دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۹:۲۶Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بارش پراکنده»

خبرگزاری صدا و سیما   ۶ دقیقه پیش    
هوای مازندران امروز نیمه ابری و همراه با رگبار باران پیش بینی می شود.
همشهری   ۱۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
طبق پیش بینی هواشناسی امروز در نوار شمالی کشور رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد رخ می دهد.
از امروز تا اواخر هفته، در شمال شرق، شرق، جنوب شرق و بخش هایی از مرکز کشور وزش باد شدید پدیده غالب است.
افکار نیوز   ۳۶ دقیقه پیش    
از امروز تا اواخر هفته، در شمال شرق، شرق، جنوب شرق و بخش هایی از مرکز کشور وزش باد شدید پدیده غالب است.
باشگاه خبرنگاران   ۴۱ دقیقه پیش    
از امروز تا اواخر هفته، در شمال شرق، شرق، جنوب شرق و بخش هایی از مرکز کشور وزش باد شدید پدیده غالب است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
برچسب ها بارش باران دانستنی آنلاین سازمان هواشناسی کشور کاهش دما برچسب ها
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
روز پنجشنبه هفته جاری بارش پراکنده در سواحل خزر، ارتفاعات و دامنه های البرز مرکزی، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی پیش بینی می شود.
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: آسمان در بیشتر مناطق کشور صاف و آفتابی خواهد بود و برای آخر هفته از دمای هوا کاسته می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۲۲    
سازمان هواشناسی از کاهش دمای هوا و گرما در کشور در روزهای پایانی هفته جاری خبر داد و با پیش بینی ادامه بارش پراکنده باران و رعد و برق در برخی استان ها، نسبت به طغیان رودخانه ها، سیلاب ناگهانی و آب گرفتگی معابر و برخورد صاعقه طی امروز و فردا هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از بارش پراکنده و احتمال وقوع رعد و برق در برخی مناطق کشور خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه ایرنا از اداره کل هواشناسی استان تهران، براساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان طی پنج روز آینده، آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد و در ارتفاعات گاهی افزایش ابر در ارتفاعات شرقی با احتمال بارش پراکنده یا رعد و برق پیش بینی می شود. [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۶    
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، صاف تا قسمتی ابری، گاهی همراه با وزش باد و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
روزهای دوشنبه و سه شنبه در بیشتر مناطق کشور آسمان صاف است، فقط روز دوشنبه از اردبیل و شرق آذربایجان شرقی و نیز روز سه شنبه در استان های اردبیل، گیلان، مازندران و شمال آذربایجان شرقی بارش پراکنده رخ خواهد داد
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۸   + ۵۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش پراکنده باران و رعد و برق در چهار روز آینده در برخی استان ها خبر داد و برای شمال کشور کاهش 4 تا 8 درجه ای دمای هوا پیش بینی کرد.
کارشناس سازمان هواشناسی ضمن اعلام وزش باد شدید در شرق کشور برای امروز از بارش پراکنده باران، رعدوبرق و وزش باد شدید در برخی از مناطق کشور خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
فردا (1 مرداد) در شمال آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و ارتفاعات اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده باران با احتمال رعدوبرق انتظار می رود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۳   + ۴۹ سایت دیگر  
خبر آنلاین : روز جمعه در شمال آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و ارتفاعات اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و ارتفاعات البرز مرکزی به ویژه در ساعت های بعدازظهر، بارش پراکنده باران با احتمال رعد و برق انتظار می رود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
روز جمعه و شنبه در استان گیلان و در دامنه ها و ارتفاعات استان مازندران بارش پراکنده پیش بینی می شود همچنین روز شنبه در اردبیل و شمال آذربایجان شرق احتمال رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید نیز پیش بینی می شود در این مدت دریای خزر هم مواج خواهد بود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
روز جمعه و شنبه در استان گیلان و در دامنه ها و ارتفاعات استان مازندران بارش پراکنده پیش بینی می شود همچنین روز شنبه در اردبیل و شمال آذربایجان شرق احتمال رگبار باران گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید نیز پیش بینی می شود در این مدت دریای خزر هم مواج خواهد بود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از سازمان هواشناسی، روز جمعه در شمال آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و ارتفاعات اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و ارتفاعات البرز مرکزی به ویژه در ساعت های بعدازظهر، بارش پراکنده باران با احتمال رعد و برق انتظار می رود. ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
در نوار شمالی کشور روز پنجشنبه (31 تیر) بارش پراکنده در ارتفاعات گیلان و مازنداران پیش بینی می شود. از اواخر وقت روز جمعه و شنبه (1 و 2 مرداد) در استان های اردبیل، گیلان، و مازندران رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. دریای خزر نیز در این مدت مواج است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
وضعیت هوای استان چهارمحال و بختیاری در 24 ساعت آینده، صاف تا قسمتی ابری و در بعدازظهر نیمه ابری همراه با بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۶:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
پنجشنبه، جمعه و شنبه در بیشتر مناطق کشور آسمان صاف و آفتابی خواهد بود، پنجشنبه در استان های کهگیلویه و بویر احمد، چهار محال و بختیاری، بارش پراکنده رخ می دهد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان تهران با بیان اینکه امروز در ساعات بعدازظهر و شب در دامنه ها و ارتفاعات افزایش ابر و بارش پراکنده باران پیش بینی می شود، گفت: طی روزهای چهارشنبه تا جمعه روند تدریجی افزایش دما مورد انتظار است.
تیک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مجتبی جلالی مدیر کل هواشناسی استان تهران اظهار کرد: براساس نقشه های پیش یابی هواشناسی وضعیت جوی استان تهران طی روزهای آینده با آسمانی صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد متوسط همراه است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۲    
مدیر کل هواشناسی استان تهران با بیان اینکه امروز در ساعات بعدازظهر و شب در دامنه ها و ارتفاعات افزایش ابر و بارش پراکنده باران پیش بینی می شود، گفت: طی روزهای چهارشنبه تا جمعه روند تدریجی افزایش دما مورد انتظار است.
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۱۹   + ۵۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از افزایش ابر و رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب امروز سه شنبه (29 تیر) و چهارشنبه (30 تیر) در برخی نقاط کشور خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۳۷    
برای شبانه روز آینده برای غالب نقاط استان جوی نسبتا پایدار، آسمانی صاف و برای ارتفاعات بارش پراکنده باران پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی برای بسیاری از مناطق کشور بویژه نواحی جنوبی رگبار و بارش پراکنده پیش بینی کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
محمدحسن باقری شکیب روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، آسمان بیشتر نقاط استان همدان در 24 ساعت آینده صاف تا قسمتی ابری، همراه با افزایش ابر، بارش پراکنده باران، غبار محلی و وزش باد پیش بینی می شود. وی اظهار داشت: در پی فعالیت [...]
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۵۷   + ۴۹ سایت دیگر  
دوشنبه برای شمال هرمزگان، جنوب کرمان و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
از فردا تا سه شنبه (27 تا 29 تیر) وضعیت جوی استان تهران، آسمانی صاف تا قسمتی ابری با وزش باد و در ارتفاعات با افزایش ابر و احتمال بارش پراکنده پیش بینی می شود همچنین از امروز (26 تیر) روند افزایش نسبی دما دور از انتظار نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از بارش پراکنده باران در غرب استان طی 24 ساعت آینده خبر داد.
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران، دمای هوای پایتخت طی 2روز آینده افزایش خواهد یافت.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: هواشناسی بوشهر از بارش پراکنده باران همراه با رعدوبرق و گردوخاک از امروز تا اواسط هفته پیش رو خبر داده است.
باشگاه خبرنگاران: از دقایقی پیش وزش باد شدید، رگبار پراکنده باران و رعد و برق در برخی مناطق تهران آغاز شده است. طبق اعلام هواشناسی آسمان تهران امشب قسمتی ابری تا نیمه ابری است و وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق هم پیش بینی شده و دمای هوا هم اکنون 33 درجه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - بارش پراکنده و پر حجم باران و وزش تند باد شامگاه گذشته در بیجار باعث ایجاد خسارت به پنج روستای این شهرستان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
هواشناسی بوشهر از بارش پراکنده باران همراه با رعدوبرق و گردوخاک از امروز تا اواسط هفته پیش رو خبر داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: با توجه به واقع و فعال شدن سامانه بارشی در مناطق شمالی کشور شاهد بارش های پراکنده و رگبار ضعیف در مناطق شمالی استان از عصر امروز خواهیم بود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا دربراه آخرین وضعیت محورهای شمالی اعلام کرد: تردد در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت (رفت و برگشت) روان است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
هواشناسی بوشهر از بارش پراکنده باران همراه با رعدوبرق و گردوخاک از امروز تا اواسط هفته پیش رو خبر داده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش روز پنج شنبه گروه اقتصادی ایرنا از مرکز مدیریت راه های کشور، همچنین اعلام کرد محور چالوس و قزوین – رشت دارای بارش پراکنده باران و هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران شمال فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
هواشناسی نسبت به بارش پراکنده ی باران، وزش موقت و نسبتا" شدید تا شدید باد، احتمال بارش تگرگ و وقوع رعد و برق در استان زنجان هشدار داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تشدید بارش باران، رعدوبرق و احتمال تگرگ در 8 استان و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در منطقه زابل در پنج روز آینده خبر داد و برای امروز امروز در قزوین، سمنان، قم، مرکزی و جنوب تهران خیزش گرد و خاک پیش بینی کرد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی البرز از احتمال بارش پراکنده باران در مناطق مختلف استان طی سه روز آینده خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
پیش بینی می شود بارش های ناگهانی برای جنوب کشور به دلیل شدت زیاد منجر به بالا آمدن آب رودخانه های فصلی، برخورد صاعقه و ایجاد روان آب خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بارش پراکنده باران همراه با رگبار و رعد و برق در شمال استان بویژه برای بعداز ظهر و شب پیش بینی شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
سواحل خزر، ارتفاعات تهران و سمنان، آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل و بخش هایی از خراسان شمالی و رضوی امروز شاهد بارش پراکنده است و این بارش ها از فردا تا پایان هفته شدت می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۱    
زنجان - ایرنا - کارشناس پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان زنجان گفت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته، طی روزهای پنجشنبه و جمعه /24 و 25 تیر ماه جاری/ هوای این استان با بارش پراکنده باران همراه با رعد و برق، مواجه خواهد شد.