دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۲۳:۰۸Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دستیار ویژه»

استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سیدمحمود حسینی پور، استاندار مازندران به همراه شریعتی، نماینده مردم شرق استان در مجلس، ثلاثی، مشاور و دستیار ویژه استاندار و میرزایی، فرماندار بهشهر با حضور در منزل شهید سردار علی ییلاقی با خانواده آن شهید والامقام دیدار و گفتگو کرد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مازندران با همراهی شریعتی، نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی، ثلاثی، مشاور و دستیار ویژه استاندار، میرزایی، فرماندار بهشهر و مدیران شهرستانی با حضور در بیت آیت الله ایازی با یادگار این بیت دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
دستیار ارشد وزیر خارجه ایران تصریح کرد که مناسبات خوب با عربستان می تواند در حل بحران یمن با راهکارهای سیاسی تأثیرگذار باشد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دستیار ویژه رئیس جمهور در امور مردمی سازی دولت با بیان این که سواد سلامت روان نیاز اساسی جامعه امروز است، گفت: باید به فکر اشاعه سواد سلامت روان در بین عموم مردم باشیم.
دستیار ویژه وزیر و مدیرکل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از توسعه و تعمیق روابط ایران و امارات در حوزه سلامت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- دستیار ویژه استاندار در امر مردمی سازی دولت در سیستان و بلوچستان گفت: هنوز هیچ کدام از دستیاران فرمانداران در شهرستان های این استان منصوب نشدند و این روند در حال اجراست.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۸    
روزنامه ایران اقتصادی: تاکنون اقتصاد ایران، پرونده قاچاق بزرگتر از شرکت کروز به خود ندیده است. در پرونده شرکت کروز، قاچاق بیش از 33 هزار میلیارد تومان با همکاری حسین فریدون، برادر حسن روحانی ثبت شده است. این قاچاق در اوج دولت روحانی یعنی از سال های 7 دی ماه 1392 تا 22 فروردین 1399 اتفاق افتاده است ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۴۵   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی از عربستان سعودی برای پیوستن به پرونده پیشنهادی ایران برای ثبت میراث ناملموس ضیافت افطاری دعوت کرد. به گزارش گروه فرهنگی حیات ؛ علی دارابی که برای حضور در چهل وپنجمین کمیته میراث جهانی یونسکو به عربستان سفر کرده است در دیدار راکان الطوق ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
شهردار اصفهان، سیدمرتضی حسام نژاد مشاور عالی و دستیار ویژه شهردار در امور سرمایه گذاری و اقتصادی و مسعود مهدویان فر ، مدیرکل حوزه شهردار و امور شورای اسلامی شهر را به عنوان نمایندگان شهردار در شورای اسلامی شهر معرفی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مشاور و دستیار ویژه استاندار: در مرحله اول 40 واگن مسافربری شرکت یزد ریل به مقصد یزد –تهران، یزد-مشهد و یزد –بندرعباس تا دهه فجر در استان یزد راه اندازی می شود.
سبا724   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سبا724 ، روح الله دهقانی در حکم انتصاب شکری آورده است: نظر به مراتب شایستگی و تجارب و به پیشنهاد دستیار ویژه رئیس جمهور در امر مردمی سازی دولت، به موجب، این حکم شما را به عنوان دستیار در امر مردمی سازی منصوب می کنم. ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
آسیب هایی که وقتی سراغ شان می رویم، می بینیم اوضاع چندان مناسب نیست. ساعات پایانی یکی از شب های تابستانی بود که برای روایت یک آسیب اجتماعی به مناطق جنوبی شهر تهران رفتیم ...
رادیو ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۳    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، مهدی حاجی وند، دستیار ویژه و مشاور رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در برنامه نمودار درباره پیشنهاد اختصاص سهام دولت در شرکت های بورسی خبر داد و گفت: مصوبه این پیشنهاد روی میز هیات دولت قرار دارد و اختصاص این سهام عدالت در گرو چراغ سبز دولت است. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- دستیار ویژه استاندار سیستان و بلوچستان از آغاز عملیات اجرایی طرح ملی "شهریاران" در این استان خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس سازمان بورس در حوزه سهام عدالت گفت:پیشنهاد می شود سهام دولت در شرکت های بورسی به مشمولان جدید اختصاص یابد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۹:۱۲    
مهدی حاجی وند دستیار ویژه رئیس سازمان بورس در حوزه سهام عدالت گفت: پیشنهاد می شود سهام دولت در شرکت های بورسی به مشمولان جدید اختصاص یابد.
رضا شریفی در دیدار با دستیار ویژه استاندار و اعضای ستاد مردمی سازی دولت در استان اظهار داشت: یکی از حلقه های مفقوده همه دولت ها، ندادن نقش کافی و موثر به مردم و حلقه های میانی است که تحقق این مهم در دولت سیزدهم یکی از راهبردهای اصلی تعریف شده است که امیدواریم با جدیت اجرا شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
طی حکمی از دستیار ویژه وزیر راه و شهرسازی عضو جدید قرارگاه ملی مسکن در حوزه سرمایه گذاری خارجی و قراردادهای بین المللی نهضت ملی مسکن منصوب شد.
دستیار ویژه و مشاور رییس سازمان بورس در امور سهام عدالت در خصوص اختصاص سهام عدالت به جاماندگان گفت: پیشنهاد می شود سهام دولت در شرکت های بورسی به مشمولان جدید اختصاص یابد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
روند رو به رشد معضلاتی مانند اعتیاد، راه سختی را پیش روی شهردار تهران که به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور در مدیریت آسیب های اجتماعی انتخاب شده، قرار داده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۰:۰۶    
گزارش خبرگزاری صداوسیما از دیدار دستیار دبیرکل سازمان ملل در امور افغانستان با کاظمی قمی در وزارت خارجه که در اواخر تیر 1402 منتشر شده را در ادامه می خوانید: سفیر ایران در افغانستان بر لزوم تشکیل دولت فراگیر در افغانستان برای حل مشکلات این کشور تاکید کرد. ...
مشاور رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور سهام عدالت گفت: در حال حاضر، پرداخت سود سهام عدالت یا واریز اضافه سود این سهام انجام نمی شود.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری مطرح شد؛ یکصد و سی و پنجمین نشست علمی تخصصی با عنوان" راهکارهای مواجهه با بحران تأمین مسکن " با حضور روح الله اکبری؛ دستیار ویژه وزیر و دبیر قرارگاه مسکن وزارت راه و شهرسازی به عنوان مدیر علمی و محمّدحسین شریف زادگان ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا خانی طی حکمی "اسماعیل بیگ محمدی" را به عنوان مشاور و دستیار ویژه فرهنگی هیئت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران منصوب کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۳۵    
به گزارش ایران آنلاین، دستیار رئیس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی های اجتماعی از اساتید مدعی اخراج از دانشگاه خواست تا مدارک خود را برای بررسی به وی ارسال کنند. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۵۱    
آقای روشنفکر بدون از تحلیل درست از شرایط جامعه و شاید عدم مشارکت درصدی از اصلاح طلبان در انتخابات و حضور پرشور جریان انقلابی در این عرصه مهم چگونه حاضر می شود به جای یک دستیار انقلابی که شاید امیدی بر جذب نیرو های پرشور در انتخابات را جذب نماید از یک اصلاح طلب استفاده می کند که حتی موجب زاویه گرفتن ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۲:۵۳    
مهدی روشنفکر_ نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون_ روز گذشته طی حکمی محسن فروزان را که فردی اصلاح طلب و عضو حزب کارگزاران می باشد، را به عنوان دستیار ویژه خود منصوب کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۳:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - دستیار رئیس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی های اجتماعی از اساتید مدعی اخراج از دانشگاه خواست تا مدارک خود را برای بررسی به وی ارسال کنند.
عصر دنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۲:۲۲    
عصر دنا: نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون، طی حکمی محسن فروزان از چهره های سیاسی اصلاح طلب و عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران استان کهگیلویه و بویراحمد را به عنوان دستیار ویژه خود انتخاب کرد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۵۹    
مهدی روشنفکر_ نماینده مردم شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون_ طی حکمی دستیار ویژه خود را معرفی کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دستیار ویژه وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: استان سمنان، دهکده جهانی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در حکمی، شهردار تهران را با حفظ سمت به عنوان دستیار ویژه خود در حوزه مدیریت آسیب های اجتماعی در پایتخت منصوب کرد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۷:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گفته دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور سهام عدالت ، تا اکنون 3 میلیون 600 هزار نفر از سهامداران سهام عدالت فوت شده اند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دستیار ویژه شهردار در امور هوشمندسازی و مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اصفهان گفت: سال های گذشته تیم توسعه خدمات الکترونیکی سازمان فاوا برای هر خدمت به صورت جداگانه برنامه نویسی انجام می داد، اما از سال 1400 این رویکرد اصلاح شد که نمونه آن زیرساخت اپلیکیشن اصفهان من است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
راب مالی پیش از این در زمان ریاست جمهوری باراک اوباما به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور، مشاور ارشد رئیس جمهور برای مبارزه با داعش، هماهنگ کننده کاخ سفید برای منطقه غرب آسیا، شمال آفریقا و منطقه خلیج فارس و مدیر ارشد منطقه خلیج فارس و ... خدمت کرد ...
دستیار ویژه شهردار تهران گفت: به ازای هر مترمربع، شهرداری، روزانه 9 هزار تومان در ازای اجاره غرفه 2 در 2 دریافت می کند که این عدد به صورت روزانه مبلغ 36 هزار تومان است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۸:۴۲    
دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور مردمی سازی از برنامه دولت برای انتخاب حلقه های میانی در جریان واگذاری کارها به مردم خبر داد.زسیداحمد عبودتیان در نشست خبری معرفی طرح شهریاران در راستای مردمی سازی دولت اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۵۷    
تهران- ایرنا- دستیار ویژه رئیس جمهور در امور مردمی سازی از برنامه دولت برای انتخاب حلقه های میانی در جریان واگذاری کارها به مردم خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری طرح ملی شهریاران ظهر دوشنبه ( 30 مرداد 1402 ) با حضور سید احمد عبودتیان دستیار ویژه رئیس جمهور در امور مردمی سازی دولت برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
دستیار ویژه وزیر و مدیرکل همکاری های بین الملل وزارت بهداشت گفت: بیش از یک میلیون بیمار خارجی برای درمان به ایران می آیند و 7 هزار دانشجو ی پزشکی خارجی از 40 کشور در ایران تحصیل می کنند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نصر، دستیار ویژه رئیس جمهور در امور مردمی سازی از برنامه دولت برای انتخاب حلقه های میانی در جریان واگذاری کارها به مردم خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۸:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت درباره دریافت سود سهام عدالت توضیحات مهمی ارائه کرد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۳:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در پی انتصاب سجاد محمدعلی نژاد به عنوان معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم، شهردار تهران طی حکمی مهدی منوری را به سمت مشاور و مدیرکل حوزه شهردار منصوب کرد. به گزارش ایسنا، علیرضا زاکانی - شهردار تهران طی حکمی مهدی منوری را به عنوان مشاور و مدیرکل حوزه شهردار تهران منصوب کرد. ...
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۰:۵۲    
دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت با تاکید بر این که در حال حاضر هیچ ثبت نامی برای سهام عدالت انجام نمی شود، تاکید کرد: برای دریافت سود سهام عدالت نیاز به ورود به هیچ درگاه اینترنتی نبوده و لازم به پرداخت هیچ هزینه ای هم نیست.
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۰:۰۰    
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران در تشریح روند صدور حکم دستیار ویژه رئیس جمهور برای شهردار تهران گفت: هیات وزیران به استناد اصل 127 قانون اساسی دکتر زاکانی را به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور مدیریت آسیب های اجتماعی پایتخت منصوب کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
دستیار ویژه و مشاور رییس سازمان بورس در امور سهام عدالت گفت: در حال حاضر هیچ ثبت نامی برای سهام عدالت انجام نمی شود و برای دریافت سود سهام عدالت نیاز به مراجعه حضوری و پرداخت هزینه ای نیست
دستیار ویژه و مشاور رییس سازمان بورس در امور سهام عدالت گفت: در حال حاضر هیچ ثبت نامی برای سهام عدالت انجام نمی شود و برای دریافت سود سهام عدالت نیاز به مراجعه حضوری و پرداخت هزینه ای نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی شهردار پایتخت به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور مدیریت آسیب های اجتماعی در شهر تهران منصوب شد.