جمعه ۱۰ تیرساعت ۰۰:۳۷Jul 2022 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متأهل»

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی ایران از اعطای وام 20 میلیون تومانی به 120 دانشجوی متأهل دانشگاه علوم پزشکی ایران خبر داد.
زومیت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تجزیه و تحلیل جدیدی نشان داد مجرد بودن در مقایسه با متأهل بودن با خطر بالاتر مرگ براثر هر علتی و مرگ براثر بیماری قلبی عروقی همراه بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
امتیاز تأهل در شهرستان هایی که نرخ باروری آنها 2.5 و کمتر باشد به تمام داوطلبان متأهل زن و مرد پذیرفته شده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش تعلق می گیرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
قیمت اوراق مسکن در ماه های ابتدایی سال گذشته افزایش و در سال جاری کاهش داشته است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان زندان ها با اعلام اینکه جمعیت کیفری ما نسبت به کل جمعیت کشور عدد بالایی است، افزود: در جمهوری اسلامی ایران ما بالاتر از حد میانگین جهانی زندانی در زندان های کشور داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
کلنگ احداث مجتمع مسکونی دانشجویان متأهل دانشکده های کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران در کرج به زمین زده شد.
اعتدال   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۹:۴۳   + ۴۰ سایت دیگر  
مجرد های ساکن تهران می توانند تا 280 میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند که شامل 200 میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن و 80 میلیون تومان وام جعاله می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
قیمت اوراق مسکن در ماه های ابتدایی سال گذشته افزایش و در سال جاری کاهش داشته است. به طوری که هر برگ این اوراق در فروردین سال 1400 حدود 143 هزار و 600 و تسه سال 1401 حدود 133 هزار و 900 تومان قیمت دارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گفته وزیر علوم شرایط را برای فرزندآوری دانشجویان متأهل طبق قانون جوانی جمعیت تسهیل خواهیم کرد.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در اولین جلسه ستاد جوانی جمعیت و حمایت از خانواده که در ستاد وزارت علوم تشکیل شد، بر توسعه و تجهیز خوابگاه های متاهلی در دانشگاه ها و همچنین تسهیل شرایط برای فرزندآوری و حمایت از دانشجویان متأهل تأکید کرد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۲۵    
جلسه تکریم سربازان متأهل در پایگاه هوایی شهید عبدالکریمی برگزار شد
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کارگروه تدوین پیوست فرهنگی خوابگاه های متأهلین خواستار اصلاح بخش عدم بررسی درخواست دانشجویان متأهل دارای 3 فرزند یا فرزند بالای 8 سال در آیین نامه فعلی واگذاری خوابگاه به متاهلین شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۹    
شورای عالی انقلاب فرهنگی شرایط جدیدی برای جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه ها تصویب کرده است، در مصوبه این شورا آمده که : در بررسی صلاحیت عمومی متقاضیان عضویت هیأت علمی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، در ازای تأهل 5 امتیاز و در صورت داشتن هر فرزند 3 امتیاز به امتیازات صلاحیت عمومی افزوده می شود ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد: اعتبارات مربوط به تغذیه دانشجویان برای ارتقای رفاه دانشجویان و رفع مشکلات آنان در نظر گرفته شده و این اعتبارات بایستی به صورت کامل در همین بخش هزینه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
بررسی علت خیانت در کشورهای اروپایی و آمریکایی نشان می دهد یکی از مهم ترین دلایل خیانت جذابیت های ظاهری است.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۲۱:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم جزئیات وام ودیعه مسکن برای دانشجویان متاهل را اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، مسعود گنجی گفت: در اجرای بند هشتم قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مسعود گنجی روز چهارشنبه افزود: در اجرای بند هشتم قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت، اگر چهار هزار و 700 میلیارد تومان از طریق سازمان برنامه و بودجه کشور به صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اختصاص یابد، این صندوق در شهر تهران برای هر دانشجوی متأهل و اگر هر دو زوج دانشجو باشند به یکی از آنها ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۲:۳۶    
گروه استان ها- سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: در راستای اجرای قانون جمعیت و حمایت از خانواده 48 واحد خوابگاه متأهلین به مساحت زیربنای 3 هزار و 100 متر مربع در قزوین ساخته می شود.
در راستای اعطای خدمات اسکان موقت وام ودیعه به طلاب مرد متأهل دارای تراز تحصیلی حداقل 7 و دارای وضعیت رهن و اجاره معتبر در برنامه پذیرش که تاکنون از خدمات اسکان دائم استفاده ننموده اند طبق اولویت بندی جدول هدفمندی خدمات پرداخت می گردد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون وظیفه عمومی اسدآباد گفت: سعی بر آن است تا مشمولان متأهل خدمت سربازی جذب نیروی انتظامی شوند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی امتیاز فرزند در جذب اعضای هیات علمی را براساس ابلاغیه جمعیتی رئیس جمهور مصوب کرد. همچنین بر اساس این مصوبه در صورت تساوی امتیازات طبق فرم بررسی صلاحیت عمومی، اولویت با فرد متأهل است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مشترک طرح جوانی جمعیت و حمایت از خانواده با اشاره به چالش پیری جمعیت ایران، گفت: تعداد دانشجویان متأهل متقاضی خوابگاه متأهلی 35 هزار نفر برآورد می شود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۲۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
پسر جوان که د ر د ام عشق ممنوعه افتاد ه و با همد ستی د ختر خاله اش، شوهر وی را به قتل رساند ه و جنازه او را به آتش کشید ه بود شش سال بعد از جنایت توانست رضایت اولیای د م را جلب کند و به زند گی برگرد د . وی که د ر یک قد می چوبه د ار قرار د اشت به زود ی از زند ان آزاد می شود ...
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان در بازدید از مجتمع خوابگاهی دانشگاه خوارزمی، گفت: بازسازی و تجهیز فضاهای اسکان دانشجویان در خوابگاه های متأهلی از اولویت های کاری صندوق است و این مهم، موجبات هموار شدن مسیر برای بهتر اجرایی کردن قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت خواهد بود.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
هزینه وام مسکن نسبت به هفته قبل روند افزایشی داشته و درحالی که متاهل های ساکن تهران پیش از این با پرداخت حدود 124 میلیون تومان می توانستند نسبت به خرید این اوراق اقدام کنند، اکنون باید حدود 132 میلیون تومان بپردازند.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۸:۵۵    
تهران/ ثبت نام اینترنتی اردوی راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی شمال غرب برای طلاب متأهل آغاز شد.
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان قم با اشاره به ثبت نام 91 هزار متاهل و 33 هزار متقاضی مجرد در طرح نهضت ملی مسکن استان، گفت: در حال حاضر اولویت پالایش با متقاضیان متاهل و زنان خودسرپرست است و مجردین در مراحل بعد پالایش خواهند شد.
هورگان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۲۲:۰۷    
فرمانده انتظامی نی ریز از تسهیلات ویژه برای مشمولان وظیفه عمومی و کسر دو ماه خدمت برای مشمولان متأهل خبر داد. سرهنگ عظیم ا... کرمی در اظهار داشت: مشمولانی که غیبت سربازی آنها بیشتر از سه سال است ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
جی پلاس؛ هزینه وام مسکن که مدتی است روند افزایشی به خود گرفته طی 10 روز گذشته صعودی نبوده و تقریبا ثابت مانده است. طبق گزارش ایسنا، بررسی آخرین وضعیت قیمت اوراق مسکن نشان می دهد که هر برگ اوراق تسهیلات مسکن در فروردین و اردیبهشت و خرداد سال گذشته به ترتیب 129 هزار و 400 ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با برنامه صبح و گفتگو مصاحبه تلفنی کرد. گنجی گفت: ماده هفت قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ، دانشگاه ها و دولت را مکلف به ساخت خوابگاه برای دانشجویان متأهل کرده است. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۰۹:۱۲   + ۳۴ سایت دیگر  
هزینه وام مسکن که مدتی است روند افزایشی به خود گرفته طی 10 روز گذشته صعودی نوبده و تقریبا ثابت مانده است. به گزارش ایسنا، بررسی آخرین وضعیت قیمت اوراق مسکن نشان می دهد که هر برگ اوراق تسهیلات مسکن در فروردین و اردیبهشت و خرداد سال گذشته به ترتیب 129 هزار و 400 ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، در زمان بررسی لایحه بودجه سال 1401 مجلس شورای اسلامی با تصویب جز الحاقی 3 تبصره 12 گام مهمی برای افزایش حقوق سربازان وظیفه برای تأمین معیشت جوانان و به ویژه جوانان متأهل برداشت ...
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۴   + ۵۳ سایت دیگر  
اوراق در ماه مهر سال گذشته 130 هزار تومان، در آبان ماه 128 هزار و 900 تومان و در آذرماه نیز 128 هزار و 400 تومان قیمت دارند. اوراق تسهیلات مسکن در دی و بهمن سال گذشته نیز با قیمت های 120 هزار و 900 و 129 هزار و 800 تومان معامله می شود.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۷:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ حداقل حقوق سربازان وظیفه متأهل با افزودن هزینه عائله مندی با رشد 145 درصدی به مبلغ چهار میلیون و 100 هزار تومان افزایش یافت که هزینه مربوط به فرزند یا ایاب و ذهاب به این مبلغ افزوده خواهد شد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۲    
پنج راهکار اصلی دولت برای کاهش مخاطرات ازدواج و آغاز زندگی، احیای طرح ازدواج آسان دانشجویان، ارائه تسهیلات اعتباری برای تأمین جهیزیه افراد زیرپوشش نهاد های حمایتی، اجرای طرح مسکن حمایتی ویژه زوجین خانه اولی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
برخی کاربران سامانه فارس من با ثبت پویشی در این سامانه خواستار رسیدگی به تعطیلی اسکان متأهلی در دانشگاه تهران شدند.
میگنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
قدردانی و سپاس گزاری صمیمیت و لذت جنسی را در بین زوج های متأهل افزایش می دهدهمسر خود را به عنوان موجودیتی که دارای نیاز جنسی است در نظر بگیرند و به این ترتیب همدلی زناشویی را کشف و آن را ابراز کنند
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
این وام برای مجردهای سایر مناطق شهری به 120 و برای زوجین این مناطق نیز به 240میلیون تومان رسیده است؛ بنابراین مجردها باید با پرداخت 14میلیون و 940 و متأهل ها نیز با پرداخت 29میلیون و 880هزار تومان برای خرید اوراق نسبت به اخذ این وام اقدام کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: طبق پیگیری های صورت گرفته مشکلی برای اعطای تسهیلات به زوج های زیر 18 سال وجود ندارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۷۱ سایت دیگر  
روند افزایشی اوراق مسکن همچنان ادامه دارد؛ به طوریکه متاهل ها برای خرید این اوراق باید بیش از 119 میلیون تومان پرداخت کنند، درحالی که این رقم در هفته قبل حدود 98 میلیون تومان بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۱   + ۷۸ سایت دیگر  
روند افزایشی اوراق مسکن همچنان ادامه دارد؛ به طوریکه متاهل ها برای خرید این اوراق باید بیش از 119 میلیون تومان پرداخت کنند، درحالی که این رقم در هفته قبل حدود 98 میلیون تومان بود.
سلام نو / پانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
زوج های تهرانی می توانند تا سقف 480 میلیون تومان شامل 200 میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن برای هر نفر و 80 میلیون تومان وام جعاله دریافت کنند.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از شرط جدید وزارت علوم برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویی دانشگاه ها خبر داد و تاکید کرد: از این پس بدون لحاظ شرایط رفاهی، دانشگاه ها اجازه پذیرش دانشجو ندارد. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۵   + ۳۹ سایت دیگر  
خبرورزشی – پژمان جمشیدی که حضور فوق العاده موفقی در دنیای سینما داشته و اینروزها با نمایش آن سوی آینه روی صحنه تئاتر حضور دارد، سوژه خبر بسیار مهمی بود که دیشب در برنامه خندوانه به صورت مستقیم و غیرمستقیم اعلام شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۲:۲۹   + ۳۴ سایت دیگر  
بهنوش بختیاری با روایت تجربه آزار جنسی ای که دیده است اعلام کرد موافق جنبش می تو است و از آن حمایت می کند و اگر هم لازم باشد نام آزارگرش را فاش خواهد کرد.
سلام نو / روند بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان خاطرنشان کرد: وام ودیعه مسکن متاهلان بقیه شهرها هم به نسبت میزان اجاره بها در هر شهری افزایش پیدا خواهد کرد.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۳ - ۰۵:۱۴    
یک وکیل دادگستری به پرسش هایی درباره حق اشتغال زنان در قانون پس از ازدواج پاسخ داد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۰۳:۳۴   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان وظیفه عمومی فرماندهی کل انتظامی کشور گفت: در جلسه افطاری در خدمت فرمانده محترم کل انتظامی بودیم، در آنجا غیبت پشت دفترچه ای تمام سربازان متأهل بخشیده شد که معمولاً یا سه ماهه یا شش ماهه است. همین طور برای افراد مجرد نیز نصف این مدت بخشیده شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وظیفه عمومی ناجا گفت: غیبت پشت دفترچه ای تمامی سربازان متأهل که معمولاً سه یا 6 ماه بود بخشیده شد. به گزارش ایسنا، سردار تقی مهری عصر امروز در جلسه قرارگاه احضار و اعزام مشمولان غایب خدمت دوره ضرورت در ستاد فرماندهی انتظامی گلستان اظهار کرد ...