شنبه ۰۹ مردادساعت ۱۴:۱۴Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واکسیناسیون»

بازار نیوز   ۲ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور: وعده داده بودیم که تا پایان دولت 65 ساله ها را واکسینه کنیم، الان به سن 55 رسیده ایم.
آی سی تی پرس   ۳ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
ICTPRESS - با شیوع سویه دلتا کووید19، گوگل و فیس بوک واکسیناسیون کارمندان را قبل از بازگشت به دفاتر کاری الزامی کرده اند. شرکت های فناوری زمان بازگشت کارمندان به دفاتر را به تاخیر انداخته اند.
بسیج   ۲ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی زنجان گفت:سالمندان تحت پوشش بهزیستی مقیم در مرکز به طور کامل واکسیناسیون شده اند و سایر سالمندان تحت پوشش و مقیم در خانواده با اطمینان خاطر جهت دریافت واکسن به مراکز واکسیناسیون مراجعه نمایند.
شفاف نیوز   ۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
سامانه نام نویسی واکسیناسیون کرونا ویروس برای گروه سنی بالای 55 سال فعال شد.
شبستان   ۱۴ دقیقه پیش    
جانشین استاندار در ستاداستانی مدیریت بیماری کرونا گفت: در کرمان وضعیت خوب نیست و واکسیناسیون باید ادامه یابد و نیاز بیمارستان های استان به سرعت تأمین شود.
مشرق نیوز   ۱۴ دقیقه پیش    
آغاز عمومی واکسیناسیون خودرویی ناوگان حمل و نقل عمومی ائم از رانندگان تاکسی رانی و اتوبوس رانی از صبح جمعه در محل ورزشگاه پارس شیراز و همچنین پارک کوهستانی دراک آغاز گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تنها راه نجات از این وضعیت هماهنگی و همدلی است، امیدوارم با استقرار دولت جدید و مسؤولان جدید همدلی و هماهنگی حداکثری ایجاد شود و چالش های کشور و استان حل شود.
برترین ها   ۲۰ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مرزهای عربستان به روی گردشگرانی که علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند بدون نیاز به قرنطینه باز خواهد شد. عربستان اعلام کرد از یکم اوت گردشگرانی که علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند می توانند بدون نیاز به سپری کردن دوران قرنطینه وارد این کشور شوند. ...
خبرگزاری فارس   ۲۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قم از آماده سازی 10 مرکز تجمیعی جدید واکسیناسیون در استان خبر داد و تصریح کرد: تعدادی از این مراکز در هفته جاری افتتاح خواهد شد.
جهت پرس   ۲۳ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
در گزارش کمیته راهبری مطالعات واکسیناسیون کووید-19 عوارض بعد از تزریق واکسن های اسپوتنیک ، استرزنکا، سینوفارم و برکت با یکدیگر مقایسه شده اند و در نهایت واکسن های سینوفارم و برکت اکثرا درصد کمتری از عوارض را در 7 روز بعد از تزریق از خود به جای گذاشته اند.
هرمز   ۲۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: نام نویسی از گروه سنی 45 تا 48 سال در هرمزگان برای واکسیناسیون علیه کرونا آغاز شد.
شبستان   ۲۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
کشکولی بر اجرای دقیق مصوبات ستاد در استان خبرداد و افزود: هم اکنون روند واکسیناسیون در استان لرستان مطلوب است.
خبرگزاری فارس   ۲۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه16 مرکز تخصصی واکسیناسیون معلمان در استان پیش بینی شده است، گفت: 26 هزار و 578 نفر در بخش های آموزشی، اداری، رانندگان سرویس های دانش آموزی در نوبت تزریق واکسن کرونا هستند.
ایلنا: در پی شیوع موج پنجم کرونا و افزایش ابتلا و مرگ و میر در ایران، خانه هنرمندان ایران بیانیه ای صادر کرد. در متن بیانیه خانه هنرمندان ایران که در پی شیوع موج پنجم کرونا و افزایش ابتلا و مرگ و میر در ایران منتشر شده، آمده است: ...
زندگی آنلاین   ۳۰ دقیقه پیش   + ۷۲ سایت دیگر  
سامانه نام نویسی واکسیناسیون کرونا ویروس برای گروه سنی بالای 55 سال فعال شد.
شبستان   ۳۴ دقیقه پیش    
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: سه مرکز واکسیناسیون در شهر کرمان توسط سپاه ثارالله و چهار مرکز تجمیعی در شهرستان ها با همکاری علوم پزشکی دایر کردیم.
خبرگزاری برنا   ۳۴ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
انجمن صنفی روزنامه نگاران استان هرمزگان در بیانیه ای ضمن ابراز تأسف از افزایش شیوع کرونا و افزایش میزان بستری و فوتی های ناشی از کرونا ، خواستار اقدامات فوری و جدی با هدف تغییر در وضعیت بحرانی استان شد.
فکر شهر   ۳۶ دقیقه پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
فکرشهر: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه 29 استان کشور درگیر ویروس کرونا دلتا هستند، گفت: میزان بستری ها به شدت رو به افزایش است. به گزارش فکرشهر، علیرضا رییسی روز شنبه و پس از آخرین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در دولت دوازدهم که با حضور رییس جمهوری برگزار شد ...
تازه ترین ها   ۳۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز به ریاست دکتر محمدمهدی طهرانچی دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور اعضای هیأت رئیسه و حضور مجازی رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها با دستورجلسه طرح واکسیناسیون اعضای هیأت علمی ...
ایسنا   ۳۹ دقیقه پیش    
ایسنا/گیلان مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: طرح واکسیناسیون حدود 40 هزار معلم رسمی و غیررسمی از امروز آغاز شده که برای تسریع این روند، 36 مدرسه به واکسیناسیون معلمان اختصاص یافته است.
ایرنا   ۳۹ دقیقه پیش    
قزوین-ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت:با هماهنگی و همکاری دانشگاه علوم پزشکی واکسیناسیون خبرنگاران استان آغاز شده است و آمادگی داریم در ایام روز خبرنگار تمامی اصحاب رسانه استان واکسینه شوند.
واکسیناسیون کارکنان بانک صادرات ایران نسبت به بیماری کرونا از ساعت 9 صبح امروز شنبه، نهم مرداد ماه از استان گیلان آغاز شد.
میرملاس نیوز   ۴۲ دقیقه پیش    
دکتر مریم کوشکی امروز نهم مردادماه در کمیته استانی واکسیناسیون فرهنگیان که در محل در معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد، اظهار کرد: واکسیناسیون کرونا برای فرهنگیان استان آغاز شده است ...
دکتر سیامک محبی گفت: واکسیناسیون فرهنگیان در استان قم از روز یکشنبه10مرداد در استان قم آغاز می شود و تا 25 مرداد ادامه دارد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم به نقل از روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قم ...
باز خبر   ۴۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که هرمزگان این روزها سیاهترین روزهای خود در بحث شیوع کرونا را سپری می کند به نوعی که شاهد بالارفتن قربانیان کرونا و شیوع ویروس آن هم از نوع دلتا هستیم اما واکسیناسیون فعالین رسانه ای این استان تنها برای برخی خواص صورت می گیرد.
قم فردا   ۴۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
استاندارقم بااشاره به تصویب طرح افزایش مراکز تجمعی واکسیناسیون در قم در جلسه ستاد مقابله با کرونای قم گفت: برابر گزارش داده شده 10 مرکز تجمعی برای افتتاح آماده شده که درهفته جاری چند مرکز آن به بهره برداری می رسد.
برترین ها / باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۷:۵۱   + ۸۳ سایت دیگر  
ایسنا: رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت و سخنگوی سازمان غذا و دارو از آغاز واکسیناسیون برخی گروه های شغلی پرخطر و همچنین بیماران دیابتی در کشور علیه کرونا خبر داد و در عین حال جزئیات آن را تشریح کرد. ...
شهر فردا   ۴۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
سازمان تاکسیرانی شهر تهران از تسریع در واکسیناسیون تاکسیرانان تهران و واکسینه شدن همزمان در شش مرکز خبر داد.
شهر فردا   ۴۳ دقیقه پیش    
معاون آموزش و مشارکت های مردمی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران عملکرد گروه های دوام در زمان شیوع کرونا و انجام واکسیناسیون کرونا را تشریح کرد.
شفا آنلاین   ۴۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
انگلیس سه واکسن آکسفورد- آسترازنکا، فایزر-بیونتک و مدرنا را برای برنامه واکسیناسیون عمومی اش که از دسامبر 2020 (دی 1399) آغاز شد، به کار برده است.
آوای رشت   ۴۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
محمد رحمتی روز شنبه اظهار داشت: واکسیناسیون فرهنگیان و معلمان استان گیلان از امروز “شنبه” در تمامی شهرستان های گیلان آغاز شده است که در یک بازه زمانی حدود 40 هزار نفر از این افراد علیه بیماری کرونا واکسینه می شوند. ...
همت خبر   ۵۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
دکتر علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در گفت وگو با خبرنگار روابط عمومی ضمن اعلام این خبر، افزود: به محض صدور مجوز تزریق واکسن برای افراد 40 ساله فراخوان لازم صورت خواهد گرفت.
ایسنا   ۵۱ دقیقه پیش    
ایسنا/خراسان شمالی کارشناس بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: واکسیناسیون کرونا به طور کامل ایمنی ایجاد نمی کند.
ایرسا آنلاین   ۵۲ دقیقه پیش    
ایرسا_ مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از آغاز واکسیناسیون معلمان استان علیه بیماری کرونا از فردا (یکشنبه 10 مرداد) خبر داد.
ایسنا   ۵۴ دقیقه پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از تجهیز 13 مرکز تجمیعی واکسیناسیون برای فرهنگیان در شهرستان های استان خبر داد.
شبستان   ۵۴ دقیقه پیش    
بهرامی با اشاره به آغاز واکسیناسیون برای فرهنگیان استان، گفت: 17 پایگاه تجمیعی واکسیناسیون و تیم های اجرایی در بزرگترین سالن ها و فضاهای آموزشی استان تجهیز شده است.
معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان و دبیر ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در دانشگاه فرهنگیان، از آغاز واکسیناسیون دانشجو معلمان این دانشگاه در سطح کشور از امروز شنبه 9 مرداد خبر داد.
با فعال شدن سامانه ثبت نام واکسیناسیون افراد بالای 55 سال محل تزریق واکسن انتخابی شد.
روز پلاس   ۵۸ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو با بیان این که نوبت واکسیناسیون هیچ یک از گروه های سنی و شغلی اعلام شده نمی سوزد، از توزیع واکسن های واردشده از طریق بخش خصوصی توسط وزارت بهداشت و کنترل کیفی این واکسن ها در آزمایشگاه مرجع سازمان غذا و دارو خبر داد.
ایسنا   ۵۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان استاندار همدان از تزریق 250 هزار دُز واکسن کرونا در این استان خبر داد و گفت: واکسیناسیون به تنهایی برای مهار ویروس کرونا کافی نیست.
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل از آغاز واکسیناسیون معلمان برابر ویروس کرونا خبرداد و گفت: تلاش می کنیم تا بر اساس سند بنیادین آموزش و پرورش بهترین امکانات و شرایط را برای تحصیل فرزندانمان در سال تحصیلی پیش رو مهیا کنیم.
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خلیلی معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش وپرورش استان یزد با بیان اینکه واکسیناسیون معلمین تا 20 شهریورماه انجام می گیرد، گفت: 27هزار نفر از فرهنگیان استان یزد واکسینه می شوند.
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت گفت: واکسیناسیون از ابتلای شدید، بستری و مرگ نزدیک به 100 درصد کاهش می دهد.
همایون رستگارزاده، سرپرست معاونت توسعه منابع سلامت دانشگاه آزاد اسلامی درباره نحوه ثبت نام واکسیناسیون استادان، کارکنان آموزشی و دانشجویان دانشگاه آزاد، اظهار کرد: برای واکسیناسیون گروه آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی اطلاعات اعضای هیات علمی ...
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۳:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت گفت: امکان انتخاب زمان و مکان در سامانه واکسیناسیون کرونا عملیاتی شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از آغاز واکسیناسیون معلمان استان علیه بیماری کرونا از فردا (یکشنبه 10 مرداد) خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جهرم - فرماندار ویژه جهرم گفت: 25 تا 30 درصد از افراد واجد شرایط سنی تزریق واکسن کرونا در جهرم مراجعه نداشته اند که با توجه به سن این طیف جمعیتی و سویه جدید ویروس کرونا بسیار جای نگرانی است.
آفتاب ایلام   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: از ابتدای فرآیند واکسیناسیون افراد در مقابل کرونا تاکنون 13.1 جمعیت استان واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
آفتاب ایلام   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - با وجود گذشت 17 ماه از ورود ویروس کرونا، آغاز واکسیناسیون و توسعه امکانات بهداشتی در کشور اما این ویروس همچنان سرکش تر از همیشه در حال گرفتن قربانی است.