یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۰۴:۴۲Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «غیراخلاقی»

ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۵    
وحید سهرابی فر بیان کرد: قرآن معتقد است که نظم اخلاقی حکیمانه در جهان وجود دارد و این طور نیست که انسانی که خوب، ایثارگر، فداکار و اخلاقی است با کسی مانند هیتلر و افرادی که غیراخلاقی و بد هستند یکسان باشند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۴    
کاربری به نام فَره توئیتی را درباره رعایت حریم خصوصی در آپارتمان از دید خودش منتشر کرده که واکنش های زیادی در پی داشته است. ماجرا درباره نحوه استفاده از آسانسور است که محل بحث و جدل بسیار شده.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۳    
تئاتر مجردی به نویسندگی و کارگردانی مرتضی ریحانی می فهماند که تک تک ما چه نقشی می توانیم در تعالی یا اضمحلال یک جامعه داشته باشیم و به چه اندازه این دنیا کوچک است که ما تاوان کارهای نادرست و غیراخلاقی خود را که درگذشته انجام داده ایم با فنا شدن و آسیب دیدن عزیزانمان پس می دهیم.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
تبریز (پانا) - رئیس پلیس فتای آذربایجان شرقی از شناسایی و انهدام شبکه فساد و ترویج بی بندوباری در فضای مجازی خبر داد. سرهنگ محسن محمودی گفت: در راستای مقابله با ناهنجاری های اجتماعی و مقابله با افراد متخلف در فضای مجازی، کانالی در یکی از شبکه های اجتماعی که اقدام به انجام تبلیغات غیرمجاز ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ورزشکار اوکراینی بعد از دریافت مدال قهرمانی در مسابقات پرس سینه بزرگسالان قهرمانی جهان رفتار سیاست زده ای را در قبال قهرمان کشورمان از خود نشان داد که برخلاف منشور کمیته بین المللی المپیک است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس حوزه قضایی شهرستان فهرج از شناسایی و دستگیری چند نفر از گردانندگان پیج های کراش که بدنبال دوست یابی غیرمتعارف در فضای مجازی بودند خبر داد.
برترین ها / تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۷   + ۴۹ سایت دیگر  
در مراسم اهدای مدال مسابقات پرس سینه بزرگسالان قهرمانی جهان در آفریقای جنوبی نماینده اوکراین حاضر نشد با امیر رضا مس فروش از ایران دست دهد.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس نوشت؛ آیا می دانید فلسفه عریان گذاشتن ساق پا، بازوی دست، پوشیدن لباس های مندرس، کثیف، کوتاه، تنگ و امثال آن توسط برخی زنان و بعضاً مردان در کشورهای غربی و سایر کشورها چیست؟ ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کانال تلگرامی اصلاحات نیوز، تصاویری از سخنرانی جنجالی سعید قاسمی، چهره خبرساز اصولگرا را منتشر کرده که وی در یک مراسم اظهاراتی غیراخلاقی و خارج از عرف را درباره مهسا امینی مطرح کرده که بحث برانگیز شده است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
کانال تلگرامی اصلاحات نیوز، تصاویری از سخنرانی جنجالی سعید قاسمی، چهره خبرساز اصولگرا را منتشر کرده که وی در یک مراسم اظهاراتی غیراخلاقی و خارج از عرف را درباره مهسا امینی مطرح کرده که بحث برانگیز شده است.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۵    
چهارمین مناظره از مرحله مقدماتی یازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران با گزاره حذف سگ های فرال در جهت حفظ تنوع زیستی اقدامی غیراخلاقی است برگزار شد . در این مناظره گروه شهید خرازی از استان اصفهان به عنوان گروه موافق و گروه مشکات از دانشگاه الزهرا به عنوان مخالف به مناظره پرداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری عامل انتشار تصاویر مبتذل و غیراخلاقی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۸   + ۳۳ سایت دیگر  
کیهان : یکی از عوامل موثر بر ترویج خشونت و موضوعات غیراخلاقی در محصولات پلتفرم ها این است که برخی از این سریال ها با سرمایه های مشکوک و آلوده تولید می شوند.
خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
به نظر می رسد که شرکت سایپا قیمت محصولات جدید خود را اعلام نخواهد کرد تا مشتریان در هنگام واجد شرایط شدن، با مشکلاتی مواجه شوند و چاره ای جز پرداخت قیمت تحمیلی را نداشته باشند. ...
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۹    
امام جمعه مشگین شهر به بحران هویتی غرب اشاره کرد و گفت: پوشش نامتعارف با تصاویر و نوشته های غیراخلاقی از عوامل ناهنجاری های اخلاقی در جامعه است و این مهم باید مدنظر متولیان مربوطه قرار گیرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
پلتفرم حاشیه ساز، این روزها با خرج پول های کثیف در بین رسانه ها و شبه رسانه ها به دنبال اثبات خود و فرار از پاسخگویی است، در حالیکه ظاهرا خبر ندارد دوران بزن در رو تمام شده است و باید به زودی پاسخگوی عملکرد خود باشد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه از دستگیری فردی که اقدام به بارگذاری تصاویر غیراخلاقی در شبکه های اجتماعی می کرد، خبر داد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
طالبان در اقدامی غیراخلاقی و خارج از عرف دیپلماتیک با برگزاری رژه موتوری با دبه های زردرنگ، بار دیگر خط و نشان کشیدن دولت ایران درباره حقابه هیرمند را به سخره گرفتند!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در راستای تشدید اقدامات مقابله ای با مصادیق غیراخلاقی مجرمانه در فضای مجازی، پلیس فتای استان بوشهر یک شبکه اینترنتی مدلینگ مبتذل و ترویج دهنده بی حجابی را شناسایی و لیدر و اعضای این باند مجرمانه را دستگیر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری فردی که در یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به انتشار محتوای غیر اخلاقی می کرد، خبر داد .
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
برخلاف همه خبرسازی ها و اقدامات غیراخلاقی در یک سال گذشته نه تنها رأی قالیباف در پارلمان کاهش نیافت، بلکه او با 210 رأی قاطع حتی 16 رأی از انتخابات دوره سوم هیئت رئیسه بیشتر آورده است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
امروزه همه ی ما زمان زیادی را صرف استفاده از شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاشتن افکار یا تصاویرمان می کنیم. علاوه بر این، به بسیاری از مواردی که دیگران به اشتراک می گذارند هم واکنش نشان می دهیم ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
یورونیوز نوشت: نمایش صحنه های تکان دهنده غیراخلاقی در اکران نخستین قسمت های سریال جدید آیدل در جشنواره فیلم کن فرانسه تماشاگران و منتقدان را شگفت زده و سر و صدای زیادی به پا کرد. ...
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، وبگاه Informed Comment در گزارشی به بهره کشی غیراخلاقی ارتش آمریکا از نظامیان زن در جریان جنگ افغانستان اشاره کرده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آمریکا از مدعیان حقوق بشر، سردمدار انجام آزمایش های غیراخلاقی بر روی انسان ها در جهان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری فردی که با ایجاد یک صفحه جعلی در شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به ایجاد مزاحمت و سلب آرامش کرده بود، خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه شاختار دونتسک اوکراین پیام ویدئویی بازیکنان بارسلونا در قدردانی از حمایت هواداران روسی را اقدامی غیراخلاقی خواند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۶:۲۶    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کنایه سنگین و غیراخلاقی بلاگر امریکایی به ژاپنی ها خبرساز شد. این بلاگر آمریکایی رفته ژاپن سوار بر مترو لایو پخش کرده و خطاب به ژاپنی ها گفته چرا به پرل هاربر رو آمریکا حمله کردید؟(در جنگ جهانی دوم) بمب های هیروشیما و ناکازاکی رو یادتون هست؟ ما باز اون کار رو ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۹:۳۱    
یک کانال معاند نظام از درگیری خیابانی در شهر امیرکلا بابل در اقدامی غیراخلاقی با موج سواری برای انحراف افکار عمومی از آن بهره برداری سیاسی کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۹:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان کرمان گفت: جوان 18 ساله ای که با راه اندازی یک صفحه غیراخلاقی در پیام رسان روبیکا با عنوان نرماشیر – کراش اقدام به انتشار محتوای منافی عفت عمومی می کرد، توسط پلیس فتا دستگیر شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۱:۵۵    
✍ حبیب رمضانخانی دکتر مرادی پزشک نخبه و جوان در مشهد، به دلیل عدم پذیرش بدون نوبت یک بیمار خانم، با واکنش غیراخلاقی شوهرش مواجه و با دروغ پردازی او و عمل غیراخلاقی روزنامه ای، انگ عدم پذیرش بیمار محجبه بر ایشان زده می شود ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی اسلام شهر از دستگیری افراد کلیپ رواج بردگی جنسی در این شهرستان خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۴۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، سال گذشته و در مقطعی هدایت تیم ملی فوتسال زنان عراق بر عهده شهناز یاری سرمربی سابق تیم ملی ایران سپرده شد. یاری در مدت زمان کوتاه فعالیتش در عراق به دستاورد بزرگی رسید و تیم زنان این کشور را به عنوان قهرمانی مسابقات غرب آسیا رساند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
کسب درآمد از موجودی که هنوز حق انتخاب آینده خود را ندارد در نظر همه غیراخلاقی است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سابق فدراسیون فوتبال در مصاحبه ای که با خبرورزشی داشت، باز هم روی این نکته تاکید کرد برکناری وی غیرقانونی بوده است. او در بخشی از صحبت هایش این چنین گفت: یک کار غیراخلاقی انجام شد که همه مردم ایران حتی در کوچه و بازار در جریان قرار گرفتند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اجتماعی پلیس فتا از اجرای طرح عملیاتی با محوریت پاکسازی فضای مجازی از محتوای غیراخلاقی خبر داد.
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
علی سعدوندی نوشت: با صراحت می گویم این روزها بازار قابلیت رشد دارد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
مرد جوان بعد از شنیدن جواب رد از دختر 18 ساله عکس های او را منتشر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۷    
محسن قائمی نسب قائم مقام ساترا در گفت وگو با فارس از برخورد با پلتفرم های منتشرکننده سریال های با محتوای مغایر ارزش های دینی خبر داد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نمایشی عجیب و غیر اخلاقی در زیر مجموعه معاونت فرهنگی شهرداری تهران اجرا شد. علیرضا نادعلی در حاشیه یکصد و چهل و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به اجرای یک نمایش غیراخلاقی در سرای محله زعفرانیه ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نمایشی عجیب و غیر اخلاقی در زیر مجموعه معاونت فرهنگی شهرداری تهران اجرا شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۳:۱۴    
رکنا: فیلمی از حضورمنصور سپهرنیا در کالیفرنیا و صحبت های جالب آن ها با یک ایرانی دیگر در فضای مجازی مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفت.
پژوهشکده فضای مجازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
چه مدت تماشای تلویزیون برای کودکان مناسب است؟ آیا این بازی های آنلاین برای یک بچه 12 ساله ایمن و مناسب است؟ و شما چگونه درباره محتوای غیراخلاقی با نوجوانان گفتگو می کنید؟ متخصصان توصیه هایی را به منظور رشد آنلاین فرزندان تان ارائه می دهند.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مصاحبه سرهنگ ستاد علی قهرمان طالع رییس پلیس فتا استان اردبیل با بخش خبری شبکه سبلان در خصوص " شناسایی عوامل انتشار تصاویر غیراخلاقی و نامتعارف زنان در فضای مجازی" را می توانید در فایل فوق مشاهده نمایید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۶:۳۰    
نخست وزیر زن فنلاند پس از آن که ویدیویی جنجالی از وی در کنار مردی غریبه در یک باشگاه شبانه منتشر شد، طلاق خود را اعلام کرد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۱:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
انتشار سکانسی از برنامه سید خندان که از شبکه دو سیما پخش می شود در فضای مجازی خبرساز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه ماهدشت گفت: یکی از خطرهای جدائی دین از سیاست که عده ای آن را همیشه در دنیای اسلام ترویج می کردند این است که وقتی سیاست از دین جدا شد، از اخلاق جدا خواهد شد، از معنویت جدا خواهد شد. در نظام های سکولار و بی رابطه ی با دین، در اغلب نزدیک به همه موارد، اخلاق از بین رفته است ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در میان اپوزیسیون روسیه این تصور به وجود آمده که یک جنبش چریکی روس تنها راه خلع ید پوتین خواهد بود و اعتراضات غیرخشونت آمیز تبعیدیان روس در اروپا ناکارآمد، کوته بینانه و حتی غیراخلاقی است. با این حال این حقیقت که اپوزیسیون روسیه دارای شکاف های استراتژیک عمیق است غیر قابل انکار است.
برترین ها / افق تهران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از عزل رئیس سرای محله زعفرانیه در منطقه یک برای اجرای یک نمایش غیراخلاقی خبر داد.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۰۴    
رئیس پلیس فتا خراسان شمالی از شناسایی و دستگیری فردی که جهت فروش کالاهای خود از تصاویر مبتذل استفاده می نمود، خبر داد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ "شاکری" رئیس پلیس فتا استان خراسان شمالی در این رابطه اظهار داشت ...