یکشنبه ۰۷ آذرساعت ۱۵:۲۳Nov 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر ارتباطات»

ایستنا   ۱۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فضایی ایران گفت: شرکت های دانش بنیان می توانند برای افزایش بهره وری هر یک از زمین های کشاورزی و ایجاد ارزش افزوده به کشاورزان مشاوره بدهند. ...
سخت افزار   ۲۲ دقیقه پیش    
همانطور که احتمالا انتظار داشتید با روی کار آمدن دولت سیزدهم و عیسی زارع پور؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات این دولت جدید تغییر مثبتی در حوزه کاری این وزیر اتفاق نیفتاد. حتی به نظر می رسد که در بخش هایی مانند اینترنت، سرعت و کیفیت افت پیدا کرده است ...
برترین ها   ۲ ساعت پیش    
فارس: نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس خطاب به وزیر ارتباطات گفت: پایتان را از روی سیم بردارید! ذبیح الله اعظمی: * (خطاب به وزیر با بیان اینکه پایتان را از روی سیم بردارید): همکاران شما هم می دانند که زیرساخت های اینترنت مشکل اساسی دارد. ...
برترین ها   ۲ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
فارس: نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس خطاب به وزیر ارتباطات گفت: پایتان را از روی سیم بردارید! ذبیح الله اعظمی: * (خطاب به وزیر با بیان اینکه پایتان را از روی سیم بردارید): همکاران شما هم می دانند که زیرساخت های اینترنت مشکل اساسی دارد. ...
خانه ملت   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم جیرفت در مجلس با انتقاد از کندی سرعت اینترنت که برخلاف وعده های وزیر ارتباطات بود، گفت: آقای وزیر لطفا پای خود را از روی سیم بردارید.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مردم جیرفت در مجلس یازدهم از کاهش سرعت اینترنت در کشور انتقاد کرد و خطاب به وزیر ارتباطات گفت: پایتان را از روی سیم بردارید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به هدف رسیدن به مدار 36 هزار کیلومتری، گفت: با اعتماد مسوولان، حمایت دولت و کار شبانه روزی دانشمندان و متخصصان صنعت فضایی، به فضل خداوند به مدار 36هزار کیلومتری می رسیم.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات با امضای تفاهم نامه ای با معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، برای عملیاتی سازی پروژه ها، بهبود شاخص ها و تحقق اهداف شبکه ملی اطلاعات تفاهم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، جمعه شب با حضور در یک برنامه زنده تلویزیونی گفت: صنعت فضایی کشور دو عنصر نیاز دارد، یکی اعتماد مسؤولین است که در این ده سال نداشتیم و دیگری اعتبار است که باید در نظر گرفته شود و درباره هر دو اینها رییس جمهور محترم قول داده اند.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۴۹    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با کار شبانه روزی تلاش می کنیم برنامه 10 ساله ای را که پیش بینی شده است، کوتاه کنیم و امیدواریم در افقی که رییس جمهور اعلام کرد، اولین پرتاب تحقیقاتی را انجام دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۰:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در اخبار 21 شبکه یک سیما با اشاره به هدف رسیدن به مدار 36 هزار کیلومتری، گفت: با اعتماد مسوولان، حمایت دولت و کار شبانه روزی دانشمندان و متخصصان صنعت فضایی کشور به فضل خداوند به مدار 36هزار کیلومتری می رسیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۳:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با کار شبانه روزی تلاش می کنیم برنامه 10 ساله ای را که پیش بینی شده است، کوتاه کنیم و امیدواریم در افقی که رییس جمهور اعلام کرد، اولین پرتاب تحقیقاتی را انجام دهیم.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۳:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات با اشاره به تاکید رییس جمهور بر تسریع روند دستیابی به ماهواره در مدار ژئو از تشکیل کمیسیون تخصصی برای پیگیری این دستور و تست سامانه انتقال مداری در سال آینده خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۳:۰۸    
عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه صنعت فضایی کشور به اعتبار و اعتماد مسولان که در این ده سال گذشته نداشتیم، نیاز دارد ؛ گفت: دولت سیزدهم به دنبال ارتقای و توسعه صنعت فضایی کشور است و باید همه ظرفیت ها پای کار بیایند تا شاهد رشد روز افزون صنعت فضایی کشور باشیم.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، نخستین جلسه شورای عالی فضایی در دولت سیزدهم به ریاست ابراهیم رئیسی رئیس جمهور پیش از ظهر امروز جمعه 5 آذرماه برگزار شد. حدود 11 سال از آخرین جلسه شورای عالی فضایی که بالاترین نهاد سیاستگذاری در عرصه فضا محسوب می شود می گذرد. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۲:۲۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: صنعت فضایی در یک دهه گذشته به شدت مورد بی مهری واقع شده و اکنون با اعتماد مسئولان به این صنعت و اختصاص اعتبارات لازم دستیابی به مدار 36 هزار پایی امکان پذیر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۱:۵۰    
عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در خبر 21، مسائلی را درخصوص صنعت فضایی و پرتاب ماهواره به مدار زمین بیان کرد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۰:۱۲    
وزیر ارتباطات در حاشیه نخستین جلسه شورای عالی فضایی در دولت سیزدهم که با وقفه ای ده ساله، امروز به ریاست جمهور برگزار شد، نوید شنیدن خبرهای خوبی در حوزه فضا تا پایان سال، داد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان جلسه شورای عالی فضایی به استفاده از ظرفیت های تمامی بخش های دولت برای رسیدن به اهداف صنعت فضایی کشور تاکید کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر ارتباطات در مورد محورهای جلسه شورای عالی فضایی با حضور رئیس جمهوری گفت: آیت الله سیدابراهیم رئیسی در این جلسه بر شتاب بخشی عرصه فضایی، همگرایی و هم افزایی در عرصه فضایی، استفاده از تمام ارکان و بازیگران فضایی و توجه حداکثری بر دیپلماسی فضایی تاکید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات محور های جلسه شورای عالی فضایی را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دستیابی ایران به دانش فضایی و قرارگیری کشور بر لبه این فناوری را حاصل تلاش جوانان متعهد و متخصص کشور دانست.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دولت سیزدهم به دنبال ارتقای صنعت فضایی کشور و توسعه صنعت فضایی است و باید همه ظرفیت ها به کار گرفته شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۸:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام خبر عملی شدن وعده ورود استارتاپ ها به بازار سرمایه تأکید کرد که در آستانه صدمین روز استقرار دولت، نام نخستین استارت آپ ایرانی بر تابلوی فرابورس نقش خواهد بست.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری رویترز، کبدا دسیسا وزیر ارتباطات اتیوپی روز پنجشنبه اعلام کرد که دولت آمریکا باید از انتشار افترا و اخبار دروغ شرم آور علیه اتیوپی خودداری کند. ...
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام خبر عملی شدن وعده ورود استارتاپ ها به بازار سرمایه تأکید کرد که در آستانه صدمین روز استقرار دولت نام نخستین استارت آپ ایرانی بر تابلوی فرابورس نقش خواهد بست.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۰:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از عملی شدن وعده ورود استارتاپ ها به بازار سرمایه خبر داد.
زومیت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرده که در صدمین روز استقرار دولت، تپسی به عنوان اولین شرکت استارتاپی، نامش بر تابلو فرابورس قرار می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۸   + ۵۹ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام خبر عملی شدن وعده ورود استارت آپ ها به بازار سرمایه تأکید کرد که در آستانه صدمین روز استقرار دولت نام نخستین استارت آپ ایرانی بر تابلوی فرابورس نقش خواهد بست.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امکان دارد سال آینده سرعت حداقلی مصوب در پروانه اپراتورها را از 2 مگابیت بر ثانیه به چهار یا 6 مگابیت برثانیه برسانیم، چرا که همه چیز رو به پیشرفت است و برای استفاده بهینه از حوزه فناوری باید سرعت اینترنت ارتقا پیدا کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
در نشست اخیر کمیسیون فاوای اتاق ایران، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از امکان احیای تفاهم نامه همکاری بین اتاق ایران و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر داد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تغییرات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت سیزدهم که با وزارت عیسی زارع پور آغاز شد در ماه های گذشته به صورت آرام جریان داشته از معاونان وزیر آغاز شده است. این تغییرات هنوز به کمیسیون های مرتبط با وزارت ICT نرسیده؛ اما هیات مدیره یک شرکت را شامل شده است. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
محمد جواد آذری جهرمی وزیر سابق ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنان با فوتبال زندگی می کند. او نشان داد علاقه اش به فوتبال فقط به دوران وزارتش مربوط نمی شود.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرورزشی: آذری جهرمی در واکنش به بازگشایی نصف و نیمه ورزشگاه ها و همچنین پخش صحنه هایی از دیدار تیم های استقلال و نساجی در کانال تلگرامی اش نوشت: فقط برنامه ی فوتبال برتر می تونست از روز زیبایِ حضور تماشاگران و بازگشتِ بی نهایت هیجان به ورزشگاه آزادی و فوتبال ایران ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۰:۳۱    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. حادثه در پردیس سینمایی کوروش تصاویری از حیوانات عجیب الخلقه دلایلی برای زیبا نشدن خانه اگر دیگر آرایش نکنید چه اتفاقی می افتد؟ عوارض چای داغ و مضرات خوردن چای داغ بعد از غذا ...
زومیت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات و رئیس جدید سازمان تنظیم مقررات از تلاش برای حل مشکل کیفیت اینترنت به کمک برنامه ریزی برای توسعه فیبرنوری داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۰:۱۵    
تست سرعت اینترنت توسط وزیر ارتباطات چه عددی را نشان می داد، استاندارد های جهانی آن چقدر است و برای کارهای مختلف اینترنتی به چه سرعتی نیاز داریم؟.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
سرعت دانلود: حاجی بیتهام وزیر ارتباطات در ادامه: تلاش کنید سرعت در نگاه شما زیاد باشد یک روشنفکر: ایرانی جماعت عجول است یک نماینده مجلس: باید از حقوق کاربران در برابر سرعت زیاد و خطرناک صیانت کنیم یک مسئول میراث فرهنگی: حیف پول نیست به جای کِشت، خرج پهنای باند بشه؟ ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۱:۱۹    
ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و ... را تولید و/یا ارائه می کنیم ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۷:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
بخشی از برنامه صبحگاهی سلام تهران که در آن مجری به کنایه سخنانی را خطاب به وزیر ارتباطات درخصوص سرعت اینترنت بیان می کند را ببینید.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: یکی از کارهایی که قصد راه اندازی آن را داریم، اشتغال فناوری پایه است که یک سر آن به فرهنگ و سر دیگر به فناوری متصل است. ...
اقتصاد آنلاین / اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که مردم نسبت به سرعت اینترنت معترض هستند و آن را کند و همراه با اختلال می دانند، مسئولان مدعی هستند که سرعت اینترنت موبایل مناسب است و اینترنت خانگی نیاز به اندکی اصلاح دارد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
جلسه شورای عالی فضایی پس از گذشت بیش از یک دهه تعویق، هفته آینده به ریاست رئیس جمهور تشکیل خواهد شد. به دنبال انتخاب 3 عضو حقیقی متخصص و صاحب نظر در شورای عالی فضایی توسط وزیر ارتباطات و ارائه پیشنهاد از سوی عیسی زارع پور به رئیس جمهور ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
واکنش مجری صداوسیما به ادعای وزیر ارتباطات درباره سرعت 16 مگابیتی اینترنت در ایران: چطور سرعت اینترنتی 16 است اما یک صفحه وب ساده را باز نمی کند؟!
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
خبر24: مجری شبکه5 روی آنتن زنده به وزیر ارتباطات کایه زد و گفت: چطور سرعت اینترنت 16 است درصورتی که یک صفحه وب ساده را باز نمی کند؟!
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نبود قوانین کافی در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی از جمله معضلاتی است که نه تنها بخش خصوصی بارها به آن اذعان کرده، بلکه مسئولان امر هم بارها به آن تأکید کرده اند. ...
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
با وجود اینکه چند روز قبل وزیر ارتباطات دستور رسیدگی به سرعت اینترنت را صادر کرد، اما رتبه سرعت اینترنت ایران در عرصه جهانی باز هم کاهش یافته است. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، در حالی وزیر ارتباطات در چند روز گذشته گفته بود سرعت اینترنت باید به چند صد مگابایت بر ثانیه برسد ...
شهر سخت افزار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۱    
طی یک ماه گذشته گزارش های بسیار زیادی در خصوص کندی سرعت اینترنت و مشکلات متعاقب آن واصل شده که وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بخشی از انتقادات درباره کندی اینترنت را درست و بخشی را هم ناشی از فضاسازی رسانه ای می داند. ...