شنبه ۲۲ مردادساعت ۰۳:۴۵Aug 2022 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشتارگاه»

ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - فرماندار راسک در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: کشتارگاه صنعتی پیشین با ظرفیت روزانه 500 راس دام سبک و 280 راس دام سنگین و ظرفیت اشتغال 150 نفر پس از سه سال تعطیلی با همت و تلاش استاندار سیستان و بلوچستان و مسوولان مجددا احیا و به چرخه تولید بازگشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر بازارچه های مرزی سیستان و بلوچستان گفت: با فعال شدن مجدد کشتارگاه پیشین در جنوب استان هم اینک150 نفر در این واحد تولیدی مشغول بکار شدند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۸:۱۵    
شرکت پشتیبانی امور دام استان اصفهان از ابتدای تیرماه تاکنون 12 هزار تن گوشت مرغ منجمد مازاد بازار را خریداری و ذخیره کرده است. رییس سازمان جهاد کشاورزی استان گفت: این مقدار گوشت مرغ از 29 کشتارگاه سراسر استان خریداری و در سردخانه های شرکت پشتیبانی امور دام ذخیره شده است. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۵:۴۴    
مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان با توجه به اهمیت فراوان موضوع فرهنگ سازی غذای حلال، بر تلاش جمعی و هماهنگی همه جانبه بین سازمان جهاد کشاورزی و اداره کل دامپزشکی استان با هدف هرچه بهتر اجرای شدن این دوره آموزشی و برنامه های جانبه تاکید نمود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس اداره دامپزشکی اسدآباد با اشاره به تعطیلی کشتارگاه سنتی دام شهرستان از سال 95 تاکنون، گفت: این کشتارگاه برای فعال سازی مجدد شرایط لازم را نداشته و وارد چرخه شدن دوباره آن منتفی خواهد بود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مجتمع کشتارگاه صنعتی کیمیا گوشت پیشین شهرستان راسک پس از سه سال تعطیلی کامل فعالیت خود را دوباره از سر گرفت.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان دامپزشکی اعلام کرد: تا کمتر از یک ماه دیگر، طرح استقلال ناظران بهداشتی از کشتارگاه ها اجرایی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ساخت شهرک صنفی آهن فروشان و کشتارگاه صنعتی بهشهر نیازمند حمایت مسؤولان است و این در حالی است که برخی مسؤولان حمایت جدی در این بخش ندارند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
این جلسه با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی استان، رئیس اداره دامپزشکی و ناظر شرعی کشتارگاه سنتی دام شهرستان زابل در محل سالن جلسات اداره دامپزشکی این شهرستان برگزار شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بناب از کشف کشتارگاه غیرمجاز دام در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۸:۳۲    
برخی از افرادی که روزانه مسیر علی آباد به گرگان را طی می کنند از بوی نامطبوع کشتارگاه مرغی که در این مسیر قرار دارد گلایه دارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بهار گفت: طی حادثه نشت گازی که در یکی از کشتارگاه های بهار اتفاق افتاد، پنج نفر مسموم و متاسفانه یک نفر جان خود را از دست داد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۴۱   + ۳۵ سایت دیگر  
انفجار مخزن گاز آمونیاک در یک کشتارگاه در استان همدان موجب کشته و زخمی شدن 7 نفر شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۸:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی استان اصفهان با بیان اینکه ترجبحا دام باید در کشتارگاه قربانی شود گفت: ذبح دام در معابر به هیچ عنوان توصیه نمی شود. ذبح دام در جلو دسته جات عزاداری احتمال خطر جانی ناشی از فرار دام سنگین و همچنین تاثیر منفی در روحیه افراد تماشاچی را دارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل دامپزشکی لرستان تاکید کرد: کشتارگاه های دام این استان در روزهای تاسوعا و عاشورا حسینی (ع) فعال هستند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۲۰:۴۷    
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان دهاقان در جمع نمازگزاران جمعه این شهرستان بر کشتار دام در محل کشتارگاه و پیشگیری از بروز بیماری های مشترک نظیر تب خونریزی دهنده کریمه کنگو تاکید نمود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۸:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان با اشاره به تاسوعا و عاشورای حسینی گفت: فرآیند ذبح باید با رعایت اصول کامل بهداشتی و شرعی انجام شود به همین دلی توصیه می شود مردم قربانیان خود را در کشتارگاه ها انجام دهند. با این حال 70 اکیپ ثابت و سیار برای نظارت بر ذبح در دو روز یاد شده آماده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۳:۳۵   + ۳۴ سایت دیگر  
مشاور رئیس سازمان دامپزشکی کشور اظهار کرد: به منظور کاهش خطر انتقال بیماری های مشترک بین انسان و دام از جمله تب کریمه کنگو کشتارگاه ها موظف شده اند، آمادگی لازم به منظور پذیرش دام های قربانی و ذبح آن ها از ساعت 7 صبح تا 14 روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی را داشته باشند.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان زنجان با اشاره به اینکه کشتارگاه ها از هم اکنون تا 12 محرم آمادگی پذیرش ذبح دام های قربانی مخصوصا ذبح نیابتی را دارند گفت: تعداد 25 اکیپ ثابت و سیار متشکل از 33 نفر بازرس بهداشتی و شرعی بر روند ذبح و بازرسی بهداشتی نظارت خواهند داشت.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم سراب در مجلس از راه اندازی بزرگترین کشتارگاه طیور در استان خبر داد
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان زنجان گفت: با توجه به مخاطرات ذبح دام قربانی در معابر عمومی بهترین راه برای حفظ بهداشت و سلامت جامعه ذبح نیابتی احشام قربانی در کشتارگاه است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ابهر گفت: کشتارگاه ابهر برای عزاداران حسینی خدمات رایگان ارائه می دهد بنابراین قربانیان خود را به محل کشتارگاه برده و ذبح را در محل کشتارگاه انجام دهند.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:رئیس نظارت بر بهداشت عمومی اداره دامپزشکی کرمانشاه گفت: 29 تیم نظارتی ثابت و سیار متشکل از 14 تیم ثابت و 15 تیم سیار بر کشتارگاه های استان کرمانشاه در ایام محرم نظارت خواهند کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۳    
در راستای حفظ و حراست از سلامت عمومی شهروندان، یک واحد عرضه گوشت قرمز در شهرستان خمینی شهر به دلیل کشتار غیر مجاز دام با حکم دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان پلمب گردید.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ، دکتر زبردست ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش اظهار کرد با توجه به هماهنگیهای صورت گرفته در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی کشتارگاههای دام استان لرستان باز هستند و عملیات ذبح و کشتار دام در این واحد ها تحت نظارت همکاران دامپزشکی استان لرستان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۶:۳۸    
ایسنا/لرستان مدیرکل دامپزشکی لرستان از فعالیت کشتارگاه های استان در روزهای تاسوعا و عاشورا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مرغ مازاد مرغداران استان توسط شرکت پشتیبانی امور دام در کشتارگاه قزوین مرغ خریداری می شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۲    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی تربت حیدریه؛ در راستای انجام نظارت و بازدید ماهانه از اقدامات بهداشتی کشتارگاه دام، جلسه ستاد دامپزشکی تاسوعا و عاشورا برای ذبح شرعی، قانونی و بهداشتی دام با توجه به در پیش بودن تاسوعا و عاشورا در محل کشتارگاه دام شهرستان تشکیل شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۰    
گرگان_ بزرعلی رییس جهادکشاورزی گلستان از ایجاد دومین کشتارگاه صنعتی دام سنگین در استان خبرداد و گفت: در حال حاضر روزانه دوهزار و 700 گوسفند در کشتارگاه های استان ذبح می شوند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۰    
روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان طبس با تکثیر اطلاعیه بهداشتی به هیئات مذهبی ،نیکوکاران و شهروندان توصیه نمود: کشتار دام در معابر عمومی موجب آلودگی زیست محیطی و انتشار بیماری های قابل انتقال از دام به انسان می گردد. همچنین توصیه می شود: ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی ، صبح امروز فخر موحد معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری با همراهی حسین حاجی بگلو مدیرکل صمت استان، تاجی فرماندار اسفراین ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر اداره تعاونی های اداره کل عشایری خراسان شمالی با اشاره به اجرای طرح خرید گوشت قرمز منجمد کارتنی در این استان گفت: تاکنون یک هزار و 500 رأس دام نر عشایری روانه کشتارگاه ها شده است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی جنوب کرمان،دکتر مطهره مختاری مسوول اداره نظارت بر بهداشت عمومی گفت: گوشت قرمز یکی از مهمترین فرآورده های خام دامی بوده و در صورتی که تولید و عرضه آن در شرایط غیربهداشتی انجام گیرد منجر به بروز مخاطرات بهداشتی جدی خواهد گردید. ...
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، جلسه بررسی مسائل و مشکلات کشتارگاه ستاره طیور فیروزان شهرستان نهاوند با حضور معاون عمران و برنامه ریزی فرماندار، رئیس اداره طیور سازمان جهاد کشاورزی استان ، رئیس اداره صنایع تبدیلی سازمان جهاد کشاورزی استان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۲:۰۵    
شورای شهر کاشمر با درخواست شهرداری این شهر با افزایش 353 درصدی بهای خدمات در کشتارگاه نیمه صنعتی دام موافقت کرد.
سازمان دامپزشکی کشور به انتشار یک فیلم در فضای مجازی درباره عرضه مرغ های با عدم تحرک و گرفتار سیل به کشتارگاه ها واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی گفت: در چهار ماهه سال جاری در کشتارگاه های استان 87 هزار و 45 راس دام سبک و سنگین کشتار شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
دوره های آموزشی ناظرین شرعی و ذابحین کشتارگاه ها در قالب دوره های حضوری منطقه ای از استان اصفهان در روزهای 9 تا 11 شهریورماه در اردوگاه شهید بهشتی اصفهان برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نیر- مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل گفت: ساماندهی کشتارگاه سنتی دام شهرستان و مقابله با کشتار غیرمجاز در نیر را پیگیری می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس دامپزشکی شهرستان اردستان هشدار داد کشتار دام ها خارج از محیط کشتارگاهی خطر انتقال بیماری ها را با خود به همراه دارد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۷    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی مه ولات؛ با توجه به فرارسیدن دهه اول محرم و افزایش مصرف فرآورده های پروتئینی و در راستای اجرای نظارت های بهداشتی دامپزشکی رئیس و کارشناس شبکه دامپزشکی از کشتارگاه طیور شهرستان بازدید نمودند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی تربت حیدریه؛ دکتر محمود قربان زاده معاون سلامت اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی از کشتارگاه دام صنعتی در حال ساخت بازدید نمود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۳    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی گناباد؛ بازرسی بهداشتی لاشه های طیور کشتارگاه طیور پرند گناباد به ظرفیت 4000 قطعه در ساعت به طور مستمر در حال انجام است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
محمود مقامی ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سالار شهیدان امام حسین (ع) گفت:در راستای مبارزه با بیماریهای مشترک بین انسان و دام بخصوص تب کریمه کنگو کشتار دام قربانی در اماکن عمومی و هئیت های مذهبی ممنوع می باشد و کشتارگاه شهرستان در این ایام فعال است و خدمات خود را ارائه می دهد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
آخرین آمار مبتلایان کووید-19 / سرقت های شبانه مردان نقابدار/ فریب کلاهبرداران در امام محرم را نخورید/ جنجال آفرینی راننده خشمگین!/ دستگیری خواننده غیر مجاز در بهشت زهرا/ فرار ناکام 2 دختر نوجوان برای سفر به ترکیه/ کشتارگاه خودرو های سرقتی!/ به خاطر جلب رضایت همسر اولم قاتل شدم
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۲    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی گناباد؛ بازرسی بهداشتی از کشتارگاه سفید گوشت پرند انجام گرفت.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۰:۲۲    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان تربت حیدریه در راستای اجرای نظارت های بهداشتی دامپزشکی رئیس و کارشناسان شبکه دامپزشکی از کشتارگاه طیور این شهرستان بازدید به عمل آوردند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۹:۳۲    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی مه ولات؛ در 4 ماهه اول سال جاری بیش از 1900 تن گوشت سفید و بیش از 41 تن گوشت قرمز با رعایت شرایط بهداشتی در کشتارگاه های دام و طیور این شهرستان استحصال شده است.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۷:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا: با دستگیری دزدانی که به باغ ویلاهای اطراف مشهد دستبرد می زدند، سرنخ هایی از کشتارگاه خودروهای سرقتی نیز به دست آمد و این پرونده ابعاد گسترده تری یافت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۴    
معاون خدمات شهری شهرداری زرند از عملیات احداث محل جدید عرضه دام و ساخت آغل های جدید در کشتارگاه دام شهرداری خبر داد.