های ولگرد افزایش یافته ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان در مراسم معارفه سرپرست جدید بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه بهزیستی یکی از مهمترین دستگاه ها در شناخت مساله و مداخله در بحران است، گفت:کارکنان این سازمان وظیفه مقدسی بر عهده دارند و با جان و دل به جامعه هدف خدمت رسانی می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: در حوزه آسیب های اجتماعی مطالعه و مداخله لازم انجام می گیرد و در این خصوص مساله شناسی و اولویت بندی انجام شده و برنامه ریزی ها برای کاهش آنها در حال انجام است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
در هفته ای که بانک مرکزی، در بازار بین بانکی مداخله نکرد و تزریق پول در بازار باز را نیز کاهش داد، نرخ بهره بین بانکی در روندی صعودی قرار گرفت.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۳۷ سایت دیگر  
بازار ارز این روزها در آرامش کامل به سر می برد و هر نوسانی در این بازار شکل می گیرد، در نهایت منجر به کاهش قیمت اسکناس آمریکایی در بازار تهران می شود. ...