دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۷:۵۴May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش پراکنده»

تدبیر و امید   ۵ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روز چهارشنبه در برخی مناطق شمال شرق، ارتفاعات البرز مرکزی، ارتفاعات کرمان، روز پنجشنبه در برخی مناطق شمال غرب و سواحل دریای خزر بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی شده است.
اقتصاد آنلاین / دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در دو روز آینده دما در اغلب نقاط کشور افزایش می یابد، این افزایش دما در سواحل خزر 6 تا 10 درجه خواهد بود و از چهارشنبه کاهش محسوس دما در شرق سواحل خزر بین 8 تا 12 درجه پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی برای شبانه روز آینده استان جوی پایدار، در ساعات بعدازظهر رشد ابر و در ارتفاعات استان بارش پراکنده باران پیش بینی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۰:۵۲    
کارشناسان هواشناسی برای شبانه روز آینده استان جوی پایدار، در ساعات بعدازظهر رشد ابر و در ارتفاعات استان بارش پراکنده باران پیش بینی کردند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
طی روز چهارشنبه (29 اردیبهشت) بارش پراکنده در برخی نقاط شمال شرق و شرق سواحل دریای خزر و طی روز پنجشنبه (30 اردیبهشت) در برخی نقاط شمال شرق و شمال غرب کشور رخ می دهد همچنین در سایر مناطق جوی آرام و پایدار خواهیم داشت
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- سرپرست اداره تحقیقات هواشناسی خراسان شمالی از تداوم هوای گرم و پایدار در روزهای آینده و احتمال وقوع بارش پراکنده در روزهای پایانی هفته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۶    
کارشناس هواشناسی گلستان گفت: بر اساس الگو های پیش یابی، همچنان شرایط برای بارش های پراکنده به صورت رگبار همراه با رعدوبرق در استان به ویژه عصر و شب فراهم است.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رفیعی گفت: فردا (یکشنبه) در ارتفاعات البرز مرکزی و استان های دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی و دوشنبه در غرب اصفهان و ارتفاعات زاگرس مرکزی در ساعات بعدازظهر گاهی بارش پراکنده و وزش باد رخ خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۸:۳۱    
آسمان فارس در بعد ظهر ها ابری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۲۷    
آسمان گلستان نیمه ابری تا ابری، همراه با بارش پراکنده باران در نواحی کوهستانی و کوهپایه ای ،رعدو برق و وزش باد پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۲    
هواشناسی برای گلستان افزایش ابر و بارش پراکنده همراه با رعد و برق به ویژه در نواحی کوهستانی استان پیش بینی کرد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۹    
پیش بینی وضعیت جوی در روزهای پنج شنبه و جمعه 1400
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
طی امروز در بیشتر ساعات آسمان استان اردبیل صاف بوده و دمای هوا به طور محسوس افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۶    
بارش پراکنده باران تا پنجشنبه در گیلان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
هوای مازندران امروز هم همراه با بارش پراکنده باران و وزش باد خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان با اشاره به آغاز فعالیت سامانه بارشی از عصر امروز در استان، گفت: این سامانه به تناوب تا پایان هفته فعال است و بارش پراکنده رگبارهای بهاری را خواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۳۶    
در شمال و شرق بارش پراکنده و خفیف پیش بینی می شود
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی استان یزد: افزایش ابر و گرد و خاک و بارش پراکنده تا آخر هفته پیش بینی می شود.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان فارس گفت: برای امروز، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه در نواحی شمال استان، در بعضی ساعات افزایش ابر با احتمال رگبار و رعد و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بارش پراکنده باران در مناطق مختلف گیلان تا فردا ادامه دارد.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۲۴    
عباس ارغوانی در گفت و گو با پایگاه خبری اهل کاشانم از افزایش دما بین سه تا چهار درجه طی روزهای آینده خبر داد. وی با اشاره به اینکه طی امروز تا پس فردا شرایط ناپایداری هوا وجود خواهد داشت، ابراز داشت: در صورت به وجود آمدن شرایط امکان بارش پراکنده و رگباری خواهد بود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- سرپرست اداره هواشناسی کاربردی خراسان شمالی با اشاره به احتمال بارش باران در پاره ای از نقاط، گفت: طی روزهای آتی بین 5 تا 7 درجه سانتیگراد دما افزایش خواهد یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی از افزایش ابر و بارش پراکنده رگباری در برخی مناطق استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل هواشناسی استان البرز اعلام کرد که رشد ابر، بارش پراکنده باران ، وزش باد ، گردوخاک کاهش کیفیت هوا برای چهار روز آینده استان پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی اعلام کرد: ادامه فعالیت سامانه بارشی با بارش پراکنده باران در مناطق مختلف استان یزد و سیلابی شدن رودخانه ها همراه است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
فکرشهر: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از احتمال بارش پراکنده باران در استان خبر داد و گفت: پوشش ابر در استان بوشهر افزایش می یابد. به گزارش فکرشهر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۹    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری طی 24 ساعت آینده صاف، بتدریج افزایش ابر، گاهی وزش بادشدید با احتمال بارش پراکنده پیش بینی می شود.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: هواشناسی بوشهر اعلام کرد:از امروز تا سه شنبه بارش خفیف و پراکنده، گاهی همراه با رعدوبرق در برخی نقاط، به خصوص بر روی دریا و نواحی شرقی و جنوبی استان رخ می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۶    
ایسنا/قزوین کارشناس اداره کل هواشناسی استان قزوین گفت: از فردا دوشنبه 13 اردیبهشت تا پایان هفته به دلیل گذر متناوب امواج ناپایدار در ساعات و بعدازظهر و شب، افزایش ابر و در پاره ای از مناطق رگبار و رعد و برق و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۴   + ۴۴ سایت دیگر  
فردا یکشنبه سامانه بارشی در اکثر مناطق کشور به جز بخش هایی از غرب و جنوب غرب فعال است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
مجتبی رئیسی گفت: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی و بروز ناپایداری ها از روز گذشته در جنوب استان شاهد بارش پراکنده باران در برخی از مناطق جنوبی استان هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی البرز گفت: طی سه روز آینده احتمال بارش پراکنده باران در ارتفاعات استان مثل دیزین و طالقان دور از انتظار نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی از افزایش لحظه ای باد و احتمال بارش پراکنده در کیش خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کبری رفیعی درخصوص آخرین وضعیت آب و هوایی کشور به میزان گفت: امروز در مناطقی از استان های خراسان رضوی، خراسان جنوبی و استان های جنوبی کشور مثل سیستان و بلوچستان، کرمان همین طور فارس و غرب اصفهان و در شمال غرب آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۸:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راههای کشور از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده های بیلقان، خوشبختی و خوزنکلا خبر داد و گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در محور تهران-فشم محدوده رودک و ترافیک نیمه سنگین در محور فشم-تهران محدوده حاجی آباد داریم.
پیک نکا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پیک نکا، علیرضا قدمی در گفت وگو با خبرنگار بلاغ اظهار کرد: در حال حاضر جاده های سوادکوه، چالوس، کیاسر و محدوده درون شهری با ترافیک عادی و روان همراه است. وی با اشاره به کاهش دید در ارتفاعات محورهای گدوک و کیاسر، افزود: شاهد بارش پراکنده باران در محورهای کیاسر و سوادکوه هستیم ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۳:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تردد در محور فیروزکو، چالوس، آزادراه تهران شمال و آزادراه قزوین رشت مسیر رفت و برگشت روان است. همچنین محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است. آخرین گزارش از وضعیت جوی در محورهای شمالی نیز حاکی از بارش پراکنده باران در برخی محورهای استان گیلان و مازندران است. ...
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا: سازمان هواشناسی برای اکثر نقاط کشور افزایش ابر، رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت را پیش بینی کرد. سازمان هواشناسی اعلام کرد که امروز در برخی از مناطق آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، سواحل دریای خزر، ارتفاعات البرز، سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، نیمه شرقی اصفهان ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر محور هراز و 8 جاده دیگر از جمله جاده پونل-خلخال، محور خرم آباد-پلدختر، جاده شهداد-نهبندان و محور شمشک-دیزین، به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
آسمان گلستان تا اواسط هفته آینده ابری همراه با بارش پراکنده باران خواهد بود.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۳۵   + ۳۰ سایت دیگر  
روز یکشنبه (12 اردیبهشت) در بیشتر مناطق کشور به جز غرب و جنوب غرب بارش پراکنده رخ می دهد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
طی 24 ساعت آینده در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، سواحل دریای خزر، کردستان و کرمانشاه ابرناکی، رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس ، هواشناسی استان فارس اعلام کرد: بر اساس نقشه های پیش بینی امروز چهارشنبه و فردا آسمان استان صاف تا قسمتی ابری و در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب وزش باد و در برخی نقاط بویژه نواحی شرقی ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بجنورد- سرپرست اداره هواشناسی کاربردی خراسان شمالی گفت: طی روزهای آتی شاهد وزش باد لحظه ای شدید، بارش پراکنده باران و در برخی نقاط رگبار باران همراه با رعد و برق خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان با اشاره به ورود امواج بارشی از روز دوشنبه به استان، گفت: بارش های پراکنده تا بعدازظهر روز چهارشنبه ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان از ورود یک سامانه بارشی از بعدازظهر امروز به آسمان استان خبر داد و گفت: فعالیت این سامانه تا روز پنج شنبه ادامه دارد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا: کارشناس سازمان هواشناسی از ادامه بارش های بهاری در غرب و شرق کشور خبر داد و گفت: امروز شدت بارش ها با احتمال وقوع تگرگ در استان های مرکزی کشور از جمله اصفهان و یزد قابل پیش بینی است. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اداره کل هواشناسی استان هرمزگان در ارتفاعات استان افزایش ابر و وقوع رگبار پراکنده باران و افزایش لحظه ای سرعت باد دور از انتظار نیست.