دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۷:۱۶Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تفاهم نامه»

تفاهمنامه همکاری بانک تجارت و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به امضای دولت آبادی مدیرعامل این بانک و دکتر ستاری معاون رییس جمهور رسید.
به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی همچنین هفته بهداشت روان؛ تفاهم نامه همکاری بین سرتیپ کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران و سیدمجتبی هاشمی سرپرست آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران امضا شد. ...
قم پرس   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم این دوره آموزشی در راستای ارتقای سطح دانش و آگاهی متولیان روستایی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مقابله با کرونا و به استناد تفاهم نامه همکاری پژوهشی، آموزشی، فرهنگی ...
تجارت گردان   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شرکت بیمه دی با هدف تسریع و تسهیل فروش آنلاین نمایندگان خود، با شرکت رایان تجارت الکترونیک مهام (کاربلد) تفاهم نامه همکاری امضاء نمود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه مشارکت در مرمت پل تاریخی ساسانی دزفول بین اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان و مؤسسه خیریه محبان راه نیک نجات منعقد شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۵۰    
رئیس موسسه آموزش و ترویج کشاورزی گفت: تفاهم نامه همکاری مشترک معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با موسسه آموزش و ترویج کشاورزی برای توان افزایی زنان روستایی و عشایری سرپرست خانوار در بخش تسهیل گری و اشتغال و افزایش درآمد است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به امضای دو تفاهم نامه این معاونت با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم و وزارت جهاد و کشاورزی تصریح کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۳    
تهران- ایرنا- طبق تفاهم نامه همکاری که میان موسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری (ISC) و دانشگاه فنی و حرفه ای به امضا رسید همکاری های این دو نهاد در حوزه پژوهشی و رتبه بندی آغاز شد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ابوالقاسم مقیمی، اظهار داشت: بخشی از مخاطبان برنامه های فرهنگی ما افراد معلولین هستند که برای آن ها نیز برنامه ویژه ای تدارک دیده شده است. وی از امضا تفاهم نامه ای با جامعه نابینایان خبر داد و افزود: با توجه به امضای تفاهم نامه بین جامعه نابینایان و سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا از جهاد دانشگاهی واحد استان قم، این دوره آموزشی در راستای ارتقای سطح دانش و آگاهی متولیان روستایی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی مقابله با کرونا و به استناد تفاهم نامه همکاری پژوهشی، آموزشی، فرهنگی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری راه اندازی مرکز مطالعات حکمرانی فضای مجازی دانشگاه علامه طباطبائی بین دانشگاه و مرکز فضای مجازی نیروهای مسلح منعقد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۶    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آرادان از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار و جهاد کشاورزی این شهرستان خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
در راستای همکاری دو جانبه بانک ایران زمین و سازمان حمل و از شهرداری شهرستان رشت معاونت فناوری اطلاعات بانک ایران زمین، با مسئولین سازمان حمل و نقل شهرداری رشت دیدار کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خزعلی با بیان اینکه حضور زنان روستایی از مهم ترین عوامل پویایی روستا هاست، گفت: تلاشمان بر این است تا با انعقاد تفاهم نامه با سازمان ها و دستگاه های مختلف کشور، مشکلات مربوط به دریافت تسهیلات کم بهره را برای زنان کارآفرین روستایی رفع کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری گفت: طبق تفاهم نامه معاونت زنان با معاونت روستایی، مقرر شده اگر زوجین روستایی و عشایر متولد دهه 60 باشند و در سال جاری ازدواج کنند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۵    
همزمان با روز جهانی زنان روستایی تفاهم نامه ای با هدف افزایش تعاملات میان دو معاونت زنان و توسعه روستایی ریاست جمهوری به امضا رسید.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۱:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رییس اتاق تعاون ایران گفت: در راستای کمک به ساخت مسکن در کشور و با امضای تفاهم نامه ای با وزارت راه و شهرسازی بخش تعاون متعهد شد در 4سال آینده 200هزار واحد مسکونی به بهره برداری برساند.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران: عملیات اجرایی 60 واحد مسکونی شهید سلیمانی آمل با حضور سردار نقدی معاون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آغاز شد. دکتر سید محمد نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران ضمن اعلام این خبر افزود ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۱    
سرپرست دارالقرآن الکریم مازندران از انعقاد تفاهمنامه همکاری میان اداره کل تبلیغات اسلامی و سپاه کربلای مازندران به منظور آموزش قران کریم برای کارکنان وظیف خبر داد.
معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - این تفاهم نامه به امضای علیرضا شهیدی معاون وزیر صمت و سید حجت هاشمی رئیس دانشگاه صنعتی بیرجند رسیده است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۸    
به گزارش روابط عمومی در جلسه ای که با حضور تعدادی از اعضای شورای فرهنگی شرکت و حضور مجازی ائمه جماعات 17 شهرستان برگزار شد، حجت الاسلام سبحانی نیا رئیس ستاد اقامه نماز استان طی سخنانی گفت: فعالیت های فرهنگی، تبلیغات دینی و گرایشات مذهبی زمانی اثرگذار خواهد بود که منطبق با فطرت انسان باشد. ...
تفاهم نامه همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و آموزش و پرورش استثنائی استان در راستای افزایش تعاملات فرهنگی، امضا شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۱    
تعدادی از روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به دلیل کارنامه خوب فرهنگی مورد تقدیر قرار گرفتند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۵    
زاهدان/ مرکز خدمات حوزه های علمیه استان سیستان و بلوچستان و دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به منظور افزایش همکاری دو مجموعه تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
دکتر حسین قناعتی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتر محمدعلی کیانی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به منظور گسترش کیفی و کمی آموزش پزشکی و انتقال تجارب علمی و فن آورانه و استفاده بهینه و پایدار از ظرفیت های آموزشی و پژوهشی و توسعه بین المللی سازی بین دو دانشگاه تفاهم نامه امضا کردند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۷    
حقایق پور گفت: بر اساس تفاهم نامه ای که بین رئیس وقت بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار قزوین منعقد شده، باید به یک هزار و 500 نفر از ایثارگران واجد شرایط در استان قزوین، زمین واگذار شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۶    
اداره منابع طبیعی و ابخیزداری شهرستان رامسر با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تفاهم نامه همکاری امضاء کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قم در نشستی مجازی تفاهم نامه همکاری های مشترک بین مرکز نوآوری و شتاب دهی جهاد دانشگاهی واحد استان قم و مرکز رشد دانشگاهی آزاد اسلامی واحد الکترونیکی که به منظور مشارکت و بهره گیری متقابل از ظرفیت های طرفین و همکاری در زمینه های تجاری سازی فناوری، منعقد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد– ایرنا– سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان گفت: بر اساس تفاهم نامه دوجانبه میان این واحد دانشگاهی و مجتمع آساک دوچرخ، 5 قطعه مورد نیاز این واحد صنعتی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان تولید و تامین می شود.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۳:۲۰    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا آیت الله رضا رمضانی دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) که در سفر لبنان به سر می برد، از سازمان پژوهشی مرکز الحضارة لتنمیة الفکر الإسلامی بازدید کرد. در حاشیه این بازدید، مذاکراتی بین مسؤولین مجمع و مدیران این مرکز برای عقد تفاهم نامه های دو جانبه صورت گرفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
دزفول- در راستای مرمت و بازسازی پل باستانی دزفول، تفاهم نامه ای میان اداره کل میراث فرهنگی خوزستان و خیران دزفول منعقد شد.
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر، به نقل از اتاق ایران، نشست مشترک انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سازه های فولادی ایران با سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد. این نشست با حضور غلامرضا شریعتی، رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، حامد ضیایی ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق جنوب غرب کشور با اشاره به تفاهم نامه احداث 10 هزار مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی بین وزارت نیرو و صمت، گفت: 500 مگاوات از این تفاهم نامه توسط فولاد خوزستان در اهواز ساخته خواهد شد ...
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۸:۰۵   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از سهم 1500 مگاواتی شرکت فولاد مبارکه در احداث 10 هزار مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی کشور خبر داد و گفت: شرکت فولاد مبارکه درصدد آن است تا بخشی از سهم خود در تحقق این طرح را از طریق نیروگاه خورشیدی و بخش دیگری از آن را به وسیله نیروگاه حرارتی در دستور کار قرار دهد تا ظرف 3 ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
شیراز (پانا) –- رئیس سازمان دانش آموزی فارس از انعقاد تفاهم نامه همکاری با سازمان آتش نشانی شیراز خبر داد و افزود بر اساس این تفاهم نامه با استفاده از ظرفیت های موجود در دو سازمان، در راستای تحقق مدرسه و شهر ایمن تلاش خواهیم کرد. ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شرکت گاز استان کردستان و اداره کل اداره فنی و حرفه ای این استان تفاهم نامه همکاری در زمینه آموزش مهارت های فنی و حرفه ای و تربیت مربی امضا کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری و بنیاد علوی برای توسعه پوشش دیجیتال در شهرستان اردل تفاهم نامه مشترک امضا کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
روابط عمومی آّبفای استان اصفهان و هیات فوتبال شهرستان اصفهان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان گفت: تفاهم نامه قرارداد خرید قیر برای معابر و محلات فرسوده و بافت ناکارآمد شهری بین اداره کل راه و شهرسازی این استان و شهرداری های بم و کرمان به ارزش بیش از 300 میلیارد ریال منعقد شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۸    
پلیس راهنمایی و رانندگی استان خراسان جنوبی و دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه های آموزشی، مشاوره پژوهشی و تبادل اطلاعات علمی تفاهم نامه امضا کردند.
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه ملی در زمینه تسهیل گری و ساماندهی تولید و صادرات در راستای حمایت از مناطق محروم بین فعالان اقتصادی استان مازندارن و با حضور مشاور وزیر صمت در امور زنان و خانواده منعقد شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۶    
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-علی اصغر سهلی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان زبرخان با بیان این خبر گفت: حفظ و حراست از اراضی ملی و عرصه های منابع طبیعی و آبخیزداری با توجه به مساحت شهرستان که بالغ بر 100 هزار هکتار بوده و 56000 هکتار آن اراضی ملی می باشد بدون همکاری مردم و مسئولین محلی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدی قربانی از صدور حکم قضایی برای مالکیت یک کاروانسرا و انعقاد دو تفاهم نامه با اداره میراث فرهنگی و بنیاد شهید خبرداد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا:مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از عقد پنج تفاهم نامه و اعطای سه گواهی مدیریت سبز در شاخص پسماند از مهرماه سال گذشته خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۹    
همایش آشنایی با خدمات صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد برگزار و در پایان، تفاهم نامه واحد دانشگاهی یزد با صندوق امضا شد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۳۶ سایت دیگر  
همزمان با نخستین نمایشگاه بین المللی و تخصصی زنجیره ارزش پوشاک، بیمه تعاون به منظور خدمت رسانی هرچه بیشتر با فعالان این صنعت با اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران و فعالان حوزه طراحی، مد، لباس و صنایع وابسته تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه ورزشی فولاد سنگان و باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان، در راستای ارتقای ورزش حرفه ای شهرستان خواف، پرسنل و خانواده های آنها امضا شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی، معاون برنامه ریزی اداره کل فرهنگی هنری و مدیران سازمان جنگل ها جلسه پویش ملی ایران سرسبز برگزار گردید. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگر ی و صنایع دستی البرز از انعقاد تفاهم نامه خواهر خواندگی البرز و آمستر دام در زمینه گل و گیاهان زینتی خبر داد.