جمعه ۱۲ خردادساعت ۲۲:۰۷Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فقیه»

ایکنا   ۳۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیداحمد خاتمی در خطبه دوم نماز جمعه تهران گفت: اگر کسی بگوید امام(ره) را قبول دارم اما ولایت فقیه را قبول ندارم در واقع امام(ره) را هم قبول ندارد. امروز تجلی ارادت به امام عظیم الشأن حمایت عملی از ولی فقیه است.
ایکنا   ۴۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مهمترین توصیه شهدا، تبعیت و حمایت از ولایت فقیه و سفارش به رعایت حجاب و عفاف است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان گفت : حضرت امام خمینی رحمت الله علیه شخصیت بی نظیر و ماندگار برای تمام دوران تاریخ است.
تقریب   ۲ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: دشمنان درصدد تحریف انقلاب اسلامی و شخصیت امام راحل(ره) هستند و رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز فرمودند که اگر راه امام فراموش شود ملت سیلی می خورد.
تقریب   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: مکتب امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای اداره نظام جمهوری اسلامی و تحقق و گسترش آرمانهای این انقلاب به دیگر نقاط جهان است.
تقریب   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه هرمزگان گفت: راه امام راه عزت طلبی برای ملت های مسلمان و ملت ایران بود و حرکت امام خمینی الهام گرفته از قیام عاشورا بود.
مرصاد   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: خطیب نمازجمعه تهران دو ویژگی منحصر به فرد امام خمینی را مسئله ولایت فقیه و تحقق عملی ان و دیگری باور کردن به مردم و اعتماد به مردم دانست.
نصر نیوز   ۲ ساعت پیش    
نصر: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز از رئیس جمهور و هیات دولت تقاضا کرد تا در سفر این هفته خود به استان، نسبت به رفع موضوع حاشیه نشینی و همچنین مسایل فرهنگی اهتمام بیشتر و اقدام جدی کنند.
نامه نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه امروز تهران گفت: آن چه که جلوی دشمنان را می گیرد، مقاومت و ایستادن پای حرف حق و دیگری تقوا و حریم نگه داری برای خداوند است.
بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی امروز جمعه 12 خردادماه به چهارمحال و بختیاری سفر کرد. دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، افتتاح دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و بازدید از پروژه الحاقی مرکز آموزشی درمانی هاجر(س) شهرکرد از مهمترین برنامه های سفر وزیر بهداشت به ...
نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: امروز پویایی و پیش برندگی آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی در سطح جهان فراگیر شده است.
تبریزمن   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی چابک سازی نظام حکمرانی را از الزامات مهم برای اثربخشی بیشتر حکمرانی متعالی دانست.
نماینده ولی فقیه گیلان گفت: امام خمینی (ره) نقش مهمی در تجدید حیات جهان اسلام و تقویت روحیه عزت طلبی، مبارزه با نظام سلطه و خوداتکایی ملت ایران داشت.
آفتاب نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با بیان اینکه روز های چهاردهم و پانزدهم خرداد ماه در تاریخ معاصر ایران پرنقش و تاثیر گذاراست، گفت: جهاد تبیین درباب تفکر الهی امام راحل (ره) برای پیشگیری از انحرافات فکری در جامعه اسلامی ضروری است.
تدبیر و امید   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مساله ولایت فقیه، مساله ای نیست که امام آورده باشد و بعد از انقلاب مطرح شده باشد. دو جلد کتاب قطور پژوهشگاه آستان قدس منتشر کرده و تمام کلمات بزرگان را آورده و 1200 بار فقها از ولایت فقیه گفته اند؛ لذا ولایت فقیه مساله ای جاافتاده در فقه است ...
تدبیر و امید   ۳ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان گفت: برخی ها بهانه ای از جمله اقتصاد و نداشتن توانایی مالی را عدم ازدواج می آورند در حالیکه اینها بهانه ای نمی تواند باشد بلکه با ازدواج خوب می توان در کنار هم به همه چیز رسید.
نمازجمعه این هفته مرکز استان مازندران به امامت آیت الله محمدی لائینی نماینده ولی فقیه در مصلای ساری برگزار شد.
شبستان   ۳ ساعت پیش    
آیت الله خاتمی با بیان اینکه نمی توان امام را باور داشت و ولایت فقیه را نپذیرفت، گفت: امروز حمایت عملی از ولایت فقیه تجلی ارادت به امام(ره) است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۳ ساعت پیش    
نماینده، ولی فقیه در استان اردبیل گفت: رو حانیت در شکل گیری انقلاب اسلامی ایران نقش موثری داشتند و جریان ساز حرکت های انقلابی بودند.
شبستان   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: سیره ائمه اطهار(ع) و امامین انقلاب این است که تهدید ها را تبدیل به فرصت نموده و حداکثر استفاده از آن را داشته باشیم.
فرارو   ۳ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده، ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز با اشاره به درپیش بودن سالروز وفات بنیانگذار انقلاب و نظام اسلامی ایران، تاکید کرد که انقلاب و تأسیس نظام اسلامی، نتیجه تفکرات، اعتقادات، ایمان و باور امام بود و برای ادامه دادن راه ایشان باید این ایمان و باور را تقویت کرد. ...
بسیج   ۴ ساعت پیش    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان قدس گفت: در مقابل الگو های غربی هر شهیدی که خون خود را برای آرمان های انقلاب فدا کرده می تواند الگوی مناسبی برای جوانان و نوجوانان باشد چراکه شهدا، ایثارگران و جانبازان گنجینه های تمام نشدنی دفاع مقدس هستند.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه امیرالمؤمنین (ع) ناحیه چرداول گفت: مسئله حجاب به عنوان که یکی از واجبات و شعائر دینی مورد تاکید پروردگار است که در طول دوران های مختلف مورد هجمه های داخلی و خارجی قرار گرفته است و دشمنان از آن واههمه دارند.
حوزه   ۴ ساعت پیش    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری از سکه گیری ها، زیر میزی ها و پول های کلانی که متأسفانه بعضی از پزشکان می گیرند انتقاد کرد و گفت: ضمن این که پزشکان متعهدِ خوبی داریم که خیلی منصف ...
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: اینکه یک جشنواره مطول فرهنگی برگزار می شود، بسیار خوب است اما به موازات این، باید پیوست رسانه ای هم در خدمت تبیین دستاوردهای این جشنواره قرار بگیرد تا همگان از برگزاری و جزئیات آن باخبر باشند.
ایکنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی 15 خرداد را خمیرمایه نهضت امام(ره) و ملت ایران برشمرد و گفت: امام(ره) فرمودند که من برای همیشه این روز را عزای عمومی اعلام می کنم.
ایکنا   ۴ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان فارس با بیان اینکه معادباوری یکی از معارف مهم در انقلاب اسلامی است، به تبیین مباحث معادباوری در مکتب امام خمینی(ره) پرداخت.
نماینده، ولی فقیه در استان قزوین گفت: تکیه بر ظرفیت های داخل و ایستادن مقابل قلدری های استکبار را، توصیه های مهم امام برای آینده کشور بود.
حوزه   ۴ ساعت پیش    
دومین دعای کمیل زائران مدینه با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان حج و زیارت
حوزه   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام زاهددوست رهبر معظم انقلاب را خلف صالح امام خمینی(ره) خواند و تصریح کرد: سفارش امام(ره) به امتش وحدت و انسجام حول محور ولایت فقیه است.
حوزه   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: رهبر معظم انقلاب تربیت شده مکتب فقهی، عرفانی و سیاسی امام راحل هستند و ما نیز همواره باید در مسیر ولایت و پیروی از ایشان حرکت کنیم.
بسیج   ۵ ساعت پیش    
همدان-مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کبودراهنگ بابیان اینکه یکی از شاخصه های اخلاقی امام خمینی(ره) مردم باوری بود، گفت: امام خمینی (ره) ملت خود را باور داشت و همواره در سخنانش مردم را، ولی نعمت معرفی می کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین مهدی مهدوی پور نماینده، ولی فقیه در هند با رهبران بوداییان و مسیحیان شمال غرب هند دیدار و گفتگو کرد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: آب فعلی شهرستان گرمی که از ارس منتقل می شود، نه از حیث منبع و نه از حیث خط انتقال مطمئن نیست و مشکل آب این شهرستان باید به صورت اساسی حل شود.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان با اشاره به برکات قیام 15 خرداد در پیروزی انقلاب، از امام خمینی(ره) به عنوان شخصیت ممتاز دوران یاد کرد.
دیار آفتاب   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه ساوه گفت: امام، جمهوری اسلامی را بهترین مدل برای اداره کشور می دانست و ولایت فقیه را بزرگترین پشتوانه برای کشور و مردم می دید و بزرگترین هنر ایشان این بود که این ولایت مهجور و مستور در کتاب ها را بیرون کشید و بر عرصه جامعه آورد.
بسیج   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: انقلاب ما دارای سه رکن رهبری، مردم و انگیزه دینی و به عنوان برترین انقلاب دنیا مطرح است.
حوزه   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه سلطانیه گفت: مردم انقلابی با تبعیت از ولایت فقیه با جان و دل، پیام امام(ره) را شنیدند و اتحاد امامت و امت همه توطئه ها را خنثی کرده است.
حوزه   ۵ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: امام این انقلاب را برپا کرد نه فقط برای اینکه یک نظام ستم شاهی از جغرافیای ایران ساقط شود بلکه با این هدف که تعریف واقعی از دین بر زندگی مردم حاکم باشد و استکبار و نفس پرستی را از معادلات زندگی بشر پاک کند.
بلاغ مازندران   ۵ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان مازندران با اشاره به خرید تضمینی محصولات کشاورزی از جمله گندم، از دولت خواست در پرداخت وجه گندم کاران تسریع داشته باشد.
ایکنا   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه مکتب امام(ره) راهنمای نظری و عملی است که کشور ما را به عزت، پیشرفت و عدالت می رساند، گفت: مکتب امام عظیم الشأن سرمایه ای است که ملت ایران با در دست داشتن این سرمایه توانسته است از گذرگاه های دشوار در طول این سال ها عبور کند.
همشهری   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: در دیداری که با آقای رئیس جمهور داشتم در خصوص تکیمل پروژه راه آهن اردبیل و همچنین منطقه آزاد اردبیل قول مساعد دادند که هر دو مورد را که از دغدغه های مهم مردم استان می باشد به سرانجام برسانند.
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: خروج ناگهانی آمریکا از افغانستان به دنبال خروجی جمعی از لبنان، عراق و منطقه این زنگ خطر برای دوستانش در منطقه به صدا درآورده است.
نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز با اشاره به شعار سال گفت: همه موظف هستیم موضوع اقتصاد و معیشت که اولویت مدنظر رهبری است را به خوبی عملیاتی کنیم و تاب آوری اقتصادی را نیز در جامعه بالا ببریم.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: امام خمینی (ره) در برابر دشمنان قاطعانه ایستادگی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
همه دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در سایه حمایت و حضور همیشگی مردم و دفاع آنها از ولایت فقیه به دست آمده است.
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت از واحد های مختلف ستاد مدینه منوره بازدید و توصیه هایی به مسئولان و کارشناسان هر واحد ارائه کرد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه: امام خمینی (ره) موجب بیداری مسلمین و معرفی اسلام به جهانیان شد.
نماینده ولی فقیه در استان در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه بر ضرورت پیروی از وصایای امام راحل، برای شکست توطئه دشمنان در تحریف شخصیت و راه ایشان تاکید کرد.