جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۲:۳۹Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استیصال»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای امنیت ملی روسیه با بیان اینکه اوکراین و غرب آرزوی محو شدن این کشور را دارند، گفت که مسکو بعد از متوقف کردن ضدحمله ادعایی اوکراینی ها، رژیم کی یف را سرنگون خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۶:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تکرار ادعاهایش درباره اهداف برنامه هسته ای ایران، تازه ترین گزارش فصلی آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره موضوعات پادمانی و اجرای برجام در ایران را سابقه ای بد در عملکرد آژانس تلقی کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه سابق آمریکا می نویسد: در پایان دولت ترامپ، رژیم ایران به دلیل فروپاشی اقتصادی و خشم مردم به استیصال افتاده بود. فقط چند ماه مانده بود تا آیت الله دوباره دست دراز کند و جام زهر را بردارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
با ادعای نتانیاهو مبنی بر عزم جدی او برای به نتیجه رساندن طرح اصلاحات قضایی مدنظرش به دنبال تصویب بودجه 2024 -2023 شنبه های اعتراضی در سرزمین های اشغالی در بیست ویکمین هفته خود متفاوت تر از گذشته برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
همدان-مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان تحریم بسیج دانشجویی را از روی استیصال و درماندگی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: این تحریم مدال افتخاری برای بسیج دانشجویی است.
شوشان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شوشان عسکر مولایی کتکی : دایره عجیب زندگی ایرانیان وبی تفاوتی صاحبان قدرت و ناتوانی دولت هر روز استیصال و نامیدی را در جامعه بیشتر ترویج می کند.این روزها جامعه ایران در پرتگاهی زندگی دچار تهوع و سر گیجه های بسیاری ست در حوزه های فرهنگی رویارویی با حجاب و بی حجاب در نبرد هست در حوزه ساختار هویتی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
دانشگاه محقق اردبیلی با انتشار بیانیه ای تحریم بسیج دانشجویی توسط اتحادیه اروپا را محکوم و این اقدام را نشانگر ضعف، استیصال و درماندگی آن اتحادیه اعلام کرد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۲    
مشاور رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در اقتدار ایران همین بس که افسر جوان 2 ستاره ما به 3 فرمانده ارشد 3 کشور قدرتمند در یک ناو اجازه ورود نداد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
پارس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۵    
خلق بحران های منطقه ای باهدف تسلط بر اوضاع داخلی، یکی از فرمول های شناخته شده و نخ نما در تل آویو محسوب می شود.هر دو جریان دست راستی و لیبرال در اراضی اشغالی بارها از این فرمول تکراری باهدف گذار از بحران های داخلی و تمرکز بر جنگ ها و منازعات منطقه ای استفاده کرده اند ...
محسن رخصت طلب از راویان و ثبت کنندگان برجسته تجربیات دوران دفاع مقدس در این باره یادآور شد: صدام در بخشی از نامه خود که استیصال و درماندگی در آن مشاهده می شود و از خرمشهر با عنوان جعلی محمره نام می برد، می گوید: فرزندان مردان و زنان دلیر امت عرب، شما بازماندگان نبرد قادسیه هستید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به دنبال شهادت مرزبانان در سراوان تاکید کرد: حضور آگاهانه مردم در ناکام گذاشتن دشمن در توطئه هایی از قبیل اغتشاشات سال گذشته، معاندین نظام اسلامی را به استیصال کشانده که از باب ” الغریق یتشبث بکل هشیش” به اقداماتی از قبیل این جنایات دست می زنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان کرمان گفت: اعمال تحریم های ظالمانه نشانه استیصال دشمنان است و از تحریم و عربده کشی آنها هراسی نداریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نتوانست عصبانت و استیصال خود را از راهبردهای نظامی جمهوری اسلامی ایران پنهان کند.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; متن پیام تبریک دکتر سید مرتضی سقائیان نژاد به شرخ زیر است: انقلاب اسلامی، مولود نیاز دنیای امروز به معنویت و استیصال بشر از توسعه مادی بدون توجه به موجودیت معنوی انسان در قرون اخیر است. این انقلاب از قم آغاز و این موج قیام در دیگر شهرهای ایران تقویت شد ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۸    
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: دیپلماسی ایران تمرکز حداکثری بر روی ارتباط با چند کشور اروپایی را کنار گذاشته و بر این اساس دیپلماسی همسایگی و آسیا محوری را در دستور کار قرار دارده و حتی پای سیاست خارجی ایران به کشورهای آمریکای لاتین و آفریقایی نیز باز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۰:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحادیه های بزرگ دانشجویی در بیانیه ای مشترک پیرامون حوادث اخیر فلسطین تاکید کردند: دست و پا زدن ها و ترورهای کور رژیم صهیونیستی نشانه ای است بر استیصال آنها که صدای نفس های آخرشان به گوش می رسد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
هرکسی از بچه دارشدن خودداری کند، مجرمی ست که قوانین تداوم ملی و کشوری را زیرپا می گذارد. سیاست چائوشسکو تا یک سال جواب داد و میزان زاد و ولد افزایش پیدا کرد، اما آمار مرگ ومیر و نازایی زنان بالا رفت؛ زن ها به دلیل استیصال و کار زیاد و فقر به دنبال راه هایی بودند تا قانون را دور بزنند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
میثاق جمشیدی، بازیگر کاراکتر شهرام شب پره در فیلم سینمایی پرفروش فسیل در پاسخ به این سوال که پذیرش این نقش چه سختی هایی داشت؟ گفت: در وهله اول باید بگویم برای انتخاب این نقش و بازی کردن آن بسیار استیصال داشتم اما اعتماد کردن به کریم امینی عزیز و گریمی که استاد اسکندری طراحی و اجرا کردند تمام این ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در آینده ای نزدیک، شکل گیری اعتراضات اعضای کابینه نتانیاهو نسبت به استیصال دوباره در برابر جریان مقاومت، بسیاری از حقایقی که امروز به صورت هدفمند توسط رسانه های غربی و صهیونیستی سانسور می شود را آشکار خواهد کرد.
پایگاه خبری اردستان زیبا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۷:۲۱    
امام جمعه موقت اردستان گفت: اسرائیل با وحشی گری خود برای بقا دست و پا می زند و تا می توانند کودک کُشی کرده و این نشان دهنده استیصال رژیم جعلی را می رساند که جبهه مقاوت پاسخ قاطعهای را خواهند داد و به زودی شاهد نابودی این رژیم خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۱:۴۷   + ۲۸ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی در پیامی اقدام رژیم صهیونیستی در حمله به نوار غزه و شهادت و زخمی شدن دهها تن از مردم عادی از جمله تعدادی از زنان و کودکان فلسطینی را محکوم کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی حملات دیوانه وار رژیم غاصب صهیونیستی به غزه، خان یونس و رفح را نشان آشکار از استیصال و درماندگی در مواجهه و رویارویی با مبارزان جوان و شجاع فلسطینی و انتفاضه و دور جدید مبارزات فراگیر و کوبنده در سرزمین های اشغالی دانست.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۸    
هلی برن تفنگداران دریایی ارتش جمهوری اسلامی بر عرشه نفتکش متخلف ادونتیج سوییت و توقیف این شناور که گفته می شود محموله آن متعلق به ایالات متحده آمریکا بوده، نشان دهنده آمادگی، جسارت و توان بالای دریادلان ارتش ایران و استیصال آمریکا در مقابله با ایران است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۸    
گرگان- قیمت سرسام آور قطعات یدکی خودرو گلستانی ها را در تهیه این محصولات با مشکل مواجه کرده و برخی مدیران این شرایط را حاصل از افزایش نرخ ارز و برخی حاصل قیمت گذاری به گونه های مختلف می دانند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم جعلی صهیونیستی طی اظهاراتی از سر استیصال گفت: ایرانی ها یک نیروی ایدئولوژیک هستند که ما را شیطان کوچک و آمریکا را شیطان بزرگ می بینند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی علاوه بر اینکه موازنه نظامی را در برابر گروه های مقاومت از دست داده است، در عرصه دفاع سایبری هم زیرساخت های آن به شدت آسیب پذیر هستند و حملات گسترده هکری به شبکه های امنیتی و انرژی زنگ خطر را برای صهیونیست ها به صدا درآورده است که در هیچ عرصه ای در امان نیستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۳:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پی شهادت شیخ خضر عدنان بیانیه ای صادر و در آن تأکید کرد: نشانه های واضحی از استیصال و درماندگی همه جانبۀ رژیم موقت صهیونیستی در مقابل مبارزان فلسطینی نمایان شده است.
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۵:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اشاره به اینکه برای افزایش امنیت در اراضی اشغالی فلسطین قصد اجرای طرحی جدید را دارد، مدعی شد که این رژیم به ایران اجازه خفه کردنش را نخواهد داد.
سراج24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۶:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
بررسی میدانی از بازار اجاره مسکن پایتخت بیانگر رشد قیمت ها است، البته هستند مالکانی که برای امسال افزایش قیمت چندانی اعمال نکرده اند، اما مستاجران از دولت انتظار دارند تا زمان رسیدن به فصل تابستان و ایام نقل و انتقالات، اقدام اثرگذاری در حوزه مدیریت بازار اجاره انجام شود و این بازار رها نباشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
هلی برن تفنگداران دریایی ارتش جمهوری اسلامی بر عرشه نفتکش متخلف ادونتیج سوییت و توقیف این شناور که گفته می شود محموله آن متعلق به ایالات متحده آمریکا بوده، نشان دهنده آمادگی، جسارت و توان بالای دریادلان ارتش ایران و استیصال آمریکا در مقابله با ایران است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اگر یک روی سکه تحریم کشور (دولت_ملت) را تنبیه و یا افزایش فشار بدانیم آن روی دیگر سکه قطعا نشان از استیصال درماندگی و ناتوانی تحریم کننده است. چرا که مشخص میکند نتوانسته است به اهداف خود، در برنامه ها و سناریو های قبلی دست پیدا کند ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۰:۲۲    
کلاهبرداری که قصد داشت بازار ناصرخسرو را در فضای مجازی راه بیندازد، حدود 2سال پیش توسط پلیس فتا دستگیر شد
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان میانمار و همسایگانش از جمله هند و چین در تلاشی محرمانه برای تنش زدایی از بحران خونین این کشور، در دهلی نو دیدار کردند. به گزارش ایسنا، دو منبع آگاه به رویترز گفتند که این دومین نشست از مجموعه گفت وگوهای تِرَک 1.5 Track 1 ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سردار کرمی اقتدار پلیس ویژه را پیامی دلهره آور برای دشمن و از طرفی امنیت آفرین برای مردم دانست و گفت: امروز مردم و آحاد دوستداران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اقتدار و موفقیت های یگان ویژه رضایت دارند و از طرفی این اقتدار و توانمندی باعث استیصال دشمنان شده است.
برترین ها / سراج24   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۶   + ۴۵ سایت دیگر  
طبق آمار مرکز آمار، 24 میلیون و 420 هزار نفر در ایران مستاجر هستند و این افراد در پاییز سال 1401 نسبت به سال قبل، با رشد 46 درصدی اجاره بها مواجه شده و از ناحیه تورم مسکن، ضربه سختی دریافت کرده اند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایران از نظر زیست محیطی خسته شده است.خشکسالی و بیابان زایی و همچنین سیل های ناگهانی هر روز زیست ایران را خسته تر می کند. بحران آب خزنده در حال ویران کردن گوشه به گوشه کشور است و کارشناسان و فعالان رسانه ای ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۳:۰۸    
وقتی صحبت از تضییع حقوق کارگران می شود مساله فقط یک شغل، یک کارگاه یا یک مجموعه خاص نیست، مساله کاملا دربرگیرنده تمامی شهرها و استان ها می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ی ولی فقیه در گیلان: استیصال دشمنان مقابل اراده ی ملت بزرگ ایران ناشی از اقتدار روزافزون نیرو های مسلح است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس گفت: اقتدار نظام اسلامی و سپاه پاسداران موجب شده سرویس های جاسوسی غرب مانند سیا دچار استیصال شوند از این اقدام به تعیین جایزه ای 15میلیون دلاری برای کسب اطلاعات مالی درباره این نهاد شده اند.
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
صلاحیت عمومی در واقع عنوانی برای تحت فشار قرار دادن اساتید است. در نهایت از آن ها خواستم واضح اعلام کنند در چه بخشی رد شده ام، چون هیات علمی صفر کیلومتر نبودم. گفتم اگر پرونده آموزشی، پژوهشی و اخلاقی من کوچک ترین خط ناخوانا، کج و کم کاری دارد حاضرم کناره گیری کنم و حتی حقوقم را بر می گردانم.
پارس نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۷:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
روز قدس امسال، به برکت تقارن با ایام و لیالی قدر، قدسی تر و ملکوتی تر از هر سال برگزار شد و هم زمانی این اجتماع ایمانی با روزهای استیصال رژیم صهیونیستی، نشانه ای امیدوارکننده بر قضای حتمی الهی برای نابودی یک باطل محض است؛ ان الباطل کان زهوقا گفتمان نابودی اسرائیل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۵:۴۰    
سخنران راهپیمایی روز قدس در سمنان : ملت فلسطین به رغم سختی های فراوان قوی تر از همیشه به مبارزات خود علیه ظلم و تجاوز رژیم صهیونیستی ادامه دادند و با همین مقاومت حالا غاصبان صهیونیست را به استیصال و ورطه نابودی کشانده اند
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه صهیونیزم بین الملل کانون شرارت و ابتذال در جهان به شمار می رود، گفت: رژیم صهیونیستی که آمده بود خاورمیانه جدید را در منطقه مهندسی کند امروز به واسطه جبهه مقاومت به استیصال درآمده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
راهپیمایی روز جهانی قدس در حالی برگزار شد که شاهد شرایط متفاوتی از تحولات منطقه ای و بین المللی هستیم و اتحاد شکل گرفته در دنیای اسلام، رژیم صهیونیستی را در شرایط ضعف و استیصال قرار داده است ...
اقتصاد ایران: راهپیمایی روز جهانی قدس در حالی آغاز شد که شاهد شرایط متفاوتی از تحولات منطقه ای و بین المللی هستیم و اتحاد شکل گرفته در دنیای اسلام، رژیم صهیونیستی را در شرایط ضعف و استیصال قرار داده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
حمله وحشیانه و جنایتکارانه رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی نشان از ترس و استیصال در مقابل انتفاضه نوین و حضور حماسی و شجاعانه نسل جوان فلسطین است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سردار اسدی با بیان اینکه استیصال استکبار را به برکت ولایتمداری، حجاب و بصیرت ملت ایران شاهدیم، گفت: دشمن بانوان را فریب داده تا به بهانه حجاب مقابل هم قرار بگیریم که به برکت ولایت فقیه فتنه خنثی شد و ملت ایران مشت های خود را سر ضد انقلاب گره کردند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
در اقدامی بهت انگیز بیش از 6500 نفر از کارکنان سازمان فنی و حرفه ای طی کارزاری آنلاین خواستار انحلال این نهاد و پیوستن نیرو ها به دیگر نهاد های دولتی شدند، تا کنون در کشور سابقه نداشته است که پرسنل یک مجموعه به درجه ای از استیصال و ناامیدی برسند که مرگ سازمان خود را آرزو کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۳:۲۰    
مردم بندرعباس خالق حماسه دیگری در روز قدس سال 1402 شدند. درست در روزهایی که صهیونیست ها در اوج ذلالت و استیصال قرار دارند، ملت بزرگ ایران همدل و همپای یکدیگر، حماسه دیگری رقم زدند. مردم بندرعباس از جوار خلیج فارس و تنگه