سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۰۰:۵۶Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «32 دستگاه»

بسیج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
همدان- رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث حجاب و عفاف جامعه به تنهایی موفق نخواهد بود بلکه باید 32 دستگاه دولتی ورود کنند و مردم نیز حمایت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس اداره مدیریت بحران راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: تعداد شتاب نگار های نسل چهارم در سطح استان به 32 دستگاه افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- فرماندار بیرجند گفت: سهمیه ای که برای استان پیش بینی شده 1200 نفر بوده که در قالب 32 دستگاه اتوبوس از 11 شهرستان استان فردا ظهر برای این سفر به تهران اعزام می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان آتش نشانی شهرداری کرج از آماده باش و استقرار نیروها و خودروهای آتش نشانی در مراسم جاماندگان اربعین خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری مشهد از اعزام 600 نفر نیرو و 32 دستگاه انواع ماشین آلات تخصصی خدمات شهری به کشور عراق خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا - مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی منطقه جنوب کشورگفت: با بررسی اسناد و اوراق 32 دستگاه اجرایی، امسال یکهزار و 165 متر مربع از فضای اداری دستگاه های دولتی فارس آزادسازی شد و بیش از چهارهزار پرونده به مخازن منتقل شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۱۸    
اتحاد خبر: از 110 دستگاه دولتی در استان بوشهر فقط 32 دستگاه در هفته دولت به میدان دیدارهای مردمی و ارائه عملکرد خود آمده اند. به گزارش اتحاد خبر و بر اساس آنچه که یک کارشناس روابط عمومی در یک پست فضای مجازی نوشته است 78 دستگاه یعنی معادل 70 درصد دستگاه ها نسبت به ارائه عملکرد خود در هفته دولت اقدام ...
ادامه روند ترخیص خودروهای خارجی وارداتی با دستور قضایی از بنادر و گمرکات استان هرمزگان در حال انجام است.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۳:۰۸    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی سنقروکلیایی از توقیف 32 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در این شهرستان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۷:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه از تحویل 153 دستگاه اتوبوس شهری سهمیه وزارت کشور به اصفهان تا پایان سال جاری خبر داد. سیدعباس روحانی اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر امور برق شهرستان کارون با اشاره به نصب تعداد 32 دستگاه ترانسفوماتور گفت: با نصب این تعداد ترانسفورماتور بیش از 12 هزار کیلو ولت آمپر به شبکه برق شهرستان کارون اضافه شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر امور برق شهرستان کارون با اشاره به نصب تعداد 32 دستگاه ترانسفوماتور گفت: با نصب این تعداد ترانسفورماتور بیش از 12 هزار کیلو ولت آمپر به شبکه برق شهرستان کارون اضافه شد. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۸    
محققان کشورمان موفق به تولید 32 دستگاه شیر دروازه ای مورد نیاز صنعت نفت شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
در توقیف یک دستگاه سواری در اراک 32 دستگاه کنسول بازی قاچاق کشف شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۲۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم توزیع 32 دستگاه سرمایشی شامل کولرگازی ویخچال به ارزش 6 میلیارد ریال بین مددجویان معزز تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی ره شهرستان شوش دانیال علیه السلام باهمت ومشارکت کمیته امداد، بسیج سازندگی سپاه ناحیه شوش دانیال علیه السلام و خیرین محترم برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به نقش آفرینی حداقل 32 دستگاه در روستاها، گفت: تعداد 1776 پروژه روستایی در مجموع توسط دستگاه های اجرایی به همراه پروژه های دهیاری ها با اعتبار نزدیک به 4800 میلیارد تومان طی 20 ماه اخیر در روستاهای سراسر استان ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۷    
محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس، در گردهمایی مبلغین قم: بحث عفاف و حجاب قبل از اینکه موضوعی امنیتی باشد، کاملاً یک موضوع اجتماعی و فرهنگی و به طور مسلم از احکام شرعی است. ما در مجلس کمیسیون فرهنگی را مسئول کردیم تا یک گزارش دقیق از وضعیت عفاف و حجاب بدهند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون فرهنگی مجلس گزارشی ارائه کرد که از 32 دستگاه فرهنگی که باید در حوزه حجاب کار ایجابی می کردند، 31 دستگاه کوتاهی کرده اند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۲۳:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس اذعان کرد: کمیسیون فرهنگی مجلس گزارشی در این خصوص ارائه کرد که از 32 دستگاه فرهنگی که باید در حوزه حجاب کار ایجابی می کردند، 31 دستگاه کوتاهی کرده اند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۶:۰۳    
آسیانیوز / یزد ؛ حجت الاسلام ابوذر صانعی در جمع اصحاب رسانه استان در ادامه خواستار تعیین مرجع نظارت مشخصی جهت فعالیت منسجم و با برنامه تر در این حوزه شد. و ابراز امیدواری کرد که دولت در ارائه لایحه حجاب و عفاف به مجلس این مهم را لحاظ نماید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رییس پلیس آگاهی استان کرمانشاه، از کشف 32 دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه در شهر کرمانشاه که در نقاط مختلف کشور به سرقت رفته بودند خبر داد و گفت: در این راستا 2 نفر هم دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مهدیشهر- نماینده تهران، ری و شمیرانات در مجلس با بیان اینکه 32 دستگاه مختلف، متولی حجاب و عفاف هستند، گفت: قانون موجود در خصوص حجاب بسیار کلی نگر بوده و مجلس به دنبال اصلاح آن است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس گفت: تصویب 19 قانون و مکلف کردن 32 دستگاه در حوزه عفاف و حجاب نشان می دهد خلأ قانونی نداریم و فقط باید به این قوانین عمل کرد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۰۸:۴۴   + ۹۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: مجلس یازدهم برخلاف منافع مافیای دلالی در کشور قانون مالیات بر سوداگری را با شجاعت تصویب کرد و مالیات های سنگین و مضاعفی بر دلالی ها گذاشته شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از توقیف 3 دستگاه موتورسیکلت سنگین خبر داد و گفت: 32 دستگاه موتورسیکلت سنگین در سال جاری در سطح شهر تهران توقیف شده است.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۸:۴۱    
فرماندار شهرستان هشترود از تحویل 32 دستگاه کمباین با استفاده از تسهیلات خط اعتباری مکانیزاسیون به مبلغ 281 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۵۷    
به 32 دستگاه و نهاد مربوطه اکتفا نکنید، فقط یک نهاد برای تصادفات مشخص و فعالیت داشته باشد کافی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۵    
پردیس- فرمانده انتظامی پردیس گفت: با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی56 سارق دستگیر و 32 دستگاه وسایل نقلیه سرقتی در پردیس کشف شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دیجیاتو نوشت: این شرکت قصد دارد 32 دستگاه خودرو سرویس لاماری را در سراسر کشور بین نمایندگان خودش توزیع کند.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان پردیس گفت: طرح پاکسازی و ارتقا امنیت اجتماعی در این شهرستان با دستگیری 56 سارق و کشف 32 دستگاه وسایل نقلیه سرقتی اجرا شد.
چرخان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۲:۲۳    
گروه آرین موتور که طی مدت گذشته با برند لاماری و خودروی ایما به بازار خودروهای سواری کشور بازگشته است، در تازه ترین طرح خود از سرویس ویژه لاماری با عنوان لاماری سرویس رونمایی کرد. ...
اسب بخار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بخش جدید خدمات پس از فروش آرین پارس موتور برای افزاش ظرفیت سرویس های امدادی صبح امروز (25اردیبهشت 1502) به نام لاماری سرویس معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ، قرار است به مرور تعداد این ناوگان به 32 دستگاه افزایش پیدا کند و در اختیار نمایندگی های این شرکت قرار داده شود. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۹    
اگر 26 دستگاه کم کار در حوزه عفاف و حجاب، 27 سازمان حوزه پیشگیری از سرقت و 32 دستگاه در حوزه پیشگیری از سوانح رانندگی به وظایف شان عمل کرده بودند، امروز پلیس مرد تنهای میدان نبود و ناگزیر نمی شد هم کاستی های دستگاه های مسئول را از کف خیابان ها و جاده های کشور جمع کند و هم در جنگ ترکیبی شکل گرفته ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد از نصب 32 دستگاه آسانسور جدید برای پل های عابر پیاده که دارای پله برقی فرسوده اند، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: 32 دستگاه در موضوع عفاف و حجاب مسئولیت دارند اما اغلب آنها به وظایفی که شورای عالی انقلاب فرهنگی برای آنان تعیین کرده، عمل نکردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان همدان از ارسال 2 هزار و 280 فقره پیامک و توقیف سیستمی 32 دستگاه خودرو از ابتدای اجرای طرح حجاب و عفاف در همدان خبر داد.
در پی دعوت اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان جهت مشارکت عمومی در برگزاری باشکوه دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در استان، 32 دستگاه، نهاد مردمی و سازمان دولتی و عمومی از این فراخوان استقبال و اعلام آمادگی کردند.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۴:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با تشریح برنامه های اعلان شده به پلیس برای اجرای طرح عفاف و حجاب در این استان، اظهار داشت: 32 دستگاه اداری باید بر اساس شرح وظایف خود اقدامات لازم را در این طرح انجام دهند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۲۲:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
در این نشست سردار کیقباد مصطفایی فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شروع طرح جدید حجاب و عفاف در کشور گفت: نیروی انتظامی به عنوان یکی از 32 دستگاه در راستای حجاب و عفاف وظایفی دارد که به ایفای نقش پرداخته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
احمدحسین فلاحی، نماینده همدان گفت: در رسانه ها می گویند مجلس جلوی قانون حجاب و عفاف را گرفته است. چرا قانون فضای مجازی را در دستور کار قرار نمی دهیم؟ محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس با واکنش به این حرف گفت: مجلس کجا جلوی قانون حجاب و عفاف را گرفته است. این حرف از اساس کذب است ...
سلام نو / پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
محمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی، در واکنش به تذکر نماینده همدان و فامین درباره قانون حجاب گفت: مجلس کجا جلوی قانون حجاب و عفاف را گرفته است؟
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا:مدیر جهاد کشاورزی شهرستان هشترود از تحویل 32 دستگاه کمباین با تسهیلات بانکی به کشاورزان این شهرستان خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- مدیر جهاد کشاورزی هشترود از تحویل 32 دستگاه کمباین با تسهیلات بانکی به کشاورزان این شهرستان خبر داد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تکلیف 32 دستگاه اجرایی در خصوص پیاده سازی حجاب و عفاف در جامعه گفت: 70 درصد از دستگاه های اجرایی به وظایف خود در این حوزه عمل نکرده اند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۴۶   + ۳۱ سایت دیگر  
روز گذشته مجلس شورای اسلامی زمان زیادی از جلسه علنی خود را به گزارش کمیسیون فرهنگی پیرامون عملکرد دستگاه های اجرایی در خصوص مصوبات حجاب و عفاف اختصاص داد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
کمیسیون فرهنگی از آغاز مجلس یازدهم ضمن پرداختن به وظایف مصرح خود در قانون اساسی و آیین نامه داخلی به موضوع تربیت اخلاقی در سایه عفاف و حجاب توجه خاصی مبذول داشته و بدین منظور صد ها ساعت وقت خود را برای اجرای قوانین عفاف و حجاب مصروف داشته است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن قرائت گزارش کمیسیون متبوع خود درباره مصوبات و وظایف دستگاه ها پیرامون عفاف و حجاب گفت: 32 دستگاه در این زمینه وظایف ایجابی و فرهنگی دارند.