شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۹:۵۲Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر ارتباطات»

اقتصاد ایران: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تصویب الگوی عمومی تحول نظام اداری با رویکرد هوشمندسازی و برخط کردن همه خدمات در شورای عالی اداری در جلسه 191 این شورا خبر داد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات از برگزاری نخستین کنفرانس فرصت های سرمایه گذاری قطب مراکز داده در روزهای آتی خبر داد و گفت نخستین جلسه هماهنگی برگزاری این کنفرانس با حضور طرف هایی از بخش خصوصی و دستگاه های اجرایی به منظور تبیین فرصت ها، ظرفیت ها و مشوق های سرمایه گذاری بخش خصوصی برگزار شد.
اندیشه کیش   ۵ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه کیش، سیداحسان خاندوزی وزیر اقتصاد، طی نامه ای به وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات درخواست توقف فرآیند لغو مجوز تله کیش را داده است. در این نامه آمده است: برادر ارجمند جناب آقای دکتر زارع پور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات با سلام و احترام شرکت تله [...]
سیتنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تصویب الگوی عمومی تحول نظام اداری با رویکرد هوشمندسازی و برخط کردن همه خدمات در شورای عالی اداری در جلسه 191 این شورا خبر داد.
سیتنا   ۷ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت: ایجاد و بهره برداری از قطب مراکز داده، پروژه های بزرگی در راستای تحقق اهداف شبکه ملی اطلاعات هستند و طبق مطالعات ما در وزارت ارتباطات، شهرهای اصفهان ...
سیتنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جانشین وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در امور ارتباطات در پاسخ به کاربری که در یکی از شبکه های اجتماعی داخلی، درخواست تغییر در سیاست افزودن به سایت های پشتیبانی شده در online403 را داشت، گفت: در حال پیاده سازی سازوکاری مبتنی بر هوش مصنوعی جهت اضافه کردن خودکار و لحظه ای سایت های تحریم شده هستیم.
گیتی آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت ملی پست در دومین رویداد پل سرمایه گذاری نقش هوشمندسازی و استفاده از هوش مصنوعی را در کاهش قیمت هزینه های لجستیکی ضروری خواند .
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امروز متخصصان وزارتخانه روزانه حملات سایبری دشمن را که از سال گذشته چند ده برابر شده است با مقاومت فناورانه دفع می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات از ساخت و پرتاب ماهواره های تصویربرداری با دقت بالا تا دو سال آینده خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار فضا و نجوم پایگاه خبری زیرنویس، حسن سالاریه معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فضایی ایران در گفت وگوی ویژه خبری سیما درباره پرتاب امروز ماهواره نور 3 با ماهواره بر قاصد اظهار کرد: در حوزه پرتاب ماهواره ها موفقیت های زیادی داشتیم و هدف اصلی ما از از ابتدای تشکیل شورای عالی فضایی ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
زارع پور، وزیر ارتباطات گفت: طرح توسعه فیبر نوری در 150 شهر آغاز شد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات از قرارگیری موفق ماهواره نور 3 با ماهواره بر ایرانی قاصد در مدار 450 کیلومتری زمین به همت هوافضای سپاه خبر داد.
اقتصاد آنلاین / جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
با تلاش متخصصان نیروی هوافضای سپاه، ماهواره تصویربرداری نور 3 با ماهواربر ایرانی قاصد با موفقیت در مدار 450 کیلومتری زمین قرار گرفت.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات از پرتاب موفقیت آمیز ماهواره تصویربرداری نور 3 در مدار 450 کیلومتری زمین خبر داد. منبع
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
بنابر دستور وزیر ارتباطات مبنی بر اینکه زمان ناپایداری در شبکه از قبل اعلام شود، شرکت ارتباطات زیرساخت جزئیات و زمانبندی تغییرات در یک هفته آتی را اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اجرای طرح ملی توسعه شبکه فیبر نوری در بیش از 150 شهر آغاز شده است و امیدواریم طبق برنامه تا پایان امسال 8 میلیون خانوار تحت پوشش قرار بگیرند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
تسنیم : عیسی زارع پور وزیر ارتباطات با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود از پرتاپ موفقیت آمیز ماهواره تصویر برداری نور 3 خبر داد.
سیتنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیرامون آخرین وضعیت پیشرفت طرح فیبرنوری منازل و کسب و کارها، گفت: اقدامات لازم با مدیریت شهری در بیش از 500 شهر کشور به عمل آمده است و کار اجرایی در بیش از 150 شهر آغاز شده و پروژه در بیش از 30 شهر به اتمام رسیده است.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
حسین دلیریان، سخنگوی سازمان فضایی ایران: ماهواره نور 3 لحظاتی پیش با ماهواره بر قاصد و توسط نیروی هوافضای سپاه با موفقیت در مدار 450 کیلومتری زمین قرار گرفت. وزیر ارتباطات نیز در یک توییت این موفقیت در صنعت فضایی کشور را تبریک گفت.
شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: لحظاتی پیش ماهواره تصویربرداری نور3 با ماهواره بر ایرانی قاصد با موفقیت در مدار 450 کیلومتری زمین قرار گرفت.
سیتنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۸۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از قرار گرفتن موفقیت آمیز ماهواره تصویربرداری نور 3 با ماهواربر ایرانی قاصد در مدار 450 کیلومتری زمین با تلاش متخصصان نیروی هوافضای سپاه، خبر داد.
دیجیاتو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۳۳    
اینترنت طبقاتی اگرچه سال هاست بر سر زبان هاست، اما پس از محدودیت های سفت و سخت در اواخر تابستان سال گذشته، رنگ و بوی جدی تری به خود گرفته است. امکان ویژه ای که بسیاری از فعالین حوزه ICT با آن مخالفند و باور دارند این دسترسی ویژه، هیچ مزیتی به دنبال نخواهد داشت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: همکاران پژوهشگاه شورای نگهبان ضمن بازدید از مرکز ملی تبادل سرویس در جریان دستاورده ها و برنامه های وزارت خانه قرارگرفتند.
اقتصاد آنلاین / حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۱   + ۳۸ سایت دیگر  
به گفته رئیس مرکز روابط عمومی وزارت ارتباطات در طول پاییز به دلیل توسعه در هسته شبکه کشور و برای نصب تجهیزات جدید، ممکن است در ساعت های نخستین بامداد، برخی لینک های ارتباطی شرکت زیرساخت به مدت محدود قطع شوند که عمدتا کاربران اثر آن را احساس نمی کنند.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات اعلام کرد که پیام رسان های بومی نسبت به یک سال گذشته، امروز 5 تا 7 برابر کاربر جذب کرده اند. اما تا چه حد آمار ارائه ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
پس از دو ماه سرگردانی مسئولان باشگاه استقلال برای جذب اسپانسر سرانجام اعلام شد شرکت اپراتوری تلفن همراه رایتل به عنوان اسپانسر فصل جدید باشگاه استقلال معرفی شده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : همزمان با بازگشایی مدارس، وزیر ارتباطات در مراسمی از دانش آموزان خواست تا به این سوال پاسخ دهند که چرا باید به جای استفاده از پیام رسان های خارجی از سکوهای ایرانی که حاصل کار نخبگان کشور خودمونه استفاده کنیم؟ همچنین در ادامه هم اعلام کرد که با تلاش متخصصان ایرانی پیام رسان های بومی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: روند نظارت بر عملکرد اپراتور ها تشدید خواهد شد و تاکید ما اطلاع رسانی میزان جرائم به مردم است تا شاهد بازدارندگی بیشتر باشیم.
کودک پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۸    
نخستین جشنواره وب سری و فیلم کوتاه کودک آنلاین که از 20 آذرماه آغاز به کار کرده است و فردا 23 آذرماه به کار خود پایان می دهد، روز دوم جشنواره میزبان وزیر ارتباطات و خانواده اش بود که برای تماشای آثار به سالن 8 باغ کتاب آمده بودند.
زومیت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو کارگروه فیلترینگ گفت در مورد درخواست وزیر ارتباطات برای رفع فیلتر برخی سرویس ها، هنوز جلسه ای تشکیل نشده است. تبلیغات وزیر ارتباطات بارها در واکنش به انتقادات نسبت به محدودیت های اینترنت اعلام کرده که موافق رفع فیلتر برخی سرویس ها است اما تصمیم در این موارد با این وزارتخانه نیست ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۹   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه رایانه ای گفت: هنوز جلسه ای برای بررسی درخواست وزیر ارتباطات و آخرین اقدامات در مورد بازنگری فیلترینگ تشکیل نشده است.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
یک سال از آغاز موج جدید فیلترینگ و اعمال محدودیت های اینترنتی گذشت. مهم ترین پیامد این یک سال برای مردم، اکوسیستم و حوزه فناوری اطلاعات چه بود؟ چهارشنبه، سی ام شهریور 1401، چند ساعت بعد از این که وزیر ارتباطات اعلام کرد به خاطر مسائل امنیتی و برخی از بحث ها که این روزها وجود دارد ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۶:۵۱    
راضیه حسینی اتصال همه مدارس به فیبر نوری کاملاً مشخص است که وزیر ارتباطات عزیزمان در فضا به سر می برد وگاهی از همان بالا به اعماق اقیانوس شیرجه می زند. در واقع این وسط، و فضای داخل کشوری هیچ وقت به دید وی نمی آید و به همین دلیل از همان بالا یک سری خبرهای جذاب اعلام می کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۷   + ۳۸ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه رایانه ای گفت: هنوز جلسه ای برای بررسی درخواست وزیر ارتباطات و آخرین اقدامات در مورد بازنگری فیلترینگ تشکیل نشده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
طلبه بلاگر که چندی پیش سخنان عجیبش درباره زنان وایرال شده بود با وزیر ارتباطات دولت ابراهیم رئیسی دیدار کرد.
آی سی تی پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۴۱    
ICTPRESS - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: یکی از اولویت های وزارت ارتباطات و فناوری اجرای پروژه فیبرنوری در مدارس است. به گزارش شبکه خبری ICTPRESS، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز شنبه در روز اول مهرماه با حضور در مدرسه حضرت مریم (س) در شهر تهران ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: وزیر ارتباطات در آیین بازگشایی سال تحصیلی جدید از دسترسی مدارس کشور به اینترنت پرسرعت از طریق فیبر نوری خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پیمان جبلی که میزبان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونان وی بود، گفت: اگرچه رسانه ملی بزرگ ترین دستگاه فرهنگی کشور است و نقش قابل توجهی در حکمرانی فرهنگی دارد اما با وزارت ارتباطات همانند دو عضو یک خانواده است و بدون استفاده از زیرساخت های ارتباطی ...
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری از اتصال مدارس به اینترنت پرسرعت خبر داد و گفت: تفاهم نامه ای با وزارت آموزش و پرورش جهت اتصال مدارس شهری از طریق فیبر نوری به شبکه ملی اطلاعات امضا شده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات خبر داد که با امضای تفاهم نامه ای مدارس به اینترنت پرسرعت از طریق فیبر نوری متصل می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۰    
بغداد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق و وزیر ارتباطات این کشور درباره سازوکارهای اجرایی شدن توافقات امضا شده بین تهران و بغداد در زمینه ارتباطات گفت وگو و تبادل نظر کردند.
ملیت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۱   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: سعی داریم تا پایان دوره دولت سیزدهم، مدارس شهری را از طریق فیبر نوری به شبکه ملی اطلاعات متصل کنیم.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات اعلام کرد که در این زمینه تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش امضا شده است. وزیر ارتباطات اعلام کرد که اتصال مدارس به شبکه ملی اطلاعات از طریق فیبر نوری از اولویت های این وزارتخانه است. او همچنین گفت که در این زمینه با وزارت آموزش و پرورش نیز مذاکراتی انجام گرفته است. ...
دولت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات با بیان اینکه تا زمانی که یک زیرساخت ارتباطی پرسرعت و امن نداشته باشیم مزیت بخشی برای سرویس های داخلی بی معنی است، گفت: وزارت ارتباطات به دنبال راه اندازی شبکه های توزیع محتوا یا CDN برای سرویسهای داخلی در هشت نقطه کشور است تا سرعت و کیفیت خدمات مورد نیاز مردم افزایش یابد.
اقتصاد آنلاین / قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: تفاهم نامه ای با وزارت آموزش و پرورش برای اتصال مدارس شهری از طریق فیبر نوری به شبکه ملی اطلاعات امضا شد.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۸   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: حوزه ماموریت های این وزارتخانه از اعماق اقیانوس ها تا فضا را شامل می شود و اشاره می کنم به اینکه در سال گذشته متخصصان ایرانی توانستند از طریق فیبرهای نوری دریایی سه جزیره ما در خلیج فارس را به کشور عزیزمان متصل کنند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات خبر داد که با امضای تفاهم نامه ای مدارس به اینترنت پر سرعت از طریق فیبر نوری متصل می شود.