یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۷:۴۱Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرارداد 25 ساله»

تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
عراق دوباره به دنبال تمدید قرارداد واردات گاز از ایران است. ترکیه هم به دنبال احیای مجدد قرارداد گازی با ایران است؛ قرارداد 25 ساله صادرات گاز ایران به ترکیه در سال 2026 میلادی به پایان می رسد.
چرخان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۳۳    
گروه بزرگ خودروسازی فاو (FAW) که روزگاری در زمینه خودروهای سبک در ایران فعالیت داشت، به دلیل تحریم های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان در سال 1397، فعالیت خود را متوقف کرد. البته در رابطه با خودروهای سنگین به دلیل تیراژ صادرات پایین، همچنان با برخی از خودروسازان ایرانی همکاری می کند ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ماه گذشته چین برای دومین بار یک قرارداد 25 ساله برای استخراج نفت و گاز افغانستان، با دولت طالبان امضا کرد. چین پیش تر هم چنین قراردادهایی با این کشور بسته بود اما در اجرای آنها چندان سابقه خوبی نشان نداده است.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
احسان فدایی کارشناس صنعت لوازم خانگی با اشاره به اینکه امروز احتمال تکرار داستان تلخ گذشته برای شرکت های مطرح تولید قطعات و محصول کامل لوازم خانگی چینی وجود دارد، گفت: در خلال سال های گذشته همواره قطعات لوازم خانگی چینی وارد کشور می شده ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بعد از انتشار متن بیانیه مشترک ایران و چین، کارشناسان سیاسی، متن این بیانیه را با بیانیه سال 1394 و سفر شی جین پینگ به تهران، مقایسه کردند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
کارشناس صنعت لوازم خانگی می گوید: با توجه به وضعیت تثبیت و ادامه تحریم ها علیه ایران، قطعاً چین محصولاتی که فاقد ارزش و اعتبار برای مصرف کننده در بازار های جهانی است را به راحتی با قرارداد 25 ساله تهاتر نفت با کالا وارد بازار ایران می کند چراکه طبق مفاد این قرارداد یک بازار لوازم خانگی راحت و شاید ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی اصفهان در بیانیه ای در واکنش به قرارداد 25 ساله ایران و چین از دولتمردان خواست تا همه قرارداد های این همکاری را در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسانند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۷:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
شرکت ملی نفت (CNPC)، دومین شرکت بزرگ چین در حال پیگیری قراردادی جدید با قطر برای خرید گاز پارس جنوبی است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: قرارداد 25 ساله شامل بخش های مختلفی می شود و فقط اقتصادی نیست. بحث های نظامی و امنیتی و راهبردی نیز مطرح هستند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تحلیلگر مسائل سیاست خارجی گفت: این حقیقت انکارناپذیری است که چین احتمالاً در آینده مهم ترین بازیگر صحنه بین المللی خواهد بود و اینکه در ایران نیز اشتیاق زیادی به تعامل با چین وجود داشته باشد امر عجیبی نیست ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
موقعیت ژئوپلیتیک ایران در خاورمیانه از سالهای قبل این سیاست تجربه شده را تقویت کرده که ایران باید در برابر کشورها،سیاست خارجی متوازن اتخاذ نماید.این سیاست بعد از انعقاد برجام با کشورهای غربی در 23 تیر 1394 ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
شبه رسانه اصلاح طلب تجارت نیوز در گزارشی پیرامون قرارداد 25 ساله ایران-چین مدعی شده است که چین نفت و گاز ایران را با 30 درصد تخفیف می خرد و برای پرداخت پول آن دو سال مهلت دارد .
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اظهار نظر مقام چینی در موضوع تمامیت ارضی ایران، گفت: در سفر رئیس جمهور به چین ضمن تاکید بر رعایت اصل استقلال و تامیت ارضی ایران، اجرایی شدن قرارداد 25 ساله تهران و پکن پیگیری شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سفر ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری اسلامی ایران به پکن بنا به دعوت رسمی همتای چینی خود، بطور گسترده در کانون توجه رسانه های جهان قرار گرفته است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۳:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در فضای مجازی با اشاره به سفر رئیس جمهور به چین نوشت: این سفر سرآغاز فصل جدیدی از روابط راهبردی دو کشور ایران و چین خواهد بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۲۲:۱۴    
نگارنده در این یادداشت به هجمه های وارد شده به دولت روحانی به جهت امضاء قرارداد 25 ساله و ارائه پیش نویس سند همکاری 20 ساله با روسیه توسط رئیسی و سکوت اصولگرایان پرداخته است
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۳۹ سایت دیگر  
قرارداد 25 ساله ایران و چین در دولت روحانی مطرح شد و حالا در دولت سیزدهم و با سفر ابراهیم رئیسی به چین گقته می شود یکی از اهداف مهم این سفر اجرای قرارداد 25 ساله است.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - سبزعلیپور گفت: کشور چین تاکنون چیزی حدود 85 فقره قرارداد همچون قرارداد 25 ساله اش با ایران را با بیش از 80 کشور جهان امضاء کرده و روز به روز نیز در حال افزایش این نوع همکاری های همه جانبه با دیگر کشور های جهان می باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
یکی از راهبرد های اساسی ایران با هدف مقابله با تحریم های ظالمانه غربی ها به سردستگی آمریکا، نگاه به شرق است که در دستور کار دستگاه دیپلماسی کشور قرار گرفته است.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
دیپلمات پیشین وزارت خارجه در گفتگویی با خبرآنلاین ضمن مقایسه سطح روابط چین با ایران و عربستان گفت: به نظر نمی رسد در این شرایط پکن به دنبال روابط راهبردی با تهران باشد. ...
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۴:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس دولت سیزدهم گفت: اجرایی شدن سند راهبردی ایران و چین در سفر به چین دنبال خواهد شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران گفت: چین به عنوان دومین قطب اقتصادی جهان شریک تجاری مهم و بزرگی برای ایران است و دو کشور از سابقه تاریخی طولانی در روابط خود برخوردار هستند. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۴:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور فردا در راستای راهبرد ایجاد تعادل در سیاست خارجی و امضای اسناد مهم همکاری دوجانبه به چین می رود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: یکی از اقلام نیازمندی های چین بحث تأمین انرژی است که الان بخش مهمی از مصارف را نفت تشکیل می دهد، کمااینکه یک مدتی هم یکی از تامین کنندگان مهم بود و احتمال این می رفت که پس از قرارداد 25 ساله این موضوع محقق شود اما معتقدم با آن واکنش هایی که در ایران اتفاق افتاد ...
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۰۰   + ۷۵ سایت دیگر  
سران قوا پیگیری و اجرای کامل قانون مولدسازی اموال مازاد دولت با همکاری همه قوا و نهادهای کشور را مورد تأکید قرار دادند. قرارداد 25 ساله ایران و چین یکی از دستاورد های خوب دولت سابق بود ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
وحیدی با اشاره به قرارداد 25 ساله ایران و چین، گفت: این قرارداد یکی از دستاوردهای خوب دولت سابق بود، اما در فضای رسانه ای ابهامات نسبت به این قرارداد شکل گرفت که لازم است در این ارتباط احزاب به شکل منصفانه و علمی موضوع و اهمیت قرارداد و تاثیرات مثبت آن را برای اقتصاد کشور برای مردم تشریح کنند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۴۱    
رئیس دومای روسیه دیروز مهمان روسای قوای مجریه و مقننه در تهران بود. تاکید بر تکمیل راهگذر شمال– جنوب و اجرایی شدن توافق 25 ساله از جمله نکات مذاکرات داغ اقتصادی و تجاری در کمیسیون عالی پارلمانی ایران و روسیه بود
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۷:۳۱    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی کشور که صبح امروز 4 بهمن در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود، مشاهده می کنید
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس دومای دولتی روسیه که برای شرکت در سومین نشست عالی مشترک پارلمانی دو کشور به تهران سفر کرده است، روز گذشته با رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و سپس با همتای ایرانی خود در کنفرانس مشترک خبری شرکت کردند و نتایج این کمیسیون عالی را تشریح کردند ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۰:۲۰    
رئیس مجلس در دیدار رئیس دومای روسیه با بیان اینکه باید نگاهمان به آینده باشد و توافق راهبردی ایران و روسیه باید مورد نظر قرار گیرد، گفت: ما باید قرارداد 25 ساله را در سریع ترین زمان ممکن اجرایی کنیم.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس در دیدار رئیس دومای روسیه با بیان اینکه باید نگاهمان به آینده باشد و توافق راهبردی ایران و روسیه باید مورد نظر قرار گیرد، گفت: ما باید قرارداد 25 ساله را در سریع ترین زمان ممکن اجرایی کنیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: رئیس مجلس در دیدار با همتای روسی خود گفت: ما باید نگاهمان به آینده باشد و توافق راهبردی ایران و روسیه باید موردتوجه قرار گیرد. ما باید قرارداد 25 ساله را در سریع ترین زمان ممکن اجرایی کنیم .. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس در دیدار همتای روس خود بر استفاده حداکثری از فرصت های اقتصادی، تجاری و ترانزیتی 2 کشور تأکید کرد.
نماینده   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با همتای روسی خود بر استفاده حداکثری از فرصت های اقتصادی، تجاری و ترانزیتی بین دو کشور تأکید کرد، در این نشست همچنین رئیس دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه گفت: در زمینه پارلمانی می توانیم سهم بزرگی برای توسعه روابط داشته باشیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس:توافق راهبردی ایران و روسیه باید مورد توجه قرار گیرد. ما باید قرارداد 25 ساله را در سریع ترین زمان ممکن اجرایی کنیم.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با همتای روسی خود بر استفاده حداکثری از فرصت های اقتصادی، تجاری و ترانزیتی بین دو کشور تأکید کرد، در این نشست همچنین رئیس دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه گفت: در زمینه پارلمانی می توانیم سهم بزرگی برای توسعه روابط داشته باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۱   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با همتای روسی خود بر استفاده حداکثری از فرصت های اقتصادی، تجاری و ترانزیتی بین دو کشور تأکید کرد، در این نشست همچنین رئیس دومای دولتی مجلس فدرال فدراسیون روسیه گفت: در زمینه پارلمانی می توانیم سهم بزرگی برای توسعه روابط داشته باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
چین و طالبان قرارداد 25 ساله ی را برای استخراج نفت آمو دریا، با سرمایه گذاری 540 میلیون دلار امضا کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۱:۳۰    
از امضای قرارداد 25 ساله طالبان با چین تا شناسایی و منهدم شدن 3 مخفیگاه گروه تروریست داعش در افغانستان از جمله اخبار مهم هفته گذشته است که می توانید در این پادکست ملاحظه فرمایید.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
چینی ها بعد از خروج آمریکا از برجام هیچ پروژه جدیدی را در ایران آغاز نکرده اند. حالا خبر رسیده طالبان یک قرارداد 25 ساله با چین برای پروژه نفتی آمودریا امضا کرده که طبق آن چین سالانه 150 میلیون دلار طی 3 سال آینده و بعد هم سالانه 540 میلیون دلار برای 22 سال آینده در افغانستان سرمایه گذاری خواهد کرد.
برترین ها / خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۸:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
چین پس از قراردادهای بزرگ انرژی با رقبای عرب ایران در حاشیه خلیج فارس این بار قرارداد خبرساز دیگری بسته است. قرارداد 25ساله استخراج نفت بین طالبان و چین خبری است که به تازگی منتشر شده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
طالبان یک قرارداد 25 ساله با چین امضا کرده است که طبق آن چین سالانه 150 میلیون دلار طی 3 سال آینده و بعد هم سالانه 540 میلیون دلار برای 22 سال آینده در افغانستان سرمایه گذاری خواهد کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
شرکت چینی با دولت طالبان برای برداشت نفت در افغانستان قرارداد 25 ساله امضا کرد. شرکت چینی طی سه سال آینده 450 میلیون دلار در افغانستان سرمایه گذاری خواهد کرد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۴   + ۲۶ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: طالبان یک قرارداد 25 ساله با چین برای پروژه نفتی آمودریا امضا کرد که طبق آن چین سالانه 150 میلیون دلار طی 3 سال آینده و بعد هم سالانه 540 میلیون دلار برای 22 سال آینده در افغانستان سرمایه گذاری خواهد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ - ۰۸:۵۱    
شفقنا افغانستان – وزارت معادن و پطرولیم گروه طالبان قرارداد استخراج نفت حوزه دریای آمو را با یک شرکت چینی امضا کرد. به گزارش خبرگزاری شفقنا افغانستان، شهاب الدین دلاور، سرپرست وزارت معادن و پطرولیم گروه طالبان هنگام امضای این قرارداد گفت که میعاد این قرارداد 25 ساله است. ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
در ادامه گسترش روابط اقتصادی بین افغانستان و چین دولت موقت طالبان با یک شرکت چینی قراردادی 25 ساله برای استخراج نفت شمال افغانستان امضا کرد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
سلیمی نمین، تحلیلگر مسائل سیاسی، در مورد اجرایی شدن قرارداد 25 ساله با چین گفت: دلیل پیش نرفتن این قرارداد کارشکنی جریان غربگرا و انتخاب اشتباه دولت سیزدهم برای مسئول اجرایی این قرار داد است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
/ هرکسی به منافع ملی ما ضربه بزند باید منتظر ضربه به منافعش باشد/ قرارداد 25 ساله چین هم تحت شعاع قرار گرفته است مرتضی محمودوند، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: دولت چین باید با همان صراحتی که درباره ی جزایر سه گانه صحبت کرده بود به همان صراحت هم صحبت هایش را پس بگیرد. ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
ما در کمیسیون امنیت ملی گفتیم باید بیانیه ای صادر شود و اگر کسی هم ورود نکند من مرتضی محمودوند به عنوان خدمتگزار مردم قطعا در مقابل چین موضوع تایوان را مطرح میکنم که به حق هم است. در واقع نباید تایوان که کشور، مردم و فرهنگ مستقل دارد مورد اجحاف و ظلم واقع شود.