یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۷:۴۹Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فروپاشی»

سراج24   ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
خط جاذبه در رهبری کاریزما از مردم شروع می شود به رهبر کاریزما ختم می شود و وقتی رهبر کاریزما از دنیا می رود این خط هم قطع می شود برای همین می گفتند پایان عمر امام آغاز فروپاشی جمهوری اسلامی است.
فرارو   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- تا زمانی که جوامع پیچیده انسانی وجود دارند افرادی نیز وجود خواهند داشت که فروپاشی قریب الوقوع آنان را پیش بینی می کنند. در سالیان اخیر تجارت آخرالزمان بسیار علمی تر شده است. پیش بینی از طریق احشاء جانوران و نشانه های سیارات جای خود را به داده های بزرگ ریاضیاتی داده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۱:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه فدراسیون روسیه به آمریکا هشدار داد که نباید درباره فروپاشی توافقنامه های کنترل تسلیحاتی برای مسکو ضرب الاجل تعیین کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۲۱    
با انعقاد پیمان واشنگتن (معروف به پیمان آتلانتیک شمالی) ناتو به عنوان مهمترین سازمان نظامی تاریخ جهان تشکیل شد. با تشکیل این سازمان کشورهای اروپایی در عمل به کشورهای تحت حمایت نظامی آمریکا تبدیل شدند و همین مسأله استقلال اروپایی ها را تا به امروز محدود کرده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۴۹    
دبیرکل سازمان ملل با بیان این که آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی(آنروا) در آستانه فروپاشی مالی قرار دارد، کشورهای حامی مالی این آژانس را به عمل به تعهدات خود فراخواند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل با بیان اینکه آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی آنروا در آستانه فروپاشی مالی قرار دارد، کشورهای حامی مالی این آژانس را به عمل به تعهدات خود فراخواند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
پس از آنکه آمریکا تحریم هایی را علیه طرف های سودانی اعلام کرد، خارطوم، پایتخت سودان با حملات توپخانه ای همزمان با تشدید درگیری ها در پی فروپاشی آتش بس میان نیروهای واکنش سریع و نیروهای ارتش این کشور مواجه شد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ریچارد نیکسون رئیس جمهور آمریکا پس از شکست در جنگ ویتنام مبدع راهبردی بدین مضمون شد که بگذار یک آسیایی با آسیایی بجنگد. سیاست خارجی واشنگتن بر این محور بود که با هیچ کشوری به خصوص آسیایی ها وارد جنگ مستقیم نشود و آسیایی خود باید به جنگ آسیایی برود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل با اشاره به اینکه آژانس امدادرسانی و کاریابی پناهجویان فلسطینی (آنروا) در آستانه فروپاشی مالی است، از کشورهای حامی مالی این آژانس خواست مسؤولیت خود را در این زمینه پذیرفته و جهت پایبندی به تعهدات خود در قبال پناهجویان فلسطینی، از آن حمایت کنند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه سابق آمریکا می نویسد: در پایان دولت ترامپ، رژیم ایران به دلیل فروپاشی اقتصادی و خشم مردم به استیصال افتاده بود. فقط چند ماه مانده بود تا آیت الله دوباره دست دراز کند و جام زهر را بردارد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
کشف باورنکردنی شهر باستانی مایاها که یافتن آن قبلاً غیرممکن بود، درک ما از نحوه ی زندگی انسان ها در تمدن های گذشته را تغییر می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین امام جمعه قزوین در خطبه های نماز جمعه گفت: اینکه امام(ره) فرمود انتظار فرج از نیمه خرداد کشم یعنی همه عالم با این حرکت نیمه خرداد همراه خواهند شد، بساط صهیونیست ها برچیده خواهد شد، آمریکا نیز مانند شوروی سابق دچار فروپاشی خواهد شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۱۲    
حدود 30 سال از فروپاشی اتحاد جماهیرشوروی سپری می شود، اما آنچه نزد افکار عمومی، مقامات و شخصیت های برجسته سیاسی، فرهنگی و مذهبی روسیه باقی مانده، وعده صادق حضرت امام خمینی (ره) به میخائیل گورباچوف، آخرین دبیرکل حزب کمونیست شوروی است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه واشنگتن پست در گزارشی اختصاصی می گوید که ایران در چهارچوب یک استراتژی مورد حمایت روسیه به دنبال تشدید حملات مرگبار به نظامیان آمریکایی در سوریه است تا آمریکا را به کمرنگ کردن حضورش در منطقه وادارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی نیروی زمینی سپاه گفت: دشمن با جنگ نرم با طرح موضوعات واهی به دنبال فروپاشی بنیان خانواده ایرانی است.
شهدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
شهدای ایران :سرویس سیاسی/ حسین شریعتمداری در یادداشتی تحت عنوان برشی از یک یادداشت کیهان، از دیده نیامده بود که از دل برود! نوشت: در سالروز رحلت حضرت امام -رضوان الله تعالی علیه- یادداشت امروز را به برشی از یک یادداشت کیهان که به همین مناسبت نوشته شده بود اختصاص می دهیم؛ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دادگستری رودبار با اشاره به اینکه اعتیاد از عوامل فروپاشی خانواده ها و افزایش طلاق است، گفت: افزایش کمپ های ترک اعتیاد در رودبار ضروری است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
شماره سیصد و نود و سوم هفته نامه خط حزب الله، با عنوان فروپاشی توهم ایران ستیزان منتشر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ارزیابی های مراکز مطالعاتی نشان می دهد تشدید تقابل بین مذهب گرایان و سکولارها در جامعه، رژیم صهیونیستی را به عنوان یک جامعه ناهمگون تشکیل یافته از مهاجران، تا آستانه فروپاشی پیش برده است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۰    
حوزه/ عبدلی گفت: از پیامدهای بی حجابی در جامعه خانواده محور افزایش خیانت زوجین و فروپاشی خانواده ها و بالتبع آن بالارفتن آمار طلاق، تشویق مردها به بی وفایی و در نتیجه فروپاشی خانواده هاست.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۷    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شازند گفت: کشورهای غربی و بیگانه با هدف ریشه کنی اسلام، کانون خانواده را در ایران مورد هدف قرار داده اند تا با بهانه های مختلف بتوانند در فروپاشی این نهاد پاک و مقدس موفق شوند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۰    
حوزه/ معنویت و قداستی که مردم برای مرجع دینی قائل هستند یکی از مهمترین رازهای تاب آوری نظام جمهوری اسلامی در مقابل فتنه های گوناگون است. مردم در دفاع مقدس، فتنه 1378، فتنه 1388، تحریمهای ظالمانه و توطئه های دشمنان که هر کدام به تنهایی می تواند یک انقلاب را از پای درآورد ایستادگی کردند ...
شوشان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۸    
شوشان جواد الهایی سحر : شوخی نداریم؛ مهم تر، راهبردی تر و حیاتی تر از بامدژ، تالابی در مرکز استان وجود ندارد. تداومِ تپشِ قلب بامدژ در گرو مطالبه به جد فعالان اجتماعی و محیط زیست اهواز است دیگر امیدی به محیط زیست ، استاندار، فرماندار ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ کارشناس حوزه جمعیت گفت: فروپاشی خانواده و از دست دادن نسل جوان دو عامل و هدف مهم سران جهان استکبار برای نابودی ملت های مسلمان خصوصا کشور ایران است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۳۵    
اسرائیل از درون خود با شکاف ها و معضلات متعددی روبروست که مهمترین آنها ضعف شدید در نیروی انسانی است، امری که به اذعان رسانه ها و مقامات صهیونیست آنها را در معرض خطر فروپاشی قرار داده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۲۹    
شفقنا- روزنامه تایمز انگلیس در گزارشی نوشت که نبرد شدیدی میان سرویس اطلاعاتی روسیه و اوکراین در جریان است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، هر دو سرویس اطلاعاتی نشأت گرفته از سرویس اطلاعات و امنیت اتحاد جماهیر شوروی سابق (کا.گ ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مجتبی حسینی در این فصل با جمع آوری بازیکنان جوان، اکنون آن ها را در قامت ستاره بازار نقل و انتقالات می بیند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۲    
کارشناس ارشد مسائل اقتصادی گفت: نماد تمامی ارزهای خارجی دلار است، حذف تنها دلار از معاملات اقتصادی مشکل را حل نخواهد کرد زیرا بعد از آن یورو و یوآن یا حتی سایر ارزها می توانند نقش دلار را ایفا کنند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۴    
وزیر خارجه فنلاند تصریح کرد که سازمان امنیت و همکاری اروپا را در آستانه انحلال توصیف کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ کرملین با بیان اینکه روسیه مقصر فروپاشی پیمان نیروهای مسلح متعارف اروپایی نیست، گفت که تنظیم اسناد جدید امنیتی بین المللی مستلزم بهبود روابط کشورها با مسکو است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه فنلاند اعلام کرد این کشور نسبت به وضعیت آینده سازمان امنیت و همکاری اروپا نگران است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- یک مقام ارشد بلاروس گفت: کشورهای غربی چاره ای جز استقرار تسلیحات هسته ای تاکتیکی روسیه برای بلاروس باقی نگذاشتند و بهتر است در مورد مسائل استراتژیک کلیدی از خطوط قرمز عبور نکنند. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی تفکر و الگوی نه شرقی نه غربی امام(ره) را ریشه اصلی برهم خوردن معادلات قدرت حاکم بر جهان و تغییرات جدید در هندسه نظم جدید جهانی دانست و گفت ...
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بازرگانان صهیونیست پیش بینی کرده اند که برنامه های کابینه نتانیاهو درباره دستگاه قضائی آسیبی جدی به شرکت های فناوری نوظهور وارد می کند، چرا که با توجه به این برنامه ها، تقریباً هیچ شرکت جدید و سرمایه گذاری در این زمینه وجود ندارد.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
تصاویر منتشر شده از نیروهای طالبان نشان می دهد که اعضای این گروه به اسلحه کارباین M4 به خانواده ای از کارباین های تفنگ ام16 گفته می شود بسیار علاقه مند هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
"عمران خان که دستگیر شدنش در ماه جاری میلادی باعث به راه افتادن ناآرامی و اعتراضات در سراسر پاکستان شد، حالا پس از کناره گیری چند حامی و دستیار کلیدی خود و حزبش تحت فشارهای ارتش پاکستان منزوی تر از هر زمان شده و به نظر می رسد حزب او که زمانی توقف ناپذیر بود حالا در خطر فروپاشی است."
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۱۱    
اتحادیه کشور های عربی از جامعه جهانی خواست تا برای نجات و جلوگیری از فروپاشی نهاد های ملی در سودان تلاش کند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- روسیه امروز شنبه انتقاد جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا درباره طرح مسکو برای استقرار تسلیحات هسته ای تاکتیکی در بلاروس را رد کرد و گفت که واشنگتن برای دهه ها چنین سلاح های هسته ای را در اروپا مستقر کرده است. ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تصور آمریکایی ها این بود که زدن حاج قاسم مساوی است با فروپاشی مقاومت. بنابراین حاج قاسم باید در یک اوجی قرار می گرفت که همه این را باور کنند که این حاج قاسم است که این ظرفیت را ایجاد کرده و می تواند نگه دارد و توسعه دهد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اگرچه تحریم ها آزمونی جدی برای ایران بود و به اقتصاد کشور آسیب زد، اما منجر به فروپاشی آن نشد، چون ایران به سرعت آموخت که در شرایط کمبود درآمدهای نفتی، زندگی کند.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : مجید مرادی حیدر مصلحی، وزیر پیشین اطلاعات: اساتید دانشگاه های آمریکا معتقدند بیش از 80 درصد عامل فروپاشی آمریکا، انقلاب اسلامی است. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۱:۰۱    
مرتضی آقاتهرانی، نماینده مجلس: با فروپاشی حجاب، بسیاری از رذائل بر جامعه اسلامی سایه خواهد افکند
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۱:۰۱    
به گزارش مشرق، یکی از کاربران فضای مجازی در صفحه توئیتر خود نوشت: جی پی مورگان 1000 کارمند بانک فرست ریپابلیک رو سه هفته پس از خرید شرکت در حال سقوط، اخراج کرد و 85٪ دیگه از 7000 کارمند بانک First Republic به مدت 12 ماه به طور موقت و تمام وقت و انتقالی کار میکنن. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
یک پژوهشگر صهیونیست گفت: ایران دیگر نیازی به تلاش برای از بین بردن اسرائیل ندارد و فقط باید کمی صبر کند تا شرایط جمعیتی در اسرائیل باعث فروپاشی آن شود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
عضو مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه پاسداشت شعائر الهی تجلی تقوا در فرد است، گفت: حجاب از والاترین شعائر الله و صیانت از حرمت دین است؛ دشمن به خوبی می داند، حجاب نه تنها جزء احکام جدی اسلام، بلکه حریم دین الهی است که با فروریزی آن، بسیاری از رذائل بر جامعه اسلامی سایه خواهد آفکند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت بیرجند: قدرت بالای محور مقاومت، رژیم صهیونیستی را در یک قدمی فروپاشی قرار داده است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۱    
سناریوی حمله موشکی فراگیر و همزمان از یمن، ایران، عراق، سوریه، لبنان و غزه به سرزمین های اشغالی را در این ویدیو ببینید.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۸:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
پخش سریال رهایم کن از نمایش خانگی فارغ از تمامی حواشی متفاوتی که پیرامون آن وجود دارد و تفسیرهای مختلفی را به وجود آورده، از منظر دیگری نیز قابل بحث و بررسی است؛ پوسته خارجی داستان سریال رهایم کن بر یک خط مستقیم روایی حرکت می کند.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۳:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور رئیس ستاد مشترک نیروهای مسلح گفت: سوم خرداد و فتح خرمشهر یک افتخار بزرگ برای ملت ایران است ، روزی که ملت ایران در مقابل استکبار جهانی با قدرت ایستاد و آنها را به خاک مذلت کشاند. ...