پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۲:۲۴Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بذرپاش»

سراج24   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی دکتر مهرداد بذرپاش رئیس کل دیوان محاسبات کشور، میثم نادی به عنوان مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور منصوب شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی در مجلس در توئیتی تاکیدکرد؛باید امیدوار بود که دولت بودجه سال آینده را واقع بینانه تر و با اصلاحات ساختاری آماده کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۰   + ۸۴ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش در ادامه سلسله مکاتبات فنی خود پیرامون تحقق احکام قانونی بر زمین مانده در وزارتخانه ها، سازمان ها و دستگاه های دولتی، پانزدهمین و آخرین نامه را خطاب به رئیس جدید بانک مرکزی صادر نمود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در نامه مشترکی به میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه، بذرپاش رئیس دیوان محاسبات، نگاهداری رئیس مرکز پژوهش های مجلس و کاظمی سرپرست وزارت آموزش وپرورش خواستار شد که هریک ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در نامه مشترکی به میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه، بذرپاش رئیس دیوان محاسبات، نگاهداری رئیس مرکز پژوهش های مجلس و کاظمی سرپرست وزارت آموزش وپرورش خواستار شد که هریک ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۷:۴۷    
مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات امروز گزارش تفریغ بودجه سال 99 را در صحن علنی مجلس قرائت کرد؛ گزارشی که عملکرد مالی دولت روحانی در آخرین سال فعالیتش را تشریح می کند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۳:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، گزارش تفریغ بودجه سال 1399 کل کشور به عنوان سی و دومین گزارش تفریغ بودجه پس از انقلاب اسلامی، مستند به (اصل 55) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و (ماده 219) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، توسط مهرداد بذرپاش رییس این دیوان در صحن علنی مجلس قرائت شد. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۷    
گروه اقتصاد و درآمد: گزارش تفریغ بودجه سال 1399 در پایان شهریورماه سال جاری از سوی دیوان محاسبات کشور تقم مجلس شورای اسلامی شد. تا کنون متن کامل گزارش تفریغ از سوی هیچ کدام از نهادهای مذکور منتشر نشده اما خلاصه این گزارش توسط سایت دیوان محسابات کشور که روز گذشته توسط مهرداد بذرپاش در صحن مجلس ...
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ مهندس بازوند در دیدار با کارکنان دیوان محاسبات استان ضمن تقدیر و تشکر از تحول ایجاد شده برای ارتباط قوی با مردم در دیوان و بهره گیری از فناوری نوین برای اجرای نقش نظارتی و پاسداری از بیت المال اذعان داشت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بذرپاش گفت: میزان یارانه پنهان کشور، بیش از یک میلیون و 603 هزار میلیارد تومان است. حدود 900 هزار میلیارد از این رقم یارانه پنهان گاز مصرفی است. این عدد را نمی توانیم بگوییم مردم تامین کنند، ولی باید بدانیم دو برابر بودجه عمومی کشور یارانه پنهان وجود دارد تا در برنامه ریزی ها لحاظ شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۶:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب شبکه یک سیما افزود: 28 درصد احکام رعایت شده و عدم تحقق اهداف قانونگذار هم 15 درصد بوده و 15 درصد احکام هم فاقد عملکرد بوده است که بیشتر این ها شامل احکامی می باشد که آیین نامه اجرایی آن توسط دولت آماده نشده بود. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۰:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مهرداد بذرپاش رییس دیوان محاسبات کشور در بخشی از گزارش خود به مجلس از بدقولی محمد مخبر خبر داد. او در عین حال تاکید کرد که در این زمینه حسن روحانی رئیس جمهور پیشین به وعده خود عمل کرده است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۳:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش رییس کل دیوان محاسبات کشور با بیان اینکه گزارش تفریغ بودجه مهمترین سند نظارت مالی کشور است، گفت: زمان ارائه گزارش تفریغ بودجه پایان دی ماه است اما امسال این گزارش را چهار ماه زودتر یعنی در پایان شهریور ماه به مجلس ارائه کردیم.
خبرآنلاین: بر اساس گزارش تفریغ بودجه سال 1399 بالغ بر 65درصد مشاغل پزشکی، پیراپزشکی، داروسازی و دامپزشکی از ثبت نامه در سامانه مالیاتی کشور خودداری کرده اند و فرار مالیاتی دارند. موضوعی که سوژه کارتونی از مهدی عزیزی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مهرداد بذرپاش رئیس کل دیوان محاسبات کشور با بیان اینکه گزارش تفریغ بودجه مهمترین سند نظارت مالی کشور است، گفت: در سال 99، 272 تبصره و حکم بودجه ای داشته ایم که 42 درصد از احکام یا اصلاً اجرا نشده و یا بخشی از آن اجرا شده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی صبح امروز به ریاست محمدباقر قالیباف و با حضور مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات کشور و نمایندگان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات کشور تقدیم گزارش تفریغ بودجه زودتر از موعد مقرر را بهترین امکان برای اصلاح ساختار بودجه در مجلس و دولت دانست.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش گفت: میزان یارانه پنهان کشور عدد بسیار درشتی است و اصلاح ساختار بودجه و واگذاری شرکت های دولتی هم امری ضروری است و باید عملیاتی شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، گزارش تفریغ بودجه سال 1399 کل کشور مستند به اصل (55) قانون اساسی و ماده (219) آیین نامه داخلی به عنوان سی و دومین گزارش تفریغ بودجه امروز در نشست علنی روز سه شنبه 20 مهرماه 1399 مجلس شورای اسلامی توسط بذرپاش رئیس کل دیوان محاسبات کشور قرائت شد ...
اقتصاد آنلاین / دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رییس دیوان محاسبات در مجلس گفت: تعلل سه ماه شورای عالی بورس در سال 99 در تزریق مبلغ 1500 میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی به صندوق تثبیت بازار از مصادیق ترک فعل بوده است. دولت در سال 99 حدود 59 هزار میلیارد تومان را برای پرداخت بدهی اوراق مالی صرف کرده است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس بعد از قرائت گزارش مقدماتی تفریغ بودجه سال 99 توسط مهرداد بذرپاش گفت: کمیسیون های مجلس یک ماه فرصت بررسی این گزارش را دارند و تا سه ماه آینده گزارش نهایی این تفریغ در صحن قرائت خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۴   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس مجلس بعد از قرائت گزارش مقدماتی تفریغ بودجه سال 99 توسط مهرداد بذرپاش گفت: کمیسیون های مجلس یک ماه فرصت بررسی این گزارش را دارند و تا سه ماه آینده گزارش نهایی این تفریغ در صحن قرائت خواهد شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس دیوان محاسبات کشور در نشست علنی امروز مجلس، گزارشی از گزارشی از تفریغ بودجه سال 99 کل کشور را برای نمایندگان ارائه کرد. به گزارش شفقنا، مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات کشور با حضور در نشست علنی امروز ( سه شنبه) مجلس شورای اسلامی گزارشی از تفریغ بودجه سال 99 کل کشور را برای نمایندگان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات خلاصه گزارش تفریغ بودجه سال 1399 کشور را در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت کرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با دستور کار طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار آغاز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۶    
مهرداد بذرپاش رئیس کل دیوان محاسبات کشور گزارش تفریغ بودجه سال 1399 کل کشور را در صحن علنی مجلس شورای اسلامی قرائت کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۰   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس دیوان محاسبات گزارش تفریغ بودجه سال 1399 کل کشور را در صحن علنی مجلس قرائت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۹:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش رییس دیوان محاسبات کشور درباره تفریغ بودجه سال 1399 به نمایندگان گزارش می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس کل دیوان محاسبات کشور گزارش تفریغ بودجه 99 را در جلسه غیرعلنی به نمایندگان ارائه داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس از برگزاری نشست غیرعلنی مجلس به منظور بررسی گزارش تفریغ بودجه سال 1399 خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس در پاسخ به سوالی پیرامون اصلاح نظام یارانه ای و اینکه احتمال دارد این طرح گرانی قیمت حامل های انرژی در بودجه آینده را به دنبال داشته باشد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس از برگزاری جلسات غیرعلنی مجلس به منظور بررسی تحولات منطقه و بودجه با حضور رئیس دیوان محاسبات و وزیر خارجه در هفته جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۴   + ۳۰ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش برای قرائت گزارش تفریغ بودجه سال 1399 سه شنبه 20 مهرماه در مجلس شورای اسلامی حضور خواهد یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس از نشست های غیرعلنی مجلس با رئیس دیوان محاسبات، رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر امور خارجه خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۰۹:۰۵   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات کشور با اشاره به ظرفیت های روابط خارجی و نمایندگی های سیاسی کشور در خارج جهت تحقق اهداف مرتبط با تولید، بر حمایت این وزارتخانه از تولیدکنندگان داخلی و سرمایه گذاران خارجی و ایرانیان خارج از کشور، تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۳:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
دوازدهمین نامه مهرداد بذرپاش به دولتمردان سیزدهم در راستای تحقق اهداف شعار سال، سیاست های اقتصاد مقاومتی، قوانین 7گانه مرتبط با تولید و یادآوری احکام تحقق نیافته و تکالیف قانونی وزراتخانه های 19گانه، به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارسال شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات با اشاره به تکلیف قانونی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر توسعه و تکمیل شبکه ملی اطلاعات تا پایان قانون برنامه 5 ساله ششم توسعه، از عدم تحقق آن خبر داده است؛ وظیفه ای که هدف آن ایجاد امنیت پایدار سایبری جهت قرار گرفتن در جایگاه 3 کشور اول منطقه در این حوزه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس دیوان محاسبات کل کشور انتصاب پیمان جبلی را به ریاست سازمان صدا و سیما تبریک گفت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۵:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس دیوان محاسبات در نامه ای خطاب به وزیر علوم 6 پروژه ای که اجرای آنها نیاز به توجه بیشتری دارد را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۰   + ۳۴ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش در نهمین نامه به وزرای دولت، گزارش عملکرد وزارت نیرو در خصوص احکام مرتبط با تولید را به اطلاع وزیر مربوطه رساند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا از دفتر روابط عمومی و امور بین الملل دیوان محاسبات کشور، هشتمین نامه ارسالی مهرداد بذرپاش به دولتمردان سیزدهم به وزارت کشور اختصاص یافت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات کشور در پیامی رحلت علامه حسن زاده آملی را تسلیت گفت.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۱:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
محمدصالح مفتاح، فعال اصولگرا در صفحه ی توییتر خود نوشت: سه روز پس از صدور حکم شهرداری تهران برای آقای دکتر زاکانی، از وزیر کشور در دیوان عدالت اداری شکایت کردم و ابطال حکم غیرقانونی او را درخواست کرده ام. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات کشور درگذشت نوجوان فداکار ایذه ای را تسلیت گفت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که قرار بود دیروز اعضای جدید هیئت مدیره و مدیرعامل استقلال معرفی شود، این اتفاق نیافتاد و حالا شنیده می شود که در روزهای ابتدایی هفته پیش رو این اتفاق خواهد افتاد. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، اول مرداد ماه سال گذشته، روزی که مهرداد بذرپاش به عنوان کاندیدای ریاست دیوان محاسبات در مجلس سخن می گفت وعده ای درباره حسابرسی اثربخش و ارائه زودهنگام گزارش های تفریغ بودجه و حتی حرکت به سمت برخط شدن آن داد ...